PKS Olsztyn

Olsztyn

Opinie o PKS Olsztyn

kontrahent 2012-02-09 21:07:48
firma DRAMAT- nie placi faktur na czas... 45dni terminu płatności okazuje sie mało(dzisiaj mija juz nastepne 40dni po terminie) ksiegowa z podejsciem do klientow komunistycznym nie polecam
krs 2014-09-12 10:39:38
UNIKAĆ TEJ "FIRMY" - TYPOWY WSCHODNI KOŁCHOZ MENTALNY I FINANSOWY
JAh 2015-01-20 21:33:16
Wdepniesz raz i..ugrzęźniesz. Kierowcy są "maszynkami do robienia pieniędzy", a pracownik zarabia na rachunki i suchy chleb. Masz problem techniczny? Nikt Ci nie pomoże, tylko wymyślają kary finansowe. Na koniec zarobisz marny tysiąc złotych i będziesz się zastanawiał co zapłacić w tym miesiącu: za gaz, czy kupić buty zimowe dla dziecka. Nie ma dialogu z szefostwem. Kary sięgają czasem kilku tysięcy. Uważajcie. Nie polecam.
kame 2016-04-21 21:52:07
niektórzy z was nie widzą chyba jak się rozwinęła ta firma, jakie teraz mają super autokary na wynajem, z wifi i gniazdkami 230 , to nie jest juz jakiś archaiczny komunistyczny moloch ale nowoczesna firma
Zostaw swoją opinię o PKS Olsztyn - Olsztyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKS Olsztyn