Opinie o BRW w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BRW. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BRW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRW w Mielec

Łukasz

25 wrz. zacząłem pracę w brw (dokładnie Black Meble - czy jakoś tak - Mielec )przez agencję Work Service jako magazynier. Po tym tygodniu dostałem minimalną czyli 408 zł netto (na rękę) , było to niby przyuczenie bez akordu i żadnych premii. Obecnie "jadę" 3ci tydzień z nowego miesiąca rozliczeniowego i jak sie pytam kolegów pracowników to każdy mówi cos innego. Jeden, że zarobisz 3 tysie, drugi, że 2 tysie, trzeci "to zależy". Praca naprawdę ciężka (wiem co mówię). Dotrwam do końca miesiąca, poczekam 3 dni na wypłatę i napiszę ..... co dalej .... ;) (P.S. ocena pracodawcy wyśrodkowana ze względu na kompletny brak wiedzy na temat wynagrodzenia - mam nadzieje, że mnie nie wykorzystają ;) )

Alex

Ja znałem chłopaka, który już pracował tam około ROKU na umowie od Agencji (H33) Pracował na pakowaniu i jeszcze jak odchodziłem to dalej nie miał umowy od BRW Nie wiem jakie były przyczyny itp , ale było to mega wykorzystanie pracownika ponieważ robił to samo co inni na tej linii a dostawał miesięcznie MINIMUM 500 zł mniej. Z nadgodzinami wychodziło mu nawet 1000 zł mniej, bo nadgodziny przez agencje to kompletna porażka !!!

nonsens

Witam. Czy są przyjęcia w brw? Mam papiery technik stolarz specjalność meblarstwo oraz 20 lat praktyki w zawodzie. Jakie faktyczne zarobki ,organizacja pracy , czy można aplikować na określone stanowisko itp?

hue hue
@nonsens

nic nikogo nie obchodzi jakie masz papiery i tak trzy miesiące pierwsze agencja. 15 zl brutto agencja. później zależy na jakie stanowisko trafisz

Rysiek

Pamietaj,nigdy,ale to przenigdy nie idź do pracy do brw.Nigdy!!!!Pamiętaj.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BRW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
ehe

Dla desperatów... Nie polecam.

Alex

Przez agencje płaca 11 zł netto ( w tym dodatek bhp premia od brw ) Za miesiąc wychodzi około 1800 zł do ręki Od razu mówie , ze nie opłaca się robić nadgodzin bo płacone 13 zl netto za nadgodzine ( 2 zł wiecej) BRW przyjmuje teraz przez agencje bo nie ma kto tam już robić Dużo osób przewija się i pracuje po pare miesięcy ( nie zależy im kompletnie na pracownikach) lecz niedlugo się to zmieni bo brakuje rąk do pracy A dlaczego? Być może dlatego , ze umowe przez agencje masz minimum 3 miesiace ( co 2 tygodnie nowa) Niektórzy pracowali rok przez agencje , zeby dostać umowe bezpośrendino z BRW Przez tyle miesięcy pracujesz tak samo jak pracownik z brw lecz o 500 zł mniej Czy jest fajnie? (H-33) W zależności na jakie stanowisko i hale trafisz Ciągle zwiększają normy Atmosfera lipna, ludzie niektórzy są tak napaleni na kase jak arab na koze , przez co zwiekszają akord i Cie pospieszaja do murzyńskiej pracy , na niektórzych stanowiskach nie jestes w stanie zrobic tyle ile pracownik pracujący tam przez 10 lat. Lecz są takie stanowiska na których nie jest tak zle Nie ma miejsca nawet gdzie usiasc a gdy chcesz pogadac przez 2 min z kim od razu sie czepiaja Niektórzy ludzie są spoko i da sie pogadac lecz jest tak glosno ze musisz rozmawiac z kims w odleglosci 1 m Za dużo kierownictwa przez co zwykli pracownicy musza wiecej robic na nich. Ja odradzam tam pracę. Pracowałem tam rok i mogę tylko stwierdzić , że jest to firma taka jak lear itp itd

z

jaka placa przez agencje? jak tam atmosfera?

bum

Sam jestem ciekaw jak wygląda u nich rozmowa rekrutacyjna @Aneta, ale zobacz, że ostatnio i tak miały się pojawić jeszcze jakieś premie do podtsawy zarobków.

Aneta

Witam. Mam pytanie - jak wygląda drugi etap rozmów o prace w BRW. Podobno trwa ponad godzinę i biorą w niej udział oprócz kandydatów jeszcze 3-4 osoby z BRW. Z góry dziękuje za odpowiedź

W BRW pracuje moich dwoje dzieci. Z ich opinii wynika, że są bardzo zadowolone zarówno z pracodawcy (podobno bardzo przyzwoity człowiek)jak i z wynagrodzenia. Bardzo często wyjeżdżają na szkolenia. Firma dba o ich rozwój zawodowy. Nie rozumiem, dlaczego na tym forum jest tak wiele negatywnych opinii. Ale są tacy ludzie, którym nikt nie dogodzi.

LESZCZ

BRACIE NAJŁATWIEJ TAM SIE DOSTAC Z MIELCA,BEDAC KOCIARZEM TWZ SWIADKIEM BO ONI PRZYCHODZO I ODCHODZO Z TAMTAD KIEDY CHCI,POLECAM,BRATA PAWŁA Z DEBY,BRATA WOJTKA Z MIELCA,BRATA TOMKA Z TARNOBRZEGA,TO SAME CWANIAKI I MAJO TAM CHODY JAK MAŁO KTO,I BYŁ JESZCZE BRAT Z DEBY...TCHURZEWSKI,TEN TO BYŁ GIGANT DOPIERO,SWOIM WSZTSTKO ZAŁATWIO,MUSZISZ BYC BRACICHEM,WTEDY PRACA BEDZIE.

dsc1

Nie wiem czy szukają, tylko chciałbym wiedzieć jakie są zarobki na tym stanowisku w BRW, no i jak ogólnie z kierownictwem czy to ludzie czy (usunięte przez administratora) którzy zapomnieli że kiedyś byli ludźmi. :-)

dsc1

A mam pytanie jak praca na kotłowni, jako operator spalarni odpadów?, chodzi mi o atmosferę i zarobki?

LECH

MUSISZ MIEC ZNAJOMOSCI Z BRACMI SWIADKAMI ,TO ICH FIRMA I WTEDY ŁATWO SIE DO BRW DOSTANIESZ,OK

Tffn

Mjuziiii.....k

basia

"estetycznej świeżości"? co to takiego?:)

Aani

Mjuziiiiiiiiiiiiik :)

co tam słychać :)?

Polecamy

fffffffffff

haha malagusa wyrypali

Zostaw merytoryczną opinię o BRW - Mielec

• Jak się pracuje w BRW?

Zobacz opinie na temat firmy BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRW