Cooper Standard Automotive

Bielsko-Biała

Opinie o Cooper Standard Automotive

bye 2016-04-30 21:30:23
O takich rzeczach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich, ale niezależnie od tego jakiego rodzaju jest zawierana umowa to trzeba im przyznać, że można u nich liczyć na uczciwe zatrudnienie i zarobki.
Aleks 2016-05-05 23:01:41
Wiesz co masz oczywiście całkowitą rację, najlepiej dowiadywać się u nich, to jedna za chyba podstawowych zasad, przynajmniej ja tak myślę, najłatwiej właśnie w ten sposób rozwiązywać spory czy rzeczy, których nie ogarniamy do końca, ja polecam taki system
Karamba 2016-05-30 14:14:55
Traktują ludzi jak śmieci w Cooper.
tomek 2016-06-11 16:13:32
Ja to widziałem ogłoszenie, że jest poszukiwany specjalista ds. serwisu w dziale systemów helpdesk, więc chyba warto.
X 2016-07-17 20:01:03
Panowie i panie ile mieliście kasy pod grusze w Cooperze?W Takoni 380 zł........
alek 2016-07-17 20:05:33
ofert jest sporo zwłaszcza u nich na stronie wiec,można jakies sensowne wybrać tylko mnie niepokoja te niektore komentarze bo przychylne zbytno nie są.
Mix 2016-07-18 08:08:29
1050 Piekarska
Głupi 2016-07-18 10:05:33
Żyć nie umierać,Takoni to DRAMAT!!!!!
janek 2016-07-18 10:17:50
słuchajcie, a czy z ofert to jest tylko ta jako Asystent ds. Administracji?
Dupa wołowa 2016-07-27 23:40:48
Powiedzcie mi kuperki,czy są do was przyjęcia,bo jest ogłoszenie przez agencję,chodzi o to czy warto sobie zawracać głowę,bo z tymi agencjami to nic pewnego.
janek 2016-07-28 10:00:51
Widze, ze firma chyba ma jakiś dłuzszy przestój teraz, bo jednak nie ma u nich możliwości nowej pracy, nie ma w ogóle ofert pracy.. A nie tak dawno jesce szukali kogos jako Księgowy(a) w Dziale Zobowiązań/ AP Accountant no i to była naparwde opłacalna praca.
Z pytaniem 2016-07-29 12:35:49
Dokładnie powielam pytanie jak z tymi przyjęciami przez Randstad? Mam tam rozmowę i w sumie zastanawiam się, bo jakieś 2 lata temu koleżanka mi opowiadała, że ludzie przez agencję po 5-7 lat nawet tam pracują (mimo że kasa nie najgorsza)...
OooooO 2016-07-29 13:14:05
Teraz tylko przez agencje i raczej marne szanse na przejście pod Coopera
mis 2016-07-29 13:52:30
Nie ma żadnej opcji żeby zatrudnić się u niech bezpośrednio?
Z pytaniem 2016-07-29 14:33:19
Jeśli znasz dobrze dyrekcję to masz szansę na bezpośrednie zatrudnienie:) Chyba, że coś w tej materii się zmieniło?
mis 2016-07-29 14:53:41
No właśnie niestety nie mam @z pytaniem to u nich tak działa? To po co dawaliby ogłoszenia?
jajajajaja 2016-08-03 16:01:59
Aktualnie brakuje około 100 osób. Zaczęli zwalniać na wiosnę to ludzie zaczęli szukać roboty a jak przestali to ludzie sami zaczęli odchodzić i nadal odchodzą. A dyrekcja nadal nic sobie z tego nie robi .... na umowy nie ma co liczyć kolejna agencja już 4 pojawiła się na zakładzie... jeden wielki dramat a o podwyżkach już nie wspomnę... ciekawe ile osób po postoju odejdzie buahaha :D
mis 2016-08-03 16:09:17
@ajajaajaja to gdzie są aktualne oferty skoro brakuje AŻ tylu osób?
jajajajaja 2016-08-03 16:11:56
na praca Bielsko wpisz sobie cooper standart ale szczerze dla osób które szukają pewniejszej pracy to nie polecam nam też obiecali stawkę większa po 3 miesiącach i umowę po roku czasu i okazało się to wielką ściema ale było już po ptakach
ew 2016-08-03 18:31:32
hej hej no dobrze ze to napisałeś bo ja w sumie to najczesciej tutaj zagladam i szukam ofert pracy :)
pracownik 2016-08-05 14:05:49
3000tys zł ? powaliło Cię ? Albo jestes jednym z kierowników i piszesz zeby zachwalać Coopera albo bierzesz swoją wypłatę za półtora miesiaca
3000 owszem jak przepracujesz w miesiacu 250-270 godzin to może łaskawie Ci tyle dadza
mis 2016-08-05 14:19:08
Tak sobie to wszystko liczę @pracownik i coś mi się tutaj nie zgadza, przecież po wprowadzeniu tej stawki minimalnej to po 270 wyrobionych godzinach (o ile tak w ogóle się da) to byłoby o wiele więcej niż te 3000 zł
Xvg 2016-08-10 22:59:02
Co to za karetka na Bestwińskiej,druga zm.10.8.16?
tomek 2016-08-11 08:26:24
A wiecie jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. logistyki? Dobrze, że jest zawierana umowa o pracę, bo o takie stabilne zatrudnienie nie jest łatwo.
Bob 2016-08-11 11:22:23
W Takoni mieli Ponoć wczoraj akcje ratunkową,brygadier przewoził ludzi busem przez zalany parking,żeby sobie bidoki mogli auciska poprzestawiać.....niezły cyrk
ew 2016-08-11 11:29:51
@tomek no wiesz co wydaje mi sie ze to bedzie wygladalo standardowo o tym jakie masz wyksztalcenie dosiwadczenie itp
seta 2016-08-11 16:51:13
ja pracowałam w cooperze na takoni ale szczeze beznadzieja poniewaz ludzie robia przez posrednictwa przechodzac z jednego na drugie sa tan nawet osoby co były w myslenicach jako pierwsze rozkrecały projekt i z tego co wiem to juz robia 4 lata i umow nie maja wiec takie traktowanie ludzi to jest chore zeby pracowac 3 czy 4 lata przez posrednika . ja sie zwolniłam i jakos teraz po 3 mies dostałam umowe o prace a w cooperze to chyba z 10 lat musiała bym robic. osobiscie nie polecam tego zakładu . tak samo pozwalniali ludzi tak ze człowiek robił cały dzien a oni przychodzili np o 13;50 ze dziekuja za prace . nigdzie sie nie spotkałam z takim traktowaniem ludzi
34 2016-08-11 20:35:05
zapewne tak..chociaz z drugiej strony to nie wydaje mi sie zeby jakies najnowsze oferty pracy sie pojawiały przeciez chyba ze po prostu tutaj nie ma..
taki se 2016-08-18 08:23:34
To prawda, że dyrektor w bielsku odchodzi i zmiany się szykują?
mro 2016-08-18 10:32:04
34 na stronie mają bardzo rozbudowaną zakładkę odnośnie rekrutacji
cooperowiec od lat 2016-08-18 11:17:47
jest ktoś podobno nowy, jakiś młody, a to nie wróży nic dobrego bo będzie się chciał wykazać, ale nie jednego dyrektora my przeżyli przeżyjemy i tego.
Niech tam na górze uważają, bo słuchy chodzą że ludzie się zwalniają, bo już tak dobrze tu nie ma jak kiedyś w porównaniu z innymi zakładami, a bezrobocie w bielsku na bardzo niskim poziomie więc nowi przychodzą i szybko odchodzą jak widzą że tu nie ma szalu
Noc 2016-08-18 12:59:34
Cooper Standard Automotive ma tutaj jedne z najlepszych pensji w branży, moim zdaniem bardzo dobrą sprawą jest się tutaj zaczepić, nawet na lata, mi się tam wydaje, że wszyscy byliby zadowoleni i nie mają na co narzekać, firma rozwija się prężnie bardzo
ciekawy 2016-08-19 08:39:39
Witam
Mam pytanko do pracowników z oddziału Takoni . Dlaczego tyle ludzi od 2 miesięcy się zwalnia ? podobno tyle zarabiacie .... to gdzie płacą lepiej jak można wiedzieć ? Czy może chodzi o podejście do pracowników ? Cooper miał taką renomę i co się stało ? Przecież to taka dobra firma , może chodzi o tych co zarządzają ? Zwiększyli normy ?
Cdn. 2016-08-19 08:51:02
nie warto się starać w tym zakładzie - masz kogoś z rodziny - to będzie w miarę OK , kasa ok - podejście do pracownika NOK - lepiej paś barany ..... albo zarabiać na Roksie :-) ....
janek 2016-08-19 10:48:17
nie rozumiem, czyli podejście do pracownika nie jest za dobre czy jak to wygląda.. wydaje mi się, ze akurat praca jako Asystent/Asystentka Dyrektora Zakładu jest na pewno dobra i też można dobrze na nim zarobić jednak, ale też premie są i to jest na plus.
cooperstan 2016-08-22 19:46:55
ja uwazam ze ludzie sie zwalniaj tylko i wyłacznie dlatego ze nie dostaja umow tylko w tym zakładzie sa ludzie co robia po 3 a nawet 4 lata przez posrednikatak jak to ktos napisał wyzej..... jestem z bb i nie słyszałem zeby w ktoryms zakładzie ktos tyle pracował przez posrednika i z tego co wiem to duzo ludzi ma w planie sie zwolnic,
juki 2016-08-22 19:56:30
cześć czy ktoś z was tu obecnych może napisać mi czy oni szukać obecnie teraz kogoś do pracy? Szukam ofert ale niestety nic nie ma może ktoś na miejscu wie
zenon 2016-08-23 09:52:06
nie wiem czy szukają, przyjdź zostaw CV jak będzie ktoś potrzebny to będą się odzywać, ale ostatnio jacyś nowi przyszli więc uzupełniają braki ja ktoś się zwolni.
To racją że zwalniają się Ci którzy nie mogą dostać umowy przez zakład tylko za każdym razem przez innego pośrednika , to jest spora wada w tej firmie, ale po za tym nie można narzekać bo kasa przez pośrednika taka sama tylko brak wczasów pod gruszą i mniejsze bony na święta. Reszta taka sama.
Fakt faktem że już w Cooperze nie ma aż tak dobrej kasy na początku jak kiedyś w porównaniu z innymi firmami.
antek 2016-08-23 10:00:58
Hej, widzialem w poprzednich postach o tym jak pisaliscie,ze firma zatrudnia fudzi porzez agencje pracy i ludzie pracuja tak po kilka lat, mam pytanie dlaczego nie zatrudniaja bezposrednio? przeciez to sie im bardzej oplaca niż utrzymywanie agencji? nie ma szans?
Wielki 2016-08-29 16:57:32
Hello ale przy jakiej stawce godzinowej i ile premi czy jest dodatek chorobowy tez 3000 zl ?????
Wielki24 2016-08-29 16:58:01
ew 2016-08-29 17:09:41
może zatrudnia tylko ja tam nie wiem gdzie dokładnie można od nich jakichkolwiek ofert pracy szukac bo od jakiegoś czas na gowork nic się nie pojawialo
PIP 2016-09-01 12:13:13
Mam pytanie do COOPEROWCÓW,czy wy macie jakieś dodatkowe przywileje że względu na pracę w szkodliwych warunkach ( dodatek do wynagrodzenia,dodatkową przerwę )?Pytam bo w Takoni od kilku dni jest "zakaz otwierania bram roletowych" na hali że względu na zanieczyszczenia.....coś tu nie gra,spece od BHP twierdzą ,że nie ma szkodliwości.Jedno drugiemu przeczy.
Pracownik 2016-09-01 14:50:59
Może zanieczyszczenia są na zewnątrz i tak nas chronią, a tak na serio na piekarakiej nie ma takich zakazów wręcz okna dachowe otwarte, a wedle wszystkich badań jakie nam się przedstawia to tu powietrze lepsze jak w Ciechocinku
23ert 2016-09-01 15:41:46
jezlei ktoś bardzo jest praca zainteresoany to może po prostu warto się jakos z nimi skontatkowac i spytac
Pracownik 2016-09-01 17:22:49
Martwią się żeby wam powietrze z zewnątrz nie zaszkodziło. W końcu warunków szkodliwych nie ma, a na hali jest ja w Ciechocinku. Na piekarakiej okna dachowe bramy ITP otwarte, o nas się tak nie martwią
pstro 2016-09-01 21:50:17
Pewnie, że najprościej o prowadzonej rekrutacji się dowiedzieć bezpośrednio kontaktując się z nimi @23ert. Może wiecie jakich średnich zarobków można się spodziewać jako specjalista ds. produkcji? Podobno jest szansa na odpowiednie premie teraz. Dzięki
666 2016-09-02 23:04:22
Tak poruszyłem temat tych bram roletowych,bo śmierdzi mi to conajmniej inspekcją PIPu,której chyba na Bestwińskiej brakuje.Dziwi mnie obojętność zwłaszcza COOPEROWCÓW,bo w Takoni to same ci..y zwłaszcza brygadziści ( tylko z nazwy),do tej pory nie było żadnych zanieczyszczeń,od kąd funkcjonuje ten bajzel,a nagle ....zakaz.Wydaje mi się,że okoliczni mieszkańcy skarżą się na smród,czemu im się nie dziwie,tylko niech grube ryby nie kiszą robili w tym syfie i niech powiedzą otwarcie-jest szkodliwość,a jak jest to dodatek do wynagrodzenia i nie ma,że boli.Chyba zależy nam na zdrowiu?!Na podsumowanie - niech przestaną lecieć w h...a!
kotn 2016-09-03 08:28:16
No to skoro pojawiają się odpowiednie premie, to się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są tak popularne. W końcu ważne jest to, żeby wypłata była u nich w pełni terminowa na dodatek.
Kiniaczek 2016-09-28 21:44:24
Witam, zastanawiam się nad złożeniem CV do Coopera w Częstochowie. Podzieli się ktoś opinią na temat obecnej sytuacji w zakładzie? Warto czy nie warto? Jak traktują tam ludzi na produkcji? Da się zarobić?
Zostaw swoją opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cooper Standard Automotive