Opinie o BRW w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BRW. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BRW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRW w Mielec

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!

Fizyczny
@Adam

Pod jakim względem finansowym Nie.To po pierwsze kasa układy kolesiostwo atmosfera .Wszystko bardzo nie tak jak by było dobrze to by co chwile ludzi nie przyjmowali przez agencję.A ludzie różnego pokroju z przewagą tych co mocni w gębie a robić nic nie potrafią.

Natalia

@kimek, dziękuję za Twoją odpowiedź jest bardzo ważna szczególnie dla tych, którzy wahają się nad podjęciem pracy w BRW w Mielcu. Na końcu swojej wypowiedzi pisałeś, że jednym pracownikom przedłuża się umowę, innym zaś nie. Jak myślisz, z czego to wynika? Z racji różnicy w doświadczenia pracowników czy ich zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków?

kimek
@Natalia

Trudno mi powiedzieć jakie kryteria decydują o zwolnieniu.Odchodzą zarówno nowi jak i starzy pracownicy. Zaangażowanie w pracę? Nie wydaje mi się.Przynajmniej nie w przypadku osób, które osobiście znałem a które zostały zwolnione.

kimek

Nie ma czterobrygadówki. Na niektórych halach jest praca na trzy zmiany.Do urlopów firma podchodzi bardziej elastycznie niż kodeks pracy.Znam pracowników którzy po kilkumiesięcznym okresie zatrudnienia wykorzystali urlop za cały rok.Przerwa generalnie jest jedna ale trwa aż pół godziny, co jest chyba rzadkością.Na papierosa palacze wychodzą kiedy chcą, jak firma na to patrzy nie wiem bo nie palę.Kogoś ciągle przyjmuja więc przyjęcia pewnie są, ale wyłącznie przez agencje pracy, ostatnio chyba Grupacon. Na umowie agencyjnej pracuje się kilka miesięcy. Ostatnio sporo przetasowań.Jedne hale się zamyka,na inne przenosi pracowników,część ludzi odeszła, innym nie przedłużono umów.

gość

Jedna z lepiej płacących firm w mielcu

klenfklenf
@gość

kiedyś może płacili a teraz na umowie 950zł brutto nadal jest, aneksy jadą już od lutego i niemogą dojechać.

bartek
@klenfklenf

ale jest akord i premia i agencja i umowy co 2 tygodnie i babka mi mowla ze max poł roku pracownik magazynowy kompletacja od paczki płacone ale nie ile i co i jak cv wysłac i czekac niech ktos sie wypowie czy warto i jak ta robota wyglada

madix
@gość

nie przypominam sobie żeby była "Jedna z lepiej płacących" nawet w 2015 roku, za to teraz w 2018 jest z pewnością jedną z płacących najgorzej, w Biedronce możesz zarobić więcej, absolutnie nie wierzcie w to co mówią werbując do pracy, fikcja i zwykłe oszukiwanie ludzi, prawda wygląda tak że trzeba się mocno nadźwigać żeby zarobić 2000zł netto, jakieś pytania?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BRW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Od ostatniej opinii związanej z brw minęło już nieco czasu. Jak dziś wygląda praca w tej firmie?

madix

Kolos na glinianych nogach, 11 lat pracuję w tej firmie i kolejnego roku już nie przepracuję, miałem nadzieję na zwolnienia grupowe i odprawę ale wcześniej trzeba uciekać z tego okrętu.

"babka mi mowla ze max poł roku" Fajnie. Szkoda, że mało kto z pracowników agencyjnych tam tyle wytrzymuje. Ba, trzy miesiące to już jest naprawdę dużo - sama rotacja o tym świadczy. "Niektórzy pracowali rok przez agencje , zeby dostać umowe bezpośrendino z BRW" Ciekawe, że znajdują się w ogóle ludzie, którzy CHCĄ tam pracować przez agencję dłużej niż to trzymiesięczne minimum. Rok? Ha ha ha... Pracujesz na dwutygodniowych umowach, zarabiając mniej o 500 zł (lub nawet więcej niż 500?), a z łaską dostajesz umowę po tak długim okresie czasu? I co jeszcze, może "pod bramą na twoje miejsce czeka 100 chętnych"? To chyba faktycznie im nie zależy na pracownikach - co dziwne, skoro rąk do pracy brakuje. Podobno. Zależy od stanowiska, ale akord, owszem, jest. Niby ma się tę stawkę godzinową , ALE co z tego, skoro pracownicy BRW nie mają i jak ktoś wcześniej wspomniał "poganiają do murzyńskiej pracy". Czyli pracuje się jak na akord - za agencyjną stałą stawkę godzinową tak, aby się reszcie "zgadzała" dniówka. Atmosfera lipna, to fakt. Wystarczy popytać stałych pracowników (np. o normy, stawki etc. etc..). To jest praca dobra na chwilę.

@12345

No niektórzy zapieprzają ponad rok na smieciowce i nie widać żeby dostał normalna a weź się coś odezwij to ci pajac mowi że nikt cię tu nie trzyma na siłe

A WYJEDŹ Z TEGO MIASTA I JUŻ
@12345

Witam Po prostu z mielca ludzie uciekają, sprzedają mieszkania i jadą tam gdzie są pieniądze i tyle!!! -To miasto nie ma perspektyw, -blokowisko PRL -zatrute powietrze, -kumoterstwo wszędzie, -tylko ekonomiczna strefa gdzie zarobki zatrzymały się 15 lat temu -brak szans i rozwoju -miasto całą kasę z podatków wrzuca w socjal i opiekę społeczną oraz drużynę sportową a inwestycje leżą -hałas, zakładają do motocykli tłumiki nie tłumiące i drą się w całym mieście -na przedmieściach psy ujadają całą noc i też nie odpoczniesz Jest tyle pięknych miejsc w PL itd...... szkoda życia

Robson66

Szukają cały czas frajerów na umowę śmieciową żeby (usunięte przez administratora) w tym (usunięte przez administratora) podobno w hińsczyźnie tam ludzi szukają za 1600 na łapę

UCIEKAJ Z MIELCA
@Robson66

Wniosek; Strefa w Głogowie młp obok Kolbuszowej płaci dużo lepiej, robotnik zarabia od. 3 netto w górę plus nadgodziny kto ile chce w każdej firmie tutaj, nie mówiąc o mgr czy inż, ludzi z tedo tam mielca połowa

Natalia

@XXX, wiesz może czym spowodowane zmiany zachodzące aktualnie w brw, o których piszesz w swoim wpisie? Napisałeś również, że z tego miejsca pracownicy odchodzą mimowolnie, czy jest to związane z brakiem podwyżek? Proszę Cię o rozwinięcie treści swojego postu. Zainteresuje on innych użytkowników zaglądających na ten wątek.

Z Mielca ucieka kto da radę
@Natalia

Z Mielca ucieka kto da radę -Brzydkie miasto w stylu PRL -kumoternia wszędzie -zarobki na ekonomicznej strefie zatrzymały się 15 lat temu -zatrute powietrze -zero atrakcji -zero rozwoju - w ostatnich latach z 65tys zostało już 59 tys i dalej spada - miasto dziadków i wszędobylskich żuli, wszędzie pijaństwo - miasto wydaje kasę w socjal, opiekę społeczną i drużynę sportową a inwestycje na minimum - temat leży!!!

XXX
@Natalia

Jako że pracuje na produkcji nie za bardzo wiem czym spowodowane są te zmiany. Nikt tak do końca nie wie co będzie. Wczorajsze zwolnienie mistrza na H8 w Mielcu było sporym zaskoczeniem. Wręczone wypowiedzenia umów i deklaracja nie przedłużania pracownikom też. Na pewno duży wpływ ma przejście firmy pod innego Dyrektora. Co do odejść to na pewno wprowadzanie 3 zmian na niektórych stanowiskach, rotacja między stanowiskami pracy co też może być irytujące, brak podwyżek, podwyższanie norm, obcinanie stawek. W przypadku pracowników produkcyjnych praktycznie zerowe benefity. Mizerny socjal. Jakieś tam paczuszki na mikołaja dla wybranych. Często słyszy się, że takie pieniadze jakie tutaj się dostaje to można mieć w wielu firmach na mieleckiej strefie. Niech wypowie się ktoś inny może nie mam racji. :) Zaznaczam nie wiem jak to jest na "górze".

WYEMIGROWALIŚMY Z MIELCA I OK
@Natalia

Jakim pracodawcą jest brw? Jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w firmie? Czy osoby w niej pracujące mogą liczyć na jakieś pozapłacowe benefity?

XXX

BRW -kiepski pracodawca. W zeszłym roku zatrudnili kilkudziesięciu "zielonych". Obecnie fuzja hal w Mielcu. Roszady stanowiskowe. Chcą zwalniać "chorych" i z kończącymi się umowami. O podwyżce zapomnij. Ponoć mają wprowadzać nowy system płacowy. Duzo ludzi odchodzi mimowolnie. Morale na firmie kiepskie. Brak perspektyw na poprawe. ;)

Nie warto sobie zawracać głowy. Firma w Mielcu upada , o jakichkolwiek podwyżkach nie ma mowy , ludzie sami odchodza , chcą zamykać hale żeby stanąć na nogi , firma ogólnie w trudnej sytuacji finansowej . Nie polecam Planują zwolnienia . Atmosfera w firmie kiepska , rozmawia się tylko o tym kiedy która hale zamkną i ile osób zwolnią . Zarobki jak na mieleckie warunki przystało marne .

pracuś

Trudno uwierzyć ,pracowałem w tej firmie praktycznie od początku ,przepracowałem około 8 lat ,od 1997 r i zarabiałem około 2 tyś na czysto czyli netto,trudno uwierzyć że tak jest.

Czuły Wojtek

Szanowni Państwo, Jeżeli rozważacie podjecie pracy w BRW to dobrze się zastanówcie. Pisze to do Was ktoś, kto sporo w tej firmie przepracował i wie dokładnie jakie to (usunięte przez administratora) Poza tym ta firma upada. Nie warto tracić Waszego cennego czasu na trupa. Wystarczy, że zainteresujecie się kto zarządza BRW Sp. z o.o. Ten "pan" oszukuje, mąci i poniża ludzi. }rzez lata to robił i miał się świetnie. Popytajcie o opinię o nim, a zrozumiecie, że praca pod kimś takim nic dobrego nie wróży.

@Czuły Wojtek

Brawo Ty potwierdzam holding BRW to krzak który usycha a ludzi traktują jak śmieci zatrudnienie przez Agencję umowy śmieciowe co 2 tyg.

Kuźna dziś ma dzwonić Pani z Poznania z jakiejś agencji . Na stanowisko : Pomocnik ds. Logistyki z J. Niemieckim Czy warto sobie głowę zawracać ?

bartek

ludzie odpowie ktos??? wazne dla mnie zeby ewentualnie nie wpakowac sie n mine

@bartek

Nie pchaj się szkoda idź do konkurencji Agata meble albo Bodzio

Dariiijusz

Hallo ludzie jak chcecie pracować w BRW to lepiej idźcie po zasiłek do MOPS podobne pieniądze i święty spokój. Ta firma to dno nie polecam nikomu nawet wrogowi po 10 lat pracy zarabiam jakieś 750 zł mniej. Jakiś super mózg wpadł na pomysł zeby zatrudniać ludzi z dnia na dzień na tzw. umowy śmieciowe przez agencję tymczasowej pracy, ludzi traktuje się tu jak (usunięte przez administratora) dziś pracujesz jutro nie przychodz nawet Ukraińcy z tąd uciekają ludzie którzy pracowali między sobą są zaszczuwani przeciwko sobie i podpierała ja się na wzajem o glupoty. To co się tu dzieje to tragizm jedni wynoszą ile mogą innych bezpodstawnie oskarżają o kradzież. Zarząd cały czas każe ciąć stawki a sami bawią się w kurortach za firmową kasę firmowymi autami i gryzą się o stołki. Nie polecam tą firma to upadłość polecam poczytać inne fora odnośnie obsługi klienta w salonie jak i na infolinii. Tragizm.

Natalia

@iwa, jakie stanowisko interesuje Cię w brw? Na stronie internetowej tej firmy znalazłam ofertę pracy do mieleckiego oddziału jako magazynier. Pracodawca ze swojej strony oferuje szkolenia podnoszące umiejętności, pakiet benefitów i np. przyjazną atmosferę. Nie została natomiast podana forma zatrudnienia na to stanowisko. Czy taki rodzaj pracy by Ci odpowiadał u tego pracodawcy? Czy myślałaś, o czymś innym?

iwa

Są jakieś przyjęcia?

Natalia

@Marek Twój wpis pokazuje, że nie jesteś zadowolony z wynagrodzenia w brw. Czy możesz opisać na jakich warunkach opiera się Twoja współpraca z tym pracodawcą? Czy pracownik z długim stażem może liczyć na podwyżkę lub premie uznaniowe?

Adam konopka

Jakie stawki? Ile mozna wyciagnac bez nadgodzin?

ALEX

PRZEZ AGENCJE TO OKOŁO 1800 ZŁ NETTO

Adam konopka
@ALEX

Ok dzieki, a jak juz przyjmą na stale to da sie wyciagnac 2,5tys za normalny miesiac bez nadgodzin?

stolarz
@Adam konopka

Nie, bez nadgodzin to ok. 2300-2400zł.

@Adam konopka

Poszukaj lepiej innej firmy bo tu obcinają stawki cały czas ,albo 3/4 teatu lub przez agencje wyzyskują.

Asia

Ale jaka jest umowa na początek: umowa o pracę na etat, 3/4 etatu, umowa zlecenie, czy umowa o dzieło? Co oznacza umowa przez Agencję (H33)? Proszę o odpowiedź, bo dzwonili do mnie z ofertą, nie wiem co mam o tym sądzić, po waszych wypowiedziach.

Łukasz
@Asia

No u mnie w agencji twierdzą, że zarobki i świadczenia takie same jak w brw. Zobaczę po pierwszej wypłacie

ALEX
@Asia

H33 TO JEST NUMER HALI , Umowa o pracę pełny etat, wynagrodzenie brutto 15 zł bez dodatkowych premii. Oczywiście , że mniej pieniędzy niż pracownik zatrudniony bezpośrednio przez BRW, który pracuje na akord. Pisze tutaj o Agencji GRUPACON

Adi

3/4 to jakieś 1500

Zostaw merytoryczną opinię o BRW - Mielec

• Jak się pracuje w BRW?

Zobacz opinie na temat firmy BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRW