Opinie o BRW w Mielec

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie BRW. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w BRW na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRW w Mielec

Thx

Jak tam bony na święta?

Ja jestem zadowolony.Mogem pracowac ciezko,bo to moja firma matka.robie na pile od 15 lat i bede robil do smierci.nie przeszkadza mi to ze zarabiam niewiele,za to firma wykazuje zyski.szkoda ze nie mozna zamieszkac na firmie.

Ty a wymienisz ją ;) kierownik !!!!

NoName

Jestem pracownikiem Brw,z roku na rok jest coraz gorzej.Kadra zarzadzajaca nie szanuje pracownika.Ludzie nie szanuja sie sami.Jako socjal chińskie reczniki i najtansze mydlo.Kierownictwo przykreca srube ludziom i zasrrasza.Jesli chodzi o zarobki to kiepskie ,do tego przy wyrobieniu 100% i tak nie ma calej premi.Park maszynowy przestarzały.Brak pradu w gniazdkach(oszczednośc),zabrali czajnik ludziom i temperatura na produkcji ma być 14st.

Julia

Firma szuka właśnie Analityka Finansowego. Co wiecie o opcjach awansu? Jest jakaś ścieżka przejścia na lepszą pozycję? Po ilu latach jest taka szansa?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w BRW odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Mielec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Aparatury Kontrolno Pomiarowej
logo firmy Wykładanie towaru w sklepie kosmetycznym Mielec
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
Więzień

Jak to jest że na hali H-38 pracują więźniowie nie mają albo mają pozabierane prawo jazdy nie mają uprawnień na wózki a nimi jeżdżą . A normalnych pracowników się ściga starszy albo zwalnia za brak uprawnień lub prawa jazdy

Jerzy
@Więzień

Bo udają że nie widzą że więźniowie bez uprawnień.A po za tym mają najlepsze zadania na kompletacji i też nikt tego nie widzi bo jest im to na rękę.

Jak w BRW wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Xxx

Jak masz plecy albo będziesz się podlizywał lub kablował to masz szansę ale na pewno nie uczciwą pracą.

Pracowałem na H 11 i muszę przyznać że ludzie tam zażądzajacy są albo niepoważni albo głupi,byłem świadkiem jak starszy pan dostał krwotoku z odbytu bo miał problemy ze zdrowiem,brygadzista nijaki Sebastian jedyne co zrobił to kazał mu na rowerze wracać do domu.mam nadzieję że ktoś się w końcu tym zajmie .

Zofia

No wiesz, jeśli chciałbyś, żeby ktoś się tym poważny zainteresował to uderz do tej osoby. Mnie zastanawia to co się działo dalej, co z tym Panem?

Jerzy

Tak 3800 w tym dwie soboty i z16 nadgodzin no brawo dla firmy

Elżbieta
@Jerzy

Ale mówisz o kwocie na rękę? To ile godzin miesięcznie się tu pracuje?

Jeżeli chodzi o zarobki to klapa totalna np te osoby co są pod ręką kierownika żyją jak lordy nie obowiązuje ich nic dostają najwięcej podwyżek np taki pan ps moneta co powiedział że (usunięte przez administratora)robią za 3800 i gdzie tu sens i logika żeby kogoś obrażać co zarabia mniej ale (usunięte przez administratora) to (usunięte przez administratora)

Na magazynie h38 sprzet rozwalony, wozkowi zglaszaja usterki jednak i tak jezdza tymi wozkami, ktore sa nie sprawne. Nie polecam pracy, placa smieszne pieniadze a oczekuja od pracownika cudow

Zofia

W jakim kontekście są niesprawne skoro ludzie wciąż jeżdżą i praca chyba idzie do przodu? Te usterki mogą spowodować jakieś poważne niebezpieczeństwo?

@Zofia

Ludzie nie sprawny sprzęt. Czyli wpisy w książce nie hamuje stuka,puka itd a zarobki 3100 po 10 latach pracy,i się dziwią że ludzie się zwalniają

@Marek

Aha czyli w stanie, w którym potencjalnie może dojść do awarii. Ok drugiej części nie rozumiem w sensie jak dekada pracy w jednym miejscu może nie być w ogóle doceniana?

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w BRW?

Abc

Na stałe? To tak jak w większości firm. Po 33 miesiącach

Magazynie1944

Pracowałem na H38 jako pracownik magazynu. Porażka jeszcze nie widziałem takiej gównianej firmy .nadgodziny co tydzień praktycznie jak odmawiasz to Cię zastraszają jak tylko można . Istny (usunięte przez administratora) . Praktycznie nic nie płacą jedynie tyle co muszą (usunięte przez administratora) na nadgodzinach i sobotach , ciągle za wszystko zabierają z premii . Ciągle ktoś odchodzi i przychodzi ,nie szanują ludzi traktowany jesteś jak śmieć i robią dziwne zagrywki głównie brygadzista M..... takiego traktowania chyba nie doświadczysz w żadnej innej firmie ,o urlop musisz praktycznie błagać albo odpracować nadgodzinami . Większość osób zarządzających ludźmi to osoby które są tam zatrudnione po znajomość ,które lubią okłamywać i nabijać się z ludzi i zastraszać . Zero jakiś warunków pracy stary sprzęt i wózki które się walą i nawalają co rusz , ale gdy zrobisz małą normę przez ten gówniany sprzęt który ciągle cię blokuję to cały obowiązek spada na Ciebie i ty jesteś wszystkiemu winny . Jednym słowem wielkie (usunięte przez administratora) , pracownicy którzy są tam na stałe albo pracują dłużej są idiotami którzy na wszystko się zgadzają i nie potrafią nic innego w życiu robić jak rzucać paczki jednym słowem mongołowie ze stepów Mongolii którzy najchętniej by cię sprzedali za parę złoty a gdybyś coś źle powiedział to by skakali do bitki . Jeżeli ktoś się tam wybiera to odradzam bo zniszczy sobie zdrowie i nic nie zarobi ,jedynie garba sobie i zniszczy kręgosłup

Robię na strefie
@Magazynie1944

Dlaczego obrażasz ludzi z Mongolii.Pracowales parę miesięcy i chciałbyś dużo zarabiać,, nie na tym magazynie

Stachu 18
@Magazynie1944

Odpowiem ogólnie magazyn magazynem produkcja produkcja tu i tu jest patologia sprzedali firmę austrujakom bo każdy kto pracuje w brw wie jakie ma aspiracje przyszły właściciel. Był akord było dobrze każdy zarobił i wiedział że jak nie było wtopy to premie dostał A teraz będą wybrani kto normę ma maszynie ma A potem jak co będzie brane pod pakowanie ta firma schodzi na psy i czekać jak będzie upadłość bo do tego wszystko jest prowadzone

Alan

H-37 korpusy dziękuje za bony na święta w wysokości 300 zł a jednocześnie nie danie jakościówki w wysokości około 360 zł.Proszę was nic ludziom nie dajcie po prostu im nie zabierajcie

Aaa
@Alan

Znajomy który jest na emeryturze już dostaje więcej na święta od swojego byłego pracodawcy niż my pracując.

Julia
@Alan

Co to jest ta jakościówka, której nie dali w tym roku? Co to za kasa i za co? To jest jakoś co roku dawane? O co z tym chodzi?

Pracuj bezpiecznie

Dzień dobry,chcielibysmy zapytac czy to prawda że magazynierzy na H 11 poruszają się elektrycznymi wózkami nie posiadają uprawnień UDT?bo takie głosy są na Mielcu ,a nie chce mi się wieżyć że ktoś odpowiedzialny za to na tej hali ryzykował by czyjeś życie pozwalając na to,będziemy wdzięczni za odp

Darkfin
@Pracuj bezpiecznie

Nieprawda, na paleciaki nie trzeba żadnych uprawnień, a wózkowi co ściągają palety z regałów mają uprawnienia UTD. Pozdrawiam

Darkfin

Pracowałem chwilę na H-11 i nie polecam. Może zarobki nawet dobre ale (usunięte przez administratora) nieprzeciętny, paczki ciężkie w ciul, zimno w zimie, w lecie tną komary, i kultura większości współpracowników a właściwie jej brak pozostawia wiele do życzenia. Takiego prostactwa jak tam nie doświadczyłem nigdzie a byłem w kilku firmach. Zero empatii, liczy się tylko hajs z akordu a nie człowiek. Nie polecam

Czy w BRW wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tak

Jak zrobisz nadgodziny to cię wynagrodzą zapłatą...

@Tak

No chyba to właśnie na tym polega, co nie?

Maciek

Tak wypłacają z tym że wybranym nie koniecznie tym którzy zasługują hehe

Film

Dzień dobry czy widział ktoś film z potrącenia magazynierów wózkiem widłowym ?jak to się stało że ten film ujrzał światło dzienne??czego nie zajmą się tym odpowiednie służby?kto ma dostęp do monitoringu?z tego co widać każdy??

@Film

Jak w BRW trzeba było przynieść świnie, żeby dostać pracę to przynajmniej nie było takich wynalazków co szukają sensacji tam gdzie jej nie ma. Rynek pracownika najwyraźniej szkodzi niektórym na głowę.

Elżbieta
@Film

To na Waszym magazynie było takie zdarzenie? I co, ustalili przyczyny?

doradca klienta BRW

Pracowałam w BRW w Rzeszowie około 2 lata jako doradca klienta. Stawka to dramat bo ciągle najniższa krajowa, niby w połowie roku są podwyżki ale to jakieś 100-200 brutto co z nowym rokiem i tak zawsze się wyrównuje przy wzroście najniższej. Brak benefitów, nie ma kart sportowych dodatkowych pieniędzy itd. Na rozmowie niby kierowniczka mówi że można dużo zarobić bo premia ale wiadomo jak to wygląda, premie są bardzo wysokie i robią je nieliczni głownie starsze kobiety co pracują tam ponad 10 lat. Bardzo dużo obowiązków i wciskanie mało korzystnych dodatkowych usług dla klienta, a jak nikt nie kupuje to oczywiście problemy. Ogólnie kierowniczka do dramat mega nerwowa i problematyczna, czasami to można to pod (usunięte przez administratora) podciągnąć. Zazwyczaj 1 wolny weekend w miesiącu. Ogólnie to nie polecam pracy w Rzeszowie, jak ktoś chce brać najniższą albo stówke lub dwie więcej to może spróbować ale to raczej praca na chwile bo możliwości rozwoju jakiegokolwiek nie ma! Można pracować X lat i być najlepszy a i tak najniższa krajowa. Podsumowując żenada!

Homag

Po ostatniej reorganizacji płac nieco zyskali operatorzy obrabiarek CNC ale reszta straciła. Co miesiąc odchodzi kilka osób. Firma wyraźnie nie zamierza płacić tylko szuka jeleni do pracy za grosze. Nieliczni, którzy się zatrudniają słabo się uczą i po pierwszej wypłacie rezygnują. Nowym pomysłem firmy jest zatrudnianie więźniów. Będą przywozić więźniów z zakładów karnych no i pewnie strażników, którzy będą ich pilnować. Co z bezpieczeństwem pozostałych pracowników? W takim układzie chyba nie ma mowy o bezpieczeństwie. TO JEST SKANDAL. Więźniowie będą wyzyskiwani bo ich praca kosztuje mniej. To dlaczego nie wrócić do metod z czasów komuny skoro demokracja i wolność już wychodzi tzw. pracodawcom bokiem? Przymus pracy itp... W ostatnich latach widać, że zasad wolnego rynku nie da się pogodzić z odgórnym sterowaniem gospodarką. Rządzący i tzw. pracodawcy chcieliby wrócić do komuny. A może by tak zatrudniać uczniów szkół w ramach zajęć praktycznych? Wcale nie będzie trzeba im płacić.

Szarak
@Homag

U nas w Lubartowie jest to samo, faceci po 50 lat i przed emeryturą tachają paczki po 40-50 kilo a do więźniów kierownik podchodzi i pyta ich czy im nie za ciężko a jak powiedzą że tak to im daje lekkie robótki - to jest jakaś (usunięte przez administratora) Traktowanie pracownika w tym całym BRW to śmiech na hali, no ale są ludzie którzy pracują po 10-15 lat i chyba im odpowiada ta super praca.

Czy na h38 są owocowe czwartki?

Wiesiek
@Anonim

Tak i dają nam przy okazji koktajle z parasoleczkami. Pozdrawiam.

Bolesław

Jaka praca i atmosfera na H 10 pakowanie?

Zostaw merytoryczną opinię o BRW - Mielec

• Jak się pracuje w BRW?

Zobacz opinie na temat firmy BRW tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRW?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 2 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BRW