Opinie o Radocza Park Sp. z o.o. w Radocza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Radocza Park Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Radocza Park Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radocza Park Sp. z o.o. w Radocza

Co myślicie o pracy na recepcji w radoczy?

@xxx123

A możesz napisać jakie to kwoty, bo chce sprawdzić czy faktycznie jest się z czego śmiać? Kiedyś patrzyłam czy maja przyjęcia na recepcje to pokazywało mi ofertę sprzed paru lat. szukają teraz kogoś ze piszecie o tym?

Gość Nowy wpis

Co myślicie o pracy na recepcji w radoczy?

xxx123 Nowy wpis
@Gość

Nie polecam, nie dają zarobić. Proponowane są śmieszne stawki.

@xxx123

A kto teraz w tym hotelu sprząta? po przejrzeniu ostatnich zapytań widzę, że kandydaci skupili się na kuchni, to tylko w niej taka rotacja była? zastanawiam się jakie warunki mogą mieć pokojowe

Są może premie za wyniki? Pytam, bo w tamtej ofercie dla kucharza było napisane, że wynagrodzenie jest atrakcyjne a ktoś pisał o słabszej jakości jedzenia. Jak to jest weryfikowane przez zarządzających? I tak ogólnie to są jakieś dodatki, dla przykładu posiłki pracownicze?

Emilia

W ostatniej z opinii ktoś narzekał na sposób na zarządzania tą w firmie. Czyli na kuchni są podobne problemy czy tam wszystko jest okej, jeśli organizacja pracy chodzi? Pytam, bo widziałam, że szukali 2 kucharzy do siebie jeszcze w tamtym miesiącu. Napisze mi ktoś, więc jak obecnie się tutaj gotuje w hotelu? Zespół obecnie jest zgrany? Ile zapłacą na kuchni?

@Emilia

Odnośnie zarządzania to niestety ale osoby zarządzające są niekompetentne a ich zachowanie jest ochydne. Prowadzą zwyczajny (usunięte przez administratora)i cisną po pracownikach. Jeśli chodzi o restauracje to jest tam nowy szef kuchni który z kuchnią nie ma nic wspólnego. Siedzi w biurze całymi dniami i chodzi do zarządu mówić o wszystkim co się dzieje. Zespół nie jest zgrany bo praktycznie go nie ma. Na ten moment uciekają wszyscy bo szef kuchni nie pomaga, więc jeżeli podwinie się komuś noga to dyrekcja zaczyna wyzywać pracowników i chroni szefa kuchni. Dalej szukają pracowników więc zapewne stawka będzie wyższa, ale nawet za takie pieniądze odradzam każdemu pracy w tym miejscu.

Emilia
@pracownik

Aha a jak zmienił się szef kuchni to co z jakością jedzenia? Jest lepsze czy gorsze? I ile osób do pomocy jest tam ostatecznie potrzebnych? Jakie wyposażenie mogą mieć? Ciekawa jestem standardu pracy

Ktoś
@Emilia

Nowy szef, nie umie gotować, nie ma smaku, dobrze że ma ludzi którzy to dobrze robią, bo sam by zginął. Miga się od pracy większość przesiaduje w biurze lub u dyrekcji...Tylko może deserki mu dobrze wychodzą

Bobik

Witam atmosfera tragedia. Godziny pracy tragedia. Wyzysk na pracownikach. I pani Dyrektor to porażka. Nie ma szacunku do pracowników. Tylko grozi i grozi.. nie polecam i mam nadzieję że zmienia kiedyś pewne osoby bo będzie tragedia.

Kocia

Koszmarna atmosfera, tragiczne zarobki. (usunięte przez administratora).

Czy w firmie Radocza Park Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Kucharz?

Nie ma systemu zmianowego bo nie ma ludzi. Jak najmniejszą ilością ludzi chcą przetrwać do następnego lockdownu. Nie chcą płacić więcej ani nie chcą przyjmować ludzi za bardzo. Na dodatek władzę sprawujący tam ludzie kłamią w żywe oczy. Polecam z dala trzymać się od tego miejsca

@pracownik

Wypowiadasz się z poziomu pracownika firmy Radocza Park, więc chciałbym wiedzieć, czy po prostu nie ma chętnych osób do pracy w tej firmie, czy to raczej świadoma decyzja pracodawcy, aby na tę chwilę po prostu zredukować zatrudnienie do czasu, aż sytuacja z pandemią się unormuje? Sprecyzuj to, proszę, bo nie ukrywam, że chcę się tego dowiedzieć.

@Michał

Nie ma ludzi do pracy to raz ale na dodatek nie bardzo chce się przyjmować nowych. Jak będą to napewno dostaną takie warunki że nie będą chcieli przyjść. A tak jak pisałem atmosfera od góry jest taka narzucana żeby ludzi pokłócić

Hader

Nie polecam. i pozdrawiam wszystkich chetnych:)

Paulina

Jakiego wymagają doświadczenia ,aby zostać managerem recepcji hotelowej?

Zapobiegawczy

Pojawiło się w ostatnim czasie kilka ofert pracy w tym hotelu postanowiłem więc, że zajrzę tutaj i się dowiem co myślicie o pracy w tym miejscu. Niestety stwierdzam, że zarządzający tym obiektem to sfustrowani ludzie, którzy najwyraźniej mają coś na sumieniu bo z uporem maniaka usuwają Wasze opinie i bez sensu dodają jakieś odpowiedzi i komentarze bez kontekstu. Na całe szczęście na portalach społecznościowych można się dowiedzieć prawdy i jednogłośnie odradzacie, a nawet przestrzeganie przed tym pracodawcą. Cóż jak to mówią prawda w oczy kole ... :)

Natalia

Dawno nie było nowych wpisów na temat tego jakim pracodawcą jest firma Radocza Park. Czy w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy zmieniły się warunki zatrudnienia, czy też możliwości rozwoju? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane dołączeniem do firmy? Chętnie usłyszymy Wasze opinie.

darczyn

Na samym początku @patryk dostaniesz prawdopodobnie umowę zlecenie, dopiero po tych 3 - 6 miesiącach mogą dać Ci umowę o pracę. Tylko, żebyś się dostał to musisz znać język angielski na dosyć dobrym poziomie, na rozmowie o pracę jest on sprawdzany zazwyczaj

do *

No niestety tu wychodzi na jaw profesjonalizm, honor oraz doświadczenie byłego pracownika. Myślę, że takim działaniem Gwiazdeczko jedynie utwierdzasz osoby zarządzające hotelem, że NIC wielkiego nie stracili :)Jak to się potocznie mówi: "Nie ma osób niezastąpionych" :)

do pozdro, kucuk i gwiazdki

Szanowna Koleżanko! Poziom Twojej frustracji i zarazem nienawiści osiągnął szczyty. Kierujesz się emocjami i przez to wyłącza Ci się to co wszyscy maja czyli rozum. Zaczynasz pisać brednie, powiem więcej nieprawdziwe oszczerstwa i zaczynasz odpisywać sama sobie na swoje wypowiedzi. Powinnaś się poważnie zastanowić czy z tej nienawiści nie zrodzi się jakaś obsesja, w następstwie choroba. Ponadto narażasz się na odpowiedzialność karną, personalnie, wprost oczerniając hotel, jego właścicieli, z imienia osoby tam pracujące. Ujawniasz dane operacyjne, techniczne i inne firmy. Czy to odwaga, czy głupota? Podobno jedno i drugie niewiele dzieli. Z czego to wynika? Przypisując innym wymyślone wypowiedzi może próbujesz zmyć z siebie wypowiedzi, których sama byłaś autorką? Może byłaś kiepska, słaba, nieudolna i próbujesz na innych zrzucić swoją indolencję? Może swoich przywar nie byłaś wstanie ukryć i wszyscy o nich się dowiedzieli i nie możesz sobie z tym poradzić? Może kierujesz się prostym mechanizmem obronnym, każdy wie jaka jestem, przerasta mnie to, spróbuję opisać swoje najgorsze cechy i przykleić je osobie, która nie będzie na nie reagować i nie będzie się bronić? Może nie jesteś w stanie pozyskać jakiegokolwiek klienta i negujesz przez to działania innych? A może wręcz traciłaś klientów, może pomijali Cię w rozmowach, bo nie widzieli w Tobie partnera do rozmowy? Może masz jakąś obsesję na temat swojej osoby? Może wydaje Ci się, iż wszyscy się Tobą interesują? Jak wiele jadu trzeba mieć w sobie, aby pisać takie rzeczy? Jak dużym konfabulantem trzeba być, by wymyślić nieprawdziwe wypowiedzi? Może jakieś niepowodzenia w nowej pracy? Może nie układa się w domu? Może jakieś złe doświadczenia z dzieciństwa? Może ktoś zasięgnął opinii o Tobie w poprzednich miejscach pracy? Może wydawało Ci się, iż jesteś osobą, która ma jakieś większe znaczenie w organizacji, a tak nie było i nie potrafisz sobie z tym poradzić? Życie toczy się dalej, nikt nie płacze za Tobą, niedługą wszyscy zapomną o Tobie. Pozdrawiamy i powodzenia. PS. Nie odpisuj. Dziękujemy.

do kucyk

Chyba trochę koloryzujesz albo piszesz tak ze zwykłej, ludzkiej zawiści. Co do wypłaty to chyba małe masz doświadczenie bo w wielu firmach zdarza się tak, że pieniądze nie są wypłacane na czas. Oj wiele jeszcze przed Tobą...

Jerry

ignorować trolla

zadowolona

Ja natomiast jestem wdzięczna osobom zarządzającym hotelem gdyż pomimo braku doświadczenia w tej branży dali mi szansę na pracę. Uważam, że atmosfera była i jest przyjemna - głównie ze względu na młody zespół pracowników. Jeżeli chodzi o kwestie finansowe to wypłata zawsze była zgodna z umową a co najważniejsze zawsze wypłacana w terminie!

pozdro

ale to już było chyba za krótko pracowałeś w tej firmie i to na nocki więc nie miałeś "bliższego" kontaktu z tymi ludźmi. Żal popieram to co napisałeś większość ludzi tam pracujących ma taką opinie, i wyraziła ją tutaj tylko że prawda kole w oczy i postanowili ją usunąć. (usunięte przez administratora) Koło się zamyka. Muszą się całkowicie zmienić osoby zarządzające wtedy może będzie lepiej. Tylko że sami to oni nie odejdą od koryta...

princessa

żal wiem o czym piszesz, ale trochę przesadzasz. szkoda ze cie nie ma, bo sytuacja w gastronomi powinna być lepsza, bo nie ma już tej osoby, której nie powinno być od zawsze. Co do reszty osób to wiadomo, im mniej zapłacą tym więcej zostaje w firmie, sami musimy dbać o swój portfel, ty zadbałeś i odeszłeś. co innego jest gdy nie dostajesz tego na co się umówiłeś, lub wypracowales, a co innego gdy dostajesz mało ale dokładnie tyle ile masz dostac.

ale to już było

Kolejny szczebelek w mojej karierze zawodowej zaliczony. Ciekawe doświadczenie, dużo można było się nauczyć. Dzięki tej pracy, kolejnemu wpisie w moim cv mam możliwość pracy w nowej firmie. Okazja poznania samego Prezesa, współpraca z Dyrektorem obiektu, z Menedżerką Hotelu a także Menedżerką Gastronomi była dla mnie ciekawym doświadczeniem. Dziękuję za możliwość pracy. Do zobaczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Radocza Park Sp. z o.o. - Radocza

• Jak się pracuje w Radocza Park Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Radocza Park Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Radocza Park Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Radocza Park Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Radocza Park Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Wapienna 2
    30-544 Radocza