Opinie o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Patria-Top sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Patria-Top sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Patria-Top sp. z o.o. w Wieleń

Major

Żałuję, że nic nie można dowiedzieć się o pracy, atmosferze czy w ogóle warto starać się?

@Major

Nie pchaj się tam, coraz gorzej tam się dzieje, wypłaty i "premie" do przeżycia mają tylko wybrańcy, reszta(usunięte przez administratora) do najcięższej pracy, ten zakład to pomyłka

Nowa
@Major

Powiem ci tak to co piszą o kierownikach to tylko w małej części prawda ja pracuję już parę lat i nie narzekam na żadnego z kierowników jak mi coś nie pasuje to to powiem w oczy a nie za plecami zawszę można dojść do porozumienia praca jak praca wszedzie trzeba robic a nie obijac sie płaca też dobra najwyższa w okolicy jak chcesz pracowac to nie czytaj tych steku bzdur pisanych przez nierobów jednym słowem jak dla mnie praca ok

@Nowa

Fajnie, że odpisałeś, ale może unikajmy obrażania innych. Napisałaś, że pracujesz już kilka lat w Patria-Top, więc sporo wiesz o tej pracy. Na czym ona polega?

Jaki jest system premii uznaniowych w firmie Patria-Top sp. z o.o.?

Nowa

System jest prosty jezeli dobrze pracujesz i wyrabiasz normy to i premia jest dobra i wcale nie trzeba być (usunięte przez administratora)jak tu pisza a przy czym wcale nie trzeba (usunięte przez administratora) wystarczy systematycznie robić swoje i nie patrzeć na innych

Ha ha

Atmosfera to dopiero kiepska.. Tam tylko dobrze traktowani są osoby z Człopy które za darmo jeżdżą do pracy to opierdzielaja się a jeszcze mają najwięcej kasy i (usunięte przez administratora) Waldka.

@Ha ha

Szkoda, bo atmosfera to ważny aspekt pracy, może warto byłoby poruszyć ten temat z przełożonym. A jak oceniasz warunki zatrudnienia w Patria-Top?

@Iza

Co do umowy nie można mieć zastrzeżeń - wszystko legalnie, żadnych smieciówek. Dalej jest tylko gorzej... Jak ktoś z drugiej zmiany nie przyjdzie to właściwie jest mus zostać na kolejne 8 godzin, bo inaczej kierownik ma na ciebie focha - każdy bez wyjątku. Jednym słowem dyspozycyjność w dzień i w nocy mile widziana ???? System premiowy to największe matactwo w tej firmie! Premie dzielone, są głównie według widzimisię kierownika, a największe dostają (usunięte przez administratora) lizusy i znajomi kierownika. Czyli możesz naginac jak beduin, ale nie jesteś pupilkiem to dostajesz mniej.

Człopa
@Ha ha

Bo ludzie z Człopy szanują robotę. U nas nie ma tak że do jakiejś pracy jest blisko. Trzeba docenić to co się ma i za robotę się zabrać a nie tylko obgadać innych i do kibla posiedzieć Za darmo to można w ryja dostać tylko

Ha ha

Ten zakład to jest totalna porażka! Niby były podwyżki ale tylko (usunięte przez administratora) i lizusy dostały najwięcej!

Hahahahaha
@Ha ha

????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????, a czego tu się spodziewać, kabaret

@Ha ha

Twoja opinia jest bardzo negatywna, jednak nie zawiera zbyt wielu konkretnych informacji. Co sprawia, że tak źle oceniasz pracę w firmie? Rozumiem, że uważasz, że podwyżki były zbyt niskie, a co z innymi aspektami pracy? Jak oceniasz atmosferę?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Patria-Top sp. z o.o. na stanowisko Pracownik serwisu sprzatającego Gliwice? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Ha ha

Ten zakład to totalna porażka! Niby były podwyżki ale tylko (usunięte przez administratora)

Rozwiązanie dla Zmęczonej

Są dwa wyjścia z tej sytuacji pani zmęczona- wziąć sie za robotę (a nie pisanie bzdur i rozsiewanie plotek), albo się zwolnić i odpocząć. Za darmo jeszcze nikt nic w życiu nie dostał, a tym bardziej za pisanie komentarzy. Swoją drogą wielkie brawa -w internecie gwiazda, a w pracy co? Nieudacznik ? Pracuj babo, albo idź w cholerę. Proste. Za nogę do maszyny Cię przywiązali? Wieleń trzeba posprzątać, może tam się sprawdzisz. Aaa i przypominam, że w internecie nie jest się anonimowym. I poczytaj co oznacza hasło 'zniesławienie'. Pozdrawiam

Szymon
@Rozwiązanie dla Zmęczonej

Mogę Was o coś prosić? Chciałbym, aby na przyszłość nie używać słów obraźliwych na forum publicznym. W szczególności dotyczy to komentarza, który dodała @Zmęczona. Wracając do dyskusji, chciałbym dowiedzieć się, czy w Waszej ocenie firma Patria-Top jest przyjazna dla osób młodych bez doświadczenia zawodowego? Mam nadzieję, że za Waszym pośrednictwem uzyskam informacje na ten temat.

Don

Przestań kobieto oczerniac ludzi jak się robić nie chce to proszę się zwolnić wiadomo w życiu nie ma nic za darmo na siłę nikt nigoko nie trzyma albo jesteś leniwa że narzekasz albo nieudacznikiem życiowym pamiętaj że anonimowość minęła idź do brenderupa to zobaczysz co to praca

Don

Za robotę się w końcu weźcie a nie kogoś oczerniace

Kotek

A zapieprzaj,jak lubisz, pot po (usunięte przez administratora) hahaha, durnie

Zmęczona

Jeżeli szefo tu wróci, to przejrzy na oczy, paru nieudaczników polegnie, pracownicy tego dokonają, Jóźwiak pierwszy za (usunięte przez administratora) inni za złodziejstwo, okradają jak się da, downy

xxx
@Zmęczona

Muszę się z tobą zgodzić ! ,, Leża , p... , lulki palą ,tańce , hulanka swawola , ledwie P...... nie rozwalą ! chacha , chi , chi , hej że ! hola !" X........... siadł w końcu stoła, Podparł się w boki jak basza; Hulaj dusza! hulay! woła; Śmieszy, tumani, przestrasza. Żołnierzowi, co grał zucha, Wszystkich łaje i potrąca; Świsnął szablą koło ucha, Już z żołnierza masz zająca. Fajne co ! Co do pracy w tej firmie - polecam , nie polecam - Wasza sprawa ! Wiem ,że po kilku latach dynamicznego rozwoju , wszystko wróciło do poziomu wydajności traka ramowego , czyli 35 m3 . Dzieje się tak przy udziale ludzi , którzy pracują w firmie od zawsze ! ,,Powrót do przeszłości ''

Zmęczona

Przez Jóźwiaka odeszli, odchodzą i bedą odchodzić pracownicy, ten człowiek jest chory, nie ma z nim rozmowy tylko krzyk i krytyka, nawet zapytać się nie warto o cokolwiek, ponieważ ewidentnie wiemy co odpowie, stary głupi cap, premię sobie daj za (usunięte przez administratora) i sprawiedliwość, daj tym co (usunięte przez administratora) Ci liżą, pozostałym nie dawaj, niech zapieprzaja robole, to na leczenie tylko dac i to dożywotnie

obatel
@Zmęczona

Jeden pije , drugi pali , kolejni z panów również dobrze się bawią . Pozostali mają jakieś hobby ( SORRY ,, sam usunę co napisałem , wyręczę administratora), to od pewnego czasu normalne zachowanie . Ale , ale spoko idzie od zachodu dobra zmiana ,,NIEMIEC +

Zmęczona

A mam newsa, wiecie dlaczego ludzie z kołchozu uciekają? Oj,oj nie wiecie, to ja Wam powiem: (usunięte przez administratora)

gość

Nie Ma Fal , Nie Ma Fal , Nie Ma Fal ......., Nie Ma FAAAAL ,) może dasz się znać po tym , weź mnie znajdź potem .........., wcześniej spotykałem Cie codziennie ,)

Jan
@gość

??????

Nie Ma Fal, Nie Ma Fal, Nie Ma Fal, Nie Ma FAAAAL ,)może dasz się znać po tym , weź mnie znajdź potem ........., wcześniej spotykałem Cię codziennie ,)

gość

Nie Ma Fal , Nie Ma Fal , Nie ma FAAAAL ,) może dasz się znać po tym ' weź mnie znajdź potem ..., Wcześniej spotykałem Cię codziennie ......,

Spogladajocy

L.....to jeszcze ujdzie zobaczcie na Panów Prezesów jak się motaja.... A już A...... to chyba nie do końca się jak drink a wygląda a się za utrzymanie ruchu wziął.. .hahaha A mechanicy jak cmy się kręcą i tylko sztuczne tło robią. A serwisy maszyny ogarniaj ą....ciejawe ile wytrzymają w takim zestawieniu

SB
@Spogladajocy

Robert , dobra rada dla Ciebie - odpuść sobie chłopie ,to już nie twój problem !

Operator
@Spogladajocy

A ja uważam że do utrzymania ruchu gość się nadaje! Trzeba mu tylko zorganizować więcej kontaktów do serwisów żeby miał.kto.przykerzfzac i naprawiać maszyny Zresztą jaki szef utrzymania ruchu tacy i mechanicy ......... Bo i z kogo mają brać przykład i się poradzić.....? Od AR.......????:))))

Zmęczona

Nastał ponownie czas mobbingu, ponieważ wrócił na stare śmieci, czyli montaż wielmożny pan L, żenada co się dzieje, ale trafi kosa na kamień, kwestia czasu

@Zmęczona

Co konkretnie rozumiesz poprzez określenie mobbing? Jest to poważne oskarżenie, które nie powinno być zamieszczane na tym forum bez dowodów. Mogłabyś rozwinąć w tej kwestii swój wpis dotyczący Patria-Top jako pracodawcy?

Do LIDLI
@Lidia

Lidia jaka jest rola twoja na tym forum ,bo nie rozumiem twoich postów ? Jakim twoim zdaniem Partia-Top może być pracodawcą jeśli jeśli nie dba o podstawowe rzeczy takie jak bezpieczeństwo ,przepisy bhp itp. ,brak kontroli ,nie przestrzeganie podstawowych zasad bhp doprowadziło do śmierci człowieka ,więc nie pytaj się więcej jakim jest Partia -Top pracodawcą .

@Do LIDLI

Chętnie wyjaśnię Ci na czym polega moja rola na tym forum. Współpracuję z serwisem pracy gowork.pl i pełnię funkcję moderatora dyskusji, w której uczestniczycie. Staram się pozyskiwać od Was merytoryczne informacje o Patria-Top jako pracodawcy oraz pilnuję tematyki tego wątku.

Lidia

@anymonus, skoro pracowałeś w Patria-Top to może mógłbyś swój wpis rozwinąć i tym samym przedstawić swoje całe doświadczenie wynikające z zatrudnienia w tym miejscu? Co bezpośrednio wpłynęło na to, że nie polecasz ubiegania się o współpracę z tym pracodawcą? Ważne, aby znajdowały się na tym forum tylko merytoryczne opinie o tej firmie jako pracodawcy ze względu na osoby poszukujące o niej informacji przed ewentualnym aplikowaniem.

Beny

Widzicie to co ja? kurcze teraz to mechanicy maja dobrze .Szefem gość totalnie bez wiedzy......robią co chcą super teraz maja ...Ciekawe czy nie potrzebują mechaników chętnie bym zmienił dział i popracował jak oni

Jan
@Beny

A kto jest szefem, czyżby W K?

joy

TAK ? To ja się pytam ,gdzie był nadzór 16 lipca 2016?

Zostaw merytoryczną opinię o Patria-Top sp. z o.o. - Wieleń

• Jak się pracuje w Patria-Top sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Patria-Top sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Patria-Top sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Patria-Top sp. z o.o.