Opinie o Macrosoft J.Guzek w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Macrosoft J.Guzek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Macrosoft J.Guzek o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Macrosoft J.Guzek w Katowice

Manga

Firma Net System, obecnie Macrosoft j.Guzek, skonstruowała mi przed 10 laty (za niemałe pieniądze) i hostingowała stronę internetową. Na przestrzeni tego czasu uzyskałem od nich pomoc może ze dwa-trzy razy. Chociaż było w czym pomagać. Największe problemy były ze skrzynką e-mailową. Ani Net System ani tym bardziej Macrosoft nie dbały o mnie wcale. Zapytania mailowe były ignorowane, telefony głuche, odzew żaden. Nie mam więcej czasu na opisywanie historii relacji z tą firmą. Na pewno oszczędzają na wszystkim, zwłaszcza na etatach i doskonaleniu podejścia do klienta. Jedyny zawsze dostępny kontakt był z osobą od faktur. Później już cisza. Zapewniam, że warto zapłacić 2 x więcej i trafić tam, gdzie o nas właściwie zadbają. TO NIE JEST TEN ADRES!

webmentor
@Manga

Firma wykonuje strony zgodnie z umową klient otrzymuje pełny dostęp do panelu administracyjnego co oznacza, że może prawie wszystko robić na tej stronie. No ale jak się nie umie to później powstają takie opinie. Zapraszam do z powrotem do szkoły lub na YT OBSŁUGA stron Joomla.

Usługi Geodezyjne Adam Biskup

Strona została wykonana zgodnie z wymogami, jestem wieloletnim klientem. Żadnych zastrzeżeń

Wojtek

Uwaga, ten facet podszywa się pod znaną firmę Microsoft, a jego produkt jest cieniutki.

Daniel

Jestem zadowolony z uslug tej firmy

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Macrosoft J.Guzek odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz

Wszystko super

Nie narzekam

Wszystko zgodnie z ustaleniami

Janusz

Zakupiłem program Microsoft Budmax polecony telefonicznie przez panią z firmy, niestety nadesłany program nie działa. Po odesłaniu całej zawartości, po miesiącu otrzymałem odpowiedz że pudełko z płytą zostało otwarte i zwrot pieniędzy się nie należy. Przestrzegam przed zakupem oprogramowania z tej Firmy.

Dawid

Hej ! Jaka stawka godzinowa w waszej firmie?

PIOTR

Witam zakupiłem w firmie Microsoft Jacek Guzek oprogramowanie Asystent 2020 płyta jest czysta po zgłoszeniu reklamacji na e-mail zero odzewu tylko po ok 3 miesiącach Pani z w/w firmy dzwoni oczywiście z następna oferta do naciągnięcia klienta po zgłoszeniu reklamacji Pani się rozłącza. Firma (usunięte przez administratora)

Beata
@PIOTR

My też mamy problem z tą firmą. Zadzwonili że mają aktualizacje do oprogramowania które rzekomo zamawiał w zeszłym roku nasz szef. Przesyłka przyszła pracownik opłacił. I okazało się że nie mamy takiego oprogramowania i po złożonej reklamacji i rozmowie z Pania z tej firmy jest echo. Z powodu 350 zł robią sobie taką reputację. Tylko że trafili na nas, a my tego nie odpuścimy.

Beata
@Beata

A jednak:) po czasie braku informacji i kontaktu firma zwróciła nam w dniu dzisiejszym pieniądze. Cieszę się, że firma jednak zareagowała. Niemniej jednak niesmak korespondencji pozostał.

Lidia

Co nowego słychać w firmie? Nie znalazłam żadnych ofert pracy, dlatego ciekawi mnie, czy aktualnie są jakieś przyjęcia. Napiszcie, czy pracodawca wymaga wykształcenia wyższego, czy zwraca uwagę na praktyczne umiejętności. Interesuje mnie również rodzaj oferowanej umowy. Będę wdzięczna za Wasze wpisy.

andrzej.kowalski-1955@wp.pl

Proszę o pilny kontakt. Nie rozumiem dlaczego nie mogę się do Pana dodzwonić. Wpłaciłem pieniądze za usługę i dalej niema kontaktu. Trochę nieładnie się ukrymac. Usługa w dalszym ciągu jest niewykonana. W innym przypadku proszę o zwrot pieniedzy. Pozdrawiam

@andrzej.kowalski-1955@wp.pl

Proszę o kontakt telefoniczny. Wykonałem do Państwa kilkadziesiąt telefonów jak również wysłałem SMS z informacją kontaktu. Zero reakcji, nie mam z Wami kontaktu. Wpłaciłem do Waszej Firmy za wykonanie reklamy mojej Firmy tj. BIESIADA U JĘDRZEJA, DŹWIRZYNO, UŁ. LEŚNA 1. sumę 1200 zł /tyle ile Pan zażądał /. Usługa na dzień dzisiejszy nie jest prawidłowo wykonana.. Zostałem przez Pana firmę (usunięte przez administratora) Przez dwa tygodnie nie mam z wami kontaktu momo moje interwencji. Wzywam Pana do zwrotu moich pieniędzy. Pan poprostu je przywłaszczył. W innym przypadku skieruje sprawę do sądu. Pozdrawiam

Mariola
@andrzej.kowalski-1955@wp.pl

Witamy Panie Andrzeju prosimy o sprostowanie, ponieważ otrzymał Pan dwa spoty plus pełny pakiet reklamowy.

@Mariola

Pani Mariolu nie prawdą jest ze spot reklamowy został wykonany prawidłowo. Nic od was nie otrzymalem takiego co bybyło zgodne z zamówioną usługą. Cokolwiek pojawiło się na (usunięte przez administratora) jest dla przecietnego odbiorcy jest nieosiagalne i nie zrozumiale. Nie działają słowa kluczowe, a krutkie filmiki reklamowe wykonane są na poziomie szkoly podstawowej, a nie firmy profesjonalnej. Reklama opiewająca na kwotę 1200 zł nie została wykonana z wcześniejszymi ustaleniami a co za tym idzie nie spełniła moich oczekiwań z stąd też moje niezadowolenie. Materiał który dostarczyłem tz. Słowa kluczowe, zdjecja nie został wykorzystane w reklamie. Proszę porownac czytelność, jasność, komunikatywność reklamy wykonanej dla mnie na zlecenie przez osobę nie profesjonalną dostępną na Facebooku i Google wpisując słowo kluczowe np. kurczak z rożna w dzwirzynie, otwiera się informacja o lokalizacji, nr. tel. opinie klientów izdjecja potraw i zakładu. Analogicznie działają inne słowa kluczowe. W związku z tym podtrzymuję swoją opinię tak jak na wstępie. Jezeli niedojdziemy do porozumienia na drodze polubownej sprawa zostanie skierowana do sądu. Andrzej Kowalski.

Kinga

Komentarze poniżej są niepokojące

Meggie
@Kinga

Bardziej mnie niepokoi, że nikt na te komentarze nie reaguje... Firma ma to w poważaniu? Nieźle.

Weronika

Pracuje zdalnie w Poznaniu, zasady proste i przejrzyste. (usunięte przez administratora).jestem dojrzała i sama decyduje o swoim życiu, potrafie czytać i m.in. w ogłoszeniu było wszystko jasno napisane i pokrywa się z umową którą podpisałam. Konkurencja? Sflustrowani byli pracownicy? Hejt dla hejtu? Proponuje włączyć myślenie

ks

Jednym słowem (usunięte przez administratora) wciskają kit. Jak najdalej od nich. Nie polecam

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Jacek Guzek Net System J.Guzek?

...były pracownik

Podobno umowa jest tylko na podstawie prowizji bez podstawy ???? tą firma to już (usunięte przez administratora) komletne..padnie nie długo..szkoda waszego cennego czasu..opinie klientów mówią same za siebie..I jako były pracownik je potwierdzam absolutnie!!!

stary klient

byłem klientem firmy netsystem j guzek pewnie z 10 lat naciągnęli mnie na nową mobilną stronę miała być zaawansowana- extra. okazało się wielkim bublem - nieczytelnym dla użytkownika, przenikające się obrazki. wyraziłem ok rok temu prośbę o poprawienie strony. bo nie spełnia moich oczekiwań poprosiłem o kontakt z informatykiem- w celu omówienia zmian. niestety nikt się nie odezwał w tej sprawie. jedynie księgowa w sprawie opłacenia proformy. Panie Guzek może sam pan zacznie przeglądać pocztę bo pracownicy olewają klientów moja wielokrotna prośba o kontakt nie przyniosła skutku łatwiej było wyłączyć stronę niż ją poprawić tak zostałem potraktowany księgowa wielokrotnie dzwoniło o płatność a ja za każdym razem prosiłem aby ktoś ją naprawił i skonsultował się ze mną.

Karina z Katowic

Proszę o usunięcie moich wpisów dotyczących opini firmy p.Jacka..3 wpisy od 23.10.2019 ..bo nie mam ochoty szarpać się po sądach A były pracodawca grozi mi w piśmie przedsądowym sprawą w sądzie o naruszenie poufności danych firmy..chociaż nie sądzę żeby cokolwiek było naruszone w tych moich opiniach...niech po prostu inni ocenią do czego jest zdolny p.J.zeby posunąć się aż do takich rozwiązań gdy firma wisi na włosku ????

Karina z Katowic

Czy mogę zasięgnąć waszej opinii..bo właśnie tydzień temu..właściciel firmy Jacek G. straszył mnie sądem..za moje wcześniejsze wpisy tutaj..że niby złamałam tajemnice zawodową firmy..czy podawanie publiczne zarobków pracowników w firmie jest jakimkolwiek nadużyciem z moim strony? ...skoro on sam na ogłoszeniach o pracę na olx , podaje jakieś kosmiczne sumy od 3 do 15tys złoty...co oczywiście jest jakims smiechem na sali bo 15 tyś to tam można zarobić ..Ale chyba na rok ???? co o tym myślicie? ????

Anonimowa
@Karina z Katowic

Wydaje mi się, że najpierw musiałby podpisać z Panią jakiś papier, który jasno wskazywałby na to czym jest ta "tajemnica firmy". Jeśli nie ma tego w umowie i żadnych aneksach to raczej nic Pani nie grozi :)

@Anonimowa

Też tak myślę..Pan J. straszy tak tylko....bo firma mu się sypie A nie pamiętam żebym coś takiego podpisywala..

Zostaw merytoryczną opinię o Macrosoft J.Guzek - Katowice

• Jak się pracuje w Macrosoft J.Guzek?

Zobacz opinie na temat firmy Macrosoft J.Guzek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Macrosoft J.Guzek?

Macrosoft J.Guzek
3.3/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Mieczysława Karłowicza 11 lok. 5
    40-145 Katowice