Opinie o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Skarem Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Skarem Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skarem Sp. z o.o. w Stalowa Wola

TOTEM

Bardzo dobrze się mi pracuje dla Skarem najlepszy firma, nie wierzcie to co inni piszą o firmie bo to bzdury tak naprawdę to chyba jedyna firma w której pracowałam w ochronie bez zleceń cudowania 1000 umów bez urlopów wolnych sobót w Skarem jedna umowa wszystko zgodnie z prawem urlop 36 dni nocne płacą jak trzeba

John
@TOTEM

Także uważam ze nie można psioczy na Skarem niech se pójdą popracować w innych firmach zobaczą jak się (usunięte przez administratora) bez urlopów na zleceniach bez zapłaty za noce Skarem najlepsza firma nie pracowałem w lepszej

@John

Czyli tutaj normalnie umowy o pracę? Skoro piszesz o urlopie? A jak wynagrodzenie, mógłbyś podać jego wysokość?

Kazik
@TOTEM

Bardzo porządna firma potwierdzam super się mi pracuje

perry

Praca w samej firmie skarem pewnie nie jest zła, niestety praca w sklepie skaremu czyli w Bhp Centrum Stalowa Wola, wygląda tragicznie. Przepracowałam tam miesiąc czasu i niestety brak jakiej kolwiek organizacji, wyzysk pracownika, pracownicy marzną na magazynie, dyrektor Paweł bojący się własnego cienia, uciekający przed jaka kolwiek kontrola w firmie. TRAGEDIA

medyk

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie, firma jako firma miała by szersze perspektywy, ale przez ciągłą rotację pracowników nikt nie jest w stanie zrobić od a do z. No i oczywiście ten dyrektorek Paweł, osoba z aspiracjami na korporacyjnego wyjadacza.

W Skarem Sp. z o.o. trwa rekrutacja na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Brałeś w niej udział? Napisz, jak według Ciebie wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Twoja opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Ewela

Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona przebiegiem całego procesu rekrutacyjnego w tej firmie. Pan Grzegorz, z którym miałam przyjemność, jasno, rzeczowo, omówił jak wygląda stanowisko pracy, warunki zatrudnienia i płacy. Ponadto, co ważne dało się odczuć zainteresowanie kandydatem przez co rozmowa mimo profesjonalnej formy przebiegała w przyjaznej atmosferze. Nie obyło się bez ,,feedbacku", za co duży ,, +" zostałam poinformowana dlaczego w ostateczności moja kandydatura została odrzucona, poza tym wcześniej niż ustalono termin rozstrzygnięcia, a więc szanują czas potencjalnego kandydata. Bardzo żałuję, że nie udało się objąć,, wakatu" , bo to praca ambitna, gdzie można wykazać się wyjątkowym samozaparciem, ale również komfort i samodzielność. Pozdrawiam firmę i życzę wielu sukcesów.

Aneta
@Ewela

Wow, brzmi super. A możesz dać jakieś rady dla przyszłych kandydatów? Zdradzisz jakie pytania padły podczas rozmowy?

Ewela
@Aneta

Przede wszystkim Pan rekruter, był bardzo dobrze przygotowany do mojej kandydatury. Na początku kazał opowiedzieć o szczegółach mojej kariery zawodowej, byłam,,zaopatrzona,, dla potwierdzenia Cv w świadectwa pracy natomiast nie wymagano tego odemnie. Był dobrym słuchaczem, na bieżąco weryfikował podpowiedzi, które mogły by się przydać do przyszłej kandydatury. Nie zadawał trudnych pytań. Pytał o zarys - jak widzę swoją osobę na danym stanowisku. Kilkakrotnie pytał czy mam pytania odnośnie wykonywanych zadań na tym stanowisku, co zapewne dawało mu obraz mojego doświadczenia, ponieważ skrupulatnie tworzył notatkę. Rozmowa była rzeczowa, ale tak jak podkreślałam przyjazna.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Skarem Sp. z o.o. na stanowisko PRACOWNIK OCHRONY? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Bardzo uczciwa firma wszystko tak jak powinno być

Bardzo przyjazna i uczciwa firma, po 4 firmach tego typu wreszcie trafiłam na odpowiednią gdzie mundury mam nowe kurtka na zimę tylko dla mnie godziny nocne płacone no i umowa o pracę a nie zlecenia jak w poprzednich

A

Firma Skarem to nie odpowiedzialna i nie profesjonalna firma. Przeprowadzają rekrutację a nawet informacji zwrotnej nie udzielają i to na stanowisko kierownicze. Jeśli ktoś się nie zakwalifikował to wystarczy informacja, 2 minuty rozmowy nikogo nie zbawią, skąd kandydat ma wiedzieć o wyniku rekrutacji z sufitu ma przeczytać???

Jeży

Bardzo uczciwa firma polecam nie zawiedziecie sie

@Jeży

mozna cos wiecej ? widze ze ludzie sie dobrze o firmie wypowiadaja ale nie są to konkretne wypowiedzi

Katarzyna
@Anna

Spróbuj, zatrudnij się, wypłata zawsze na czas ostatniego dnia miesiąca, chyba że wypada ostatni na weekendzie to wypłata jest w piątek. Umowa zawsze na 3 miesiące na okres próbny potem umowa o pracę na min. rok, w lecie dają wodę, zawsze nowe mundury. Pracuję na jednym obiekcie, idzie dogadać się co do urlopu. nigdy nikt nie robił problemu, płaca najniższa ale z godzinami nocnymi wychodzi więcej, można robić doróbki. Ja polecam, pracowałem też w innej firmie ZPCH i jednak w Skaremie wszystko odbywa się w lepszy sposób, ale to tylko moje zdanie.

@Katarzyna

Kasiu, a ty tez w ochronie u nich robisz czy jakieś biurowe stanowisko masz? dużo kobiet jest w firmie ogólnie, dobrze są traktowane na równi z facetami ? szukam nowej pracy w tej branży i fajnej firmy z dobrą atmosferą właśnie

Juras
@Jeży

Bardzo dobrze mi się pracuje w Skarem nigdy mnie nie (usunięte przez administratora) wypłaty jak zegarku urlopy umowa o prace dobrze bo za nockim mam więcej jak pracował w innych firmach za nocki płacili mi zleceniem

Miła
@Katarzyna

Co za brednie piszesz woda w lato tak jak sobie kupię i przyniosę.Koszulki mam 1.5 roku i dopiero dostałam.

Miły
@Miła

Szacun za odwagę odnośnie wypowiedzi. Pewien czas spędziłem pod tym logiem . Jak z czymkolwiek wyskoczyłem o ,,swoje,, to szok niedowierzanie jakie było pociśnięcie . Wszyscy mało obstrukcji z zachwytu nie doznają jacy to wybitni dobrzy dobrodzieje. A jak przychodzi co do czego to człowieka krew zalewa gdy okazuje się czym tak naprawdę klimat się w tym trzyma . A trzyma się jedynie dochodu na odpowiednim koncie bankowym z dostępem dla zarządu. I tyle .

Wiktor
@Jeży

Potwierdzam Skarem bardzo dobra firma piszący swoje roszczenia to pewnie ludzie którzy zostali zwolnieni za picie albo spanie i pójdą na superior dużo się zmienia i nie ma czegoś takiego jak brak wody nie paplajcie głupot albo koszulka 1 na 1.5 roku oszczerstwa idźcie do konkurencji zobaczycie prawdziwy syf

Jurek
@Jeży

POlecam po przejściu z Soli...u niebo a ziemia bardzo profesjonalna firma bez kombinacji i machlojek

Zuzanna
@Juras

Wypłata na czas to moim zdaniem powinna być normalność. Za to o kwocie już można szerzej porozmawiać. Ile tam teraz dają?

Jerzy
@Jeży

Polecam prace w Skaremie najlepsza firma w Stalowej z tych ochroniarskich

Ryszard

Warunki pracy- owszem.. Mocno kombinują z umowami o pracę. Umowy zlecenia- po dacie jej obowiązywania.

Czy w Skarem Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Miła

Nagrody o czym ty człowieku mówisz.tu nawet ciężko o nadgodziny.

Jaque

Ludzie nie ma lepszej firmy naprawdę pracowałem w trzech tylko u nich wszystko uczciwie pozdrawiam SKAREM

Gustaw
@Jaque

Potwierdzam cała prawda

@Gustaw

Mówisz? A co według Ciebie w nich jest takiego najlepszego?

Józek
@Anna

Wszystko dla osób niepijących i chcących pracować bardzo dobra firma umowy o prace mundury, urlopy, wszystko płatne nocki płatne więcej POLECAM SKAREM

@Józek

Niestety osoby uzależnione zatrudniają a nie powinni. ☹️☹️

Iwona

Nocki sa obowiązkowe?

Jaka jest umowa w firmie Skarem Sp. z o.o.? Wiecie, czy jako Sprzątaczka zatrudniają na umowę zlecenie?

Hania

ja do tej pory nie dostałam umowy o prace

@Hania

A ile już tam "pracujesz"?

@Paulina

tydzień czasu a umowę powinnam dostać chyba w pierwszym dniu pracy lub przed jak to zawsze bywa?

@Hania

Ja mam na okres próbny od 01.06 narazie jestem na zastępstwach bo sezon urlopowy.

Iga

Pracuje od roku, nie ma lepszej firmy

Werka
@Iga

ja tez się zdziwiłam ze jeszcze takie firmy od sprzatnia są jak Skarem bardzo dobra firma oby brała więcej usług bo bym miała bliżej super firma

@Werka

A to na jakich warunkach mozna tam pracować i czemu to taka dobra firma?

Iga
@Paulina

Pytania z kosmosu jak by nie było odpowiedzi

UŚMIECHNIĘTY

Ostrzegam przyszłych kandydatów na pracowników ochrony w Sosnowcu Jedności 10 Strefa Ekonomiczna. Jako ZPCH przyjmują tylko ludzi z grupami czyli chorych. Jednak choroba w tym miejscu nie ma znaczenia! Trzeba stać jak niedorozwój przed bramą wjazdowo wyjazdowa i tylko pisać i sprawdzać w deszczu i śniegu! Nie ma czasu na nic nawet aby się spokojnie wy...... ać! Po dniu szkoleniowym kopnąłem tym (usunięte przez administratora) bo z Pracą Chronioną nie ma tu nic wspólnego. Tylko dofinansowanie z PFRONU ! Ostrzegam albo życzę powodzenia dla samobójców! Uśmiechnięty:)

Jarosław
@UŚMIECHNIĘTY

Czyli trzeba mieć orzeczenie o niepełnosprawności żeby dostać się do roboty? Myślałem że wtedy stanowisko jest odpowiednio dostosowane i tacy pracownicy mają lepsze warunki. W końcu PFRON na coś daje te pieniądze...:)

Józek
@UŚMIECHNIĘTY

No słuchajcie praca jak praca nie (usunięte przez administratora) jak w fabryce tylko sprawdza się samochody i nie jeżdżą non stop, gada chłop głupoty jest nas dwóch i zawsze jeden marze sobie zrobić przerwę PRACA SPOKOJNA BEZ CISNIENIA DLA MNIE BOMBA jako niepełnosprawny taka lekka praca w sam raz więc nie oczerniajcie jak się niechęć pracować tylko spać na posterunku powodzenia

były
@Jarosław

Tak trzeba.

Uśmiechnięty
@Józek

Ty wyglądasz jak bomba ! Jak żeś taki zadowolony to chyba ty śpisz ! A chłop to jest na wsi a szczególnie w Sosnowcu! A jak żeś jest Jasnowidz Jackowski i liżesz kierowniczce i włazisz po palcu bez smalcu to żeś wieśniak ! Jestem ciulu z miasta Katowice a nie z Sosnowca ty barczku !

silver

Niestety znęcanie się nad nowym pracownikiem,nie umią nic nauczyć,a się kłócić,wyzywać i dogryzać,a liczy się symbol stopnia i kto jaki ma i ile ma za kogo kasy ,zero szacunku na obiekcie ochrony

realistka

z4z - 2012-11-14 15:53:14 PENA - 2012-11-12 14:09:11 Proponuje aby sie zdzwonić i napisac list zbiorowy do prezesa w stalowej woli co sie dzieje od jakiegos czasu w bytomiu , to są kpiny zeby tak traktowac ludzi ,pracownikow ,kobiety ,my pracujemy wszyscy wiecej niz powinnismy ,czyli swój etat i jeszcze za kogoś ,a pieniądze dostajemy tylko za swój etat .Napiszmy jak nas traktuje dyrektor [usunięte przez moderatora],do prezesa ,a jak nic to nie da to sa jeszcze inne instytucje ktore nam pomogą mamy skserowane listy a to jest juz jakiś dowód .a co Ty uważasz,że prezes w Stalowej Woli nie wie jak jest naprawdę????? hahahaha nie bądź naiwny wszystko jest za cichym przyzwoleniem Stalowej !!!!!!!!! tak się dzieje we wszystkich oddziałach tej firemki od kilku lat !!!! nic nowego tu nie napisano.Prezes ma w nosie, ważny jest zysk. Ludzie głównie narzekają i nic z tym nie robią. Wiec to pisanie w internecie nie ma sensu, jeśli konczy się na pisaniu. W firmie panuje zasada: nieważne jakimi środkami dojdą do celu chodzi tylko i wyłącznie o zysk. Przyjmowanie niepełnosprawnych jest polityką firmy a pracują jak sprawni za dwoch wiec ich przyjmowanie się opłaca. Tak samo zwolnią jeśli bedzie ktoś przynosił mniejszy zysk grupa mu się zmieni na niższą, albo zdrowie bedzie gorsze. To normalne bo nie chodzi o to jak pracujecie, ale ile kasy firma może ugrać przyjmując do pracy.

@realistka

nawet umowy o pracy nie umią dać

Gregory

Bardzo dobra firm nie narzekajcie można trafić o wiele wiele gorzej pracowałem w trzech przed Skaremem i to najlepsza firma uczciwa przede wszystkim nie słuchajcie biadolenia bo to nie prawda

Renata

Firma Skarem jest spoko ale mogło by być lepiej. Świetna są dwa razy do roku mogli by dać chociaż jakąś premię na te święta i myślę że nie zbiednieją. ????

Maria z Zawichostu

Najlepsza Firma sprzątająca w jakiej pracowałam, pieniądze na czas, pełne umundurowanie, nawet buty wymieniają jak się zniszczą. polecam

michał
@Maria z Zawichostu

umundurowanie i wypłatę masz na czas bo dopłaca PFRON jak sie skończy stopień niepełnosprawnosci i dofinasowanie to wtedy szybko wylecisz na szpicu kopie w (usunięte przez administratora) dlaczego nie zatrudiaja bez stopnia niepełnosprawności bo liczy się kasa a nie pracownik jestes darmowym pracownikiem który pracuje 180 godzin w miesiacu za grosze a prezesiki sie śmieją ze maja za darmo (usunięte przez administratora)

Chau chau
@michał

Brawo za wypowiedź. Właśnie trafione w sedno z wypowiedzią Panie Michale. Braaaawo. Czytam i patrzę na komentarze , wypowiedzi. ,, Wspaniała firma, ubrania, godziny, urlopy , czajniki , woda do picia ( powinna być i do mycia ) itp ,, . Psi obowiązek pracodawcy dostającego taką pompę pieniędzy z funduszy i socjalu mając pracowników raz , że za darmo , dwa jeszcze na nich dorabiając się wieeeelu cyfr na kontach . I tyle na ten temat. I jeszcze raz brawo za wypowiedź.

Iza
@michał

Dokładnie tak jest jak piszesz, nie liczy się pracownik tylko stopień niepełnosprawnosci, i tak kieszenie sobie napełniają.

Blazkowicz

Cała prawda

A ja polecam prace wRzeszowie pani Dorotą spoko kierowniczka

Zostaw merytoryczną opinię o Skarem Sp. z o.o. - Stalowa Wola

• Jak się pracuje w Skarem Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Skarem Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 148.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skarem Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 144, z czego 111 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Skarem Sp. z o.o.