Cooper Standard Automotive

Opinie o Cooper Standard Automotive

Jo 2017-04-05 18:13
Co z tymi POdwyżkami?!
llll 2017-04-05 19:56
Nie wiadomo ale chodza plotki ze podwyzek nie bedzie takze nie wroze dobrze temu zakladowi straca dobrych pracownikow o ktorych trudno w dzisiejszych czasach
roksa 2017-04-05 20:38
Jak kiedyś pracowałem to też miałem styczność z Jackiem P . I od razu nasuwa mi się serial Janosik , grał tam Marian Kociniak - murgrabia - który zawsze miał genialne pomysły , ale nigdy mu nie wychodziły , bzdury opowiadał i niezły był z niego polew :-) . Ale jego szwagier był i jest OK .
Krzyś 2017-04-09 20:36
Ukraińców coraz wiecej....
Zuzanna 2017-04-10 09:53
@Krzyś a Ty długo pracujesz w Cooper Standard Automotive? Co więcej możesz powiedzieć o swojej pracy?
Jo 2017-04-15 08:00
Nie podpisali porozumuenia. Podwyzek nie bedzie.....Masakra ja sie zwijam z tego zakladu....
dawid 2017-04-17 16:40
Ma być 70 gr brutto i jeszcze z łaską bo sa tansi Banderowcy. Dziękujemy.
Zuzanna 2017-04-19 10:05
@dawid @Jo była mowa o zmianach w firmie? Co chcieliście wynegocjować?
Pracownik jeden 2017-04-19 14:07
jak to co ? podwyżki, bo nie ma ludzi chętnych do pracy, w Bielsku jest bardzo niskie bezrobocie i teraz pracownik sobie wybrzydza i przychodzi na kilka dni i widzi jak co i tyle go widzieli. Kiedyś ten zakład dbał o pracownika zarobki był całkiem niezłe jak na tamte czasy i Bielsko. Teraz jest raczej w tej dolnej tabeli. O ile staży pracownicy może nie maja tak źle ale ciągła rotacja nowych pracowników jest irytująca. Ileż razy można kogoś uczyć a teraz ci co przychodzą i tak tą naukę mają w d***e
pracownik jeden 2017-04-20 13:59
tylko niestety praca przez agencję to niemal norma w każdym zakładzie w bielsku, przynajmniej na początku, nie wiem jak gdzie indziej czy są szanse przejść pod zakład, w Cooperze szanse są aaaaaale bardzo małe.
Wytrwały 2017-05-04 23:05
Faktycznie podwyżek nie ma. Ludzie przestali sie zwalniać. Sytuacja wróciła do normy. Biznes sie kreci.
Csa 2017-05-05 07:18
Przecież są, co siejesz propagandę
Zuzanna 2017-05-05 12:00
@Csa a co Ty możesz powiedzieć więcej na temat tego co dzieje się w firmie? Mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?
mon 2017-05-05 21:02
Podwyzki maja byc podpisane 15 maja...
Praca 2017-05-08 09:22
W ocynkowni w czechowicach szukają, podobno powyżej trójki dają
ml 2017-05-08 13:58
ale pracuj sobie w ocynkowni....
SAY10 2017-05-08 22:13
Nie siać fermentu. Jeśli trzeba chwalić to konkretami , jeśli krytykować to też konkretami a nie jak co drugi Polak jak już rano wstaje jest już na nie i nie ważne co by się działo nie mogę powiedzieć ,że z czegoś jestem zadowowlony bo tak nie wypada. Podwyżki są jak co roku i zostały podpisane w dniu dzisiejszym. Oprócz podwyżek stawek sa m.in. : zwiększone wczasy pod gruszą , bilety do kina i karta na święta. O zwalnianiu się to wielu mówi i co roku na wigilię ,żegnają się " że uciekają z tego kołchozu " i tak dalej i już 4 rok pracują w firmach zewnętrznych. Teraz podobno jest rynek pracownika nikt nikogo na siłe nie zatrzyma , można zmieniać pracę. Jak w każej firmie są tacy co się zwolinili wyjechali do uk lub poszli do innej pracy w Polsce a po pewnym czasie wrócili do firmy. Wielu się też zwolniło do innych prac z różnych względów np. dojazdu, lepszego systemu zmianowego pracy czyli przyczyn niekoniecznie finansowych ... życie pisze różne scenariusze. Gdyby były jakieś konkretne pytania postaram się odpowiedzieć w przyszłości :-)
Praca 2017-05-09 08:07
Praca jak praca, przynajmniej nie wykonuje się tych samych czynności przez cały dzień..dzień? cały czas tych samych, jak kurczak na fermie. Tam nawet jest kontakt z klientem z tego co wiem
dsd 2017-05-10 10:15
akurat bilety wczasy i bony na swieta byly przed podwyzkami
Zuzanna 2017-05-10 11:08
@SAY10 dziękuję za szersze przybliżenie benefitów. Czy mógłbyś powiedzieć coś na temat możliwości rozwoju, podniesienia kwalifikacji, czy też awansu jakie mają pracownicy Cooper Standard Automotive?
SAY10 2017-05-10 19:38
Witam,chyba muszę Cię sprowadzić na ziemię. Co to znaczy były ? W tamtym roku ? To że coś było w ubiegłym roku nie znaczy ,że jest standardowo co roku z automatu.To żeby były jakiekolwiek bilety do kina ,większe niż ustawowo wczasy pod gruszą i karta lub bony na święta - zakładowe związki muszą co roku wyrwać od pracodawcy bo takich rzeczy nie gwarantują żadne przepisy. Polecam zaznajomić się z przepisami o funduszu socjalnym. Pozdrawiam
SAY10 2017-05-10 19:51
Jak w każdej firmie są możliwości rozwoju lub awansu tylko ,że nie wiąża się one bezpośrednio od razu z większymi zarobkami. Przechodzi się ze stawki godzinowej na ryczałt miesięczny.Pozdrawiam
Paweł 2017-05-18 10:50
Jakiego rozwoju i jakiego awansu. Bez przesady.
mon 2017-05-18 21:17
no z tym rozwojem sie tez zgadzam klepiesz jedno i to samo
lili 2017-05-27 18:26
Czy był ktoś lub jest teraz z Takonii w Dzierżoniowie
Leoś 2017-06-07 07:59
Tak od pewnego czasu jezdzimy tam rozkrecac nasz projekt. Ja byłem ostatnio na 4 dni. Jezdzi ekipa od nas i Ci " wyżsi" z piekarskiej. Ostatnio dość często tam bywają.
lili 2017-06-07 19:22
Dzięki ale czy ktoś od was z biura też wyjeżdża czy tylko produkcja
CSA 2017-06-09 20:53
A po co miały by biura jeździć? Niech do roboty się na miejscu zabiorą
Leoś 2017-06-11 00:08
Głównie to ludzi z produkcji tam wysyłają ale dział inzynieringu też ich wspiera i z tego co mi wiadomo to technicznego też. Ostatnio jechali tam Ci najwyzsi...to znaczy szefowie tych działów.
PAPCIA 2017-06-11 18:00
Mam pytanko kim jest ten szpakowaty pan po 40 stce chyba z Piekarskiej co ostatnio często odwiedza Takonii ,mam wrażenie że on tu kogoś ma bo często go widzę z blondyną z biura.
Gacek 2017-06-13 15:24
Czy może ktos mi powie gdzie dokladnie znajduje sie tzw Recepcja szklana w Cooper
Jo 2017-06-13 23:05
Czy wiecie moze co z tym naszym postojem??? I kiedy zaczna w końcu wypłacać nam nadgodziny....bo w tym miesiącu znowu brakowalo mi wypłaty....co jest grane? Czy nawet o zapracowane pieniądze trzeba się upominać....to śmieszne...
Preser 2017-06-13 23:07
Czy ktoś zwas też miał źle naluczone nadgodziny?
Piter 2017-06-14 09:23
Tak nie jesteś jedyny którego ograbili z kasy....u nas na gnieździe też chłopaki mówili ze im brakuje wypłaty. Co za czasy....człowiek charuje...i jeszcze musi się upominac o swoje zarobione pieniądze...
Mike 2017-06-14 09:26
Jak pracujesz tak ci płacą.....nie ma normy nie ma kasy.....hahahaha
... 2017-06-14 10:46
a co jak jest norma a nie ma kasy?
Zuzanna 2017-06-14 10:57
@Preser czy udało Ci się wyjaśnić ten błąd z nienaliczonymi godzinami? Rozumiem, że sytuacja ta nie dotknęła tylko Ciebie. Czy to pierwszy taki przypadek, czy już wcześniej zdarzały się takie nieprawidłowości?
Pracownik 2017-06-14 11:41
Problemy z nadgodzin czasem się zdarzają. Bo to liderzy czy koordynatorzy ręcznie wpisują, czasem coś i się zapomni, przeoczy. Wiec należy sobie pięknie ładnie notować kwitek sprawdzić i ewentualne błędy wyjaśniać. A kasa przyjdzie z następna wypłata. To są ludzkie błędy a zaczęło się odkąd korzystają z tego ADP. Nikt celowo ludzi nie kantuje. Należy sobie to po prostu sprawdzać i pilnować.
niko 2017-06-14 11:49
teraz się poprawiło ale było tak ze 3 miesiące z rzędu mi się nie zgadzały wypłaty i musiałem chodzić i wyjaśniać
... 2017-06-14 13:14
Jaka praca taka płaca....jak masz norme to Cię pochwala i powinno Ci wystarczyć...nie licz na coś więcej...
.... 2017-06-14 18:11
Może powiesz ze praca jest lekka łatwa i przyjemna ?
... 2017-06-14 19:43
Ja nie narzekam...dla mnie praca jest ok...jak jesteś dobrym pracownikiem to Cię szanują...
kondi 2017-06-14 23:41
tylko zalezy tez od stanowiska np na wycinarkach sa lajty na prasach juz gorzej
Murzyn 2017-06-17 14:40
A jak w Myślenicach jest bo są przyjęcia?
zwiad 2017-06-21 03:15
mam Pytanie. w niedługim czasie idę na rozmowę kwalifikacyjną oferują mi czterobrygadówkę.
Jakie działy w cooper omijać szerokim łukiem. gdzie jest zdecydowanie najgorzej ?
Zuzanna 2017-06-21 09:16
@... 2017-06-14 19:43 piszesz, że dla Ciebie praca w firmie jest ok. Mógłbyś powiedzieć co uważasz za największy plus swojej pracy? Wspominasz, że dobrzy pracownicy są szanowani. W jaki sposób firma docenia ich wysiłek?
Stary pracownik 2017-06-21 12:27
Jak czterobrygadowka to trafisz zapewne na linie. Co do działu to raczej sobie sam nie wybierzesz, dadzą Cię gdzie będzie potrzeba. Rada dla wszystkich nowych. Rób co do Ciebie należy, staraj się robić swoją pracę jak najlepiej, staraj się dogadywać z wszystkimi stosuj się do ogólnie przyjętych zasad. Jak zdarzy się że jest coś mniej pracy to nie od razu tyłek sadzac na krześle tylko coś sobie gdzieś tam robić czy sprzątać. Jeśli zobaczą że chce ci się robić że masz chęci ogarnąć wszystko a nie jesteś jakimś ujograjca to będzie się dobrze pracowało. Inaczej będą Cię rzucać na mnie przyjemne roboty. Jednym słowem nie cwaniakować
Stary pracownik 2017-06-21 12:31
Z resztą to chyba zasady jak w każdym zakładzie. Ale niektórzy o tym nie pamiętają i fajnie się im nie robi. A tu robota nie jest ciężka może monotonna ale jak masz fajną ekipę to się fajnie pracuje.
Gacek 2017-06-21 19:53
Witam jak wyglada praca na ekstruzij?
Wolas 2017-06-22 22:11
Praca na ekstruzji jest lekka tylko jest tam bardzo duży hałas, ciepło i strasznie śmierdzi od tłoczenia tych profili. Ogólnie na piekarskiej latem jest przekichane. Masakrycznie ciepło...
Zostaw swoją opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cooper Standard Automotive