Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Lol

Hej. Słyszałem że w tym roku jest wigilijna impreza tylko dla szlachty....jak zawsze kokosy tylko dla najwyższych co nic nie robią a to my zwykli szaracy kawał dobrej roboty robimy....to przykre... :-(

On
@Lol

Taaa ale jak w zeszłym roku ludzie się zapisali i połowa nie przyszła to co się dziwić, ludzie sami są sobie winni

Co mnie to ....

@Lol

A czemu dyrektor miałby chcieć oglądać pijanych ludzi z produkcji???

Mychau
@warszawiak

To proste jest bo to jego ludzie a integracja musi być. Jak by został dłużej to mogło by być ciekawie. Ale lepiej wcześniej wyjść żeby siary nie było. Co innego we własnym gronie tam się bawią do rana.

@Mychau

Masz niewolnika to nie możesz rozmawiać z nim na równy z równym. O jakiej integracji mówisz. Tak samo w wojsku dowódca wymaga od ludzi opiekuje się nimi ale nie integruje. Muszą traktować go jak ojca. Pozatym W życiu biedni nie lubią zadawać sie z bogatymi ,a bogaci z biednymi. O czym chcesz rozmawiać z dyrektorem wyższość tyskiego nad Harnasiem XD?

Mychau
@warszawiak

Brawo Ty. Kiedyś było inaczej w tej firmie ale te czasy juz nie wrócą jakis czas temu udawało się być na równi chodz przez chwilę. No a teraz musi być jak w książkach pisali no i kariera ponad wszystko. Z podłogi już nie ma szans ale na początku kariery było inaczej. Pozatym nigdy osoba odpowiedzialna za produkcję nie miała swojego biura na górze. Ale takie mamy czasy. Pozdrawiam.

Xxxxxxx
@On

By coś napisać trzeba umieć liczyć i wiedzieć co to połowa zła organizacja no ale lepiej jak zawsze zwalic na ludzi

Fizol z ekstruzji.

Poczęstunek był ''zorganizowany '' na stołówce dla finishingu dlatego też tak licznie odwiedziły go pracownicy tej części zakladu. Zachęcamy do codziennego korzystania z tej stołówki natomiast stołówkę na dole pozostawmy tylko dla ekstruzji

Z podłogi

Szacun dla tych którzy mają choć trochę ambicji i nie brali udziału w tym żenującym przedstawieniu

Socjalodawca

Dziękuję dyrekcji ,za klasę jaką się wykazała organizując tegoroczną Wigilię. Podział pracowników na lepszych i gorszych udał się znakomicie.Mam nadzieję ,że kadra biurowa bawiła się świetnie na wyjazdowej imprezie ,ktorej nie omieszkała poprawić i dzisiejszym poczęstunkiem na zakładzie. Ekstruzja życzy spokojnych świąt, pomimo pominięcia jej w podziale socjalnego tortu.( takie " d" jaka dyrekcja)

Ten gorszy
@Socjalodawca

Łączę się z Tobą, też jestem z tego gorszego sortu. Kolejny raz się nas tak traktuje. Ale fajnie się ludzie zachowali że mimo późniejszych propozycji i tak nie poszli na tą wigilię. Jedni mogą półtorej godziny sobie postać zjeść pogadać. A reszta idźcie weźcie sobie coś i wracajcie do roboty.

@Socjalodawca

Popieram. To co dziś zobaczyłem to po prostu ŻENADA!!! Osobiście aż brak słów jak można tak ludzi traktować. Dodam że na 3 zmianie część ludzi tzw "WIGILIĘ" spożywali w korytarzu przy wejściu do zakładu. ACH!!! totalna kompromitacja!!!!

Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pracownik sektora obsługi klienta w markecie budowlanym Bielsko-Biała
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Co jaki okres czasu w Cooper Standard Automotive można ubiegać się o podwyżkę?

Smutna

Jak jesteś dobty to po tygodniu.

warszawiak

Ubiegać się można cały czas. Bieganie to zdrowie. Rozmowy o podwyżki będą kwiecień-maj. A młodzi mają według widełek stażu pracy.

Osoba z PODŁOGI .

W pracy żerują na Tobie . Na każdym kroku wbijają Ci szpilę a Ty chciałyś się z nimi OPŁADKIAM DZIELIĆ - ZGROZA ....

Milo

Czy wiadomo coś już o podwyżkach grupowych na przyszły rok?

Mix BB
@Milo

Jeśli już są podwyżki to dopiero na późna wiosnę, a daremne negocjacje zaczynają się po nowym roku. Z resztą od samego początku związki wiedzą ile będzie, o ile będzie coś. A całe te negocjacje i przepychanki i wzajemne pisma i spotkania to w opini wielu taki pokaz że niby coś się robi

@Milo

Co znaczy grupowe? Są jakies indywidualne?

@warszawiak

Tak są nie słyszałeś jak dobrze. ...... to masz.

@Misiek

To dajcie mi namiar ja za 0,50zł zrobie wszystko.

@warszawiak

To dostaniesz gratis a jak chcesz razy dwa albo trzy to już trzeba się postarac....

@Misiek

no ale faceci też czy tylko kobiety? xd

warszawiak

wyjaśnij o który dział chodzi bo tam same żony pracują.

operator 2

Fajna chociaż?

Misiek

On ma od tego swojch ludzi.... Wiem że ma dłuższe. .. Są jeszcze działy na których przerwa jest krótsza niż 30 min.?

mmm.

G-.9 Daje Ci to coś?

harahel

Witam, jaki zarobek na magazynier w 4brygadowce na poczatek? interesuje mnie jaka stawke daja na poczatek? prosze o odpowiedz

Oburzony

Czy ktoś wie dlaczego są zwolnienia bo zwolnili mojego ulubionego lidera? Co się dzieje w tym zakladzie?

Smutna
@Oburzony

Niskie notowania.

Stary

Atmosfera jest chwilowo dobra bo się boją że się wszyscy pozwalają . Proszą nawet ludzi na produkcji żeby byli mili dla nowych .

@Stary

Dla nowych atmosfera jest miła ale starych maja w powazaniu bo myślą że są przywiązani na stałe

Zszokowany coopernik

Z cooperka juz nawet inzyniery się zwalniajom. Nikt juz nie chce robic za psie piniondze!!

A
@Zszokowany coopernik

Raczej chodzi o atmosfere jaka panuje w firmie a nie o pieniądze...

@A

Atmosfera jest dobra. Szanują nasza ciężka pracę. Przecież doświadczony operator to dla nich skarb. Operator nożyczek też xd.

Zainteresowana

Mam pytanie,na czym polega praca w tej firmie? Ile może zarobić kobieta na początek? Czy jest to ciężka praca?

@Zainteresowana

2200 3zmiany , 2500 4bryg raz w roku wczasy pod grusza na swieta jakas tam kasa na bilety to dla przyjętych przez firme prze agencje nie wiem ale chyba tylko 3\4 tego co przez firme na swieta , przyjdź na rozmowe popracuj i zdecyduj czy ci siada zawsze możesz się zwolnic , jeden lubi to drugi lubi tamto .

@Zainteresowana

Tylko z tego co mi wiadomo kobiet nie chcą zatrudniać teraz choć mogę się mylic , pozdrawiam załoge CSA BB

Gacek

Witam ile zarobie na początek ?

Dana
@Gacek

Na początku zarobki są w granicach 3.000 plus premia z produkcji....I oczywiście dodatek nocny....nie jest źle....

Operator
@Dana

Ciekawe gdzie tyle zarabiasz bo z pewnością nie na prasie jak ja....pracuje już kilka lat i bez nadgodzin nie mam nawet 3 z przodu

Zadowolona
@Operator

Jak się nie podoba to zawsze możesz zmienić prace. Ja nie narzekam bo w innych zakładach jest gorzej, tak samo warunki jak i płacą. Wszyscy tyko potraficie narzekać i się żalić A przecież są też dobre strony zakładu takie jak np dodatki jakie mamy....

Dokładnie mi chodziło ile zarobie na 4 brygadówce na początek

Ekstruzja
@Operator

Ekstruzje tyle ma

@Ekstruzja

Czy jak wyglada praca na ekstruzij czy ciężko jest ? Faktycznie na 3k mogę liczyć na początek

Zadowolony

Oczywiście....przy dobrych wizytach nawet 4 można zarobić

@Zadowolony

Wizytach? Trochę kręcisz i mieszsz zarobki brutto i netto. Teraz pytanie czy "gacek" złapie się na 4k netto. Zwykły pracownik musi zrobić dużo nadgodzin żeby mieć 4k netto. Ja bym stawiał ,że nowy pracownik bez nadgodzin dostanie przez pierwszy rok 2,5 tysiac netto +/-200 w zależności jaki miesiąc. i to jest optymistyczna wersja z "premią".

@Gacek

Jestem nowym pracownikiem w tej firmie i jestem przerażony warunkami w pracy.....mam pytanie ile trwa szkolenie w tej firmie? Mam dość tej zoltej koszulki

Max
@Nowy

Co Cię dokładnie przeraziło? A co do koszulki to chyba kiedyś nosili m-c czasu

Max
@Dana

Z tymi zarobkami chyba Ci się coś pomyliło

2600 netto

@Dana

3000 ale brutto , netto nie wychodzisz z 2200 no chyba z dodatkiem za niby cztero-brygadówke to około 2500 zł to po nowej stawce dla nowych , ci co się przyjęli wcześniej maja mniej ponoć mają to wyrównać , robota spoko choć niemal na każdym kroku można spotkać się z absurdem goniącym absurd . Jeśli masz umowę przez firme to jest kasa na swieta wczasy pod grusza i karta z kasa na bilety do kina, przez agencje chyba tylko na swieta daja 3\4 tego co zatrudnionym przez firme nie jestem pewna , najlepiej przyjść przemeczyc 8 godzin bez wyprowania sobie flaków i do domu nie ma sensu się spinac i pokazywać i tak nikt tego nie doceni nooo chyba żeby ktoś.... mogł wykorzystać to na swoja korzyść , tu awans jest zarezerwowany dla kolesiostwa zresztą chyba jak wszędzie nic nowego albo z przypadku jak już nie maja kogo ale to tylko na chwile.

Monia

Witam wszystkich ja pracuje Cooper Standard w czechach i jest (usunięte przez administratora) Bystřice nad Perňstejnem ,ludzie mili praca oczywiście też pracuje już 5 lat .pozdrawiam wszystkich pracujących firmie Cooper stadard

Chętny

Czy warto iść na rozmowie w tej firmie? Prosze o pomoc

Mm
@Chętny

Nie jest tak źle choć oczywiście takiej opinii tu nie znajdziesz. Jest tu specyficzny klimat pracy ciepło i ten zapach. Fakt na początku szału kasy nie ma no ale cóż nigdzie na dzień dobry kokosow nie ma. Tu zazwyczaj wypowiadają się tacy co to chcieli by zarobić górę kasy ale nie narobić się wcale. Trzeba robić swoje i się przy tym nieco starać. Robota trudna nie jest tylko monnotona czasami

Stary

GACEK na początek w naszej kochanej firmie dostaniesz zawrotną sumę 2400 brutto . Konkurencja oferuję o wiele lepsze zarobki więc dobrze się zastanów czy chcesz pchać się w to gównie .

Maja
@Stary

Dokładnie. Do tego ekstremalne temperatury po 40st i smród. Tu się ludzie zwalniają a nie zatrudniają!Cooper lata świetności ma dawno za sobą, dobrze się zastanów

Uprzejmie informuję że forum służy do poznania opinii pracodawcy A nie naruszania polityki prywatności osób prywatnych art.190a & 2k.k. - RODO co w tym przypadku zostało naruszone. Administrator strony przekazuje sprawę do Inspektora ochrony danych osób celem wyciągnięcia konsekwencji prawnych.

Iro

No to masz gościu przej......bo znajdą Cię tak jak mnie ostatnio....do teraz mam problemy.....

Miś
@Iro

Bez obaw . Administrator nie dodaje wpisów na na tej stronie . Jeżeli opinia jest niezgodna z zasadami Serwisu jest po prostu usuwana . Ktoś ewidentnie podszywa się pod NICK " Administrator "

Iro
@Miś

Hm...ja w ubiegłym roku byłem na rozmowie pouczające w naszych kadrach bo mnie po IP znaleźli za te obraźliwe wpisy które były moje...do dziś mam to w papierach....I same problemy....

@Stary

Tak warunki są ciężkie...temperatura....ciężko wytrzymać przy upałach A kasa marna. Proponuję się dobrze zastanowić

TL
@Maja

Dla osób o nicku Mają i Stary- Jak tak bardzo krytykujecie ten zakład i to miejsce pracy to Po co nadal tu pracujecie.....nie rozumiem....jeśli się nie podoba to wypad...A nie odstraszajcie innych...dla mnie ten zakład jest całkiem ok....

Babi

Ludziska jak po negocjacjach?

Miki
@Babi

Tak jak i przed. Bez zmian

Pawel
@Babi

Wszystko poszło idealnie. Podwyżki są jak co roku. Związki działałaja bardzo dobrze. Nic tylko pracować.

Koko
@Pawel

Tylko dlaczego związki zgodziły się na podwyżki dla osób pracujących min 7 lat? Ludzie są oburzeni.Już w tamtym roku obiecano ze taki podział na długość zatrudnienia będzie jednorazowy.Dlaczego stosowane są takie progi, przecież po tylu latach, umiejętności i doświadczenie nie różni się od starszych pracowników. Wiele osób po tym fakcie wpisało się z Solidarności, poczuli się (usunięte przez administratora) . Nie dziwi to bo o nich nie zawalczono, tylko o juz coraz wazejszą grupę osób.Wiec nie pisz ze jest wspaniałe bo podwyżki nie dostał cały zakład

@Koko

Co da wypisanie się z Solidarnośći skoro wśród pracowników nie ma lojaności i każdy patrzy tylko na czubek swojego nosa. Ludzie są oburzeni ale nic nie robią. Na palarni możesz sobie opowiadać. Jest +35 stopni na hali a ludzie pracują jak mrówki , a żale przelewają na palarni czy na stołówce. za Rok będzie trzeba mieć min 8 lat i dalej nic nie zrobisz. Związki nie decydują o polityce firmy tylko sama kadra zarządzająca. Takie moje zdanie.

Ahaa

Witam. Chciałem zapytać o maila do zgłaszania nieprawidłowości związanych z sytuacją na zakładzie. Ten mail zaufania czy jakoś tak. Może mi ktoś podać pełen adres?

@Ahaa

chodzi o molestowanie?

Ahaa

@anonim tylko i wyłącznie... ????

grzegorz

Co myślicie o PPE. Podwyżka 3,5 % tylko że dostajecie ją dopierą po 60 roku życia. Sam nie wiem co o tym myśleć. Ludzie którzy będą głosować na PIS albo PO niech gniją w piekle.

zajebiaszczy1
@grzegorz

H.. J z PPE co z podwyżka i wie ktoś coś bo w takim (usunięte przez administratora) Wszystko Się Może Zdarzyć jak śpiewa Anita Lipnicka

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive