Opinie o BRW w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BRW. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BRW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRW w Mielec

Mielec

Dalej są paczki ponad 100kg dzwigane przez dwie osoby? (magazyny H11, H38)

@Mielec

Na 11 coś takiego jest A na h-38akord sobie wymyślili właśnie i weźmiesz 2 100 na rękę z premnio niby 600złale puł premnio zabiorą

Szukam

Na jaką stawke można liczyć na magazynie na centrum log?

h 38
@Szukam

robota ciężka zero socjalu zimno na halach kiepskie zarobki

Ehe
@Szukam

Możesz liczyć na najniższą + premia. Lepiej szukaj w firmie esa. Praca ta sama tylko mają socjale...

Jolanta
@Ehe

Hm a w ogłoszeniu BRW na stanowisko specjalisty ds. dokumentacji magazynowej jest info, że oferują ubezpieczenie grupowe i program OK System. Zresztą widzę, że w innych ogłoszeniach też są takie informacje. Więc jak to w końcu jest z tym socjalem?

@Ehe

Tam tylko z grupą przyjmują "esa"

Tak
@Jolanta

To prawda możesz przystąpić do ubezpieczenia, oczywiście płacisz za to. O żadnym OK System nic nie wiem. Podobno można dostać karnety na basen ale tylko w Biłgoraju...

Robert
@Szukam

Najniższą 2000 na umowie i premia słowna Kturą zabierają. Jak kto woli może spróbować.

@Jolanta

Tak jest dostępna platforma Ok system. Innego socjalu nie ma.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w BRW?

HEH

zero szacunku do ludzi zero socjalu najniższa KRAJOWA ODRADZAM

@HEH

Najniższa krajowa jest 2600 brutto a na h -11 i h-38 2000zl brutto bo niby premia pociągają do najniższej inspekcja pracy sie kłania

@Andrzej

A z tej premi jutro dają to zabierają za pomyłki tak zwane zągi I mało co zostaje na wypłatę

mag

robota ciężka zimno na halach zero socjalu na święta żadnych bonów paczek dla dzieci wypłaty kiepskie

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BRW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Czy BRW praktykuje "luźne piątki"?

wój

tak, piątek jest luźny, od piątku właśnie zaczynamy pić, tak że zapraszamy

Witam wszystkicham mam takie pytanie jak sie pracuje na magazynie na hali 38 mam propozycję tam pracy i chciał bym no nie co wiedzieć jakie zarobki i jak szanują pracownika

@Nowy

Więc taj H-38 to magazyn główny , zwany też Centrum Logistyczne.Robota ciężka kompletacja a zaloga też taka sobie.Atmosfera delikatnie mówiąc luźna pochodząca pod patologie.

Janek

Pracowałem dłuższy czas dla BRW MIELEC. Jak czytam te opinie to zastanawiam się czy na pewno mówimy o tym samym zakładzie. Może i na początku zatrudnienie przez agencję,ale wcale im się nie dziwię(po 3 miesiącach normalna umowa). Coraz więcej ludzi leci w kulki dostaje umowę i ucieka na chorobowe, czy prowadząc firmę chcielibyście tak mieć? Jakie znęcanie się psychiczne. Ludzie bądźmy poważni. Wypłaty na czas,weekendy wolne praca po 8 godzin. Co więcej chcecie? Pieniądze adekwatne do zajmowanego stanowiska. Nigdy nie widziałem ani nie słyszałem o przypadku znęcania się. Masz dowody? Istnieje Sąd Pracy, Państwowa Inspekcja Pracy idź i zgłoś. Ja jak najbardziej polecam prace w BRW jeżeli chce się pracować.. Może szału nie ma ale wszystko jest ok.

@Janek

Opinia jaką dodałeś jest bardzo cenna i wydaje się być pisana w sposób rozsądny, bez zbędnych uprzykrzeń czy żali. Bardzo często problemem wielu osób jest dostrzeganie samych minusów firmy i skupianie się na nich w czego efekcie nie dostrzegają plusów. Byłeś pracownikiem BRW z Mielca, czy zechcesz napisać to co sobie ceniłeś w tej firmie?

@Janek

Nie ma umów po trzech miesiącach zatrudnienia przez agencję. Najczęściej jest to pół roku, choć bywa,że na umowę z BRW czeka się dłużej. W dużej mierze jest to uzależnione od dobrej woli kierownika hali. Umowa poagencyjna jest na trzy miesiące, następna na dwanaście, potem dopiero na czas nieokreślony. Nie zauważyłem "znęcania" się kierownictwa nad pracownikami. Pewnie wśród kierowników są różne osoby, jak w całym społeczeństwie, ale regułą jest, że kierownik przechodząc przywita się,poda rękę , zawsze możesz do niego iść i powiedzieć co cię boli itd. Jeśli zdarzają się jakieś sytuacje stresowe to raczej w relacji pracownik-pracownik. Ludzie bywają różni wszędzie, nie tylko w BRW. Jeśli czegoś brakuje w tej relacji kierownictwo-pracownicy to, informacji. Wygląda na to że firma jest na zakręcie:zamykanie hal,odejścia,zwolnienie,przeniesienia (ostatnio mocno odchudzono pion administracyjno-biurowy) a z drugiej strony przyjęcia do pracy. Kiedyś robiono zebranie załogi, informowano o planach, dzisiaj cisza. To sprzyja szerzeniu się plotek, atmosferze niepewności itp.

Janek
@kimek

Kimek opisałem sytuację z którą się spotkałem u siebie na hali. Nie zaprzeczam że może dostaje się po dłuższym czasie. W okresie w którym pracowałem wszyscy dostali szybko umowy z tąd moja opinia. Stwierdziłem tylko fakty. Co do spotkań to masz rację. Brakuje kontaktu na linii firma pracownik. Wiadomo każdy chciałby mieć klarowną sytuacje co miesiąc. Takie standardy powinny być wprowadzone już dawno. Pozdrawiam serdecznie

Fizyczny
@kimek

Zwolnienia kadry to raz.Dwa agencja pracy Grupacon ogłosiła upadłość 30 11 2018 A prawie wszyscy agencyjne byli przez nie zatrudnieni.Trzy wszyscy przechodzą pod Biłgoraj. Cztery układy znajomości, a pięć zarobki gość pracuje 10 lat i zarabia 1800zl A drugi rok i 2500zl ciekawe.Jak będzie trzeba wymienię tych ludzi z nazwiska i jeszcze halę opiszę.Od nowego roku Chińczycy mają przejąć jakieś udział w firmie ba lepiej się nie zanosi.

leszcz
@Janek

firma brw pomału się zwija ,widać to po zarobkach i ludziach co odchodzo,nigdy nie było tak ze ogłaszali się ze szukajo ludzi w olx i lento,zarobki już mniejsze nie te co 10 lat temu,znam trochę tych szefow i wiem ze to już powolna agonia,ale to tylko firma jak wiele innych.

Bartosz
@leszcz

Twoje przepowiednie na temat sytuacji firmy BRW są niepokojące. Wywnioskowałem z Twojej wypowiedzi, że zarobki, które oferuje pracodawca, są obecnie inne niż wcześniej. Czy w związku z tym mógłbyś napisać, jak obecnie się one kształtują?

Qan

Ta... Praca po 8 godz. Jak jadą tam teraz po 12 i jeszcze w soboty

Jolanta
@Qan

@Qan Mnie natomiast ciekawi, co należy do Twoich obowiązków na Twoim stanowisku w BRW? Dzięki za info.

kimek

Witam. Jak sytuacja w w firmie? Odszedłem rok temu. Dziś słyszę że H-33 została przejęta przez krono. Podobno za niezapłacone płyty. Może ktoś z pracujących napisze czy to prawda? Są zwolnienia? Jak Wam się dzisiaj pracuje?

Fizyczny
@kimek

Czemu odszedles? Ogólnie sytuacja w brw nie za ciekawa rotacja ludzi duza

@Fizyczny

bo mi sie niechciało pracować, wole wódę walić

Jerzy
@kimek

To gratuluję, pytasz sie a bzdury odpowiadasz.

klimek
@Jerzy

po wódzie tak mam

@Fizyczny

Poprzednie dwa wpisy nie są mojego autorstwa. Odszedłem bo zarobki spadły do tego nie wiedziałem, idąc do pracy, co będę tego dnia robił. Przenosili nas z dnia na dzień, czasami nie było nic do zrobienia i ciągłe pogłoski o zwolnieniach, zamykaniu hal, niepewnej przyszłości.

Man

Kwestia zarobków to sprawa indywidualna, zależna od różnych czynników. Na mojej hali ludzie zarabiają w przedziale 2400-2800 na rękę. Panuje też fajny klimat. Kluczowym jest pytanie czy władze spółki mają zamiar kontynuować produkcję w Mielcu? A może chcą przenieść działalność w inne rejony kierując się np. tańszymi kosztami pracy. Niestety, jak na razie wśród załogi krążą płoty i niepewność. Nie słyszałem żadnych oficjalnych wieści.

Robię bo muszę
@Man

Kwestia zarobków to też kwestia znajomości i układów. Oraz głównie akord i premia wystarczy popytać ludzi z innych hal tak kolorowo nie ma

Bartek

Jak przedstawia się sytuacja czy coś wiadomo o przyszłości firmy?

GRZ
@Bartek

Przyszłość jest taka, że dobrzy pracownicy związani z firmą sami odchodzą więc myślę, że to jest odpowiedź na pytanie na temat kondycji firmy.

H-37
@GRZ

Jak ludzie zarabiali ok 3 tyś A teraz 2 tyś to o czym to świadczy

Lala

To kiedy Chiny was przejmują?

NOWY

Witam.Czy jest ktoś kto pracuje na magazynie BRW koło Sikorskiego w Mielcu?

@NOWY

jo pracuje

Polecam

Cześć pracowałem na brw prawie 2 lata lecz niestety musiałem sie zwolnić z powodu zmian na które pracowałem oraz słabego rozwoju dobrze wspominam ten czas pracodawca zawsze wypłacał pieniądze na czas nigdy nie było takiego czegoś żeby pieniądze się spóźniły. Kariera zaczęła się od umowy agencyjnej która trwała 2 miesiące może niecałe później dostałem umowę na 3 miesiące i na 3 lata moim zdaniem super gdzie można w tych czasach dostać takie pieniądze i taka umowę a pieniądze były ok 2800 2900 do ręki na pewno adekwatne do pracy mimo to 30 min przerwy dobra atmosfera nikt nie stał nad głowa i nie gadał szybciej co można spotkać coraz częściej po innych firmach. Moim zdaniem wypowiadają się tu ludzie którzy tam pracują i narzekają grymaszą nie poszli do innej firmy i nie widzieli co się dzieje jeżeli pracujecie tam na prawdę trzymajcie się bo ciężko jest na mieleckim rynku o takie zarobki sam teraz odświeżam stronę brw w poszukiwaniu ofert pracy na wyższe stanowisko i czekam na telefon Pozdrawiam

MB

eee, podobno właściciele się zmieniajom????

paw

(usunięte przez administratora) nie firma

Iława

Radzę wszystkim omijać firmę BRW Iława. Brak słów na (usunięte przez administratora) robią z ludzi niewolników zarabiamy po 1800/2000 tyś liczyliśmy na podwyżki A się okazuję że będziemy zarabiać 1530 najniższa krajowa.Praca że skazanymi oraz Ukraincami którzy mają godzinówkę 11zł na rękę. Śmiać się trzeba bo szkoda łez i nerwów. Cierpimy przez darmozjadów !!

@Iława

Forum to dotyczy pracy w BRW w oddziale w Mielcu. nie w Iławie. Najlepiej więc byłoby, gdybyś utworzył oddzielny wątek na GoWork na temat oddziału, o którym chcesz pisać. Dla porządku i przejrzystości forum. Czy ktokolwiek z Was ma informacje odnośnie tego, czy firma BRW ma zamiar w najbliższym czasie otworzyć swoje oddziały i w innych miastach? Zachęcam do umieszczania merytorycznych wpisów.

Kubuś

Firma dalej zwalnia? Kolejne hale padna?

@Kubuś

Skąd konkretnie czerpiesz informacje, o których piszesz na forum GoWork? Czy jesteś pracownikiem tej firmy? Jeśli nie, to czy inne osoby pracujące w BRW Mielec mogłyby ustosunkować się do tego co pisze Kubuś?

Natalia

@Gdzie sprawiedliwość, na publicznym forum dotyczącym pracy w BRW z Mielca poruszyłaś bardzo poważy temat znęcania się psychicznego kierowników nad pracownikami firmy. To jest bardzo poważny zarzut, który wymaga wyjaśnienia. Czy rzeczywiście taka sytuacja ma miejsce? Jak możesz zauważyć, u góry strony widnieje baner, który informuje o tym, iż na tym forum nie ma tolerancji dla fałszywych, niepopartych dowodami oskarżeń, ale i dla niesprawiedliwych szefów. Czy dalej utrzymujesz swoją opinię?

Gdzie sprawiedliwość

Nie polecam pracy w brw, firma skłania się ku końcowy. Obiecują super pieniądze a w rezultacie wypłata mija się to z tym co ustala się na rozmowie kwalifikacyjnej. Kierownicy znecaja się psychicznie nad pracownikami. Kradną i traktują pracowników jak śmieci. Może wart było by przyjrzeć się kierownikom z wielu miast.. Zacznijcie szanować ludzi! Moje sugestie dla BRW: Więcej szacunku dla ludzi! Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko. Brw to jedna wielka banda oszustów. Kierownicy znecaja się psychicznie nad pracownikami, zwalaja swoje obowiązki na podwładnych i z wielką satysfakcja mówią że to oni mają możliwość ewentualnej podwyżki aczkolwiek nie dostaniesz bo zdaniem kierownika /kierowniczki nie zasługujesz na to.

Natalia

@Adam, co konkretnie słyszałeś na temat firmy brw z Mielca? Czy masz zamiar dołączyć do tego zespołu? Będę wdzięczna jeśli napiszesz coś więcej na temat tej firmy. @kimek, dziękuję za Twoją odpowiedź na moje pytanie, poznanie tego typu kryteriów z pewnością rozwiało by wiele wątpliwości na ten temat.

Zostaw merytoryczną opinię o BRW - Mielec

• Jak się pracuje w BRW?

Zobacz opinie na temat firmy BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRW