Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

merc

20-lecie firmy uczczono sporą imprezą w Stalowej Woli ... a wy coś dostaliście? :)

pracujący
@merc

Firma była w porządku do póki Pan Bielak nią zarządzał. Teraz za rządzenie się wzięła baba, która nie ma pojęcia o rządzeniu i chyba robi wszystko żeby zniszczyć firmę. Zaczynając od nieudolnego marketingu, po zwalnianie ludzi, którzy przez 10 lat przynosili zyski, bo urazili niezgodnością Panią Prezes. Za to regionalny, który nie pozyskał kontraktów, bo tego nie potrafi ma się świetnie i kręci cały regionem. Cóż życzę szczęścia i mam nadzieję że właściciel firmy to przeczyta i przywoła Panią "Prezes" do porządku.

oni
@pracujący

Tak mam nadzieję że właściciele się wreszcie otrząsną i zobaczą jak firma upada i będzie można w niej dalej pracować spokojnie.Tak jak było za rządów Pana W.spokój i stabilność a nie jak teraz.

lutek

ochrona to nie sprzatanie.w lublinie chyba o tym zapomnieli,w lubelskim odz.skaremu zatrudniaja do ochrony a po cichu dodaja dodatkowo sprzatanie tak bylo na czechowie tak na ul zemborzyckiej czy w stalowej woli o tym wiedza? nikt w umowie o sprzataniu nie wspomnial.to chyba nie jest w porzadku moze ktos sie tym zajmie,ktos bierze za to kase to niech sprzata.

Y

piszcie dalej te wypociny zamiast coś z tym robić.......a oni mają z was ubaw do porannej kawy...

ona
@Y

Będzie niebawem!i na każe finansowej pewnie się nie skończy

rekin
@ona

jakoś mi się nie chce wierzyć........jest tu już 12 stron na prawie na kazdej ktoś się odgraża,obiecuje,straszy a skarem jak był tak jest dalej,o żadnych karach nie słychać o kontrolach również.......zawiedzeni i rozgoryczeni znaleźli tu sobie po prostu miejsce na wylanie swoich żalów i na tym się kończy....przyjdą następni do pracy w skaremie i po paru miesiącach też dołączą do tego forum :) ..tak się już dzieje od lat (wystarczy popatrzeć na daty wpisów na tym forum) a skarem dalej będzie funkcjonował i robił to co robi....skoro nie ma odważnych i zdecydowanych do opisania tego i do zapoczątkowania jakiś zmian to po co się tu odgrażać jak małe dzieci....po prostu pracujcie dalej na zasadach tej firmy lub zmieńcie pracę

lutek

jak to jest ze zatrudnili mnie do ochrony w lublinie w skaremie a musze zamiatac grabic liscie grabic trawe zgarniac snieg itd. czy to jest zgodne z prawem pracy?moze przydala by sie jajas kontrola.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
ewa11

O wyjazdach do SPA i spotkaniach integracyjnych ktos juz pisal ale nieraz trafia sie ze kierownik w danym oddziale komus idzie na reke bo np. jego sytuacja jest ciezka albo slyszal ktos ze komus wyplacono dodatkowe pieniadze i w taki sposob do swojego kierownika moge ja sie powolac ze slyszalam lub czytalam ze sa takie mozliwosci lub swiadczenie . Ja osobiscie slyszalam o zapomodze . A wracajac do waszych opini i lamentow to trzeba poczytac i popytac sie o opinie pracujacych w podobnych firmach i odpowiedziec sobie na pytanie czy moglem trafic gorzej ? Naprawde sa firmy ktore potrafia wykorzystac na calego i jeszcze go obrazic i ponizyc

rst
@ewa11

to że są gorsze firmy to nie znaczy,ze TA może kręcić i kombinować ,jak dostałas 100 zł zapomogi to podziękuj swemu kierownikowi,daj mu buzi i dalej pracuj sumiennie...może następne 100 zł extra zobaczysz za 3 lata

wvw
@ewa11

:) do autorki wpisu: ty dostaniesz zapomogę 100-200 zl i musisz być wdzięczna swojemu kierownikowi jakby ci życie uratował a wiesz ile osób takiej zapomogi nie dostanie bo ktoś "ważniejszy" kupi sobie z tej puli rower albo komputer za 2-3 tys? albo pojedzie z tej samej puli na 2 tygodniową "delegację"? ilu z was usłyszało,że nie ma już płaconych dojazdów do pracy?otóż byście się zdziwili i to bardzo....są płacone tylko nie dla wszystkich oczywiście...dla wybranców zamiast podwyżki albo premii....

@wvw

tak masz racje ze wiele osob nie dostanie nic ale po to wlasnie zapytalam sie was czy ktos slyszal cos bo ja do mojego kierownika ide i mowie ze w innych oddzialach np. placa czyli jest przyzwolenie odgorne to dlaczego ja nie moge dostac lub korzystac z jakiejs pomocy lub wsparcia po to tez piszemy aby kazdy kto odwiedza te strone a pracuje w tej firmie mial jakas wiedze co i jak a wracajac do zapomogi to moja kolezanka dostala jej 1000zl kwota jest zalezna od twojej sytuacji materjalnej

pik

Wiecie co...normalnie już mnie śmieszą te wasze wpisy.....a tych prezesów ze skaremu chyba jeszcze bardziej.Każdy opisuje,pomstuje,grozi ale zgłosić to gdzie trzeba to nie ma odważnego.Żenada,albo to zgłoście albo idźcie do sądu albo się zwolnijcie bo takie pierdo lamento już 11 stron tu napisane a wy żałośni się robicie.Parę wpisów wyżej ktoś tam się odgrażał że już to zgłosił i co,gdzie te wszystkie kontrole?takie straszenie to dla dzieci . Zróbcie coś w końcu a nie tylko żale umiecie wylewać na forum bo tylko się z was śmieją w skaremie!!!!!!

ben

Nie ma co się ich bać. Ja wygrałem z nimi sprawę w sądzie, którą im założyłem, straszyli mnie Bóg wie czym. Olać to towarzystwo i jechać na nich pełnym gazem!

gosc

w lublinie zatrudniaja do ochrony a kaza potem pilnowac i sprzatac ot i praca na 2 etaty .zatrudniaja a ochrony a robi sie za dozorce.

ewa11

Witam. Chcialam sie dowiedziec czy moze w jakim kolwiek oddziale jest realizowane lub wyplacane cos z socjalnego. Swiadczylo by to o tym ze w naszym oddziale cos kreca.

nik
@ewa11

W tym syfie nic nie dają a to że kręcą to każdy wie o tym dobrze , bo takich krętaczy nie znajdzie sie w całej UE

gop
@ewa11

z socjalnego to z centrali w stalowej woli na wycieczki,do SPA i spotkania integracyjne jeżdżą...tam szukaj

Daro
@gop

Zgłosiłem o przekrętach gdzie trzeba i kontrole już się zaczęły. Łatwo jest pisać pod pseudonimem i krytykować ludzi, którzy nie mają innego źródła dochodu. Ja rozumiem bezsilność i wściekłość tych ludzi, dlatego złożyłem odpowiednie zawiadomienia w PIP i US oraz przygotowałem pozew do Sądu Pracy. Ja się ich nie boję, a panią prezes uważam nie tylko za nieudolną ale wręcz szkodliwą dla firmy osobę.

Piotrek

A co sie dzieje w Oddz Głubczyce ? bo jakoś się nikt nie kwapi napisać jakie tam są ASY.

q

już jednego p-sa mieli,porozwalał wszystkie komputery na obiekcie i skarem stracił kontrakty w podkarpackim i świętokrzyskim hahahahahahaha....chytry dwa razy traci

yy

Tak,dla osób z ps-ami to dobre miejsce i wygodne dla skaremu,taki się nic nie odezwie, można nim kręcić we wszystkie strony itd.

w-wa

W Warszawskim oddziale :( pracowników brak ale kasa za zastępstwa jest tylko dla kogo? Kombinacja Alpejska -ale tak jest jak w najbliższym gronie współpracowników starzy znajomi .Pani P...i Pani A... trzymajcie się bo na wasze miejsce może jest już szykowany kolejny sąsiad

hmmm

I w związku z moim powyższym wpisem uprzejmie proszę wszystkich, którzy dostrzegli nieprawidłowości w działaniu tej firmy o wypisywanie wszystkich nieprawidłowości bo mam nadzieję, że inspekcja pracy zerknie na forum i poczyta sobie.

hmm

Nie martwcie się, już poszedł mail do prfon a z pfron ( odpisali ), że sprawa została przekazana do inspekcji pracy. Podałam/em też link do tego forum. Podpisałam/em s^ę nazwiskiem aczkolwiek zaznaczylam/em, że chce aby korespondejca była anonimowa. Mam nadzieję, że to uszanują, a Wy się nie bójcie tylko zróbcie to samo.

Nik

Dlaczego w tym syfie nie daja wody jak jest powyżej 30 c ? dlaczego nie płacą wczasów pod grusza ,dlaczego urlopy dawane sa w kazdym miesacu a wypłatysa takie same ? jest jeszcze wiele zapytań. Czy w tym pseudo pnstwie nie ma kontroli dla takich oszustów jak Skarem?.

o9
@Nik

kontrola jest tylko najpierw ktoś musi to zgłosić...jeśli dzieją się takie rzeczy opisz to wsadź do koperty i wyślij tam gdzie trzeba...nie rozumiem dlaczego wszyscy tu wylewają swoje żale a nie do instytucji które tymi rzeczami się zajmują niektóre instytucje tylko czekają na takie zgłoszenia,oni mogą siedzieć tygodniami i kontrolować bo za to im płacą...tylko weź człowieku jeden z drugim to zgłoś;jeśli masz sprawdzone informacje,są one w miarę wiarygodne,zadne tam rzeczy wyssane z palca opisz to już kontrolujący wiedzą jak szukać przypadków które opiszesz.. Najlepiej jest siąść przed komputerem i pisać na forum.......dało to coś komuś?zmieniło się coś dzięki temu? jedyne co może zmienić tą firmę to ciągłe kontrole,mandaty,kary a w konsekwencji zmiana zarządzających tą firmą.....wtedy istnieje cien nadzieji,że coś się poprawi ale to wyłącznie w waszych rękach szanowni pracownicy tej firmy :)

Alone

Ktoś już pisał na ten temat że nikt nie zgłosi bo będzie prześladowany a pracownik który do zgłosi zostanie zwolniony więc wolą siedzieć cicho

klik

a kto powiedział,że musisz sie podpisac swoim nazwiskiem?jeśli wiesz rzeczy które się potwierdzą i PFRON to wychwyci podpisz się nazwiskiem wujka...to nie istotne,ważne aby opisane rzeczy były prawdą i się potwierdziły podczas kontroli....i bądźcie poważni....niby jak dojdą do tego kto złożył skargę?kto was potem ma prześladować i zwolnić - to poprostu tylko wasza wymówka. Jeżeli dalej chcecie być tak upokarzanie to nic nie róbcie i pracujcie dalej,a po pracy nwylewajcie swoje żale na forach ,dopóki nic nie zrobicie dopóty takie praktyki będą stosowane.Gdyby skarem zapłacił karę i to nie małą zapewne by sie sporo zmieniło,i zarząd i prezesi i inne sprawy....ale to wy tam jeszcze pracujecie,ja już nie muszę :D

Alone

Do nowych pracowników z grupami zwłaszcza 2 trzymajcie się zdala ot tej firemki będziecie robić ile się da zaczniecie pyskować do was na najgorszy syf wywiozą i na końcu sam zrezygnujesz taka jest rzeczywistość w tej firemce

gry

czy ktoś już coś zgłosił do pfron ?

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 149.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 145, z czego 111 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.