Opinie o AW-BAUTEX w Świniarsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AW-BAUTEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AW-BAUTEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-BAUTEX w Świniarsko

Albik Nowy wpis

Dużo osób pisało w tamtym roku, że były problemy z terminowością wypłacania wynagrodzeń, chciałbym poprosić o aktualizację tematu. Zmieniło się coś? Płacą już w terminie czy problem jest nadal aktualny? Czym to mogło/może być spowodowane?

Sąsiad Nowy wpis

Rozmawiałem z pracownikami ponieważ chciałem się przyjąć,ale mi odradzili ponieważ wypłaty nie w terminie i na raty(jakieś zaliczki) urlopów nie płacą. Ogólnie bardzo byli nie zadowoleni. A jak wasze zdanie ?

Zainteresowany.

To jak z tymi godzinami pracy i wypłatami?

Były Nowy wpis
@Zainteresowany.

Wszystko Ok, wypłaty bardziej środek miesiąca ale godziny w zależności 180/220

Pan Nowy wpis
@Były

To trochę tych godzin jest do wypracowania. Ale nie ma opóźnień pensji ogólnie i zawsze jest na czas? Jeszcze zapytam o poziom wynagrodzeń. Jak już podałeś ilości godzin to podasz też konkretnie, ile za godzinkę płacą?

Firma (usunięte przez administratora) opóźnione wypłaty, wszystko pod stołem, praca po 15 godzin dziennie, firma niewypłacalna, kierownik Marek niespełniony menager, a słoma z gumiaków wystaje

Były
@były pracownik

Wypłaty opóźnione ale zawsze były, co do pracy po 15 godzin nie zgodzę się praca zależy jak się ustalało od 7do 17 bądź 19 wiadomo jak trzeba coś robić to się zostaje ale na pewno nie 15…

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AW-BAUTEX spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Beata

i co z tymi wypłatami? są opóźnienia jak ktoś kiedyś wspominał? widziałam też info o pracy przez 15 h, to możliwe? to obecnie ile można potencjalnie za tyle godzin tu zarobić, da ktoś znać?

Absolutnie tą firmę, na dłuższą metę nie polecam. Generalnie pracodawca to (usunięte przez administratora) Majstrowie (chyba oprócz co pamiętam to Pan Leszek jeszcze ok) to porażka.

A,Z

Nie polecam, są nie wypłacalni - mąż wypowiedział umowę, przeniósł się do innej firmy i nie chcą dac wypłaty

on z NS

procowalem tam 10lat temu i co jka co ale nie było kłopotów z kasą nigdy ,jesli chodzi o resztę to rożnie bywa owszem ale ogolnie na plus ,chodz jest to troche (usunięte przez administratora) ,praca po 15 godzina na dobę itp ,

Czy nowo zatrudnione osoby w AW-BAUTEX otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Tak , dbają o to.

Czy firma AW-BAUTEX w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Tak

Tak

Karol

Firma jest wypłacalna ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w AW-BAUTEX?

trep

wszystko dostajesz do ręki

Szok

@Były pracownik to nawet o ubrania pracownicze trzeba się prosić?

@Szok

Niestety... Jeszcze to oburzenie kierownika "wszystko byście chcieli"

Pracowałem w różnych firmach za granicą i różnie kombinowali. Ale takiego dziadostwa jak w tego typu firmach to nie widzialem. Wypłaty pod stołem, o ciuchy robocze trzeba się prosić że o świadczeniach urlop. Chorobowe nie wspomnę. Kiedy będzie tak że przyjmując się do firmy człowiek dostanie wszystkie należne świadczenia, a byli robotnicy budowlani którzy pootwierali działalności i dorobili się na ludzkiej krzywdzie przestaną "strugać" biznesmenów. Pozdrawiam szczególnie tych którzy tak zajadle bronią w komentarzach taki stan rzeczy.

Xxx

Mogłeś się mnie spytać to bym Ci odpowiedział ta firma to (usunięte przez administratora) a wszyscy patrza żeby dla siebie wziąć (usunięte przez administratora) w firmie lamusy sami majstry i nic więcej. Majstry oprócz Leszka to Lamusy

Xxx

Andrzeju Witowski czy pan godnie wypłacił wszystkich swoich pracowników czy dalej pan struga bizmesmena wśród ludzi i sąsiadów?? A słoma z butów wystaje.

@Xxx

Nie wiem czy Szanowny strugający mądrego człowieka wiesz że takie szkalowanie kogoś nazwiska jest karalne ? Radzę poczytać. Znam osobiście właściciela firmy i absolutnie nigdy nie można było zauważyć aby „strugał biznesmena „ a i bynajmniej słoma z butów nie wystaje. Wydaje mi się że grubo razi kogoś w oczy że ktoś ciężko pracuje i coś może na tym zarobić. Wymagania pracownicy macie wysokie jak Everest a sami często gęsto dajecie z siebie tyle pracy co nic. Zawiść ludzi nie zna granic. Nie chce się pracować ? To nie pracujcie i po problemie. Wieczne narzekanie i oczernianie - jakie to Polskie .. Ktoś dobrze napisał że firma wypłacalna, kilka dni opóźnienia ale kasa jest - kto w tych czasach nie ma opóźnienia w płatnościach. Załóżcie swoje firmy i zobaczycie które pół dnia dłuższe - wtedy czasu brak na pisanie durnych komentarzy. Firma godna polecenia - takie moje zdanie!

@!!!!!

@Xxx karalne jest również kombinowanie z podatkiem i zaniżaniem wynagrodzenia w dokumentach widocznie wszyscy sie uwzieli na Pana Andzeja i niech on sobie sam odpowie czy chciałby u siebie pracowac pozdrawiam

@Xxx

Człowieku, widzę że chwytasz się wszystkich możliwych zmyślonych teorii spiskowych co by komuś utrudnić życie i zepsuć opinie. W oczy Cię coś strasznie ubodło bo nawet poprawnie imienia nie umiesz napisać - to taka uszczypliwość na marginesie :D Jak tak strasznie przeszkadza Ci ta firma to zakładaj swoją - jest kapitalizm - zobaczysz ilu kontrahentów w dzisiejszych czasach nie zapłaci Tobie w określonym terminie- co za tym idzie Ty z opóźnieniem będziesz regulował swoje zobowiązania wobec firm i pracowników i poczekaj na komentarze o sobie .. Szczerze ? Chętnie poczytam a może i się zatrudnię Panie wujek dobra rada :)

@!!!!!

kolego co ty pierd..... idz do banku i powiedz ze nie zapłacili Ci wynagrodzenia o czym TY do mnie rozmawiasz pieniadze na wynagrodzenie sie zabezpiecza do przodu a jakby kontrachenci nie zapłacili to co wypłaty by nie było "Mądrus" to dobry (usunięte przez administratora) zainteresowany wie oco chodzi....

@wujek dobra rada

Została jak widać urażona duma że aż przekleństwa poszły w obieg. Prawda zabolała na tyle że trzeba wdrożyć agresje do wypowiedzi, te emocje :) Do jakiego banku mam się udać z brakiem wynagrodzenia ? W czym pomogą, bo to chyba jakieś nowe praktyki ? Człowieku zastanów się do czego zmierzasz w swoim życiu. W dalszym ciągu polecam założyć swoją działalność i podzielić się później opinią. Rozmowa z Twoją osobą jest bezsensowna, nic nie rozumiesz, potrafisz tylko oczerniać. Jak rzecze pewne hasło - karma wraca :) Pozdrowienia

@!!!!!

Kolego Ty widzę obrońca oby ta karma wróciła tego życze Panu Andrzejowi .....ps znam ludzi co pracowali z nim w niemczech wiec ta karma niech szybko wraca..

@wujek dobra rada

Kolego ? Nie jesteśmy kolegami, znajomymi i nie bawiliśmy się w tej samej piaskownicy. Nie znam tak perfidnych ludzi jak Ty, którzy innym życzą źle żeby podbudować swoje rozbuchane ego które zostało nadszarpnięte. Ludzi trzeba bronić przed Tobą bo jak widać jesteś szaleńcem który chwyta się czego możliwe żeby obrazić i zrujnować drugiego. Po co Ci to człowieku ? Masz z tego jakieś profity ? Satysfakcję ? Lepiej Ci jak się wyżyjesz słownie w internecie, gdzie jak mniemam myślisz że jesteś anonimowy ? Nic mylnego. Myśle że ta karma wrócić ale do Ciebie szybciej niż myślisz. Ps. Znasz kolegę, kolegi, męża koleżanki a Taty kolegi kolegę i stryjka kolegi bo Marcin powiedział że zna ... o tak właśnie znasz wszystkich i tworzysz herezje i bzdury wyssane z palca. Przykro mi że taki z Ciebie smutny człowiek i nie umiesz patrzeć na swoje podwórko tylko bezustannie zaglądać do innych. Strasznie to przykre :)

@!!!!!

"Została jak widać urażona duma że aż obraźliwe słowa poszły w obieg. Prawda zabolała na tyle że trzeba wdrożyć agresje do wypowiedzi, te emocje "Co w tych słowach jest obrazliwego karma powraca taka jakie były czyny......czyli zakładasz ze nie były dobre pozdrawiam

@!!!!!

„Karma wraca” to inny sposób na ujęcie tego, że każda akcja wywołuje określoną reakcję. Według filozofii karmicznej każda istota ludzka nieustannie oddziałuje na pozostałe osoby. Od tego, czy są to uczynki dobre, czy złe zależy to, co dany człowiek otrzyma w zamian. Karma ma bardzo duże znaczenie, zwłaszcza w kontekście życia w społeczeństwie oraz dobroczynności. Wiara w to, że dobre uczynki przyciągną dobrą karmę sprawia, że ludzie są bardziej chętni do ich czynienia. Jest to swego rodzaju inwestycja, która ma na celu zainkasowanie dochodu w postaci szczęścia, dobrej passy czy sukcesów zawodowych. ps najpierw sie doucz a puzniej używaj pojec których znaczenia nie rozumiesz.

@!!!!!

I to co napisałeś ma niby usprawiedliwiać te wszystkie "machloje",ze niby jest ciężko na rynku i trzeba oszukiwać. Mentalność chłopa panszczyznianego. Jeżeli tak strasznie ciężko dziś prowadzić firmę i nie ma z tego profitów to niech ja poprostu zamknie.

W końcu ktoś to napisał

@wujek dobra rada

Pojecie douczenia zostawiam Tobie - ortografia na poziomie dziecięcym,w dobie internetu i słowników w telefonach bądź innych urządzeniach- wstyd trochę i przestań się człowieku nie ośmieszać .. Czytanie ze zrozumieniem też się u Ciebie kłania u podstaw. Zanim zaczniesz cytować wybrane regułki sam przeczytaj je z dokładnym zrozumieniem. Szkoda z Tobą dyskusji.

@Leon

Ocenę powinno się zacząć od samego siebie. „Machloje” ? No ciekawe ciekawe sformułowanie. Nie jesteś człowieku anonimowy w dobie internetu i tego wieku. Nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawę. Prowadzisz swoją firmę? Zatrudniasz pracowników? Ogarniasz kontrakty? Płatności ? Przepisy ? I cały ten „smród” który jest z tym związany ? Sądzę że nie,dlatego tak kogoś osądzasz. Polecam założyć kogoś „buty” i przejść się w nich a później oceniać i wypowiadać się. Dyskusja jest bez sensu z ludźmi którzy nie mają bladego pojęcia o niczym.

@!!!!!

Wstyd to te twoje tłumaczenia Ciebie internet ratuje bez tego nie potrafiłbyś nic napisać sensownego a jeśli to poziom dziecięcy to ty stanołes na poziomie noworodka. Napisz więc czy w firmie Aw Bautex ubezpieczenie jest płacone od zarobionych pieniędzy? Czy urlop płatny jest wypłacany a jeśli tak to czy od wypracowanej kwoty? Takie informacje ludzi interesują a nie Twoje wypociny, słowa ściągnięte z internetu żeby obrażać ludzi...

@!!!!!

Co to ma być jaki smród jakie buty napisz wprost jaki masz problem to nie jest kącik literacki. Ty masz napewno pojęcie o wszystkim

@Xxx

Większe pojecie jak widać niż Ty. Naucz się czytać ze zrozumieniem i może zgłęb temat którego jak widać nie znasz wtedy możemy dalej prowadzić konwersacje!

Wujek dobra rada

Nie kompromituj się........ Zadałem proste pytania na poziomie podstawówki a ty wyskakujesz z RODO O ochronie danych osobowych. Jakie dane osobowe ujawniłbyś odpowiadając na te "retoryczne" pytania na które odpowiedź powinny być oczywista. Jesteś tu tylko po to by negować każdy negatywny wpis coś jak cenzura w PRL tylko z mniejszymi możliwościami .

@Wujek dobra rada

Kompromitacja jest cały czas z Twojej strony. Edukacja się kłania i to tak na poważnie. Widać że etapu podstawówki nie przeskoczyłeś nawet bo dzieci na podanym etapie nauczania nie mają bladego pojęcia o Twoich jakże „ wysublimowanych” pytaniach. Byłeś u jakiegoś mądrego doradcy który podpowiedział Ci co napisać czy nauczyłeś się przeszukiwać internet ? Nikt nie ma obowiązku odpowiadania Ci na pytania które bezpośrednio dotyczą jego spraw wewnętrznych firmy :) Ty stukasz wszędzie po internecie swoim nr pesel ? Chyba nie, wiec przestań strugać mecenasa od spraw kadrowych bo synku daleko Ci do perfekcji.

@!!!!!

Bez komentarza.....!!!! Ujołes całą prawde o fiemie... "wewnetrzne sprawy firmy" pozdrawiam. Obstawiam ze kolejny kierownik piekarz

Wujek dobra rada

Karalne to sa pomówienia jakimi cały czas sypiesz, radze dokladnie poczytac te poprzednie wypowiedzi gdzie tam jest mowa o problemach jakie wewnetzne dane firmy nie chce mi sie tego komentowac szkoda czasu. Koniec odpisywania na takie bzdety narazie. Ps to sie dotyczy również Ciebie niema anonimowosci w sieci

@Wujek dobra rada

Szkoda czasu na dyskusje ale z Tobą. Próbujesz przeinaczyć moje słowa tak by Tobie pasowało. Człowieku, jakimi ja pomówieniami sypie ? Powtarzam Ci po raz ostatni - nie sądź innych według siebie ani swoją miarą ! O wewnętrznych danych było napisane przeze mnie a nie problemach, człowieku poważnie zastanów się nad sobą, czytaniem ze zrozumieniem a bynajmniej nad tym jak zaczynasz wymyślać fanaberie wyssane z palca i jeszcze przy okazji chcesz przypisać je innym. Nie tędy droga. Ps. Nie mam nic do ukrycia w kwestii anonimowości w internecie- ja nie mam nic na sumieniu, w przeciwieństwie do Ciebie. Życzę abyś właściciela tejże firmy nie musiał kiedyś przepraszać za wszystko co napisałeś źle. Pozdrawiam.

@!!!!!

Sprostowanie - bo szanowny Pan zaraz mi tu przypisze że podaje jakieś wewnętrzne dane firmowe. Pisząc o wewnętrznych danych myślą moją było ustosunkowanie się do poprzednich moich wypowiedzi tzn. że nikt nie poda ich nikomu na jego życzenie co chciał uzyskać Pan z komentarzy powyżej.

@!!!!!

Jeżeli napisałem nieprawdę to mnie popraw,a jeżeli prawdę to o co Ci chodzi. Pozwolisz ze żądam Ci kilka prostych pytań. Czy chciałbyś pracować w takiej firmie? Nie mieć wypłacanego świadczenia chorobowego i urlopu? Ubezpieczenie od najniższej a reszta pod stołem.. Myślisz czasem o swojej emeryturze? Na starość twój szef będzie miał wszystko a Ty nic.. A ni zdrowia ani pieniędzy. Ciekawe co twoja żona na to? Żal mi was ludzie, przecież myślenie nie boli

@Leon

Oczywiście że nie prawda została przedstawiona. A mianowicie pretensje o braku wypłacanego świadczenia chorobowego to może trzeba skierować do instytucji o nazwie ZUS ? Jak to napisałeś „myślenie nie boli” i faktycznie żal mi Was ludzie że tak bez zastanowienia i bezczelnie rzucacie oszczerstwami i kłamstwami a prawda jest zupełnie inna. Jeśli myślisz czasem o emeryturze to pomyśl człowieku trochę o innym gromadzeniu pieniędzy gdzieś indziej bo z instytucji na którą tak się powołujesz w sprawie emerytury możesz nie dostać NIC. P.S. Żony nie mam, takie związki u Nas w Polsce są nie dozwolone - jeśli wiesz co mam na myśli :))

@!!!!!

Zatem za pierwsze 33 dni niezdolności do pracy z powodu choroby wynagrodzenie przysługuje ze środków pracodawcy, od 34 dnia choroby pracownik nabywa prawo do zasiłku chorobowego finansowanego z Funduszu Ubezpieczeń Społecznych.

@!!!!!

Super rozwiązanie!!! Twoim zdaniem moje zarobione pieniądze na emeryturę lepiej żeby zabrał szef.

@Gtr

Człowieku widzę że rozmowa z Tobą nie ma najmniejszego sensu - chcesz sobie dopasować całą wypowiedz pod to co Tobie aktualnie pasuje. Twoje ciężko zarobione pieniądze póki co trawi szanowna instytucja zwana ubezpieczalnią. Masz coś z tego ? Ile zabieranie przez ową instytucje masz pieniędzy z wypłaty ? Ile czekasz na wizyty - podkreślam te nie prywatne ? Czy będziesz miał emeryturę ? Wątpię w to szczerze ale Ty wierz sobie w co tam chcesz! Twoje zarobione pieniądze wypłaca Ci szef - od tego płacony jest podatek- ZUS i inne - ponosisz je Ty jak i Twój pracodawca. Co Ci ten szef zabiera ? Najwyraźniej płaci podatki tak samo jak i Ty. Pretensje kieruj do instytucji które te haracze pobierają. Pozdrawiam.

@!!!!!

Zastanow sie czlowieku co ty tu piszesz. Wszystkie instytucje haracze pobieraja jedynie szef jest jak Robin Hood reszte bajki sobie dopisz hehe????

@Wujek dobra rada

Bajki wypisujesz Ty niestety, nie wiem żyjesz chyba w innym świecie i swojej smutnej rzeczywistości układasz sobie klocki które myśle w niedługim czasie się rozwalą jak domino. Idź może składaj pokłony tym którym tak bardzo ufasz że Ci „nic nie zabierają” a tylko dają. Radzę iść na kurs doszkalający z wiedzy ekonomicznej i mniej oglądać telewizji która emituje „ jedyne prawdziwie wiadomości słusznej treści „ :D Skończ tą smutną dyskusje pod wieloma nickami i zacznij żyć swoim życiem aby to życie Cię w końcu nie przerosło bo jak widać nie masz nic ciekawego do powiedzenia. Grzeszysz człowieku :D czas na spowiedź przyjdzie :)

@!!!!!

Jeżeli te instytucje tak Wam nie pasują to zamknijcie ta firmę. Na pewno będzie to z pożytkiem dla rynku budowlanego jak i samych budowlańców. To so moje zarobione pieniądze i nic wam do tego do jakich instucje mają trafić. Czy zdajesz sobie sprawę jakie są stawki świadczeń chorobowych i urlopowych od średniej krajowej.... A jakie od najniższej. I kto wtedy traci a kto zyskuje. Nie denerwuj się tak. Na szczęście coraz więcej chłopaków już to rozumie. Skoro macie tak dobra firmę to ilu chłopaków w tym roku już od was odeszło. Ja wiem o co najmniej 10. Także to samo mówi za siebie. Pozdrawiam

@Gtr

Nie żyjemy w PRL- u żebyś używał do jednej osoby słowa WY. Dziękuje :) Z pożytkiem dla rynku budowlanego jest na pewno fakt że nie pracujesz w takiej firmie - takich „fachowców „ jak Ty ( dużo mówię mało robię i na niczym się nie znam ) można pooglądać w jednym z telewizyjnych programów i na tym trzeba poprzestać :) Ponownie powtarzam idź zajmuj się oglądaniem wiadomości jedynej słusznej treści - tam jak widać dalej będą wkładać Ci do głowy te pospolite bzdury które wypisujesz. Mam znacznie większe pojęcie o spawach finansowych i kadrowo płacowych od strony praktycznej. Trochę lat na studiach i na rynku pracy coś dało :) No ale Ty tego dalej nie rozumiesz. To tak jak widać co piszesz o instytucjach. Też masz tak znikome pojęcie o tym że aż głowa mała. Czy Ty pracujesz w firmie czy masz swoją działalność nikogo nie interesuje co Ty chcesz. Prawo jest jedno i tak Ci Państwo zabierze to co Ci dało a mnie tam rybka czy i co sobie robisz z pieniędzmi bo one „so” Twoje :D Fantastyczne określenie :D Ilu chłopaków odeszło ? Nie wiem, nie mam wglądu do spraw kadrowych firmy. Wydaje mi się że trzeba sobie to w końcu powiedzieć - odeszli bo się nie nadają do pracy ? Nie chce się pracować, na telefonie by się posiedziało ? Praca za ciężka ? Trzeba się w końcu przyznać że coś Was chłopaki przerasta i bynajmniej to sama praca jest bo chęci do pracy marne a wymagania rosną jak widać z wypowiedzi na wypowiedź. Do pracy trzeba się uczciwej zabrać, wtedy żyje się lepiej bo ciagle narzekanie to właśnie tak się później kończy że pracy nie ma bo szef zły. A tu jest inaczej pracodawca dobry tylko pracować się nie chce a pieniądze by się brało :) Pozdrawiam Szkoda dalszej konwersacji.

@!!!!!

Pisałem tylko o firmie i warunkach pracy tam panujących. TY natomiast oceniasz chłopaków których nigdy na oczy nie widziales/as. Jeżeli byli tak słabi i leniwi to dlaczego mieli najwyższe stawki w firmie i do tego premie. Na pewno nie za ładne oczy. Dobrzy na Norwegię Islandię i danie... Zaslabi na Polskę. Te Twoje wpisy dużo mówią o Tobie. Mimo wszytko i tak odeszli ponieważ warunki pracy skandaliczne.

@Gtr

Nie czepiaj się aż tak strasznie tych literówek, jak widać nie każdy jest tak wszechstronnie wykształcony. Ten portal nie jest po to żeby jeden drugiemu "docinac". Byli pracownicy zostawiają tu swoje opinie dla przyszłych pracowników aw bautex, żeby chłopaki mieli rozeznanie i po miesiącu pracy u was nie szukali nowej firmy. Każdy ma prawo zamieścić tutaj swoją opinię i jeżeli one Ci się nie podobają to Ty MASZ PROBLEM. POZDRAWIAM Bo w sumie to Cie nie znam i nic do Ciebie nie mam

@Gtr

Mieli najwyższe stawki w firmie ? Bo może właściciel daje dobre pieniądze za wykonaną prace a nie jakiś (usunięte przez administratora) jak wszędzie ? Zadane zostało przeze mnie pytanie - czy może się pracować nie chciało ? Dużo można zobaczyć jak teraz pracownicy pracują i czego wymagają a sami od siebie nie dają za wiele. Wiele ekip u siebie gościliśmy przy budowie domu także wiem jak to wygląda z każdej strony z pracownikami. Wiadomym jest że nie można wszystkich włożyć do przysłowiowego „jednego worka” ale większość niestety tak. Odpowiadam na Twoje komentarze bo się z nimi nie zgadzam w zupełności. I zupełnie nic nie mówią o mnie moje komentarze, zupełnie nic - tu niestety jesteś w błędzie. Warunki pracy skandaliczne ? Płaca dobra, premie ? To praca na budowie ma być taka jak w biurze ? W urzędzie ? Gdzie ? bo trochę tutaj przeczysz sobie.

@Gtr

Gtr to rodzina czy kuzyn??? Dla mnie to jest żałosne co piszesz. To wszytko na ten temat.

gtr

Pracownik AWBAUTEX

Pracuje w firmie prawie rok i nigdy nie było problemów z wypłatą. Miałem również przyjemność osobiście poznać Pana Prezesa i żadnej słomy wystającej z butów nie widziałem, wręcz przeciwnie, Pan Andrzej jest bardzo eleganckim i kulturalnym i nie wywyższającym człowiekiem. Dziwią mnie ludzie którzy piszą takie głupoty na jego temat. Z kąd ludzie bierzecie takie opinie albo nie chciało się wam robić albo znacie się tylko na narzekaniu i pisaniu bredni na temat innych firm, a może zwyczajnie jesteście zazdrośni że ktoś się potrafił dorobić czegoś swoją ciężką praca i wyrzeczeniami. Także ja osobiście polecam pracę w AWBAUTEX i jak pisałem na początku nigdy nie było problemów z wypłatą, a i atmosfera w firmie jest super.

@Pracownik AWBAUTEX

Co Ty piszesz?... Pracownik awbau... Czy twoim zdaniem nie wypłacanie urlopu czy świadczeń chorobowych to uczciwe dorabianie się..? Czy jeżeli pracownicy zapier... Po 12 godz i dłużej to też jest uczciwe..? Godz. Odbijana za przerwy.. To też uczciwe..? Ogólna bieda z sprzętem... Ale robotę macie wykonać w terminie,ze nie wspomnę o ciuchach roboczych. Dla ludzi którzy nigdy z Polski nie wyjechali i nie wiele potrafią to może i jest wymarzony pracodawca. Musisz ruszyć w świat. Nie bój się! Pozdrawiam

Xxx

Andrzeju Witowski czy wyplaćiles ludziom zaległe pieniądze czy dalej będziesz strugał bizmesmena wśród ludzi i swoich sąsiadów? Masz honor to odpisz a nie rób Pana co ci słoma z butów wystaje.

Lis

Jedna z gorszych firm w jakich pracowałem. Praca w tej firmie to ostateczność. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji to pytaj

Jak szefostwo w AW-BAUTEX? Spoko traktują ludzi?

Cieśla

Jes Spoko bardzo dobrze

Leon

Firma podzielona na kilka podmiotów. Nagle może się okazać że pracujesz u 20-latka. Z tego co słyszałem są problemy z wypłacaniem chorobowego. Nie wiem jak z urlopem. Płacą wszystko do ręki.

Leon

Dopóki w Polsce będą działały tego typu firmy to nie ma szans na normalność... Tzn. Na godziwe warunki pracy... Płatne urlopy i chorobowe... W przeciwnym razie będzie przybywało "nowobogackich szefów"

Zostaw merytoryczną opinię o AW-BAUTEX - Świniarsko

• Jak się pracuje w AW-BAUTEX?

Zobacz opinie na temat firmy AW-BAUTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AW-BAUTEX?

AW-BAUTEX
3.1/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Estrady 67
    01-932 Świniarsko