Opinie o AW-BAUTEX w Świniarsko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie AW-BAUTEX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie AW-BAUTEX na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AW-BAUTEX w Świniarsko

Wiktoria

@cieśla a jak zarobki? Też ok?

Leon
@Wiktoria

Pracowałem w tej firmie... Zdecydowanie nie polecam.. Na rozmowie mówią zupełnie coś innego niż jest rzeczywistości. Na budowie nie dostajesz niczego... Masz mieć swoje! Praca po 12 godz... 1 godz. Odbijają za przerwę jakby się wogole nie należała. W pracy ogólnie chaos.. Niektóre roboty poprawiane po kilka razy z winy kierownictwa... "nieważne jak byle szybko potem się poprawi". Starzy pracownicy niby nie chwalą ale zmienić firmy nie zmienia. Tak to wygląda w firmie bautex... Szef z rodziną się bawi.. Kierownicy mówią że na nic niema... A pracownik musi na to wszystko narobić Pozdrawiam

Cieśla

Jest spokojnie, nawet bardzo dobrze

Magda

Czy nadal są opisywane tu problemy z płynnością wypłat ,czy już się ustabilizowała sytuacja?

@Magda

Jak w większości firm raz jest lepiej a czasami trzeba tydzień, dwa poczekać. Ale odkąd pracuję nie było osoby, która by nie otrzymała swojego wynagrodzenia. Szkoda tylko, że niektóre osoby nie rozumieją, że czasami tak się zdarzy. Spowodowane jest to brakiem zapłaty za wykonanie roboty dla AW-BAUTEX przez firmy zlecające. Często firmy nie wpłacają w terminie i jak uzbiera się w danym miesiącu kilka takich faktur to mogą wystąpić delikatne opóźnienia. Pracuje już wystarczająco długo, aby zobaczyć co dzieje się w firmie nie będąc stronniczy. To panowie cieśle... sami wiecie jak pracujecie ( nie dot. osób, które rzetelnie pracują na swoje wynagrodzenia), jak się weżniecie do roboty a nie w kontach się chowacie to i firma będzie miała na wasze wynagrodzenia.

Pllll

Co się dzieje z Aw Bautex ??? Czyżby Pan Andrzej miał kłopoty z prowadzeniem firmy??? No racja ile można okłamywać ludzi i płacić im na raty pieniądze!!!! Każdy ma swoja cenę! Nie zawsze będzie się kłamało jak do tej pory razem z kierownictwem i majastrami. Ci którzy tam jeszcze robią to szacun tylko że kiedyś oczy otworzycie jak przyjdzie do wypłaty!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w AW-BAUTEX spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Jktm...

Nie wiem kim jest weer... ale zasługuje na flaszkę bo też tam robiłem przez chwilę i szfefciu mówił co innego przy przyjmowaniu a kierownictwo co innego.... Ten kto pisze pozytywne opinie o tej firmie to jest albo rodzina lub kierownictwem tej śmiesznej firmy.... Porażka nie polecam Panowie.

Werrr

Ta firma jeszcze istnieje??? Przecież tam same (usunięte przez administratora) a szef to prawdziwy kłamca???? Kto tam jeszcze robi??? Chyba debile idą do takiej firmy i tam robią!!!! Są o wiele lepsze firmy co traktują ludzi jak powinni!!! A ten śmieszny AW bautex to (usunięte przez administratora) i pieniądze płacą kiedy chcą a kierownictwo to to druga plaga po szefie bo też kłamią w żywe oczy..... Nie polecam nigdy w życiu!!!

Prawda
@Werrr

Napisz co takiego np. dlaczego kłamcy użyj jakiegoś argumentu dlaczego tam pracujesz-dziwne ??? .Wiele niejasności w twoim opisie a może ....no właśnie ?????? Dużo dobrego dlea CB

Jeremi

@Werrr Firma działa i to bardzo dobrze. Pewnie żal utraconej pracy jest przyczyną tak złośliwego wpisu?

Zuzanna

Bardzo ciekawie skomentowana firma przez @Miotłowy, który maleńki minus przyznaje firmie za coś, co dla @Ryyy jest jej największą wadą i dyskredytuje ją zupełnie. A co na to inni pracownicy firmy AW-BAUTEX? Po której stronie opowie się większość? Zachęcam do zabierania głosu w dyskusji. Im więcej opinii znajdzie się na forum tym jej obraz w oczach osób kandydujących do niej będzie prawdziwszy i łatwiej im będzie podjąć decyzję.

Ryyy

Najgorsza firma w jakiej pracowałem kłamstwo każdego kierownika to jest podstawą w AW Bautex a na końcu kłamią księgowe i szef. Nie wypłacalna firma i najgorsza ha .

Miotłowy

Przestańcie pisać o tej firmie bo ona jest wspaniała. Tylko malutki taki minus ale malutki każdy tam kłamie jak może czyli kierownictwo, księgowe a na końcu szef. Nie tędy droga AW BAUTEX.

Zuzanna

@Dino, jeżeli nie zgadzasz się z opinią, że to dobra firma, masz pełne prawo zamieścić tutaj swoją. Ale żeby była ona pomocna dla innych warto, żeby była poparta jakimiś uzasadniającymi takie zdanie dowodami i przykładami. Natomiast, jeśli kto myśli podobnie jak @Romek, to też warto o tym napisać.

Dino

Najgorsza firma w której robiłem a ta osoba która pisze że jest dobrze to chyba jest rodziną lub kierownikiem. " AW KŁAMSTO " się powinna nazywać firma. Nie polecam.

Zuzanna

@Romek, jak zawsze, kiedy pojawia się taki wpis, proszę o jego choćby krótkie uzasadnienie. Dlatego, że kryteria jakie stosujemy dokonując jakiejkolwiek oceny są w oczywisty sposób subiektywne i jeżeli ich nie ujawnimy, to może się okazać, że to co my uważamy za zaletę, dla innych będzie dyskredytującą danego pracodawcę wadą. Natomiast, jeśli wprost napiszesz dlaczego uważasz, że AW-BAUTEX jest dobrym pracodawcą, to wszyscy, którzy cenią podobne aspekty zgodzą się z Twoją opinią.

Głos sprawiedliwości

Dobry pracodawca chyba jak tanie wino bo jest dobre i tanie pozdrawiam

Romek

Może niektórzy powinni spojrzeć w lustro? AW-BAUTEX to bardzo dobry pracodawca!!!

Zuzanna

@były pracownik Takie Twoje zdanie, czyli jakie? Bo w swoim zdaniu niestety nie zawarłeś żadnych konkretów ani szczegółów na temat firmy AW-BAUTEX. Zatem chciałabym Cię prosić abyś napisał coś więcej niż "dziadowska firma". Będę Ci wdzięczna za merytoryczną wypowiedź.

WEERR to-majster ,kierownik czy rodzina ? przedstaw sie jak tak oponujesz za Bautexem firma dziadoska i tyle ....... maja dobrze tam tylko wazeliniarze bez komentowania takie moje zdanie

Firma jakich wiele,pieniądze te które uzgodnisz ...czasem z poślizgiem ale są.Teoretycznie urlopy masz ale bezpłatne na stanowcza "prośbe" kierownika.Nadzorowi w tej firmie wydaje się ze to on zarabia na pracowników a nie ludzie na nich...Ogólnie jesteś silny, zdrowy,niezbyt inteligentny i możesz być hu..(poprawnie przez ch)to w tej firmie możesz nawet zostać majstrem.Reasumujac jeśli musisz to możesz pracować ale bezpieczniej znalezć coś innego.

Brrrrr
@pracownik

Ha ha bo sie posikam????????????

Porazka

Nie polecam duzo kłamstwa i oszustwa.

Rrrr

Szczerze za lepsze firmy gdzie szanują ludzi a nie tylko robić 24h a a przy wypłacie szukają żeby urwać godziny. Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o AW-BAUTEX - Świniarsko

• Jak się pracuje w AW-BAUTEX?

Zobacz opinie na temat firmy AW-BAUTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AW-BAUTEX?

AW-BAUTEX