Opinie o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Cooper Standard Automotive. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Cooper Standard Automotive o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cooper Standard Automotive w Bielsko-Biała

Czy wiadomo co z postojem w tym roku?

Yed

Tak.Liderzy już mają harmonogram.Jezeli jesteś jeszcze na postoju, to najlepiej zadzwoń do swojego przelozonego

entliczek

Wiecie coś o Częstochowie?

Wielki chaos nikt nic nie wie biura pracują zdalnie trzeci miesiąc produkcja coś tam dlubie ,człowiek kompletnie nie wie czego się spodziewać.

ale orkiestra na titanicu gra dalej. Ludzie powtarzają że nie będą zwalniać ,500 + wypłacają nadal już myslą nad 1000 +. łajba zwana polską nabiera wody.

Kriss

Witam. Wiadomo coś co z działem Finishingu? Ludzie zatrudnieni przez agencję zostali zwolnieni tymczasowo końcem marca z powodu "spadku zapotrzebowań produkcji" zpowodowanym koronawirusem.Mają oddzwaniać do nich jak coś ruszy. Ale czy wiadomo kiedy,co,jak,czy w ogóle? ????

@Kriss

może we wrześniu a może w przyszłym roku. W polsce szacuje się bezrobocie na koniec roku na poziomi 10% a może i więcej. Rynek pracownika się skończył nie liczcie że będą prosić aby ktoś wrócił takie moje zdanie.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler Jakości
HR SIGMA Sp. z o.o.

Kiedy szansa na wznowienie pracy na produkcji i w biurach czy coś konkretnego wiadomo?

Ekstruzja

Narazie ekstruzja coś tam męczy kilka dni w tygodniu. Kilka Lini przechodzi z 4 brygad na 3.

Ekstruzja 2
@Ekstruzja

A które konkretnie, bo chyba żadna nie ma obłożenia na cały tydzień i nie szykuje się żeby coś przybyło w najbliższym czasie. Więc chyba wszystko wróci na 3 zmiany

ekstruzja 3
@Ekstruzja 2

ciekawe czy planują redukcje ludzi

Ekstruzja 2
@ekstruzja 3

Z tego co wiem już zwolni wszystkich co byli zatrudnieni przez firmę Zewnętrzną. A to było sporo ludzi.

zajebiaszczy1
@ekstruzja 3

Prawdopodobnie podpisali tarcze z rządem ze przez pół roku nie mogą nikogo zwolnić

@zajebiaszczy1

Tarcza xd ktora 1.0 czy 4.0 która zakłada odprawe 2600 brutto?

Magazynier

Witam Mam pytanie odnośnie magazynu? Jaki jest kierownik, jaka praca? Dzięki za odpowiedź

On

Twórczość Twoją Kolego nie jest zbyt lot na ,a już napewno nie merytoryczna.Wszyscy ulegamy zwątpienia,próbując przekuć strach we wnioski. Mimo wszystko starsi scjorowami ludzie łapią to cholerstwo przechodzą straszne męki ,dlatego szpitale przekształciły się w zakaźne.Ty sam będąc zdrowym samcem w wieku produkcyjnym może też to miałeś ,ale dzięki sprawnej i systemowi autoimulogicznemu nawet o tym nie wiesz . Czy zaraziłeś też nie wiesz

kuba
@On

Gdybyś nie był tylko Cooperowskim nieudacznikiem podpisałbyś się swoim imieniem. Ja miałem odwagę chociaz wiem że to imie jest rzadkie. Ogladaj więcej telewizji...

Daniel
@kuba

Mądrześ napisał kolego. A przykucie ludzi do tv to część planu z eventu19.

Anzelm

Czy już wiadomo, które dwa zakłady w Polsce zostały sprzedane przez Coopera? Wczoraj było jakieś ogłoszenie globalne. Ktoś wie?

@Anzelm

?zadzwon sobie i zapytaj. Ruszyły już jakieś linie

Ekstruzja

A co tam idzie? Ja siedzę dalej i czekam na wieści kiedy iść do roboty. Niektórzy już pracują?

Nie halo

Piotrków i Częstochowa

@Ekstruzja

2-3 dni w tygodniu

zakeboaszczy1

No 7 leci a jak tam podwyżki??? taki żarcik

tzw. pięciolatek

do magdalena .w tym zakładzie nie możesz liczyć na nic dobrego, w odpowiednim czasie oleją cię, jak jesteś potrzebna to jest ok zapytaj osoby przyjęte w2013 r obiecywali dużo robiło się bardzo dużo oczywiście też się zarabiało jak było tzw ciśnienie to wszystkie godziny 100% płatne do każdej soboty i niedzieli 100 zł liderzy odwozili do domów żeby tylko zostać do 2.00 w nocy a po pięciu latach jak już jest wszystko unormalizowane dyrektor rozkłada ręce i mówi że go nie stać na wyrównanie stawki dla osób zatrudnionych w2013r bo jest ich zbyt wiele (co było obiecywane przy zatrudnieniu,ale nie na piśmie) i co roku ustala nowy system gdzie omija poszczególne roczniki do podwyżki i wyrównania stawki w ubiegłym roku osoby zatrudnione w 2015r w ogóle nie dostały żadnej podwyżki był czas że podpisywaliśmy umowy na miesiąc i tak przez około roku tak że musisz dawać z siebie wszystko żeby po jakimś czasie się dowiedzieć że zostaniesz oszukana.teraz te same osoby dyrektor prosi żeby na czas niekorzystny dla zakładu ze względu na epidemię brały urlop a jak inni prosili o umowy i podwyżki to się nie dało.

@tzw. pięciolatek

dopiero zobaczycie co się bedzie działo. Cooper pokaże swoją twarz. Znajomośći przy zwolnieniach itp.

zakeboasczy
@ja

Po staremu będzie nowych zwolnią zostawia tylko tych z umowami na stałe jak zawsze w kryzysie też tak było a potem będą oddzwaniać... Moze

BB
@zakeboasczy

Dziwię się że jesteś zdziwiony. Wiadomo że zostawia kadrę doświadczoną niż nowo przyjętych. Każdy widzi co się dzieje, przedsiębiorcy będą zwalniać tego nie unikniemy, ten kryzys nasz wszystkich dotknie jednych bardziej drugich jeszcze bardziej. Uwierz zakład najchętniej by nikogo nie zwalnia ale też nie mając roboty nie jest wstanie takiej ilości ludzi trzymać cholera wie ile czasu na postojowym. Trzymajcie się wszyscy i miejmy nadzieję że niedługo wrócimy do zakladu i będziemy pracować jak dawniej, choć pewnie ilość pracy na jakiś czas się zmniejszy. Nie ma co jechać po Cooperze bo to sytuacja której nikt nie był wstanie przewidzieć i nikt nie jest tego ogarnąć

@BB

kadre doświadczonych lodiarzy i kadre super leaderów którzy nic nie robią i kadre super ekstra kontroli jakości która na niczym się nie zna chciałeś powiedziec. A wszystko to w sosie rodzinny,

Compensus.com
@zakeboasczy

ODSZODAWANIA DLA PRACOWNIKÓW!!!! Witam, w związku z zaistniałą sytuacją na runku pracy, pragniemy Państwu zaproponować usługi w zakresie: - uzyskania odszkodowań od pracodawców; - rozwiązywania sporów dotyczących zwolnień przez pracodawcę; - skutecznego dochodzenia należności dla zwolnionych pracowników; - odszkodowania za bezpodstawne zwolnienia z pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt +48 535-000-555 odszkodowania@compensus.com UWAGA! WYNAGRODZENIE POBIERANE WYŁĄCZNIE PO UZYSKANIU ŚWIADCZEŃ!

Compensus.com
@tzw. pięciolatek

ODSZKODOWANIA DLA PRACOWNIKÓW!!!! Witam, w związku z zaistniałą sytuacją na runku pracy, pragniemy Państwu zaproponować usługi w zakresie: - uzyskania odszkodowań od pracodawców; - rozwiązywania sporów dotyczących zwolnień przez pracodawcę; - skutecznego dochodzenia należności dla zwolnionych pracowników; - odszkodowania za bezpodstawne zwolnienia z pracy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt +48 535-000-555 odszkodowania@compensus.com UWAGA! WYNAGRODZENIE POBIERANE WYŁĄCZNIE PO UZYSKANIU ŚWIADCZEŃ!

Byly pracownik
@tzw. pięciolatek

Bo to dyrektor książkowy nie znający życia.. Tylko wykresy i cyferki. Oczywiście takie żeby góra była zadowolona bo inaczej koniec kariery w tym zakładzie.Ale daje radę jak widać zobaczymy jak długo. Powodzenia bo dobrze się znamy.

Piotrus

Czy jest prawda ze od maja do polowy lipca calkowicie stoimy ?

Hmmm
@Piotrus

A teraz,w kwietniu nie stoimy?

Wszystkim pracującym w naszej firmie chciałbym złożyć życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności z okazji Świąt Wielkanocnych, abyśmy przetrwali ten okres i mogli się spotkać w jak największym gronie w pracy gdy tylko to wszystko ustanie.

ile można zarobić na wulkanizacji?

Jak tam Ziomusie na postoju?

Jeden z WAS

Wam to się ludzie całkiem w tyłkach poprzewracało. Sytuacja jest jaka jest, i zamiast się cieszyć że możecie pracować i mieć normalną wypłatę jak najdłużej to narzekacie. Wyobraźcie sobie że nie wszyscy będą mieć tak dobrze. A wy oczekujecie żeby zamknęli zakład ,a wam najlepiej płacili 100% i zapewne przypuszczalnie zamkną niedługo i wtedy jak zaczną płacić 60% podstawy bez premii i innych dodatków to już wam tak wesoło nie będzie. Jak na zebraniu proszono pracowników żeby solidarnie każdy wykorzystał 5 dni urlopu to lament że tak nie można że to mój urlop, no takie były głosy po tym na hali. Jak się boicie pracować to chętnie rozdawali urlopy i bezpłatne. Więc drodzy współpracownicy więcej wyrozumiałości dla zakładu bo sami przypuszczalnie nie wiedzą jak to będzie i ilu z nas po tym wszystkim zwolnią.

Bondzo

Kiedy zamknam ta bude przeciez tam jest takie skupisko ze w kazdej chwili mozna sie zarazic

Jak aktualnie wygląda sytuacja na zakładzie?

zajebiaszczy1

Będzie postój czy nie ktoś wie???

Nikt
@zajebiaszczy1

Tego nie wie jeszcze nikt.

Egon
@Nikt

Po tym jak wszystkie zakłady zamykają pewnie będzie.

Co tam zdrowie pracowników.Norma jest najważniejsza.

Witam. Ile zarobie na start ?

O>N>A
@Zainteresowany

Poniżej 26 roku życia 2400, powyżej najniższą krajową plus premia.

@O>N>A

Chyba żartujesz. Za szkodliwa robotę 2400?

Jo
@Zainteresowany

Gdzie ty masz tam szkodliwą? To że jest zapach jaki jest to nie jest szkodliwe. Szkodliwa to jest czasem praca z niektórymi nierobami

Stary .
@Jo

Idż sobie prześwietlić PŁUCA to zobaczysz to czego według Ciebie nie ma w NASZYM zakładzie .

Kobieta
@Stary .

Smród wali aż na ulice.Jak ktoś pracuje tam lata to może już tego nie czuje.

@Zainteresowany

Ja pracuje od stycznia i za pierwszy pełny miesiąc dostałem 2870 zlotych....chyba nieźle jak na początek

Bez nadgodzin do ręki?

Stary
@Nowy

BRUTO to może by tyle wyszło ....

Ciekawy
@Stary

No to nie wiadomo czy śmiać się czy płakać

Hmm
@Stary

A mnie się wydaje, że pracownicy działu ekstruzji powinni bez nadgodzin zarobić na start około 2600 netto

Stary
@Hmm

Jeżeli dodasz do ich stawki 400 zł dodatku za pracę w systemie niewolniczym to może się tyle uzbiera .

@Zainteresowany

Tak bez nadgodzin. To była moja pierwsza wypłata. Sam byłem zszokowany ale pozytywnie

@Jo

Na skierowaniu na badania lekarskie pisze jak byk ...PRACA W ŚRODOWISKU RAKOTWÓRCZYM. Czego jeszcze potrzeba,żeby takim jak Ty wytłumaczyć ,że są to warunki szkodliwe ?????,

Mmmm
@Hmm

Wg mnie my na ekstruzji mamy bardziej szkodliwą pracę bo przy zaciągania linii jest MEGA smrut i powinniśmy mieć po 4000 netto

@Mmmm

Mega blat z Ciebie ,żeby w jednym prostym słowie poczynić dwa meeega "orty ".Jak zarobisz to zainwestuj w naukę

Mmmm
@Mmmm

Widać jakie leszcze tam robią sama (usunięte przez administratora) żeby nawet nie umieć poprawnie pisać. DRAMAT. Mam nadzieję że chociaż podpisać się umiesz

Bajka
@Nowy

Tylko ze styczeń miał 22 dni roboczych plus dodatek za czterobrygadówke nadgodziny to może bys tyle dostał , jeli nie to bajki piszesz .

Byly
@Nowy

Pewnie z narodzinami albo w czterobrygadowce.

Wszyscy się boimy.Pamietajmy o zasadach bezpieczenstwa.Tyle możemy dla siebie zrobić. Biura się zabezpieczyly, o nas niestety, nie wiele się myśli, dlatego apel do wszystkich ..PAMIETAJMY O MYCIU RĄK PRZY KAZDEJ OKAZJI, W RAZIE KASZLU LUB KICHNIĘCIA ,ZACHOWANIU ODLEGLOSCI I OSŁONIĘCIU TWARZY !

on pracownik

Narażają nas wszystkich na chorobę tyle ludzi w jednym miejscu zenada

warszawiak
@on pracownik

możesz się zwolnić albo iść na l4 żenada

on pracownik

skąd oni maja wiedzieć czy jest korona wirus czy nie ,u nas nie ma zadnej kontroli nawet temperatury nik nie bada kapna sie ludzie dopiero jak ich na swoje urlopy wyślą,idioci!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Cooper Standard Automotive - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Cooper Standard Automotive?

Zobacz opinie na temat firmy Cooper Standard Automotive tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 101.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cooper Standard Automotive?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 84, z czego 11 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 47 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cooper Standard Automotive?

Kandydaci do pracy w Cooper Standard Automotive napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cooper Standard Automotive