Opinie o BRW w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BRW. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BRW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRW w Mielec

Bajo Jajo

Zwykłemu pracownikowi fizycznemu nie pozwolą odejść za porozumieniem stron, bo wiedzą, że szybko nie znajdą naiwniaka który przepracuje u nich kilka lat. Wiem, że to zgodne z polskim prawem, ale pokazuje to jak słabo konkurencyjni są na rynku pracy.

@Bajo Jajo

Dokładnie tak jast że nie idą na rękę przy zwolnieniu bo wiedzą że na twoje miejsce przyjdzie młody i nie zagrzeje długo miejsca niż do pierwszej wypłaty a co dopiero znalezienie pracownika na kilka lat.

poiuyt

Jaka sytuacja na H37? Dużo nadgodzin? Jaka atmosfera i zarobki? Warto sie tam pchać?

Leo
@poiuyt

Nie warto się pchać, atmosfery nie ma. Zarobki 2,4-2,6 tys na rękę i zapiernicz.

Tak

Zerowy socjal. 2500 na rękę i nic poza tym. Warunki pracy tragiczne. Pyłu jak w młynie i smród klejonego drewna

miki

Brak socjalu, to firma porażka , płace minimalne a wymagania jak za 5 tys. chyba pomylili stanowiska prezesa z pracownikami i wymaganiami. Zapraszam prezesa na produkcje i salony bo moze pracownicy zarabiajac 2500 maja rozpuste i trzeba ich wymienic. Firma płaci tyle młodym pracownikom co co starym po 20 latach a nawet więcej. Płaca to podstawa to najnizsza krajowa + ewentualna premiaaaaaa super bonus od firmy jak wyrobisz kosmiczny plan ! Płaca taka że lepiej zarabiaja w biedronce i bez stresu, szkoleń , wymagań , cichego klieta, i wiecznego juz było blisko ale może w nastepnym miesiącu zarobisz 2900. Nie poleca pracy ani na produkcji ani na salonach Black Red White.

Papa

Omijać firmę 2500zl za dźwiganie i oddychanie pyłem... zwalniam się

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BRW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
Mielec
Miki45

Witam chciałbym się dowiedzieć jaka jest praca w brw w mielcu czy ciężka czy nie i ile mniej więcej płacą za miesiąc

@Miki45

Ciężka. 2500zl na reke i brak socjalu. Wode Ci dadzą i co 3 miesiące ręcznik i 5 mydeł beż zapachu.

Karol

To prawda ze jest taki problem z odejściem z firmy ?

PCB

Tęgie mózgi zarządzające firmą wymyśliły, że zdemontują część maszyn z kompletnej linii produkującej gotowy wyrób i postawią je na boku, żeby na nich mogli pracować nowi pracownicy za minimalną pensję. Ma to zwiększyć produkcję o 20%. Nowi będą ganiać między tymi maszynami a linią, po deski, i wiercić w nich dziury na tych maszynach. Pracownicy trzymają się za głowę ze zdziwienia jak można na taki pomysł wpaść. Nie prościej dać ludziom po 500 zetów podwyżki?, to zwiększyliby produkcję o 25% żeby pokazać swoje zadowolenie. Ano, nie można. Jeszcze poczuliby się potraktowani jak ludzie i z przyjemnością przychodzili do roboty. We łbach by im się mogło pomieszać. Na całym świecie postęp technologiczny wymusza automatyzację i robotyzację produkcji, a tu masz - na odwrót. No owszem, trzeba uczciwie przyznać, że w Polsce siła robocza za minimalną krajową jest tańsza od prądu do tej automatycznej linii.

Jerzy
@PCB

Na której hali 37??

Janek
@PCB

No tak ! Najpierw co było (?): Praktiker, później Nomi, po drodze jeszcze pewnie kilka innych spółek, to w końcu nadszedł czas na BRW. No cóż, najwyraźniej plan likwidacji tej firmy nabiera tempa. Gratulacje panie prezesie ! Jak już pan i pański zespół "wybitnych specjalistów" od zarządzania pozwijacie BRW, to gdzie następnie pójdziecie ? Jeden pewnie wróci do Orlenu, ale co z resztą naszych dobroczyńców ?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w BRW?

Byniu

Styl zarządzania bardzo przypomina ten z koncernu IG Farben, który wysługiwał się niewolniczą pracą robotników przymusowych z czasów hitlerowskiej okupacji. Przypuszczam, że w sprzyjających okolicznościach, zarząd tej firmy zawstydziłby nawet samego Carla Wurstera z dr Hansem Frankiem na czele.

Tak

Praca ciężka za śmieszne pieniądze. Zerowy socjal. Wszechobecny pył i zapach kleju. Atmosfera jak to przy ludziach przyjezdnych, czyli mało inteligentna. Odradzam

Thx

Jak tam covid na BRW?

RAMZES
@Thx

MA SIE DOBRZE

Fchjn

Praca w brw jest ciężka i maloplatna. Atmosfera słaba. Pracowałem w essie i normy były bardzo wygórowane. Dziwi mnie to że ludzie zarabiaja w brw 2500 tys za ciężka harowe i sa jeszcze zadowoleni. Ogolnie Mielec jest złym miejscem do życia przy tak niskich zarobkach a cenach mieszkan jak w Krakowie. Sam już mieszkam w dużym mieście i odradzam pracę w brw i w Mielcu.

mm

kto jest teraz kierownikiem na h 37

Czy zdarzają się nadgodziny w BRW?

Tak

Zależy na jakiej hali. Zdarzają się, ale nie wiadomo czy będą płacone, czy oddawane. Okres rozliczeniowy wydłużony do końca roku więc raczej znajdą czas żeby nie zapłacić.

Teo

Pracowałem na h 38 ale nie polecam , ciężkie paczki , mała kasa , w zimie ciężko .

Bibi

Bendą zwolnienia na brw czy ucichlo wszystko

nie będą
@Bibi

chcieli postraszyć ludzi, żeby dziękowali, że mogą tyrać za 1400. Zwolnienia bedą ale z inicjatywy pracowników

Jak wygląda praca i zarobki na magazynie H38 warto się tam pchać

b
@Andrzej

odradzam kiepska kasa zero socjalu

@b

Kiepska kasa to znaczy ? A sama robota ciężka czy nawet ujdzie

A co
@Andrzej

4/5 etatu podstawa 1600 brutto jest czyli 1214zl na reke premia -20% +akord.To najniższa krajowa może wyjdzie 1887 zl .A robota ciężka a atmosfera nie ciekawa,do tego umów nie przedłużają

Kolonag
@Andrzej

Najgorsza praca z możliwych, tam zawsze są przyjęcia, bo rotacja jest ogromna.

kiler
@Andrzej

zarobki na paczkowaniu wczesniej w granicach 2.500 z nadliczbowymi 3 tys do 3.5,w tym soboty i po 12 dniowki

wcześniej
@kiler

No właśnie wcześniej. przeszłość raczej nikogo nie interesuje. Ważne jak jest teraz

zmartwiony

Chyba każdy słyszy co się dzieje w związku z wirusem. Może jeszcze uda się powstrzymać zwolnienia?

Nie zmartwiony
@zmartwiony

Raczej zwolnienia będą

@zmartwiony

Na H-38 czyli magazyn główny, kierownik Bec straszy ludzi zwolnieniami .Wielki kierowniku jak po zebraniu.

Jerzy

Firma raczej pikuje w dół produkcja ma stanąć od 1 kwietnia. To kwestia czasu jak stanie magazyn h-11 i h-38 ifonie ciekawie się dzieje. Jak produkcja stanie duzej niz miesiąc to pozamiatane

Tttt

Wiadomo ze jak tyle maja zwolnić to na kazdej hali będą czystki ,nie ma innej możliwości aza nagodziny ni soboty nie zapłacili i ludzi na przymusowe wolne wysylaja i ro w wielkim tygodniu zenada ta firma

gfx

co słychać na 37?

YI

kiepska kasa jakies 2100 na reke z premia i akordem zalosne zero socjalu

Zostaw merytoryczną opinię o BRW - Mielec

• Jak się pracuje w BRW?

Zobacz opinie na temat firmy BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRW