Margo PB

Gdańsk

Opinie o Margo PB

DEVIL 2011-08-28 19:32:57
Też do niedawna byłem pracownikiem tej firmy i niestety nie moge o niej powiedzieć żadnych pozytywnych słów. Jeżeli chodzi o traktowanie pracowników to jest to całkowita porażka. Sam szew ma pracownika za nic i to dosłownie. Pracowałem tam jakiś czas ale nie pamiętam żeby kiedy kolwiek szew zamienił z pracownikiem z własnej woli oczywiście jakie kolwiek słowo. Już nie mówiąc o reszcie spraw. Zacznijmy np. od zwykłych żeczy które powinny być w każdej firmie np. fundusz socjalny. Jak tam pracowałem nigdy nic takiego nie było w rzeczywistości założe się że rozpisane w dokumentach to jest. [usunięte przez moderatora] . Ogólnie jeżeli chodzi o szefa to jeżeli już ktoś z nim rozmawia na ważny dla pracownika temat to jedyną jego odpowiedzią jest „Ja nikogo nie trzymam, znam stawki w innych firmach i jak ktoś chce może iść”. Normalnie jak ktoś takie coś usłyszy to ma już dość i więcej nawet nie podchodzi. Nie wspominając już o nierównym traktowaniu pracowników np. kiedyś było coś takiego że wybrańcy w firmie dostawali bony na święta a przepisy różnie o tym mówią. Niektórzy kierownicy na bódowie też mają pracownika dosłownie za szmate jeden nawet ma takie odzywki do pracownika że jadąc na jego budowe jedzie się tam za kare i żeby tylko jak najszybciej z tamtąd wyjechać. Teraz na dodatek słyszałem że Margo zaczeło zwalniać pracowników i zaprzestało pracy w niektóre dni. Od znajomych słyszałem różne żeczy a nawet takie że Margo szuka oszczędność z powodu braku pieniędzy. Niewiem na ile jest prawdziwa ta informacja ale przed kupnem mieszkania radził bym się najpierw upewnić czy nie zostanie się tylko z kwitkiem. Ogólnie mówiąc traktowanie pracownika przez kadre kierowniczą i szefa pozostawia wiele do życzenia poczynając od poniżania a kończąc na zastraszaniu i zmuszaniu do wykonywania obowiąsków nie zgodnych z zatrudnieniem. A co do wykonywania przez nich mieszkań to nietrzeba wiele mówić że pracownik który mało zarabia w porównaniu do konkurencyjnych firm a nadodatek jest poniżany, zastraszany, zmuszany do wykonywania żeczy których poprostu nie potrafi robić i ciągle pośpieszany w wykonywanych przez niego pracach a na dodatek znerwicowany nie może dobrze wykonywać swojej pracy w taki sposób żeby wszystko było wykonane tak jak powinno być. Nie mówiąc już tego że wiele decyzji o wykonaniu poszczególnych prac podejmują kierownicy i wyrzsze szczebla nie mając wogóle pojęcia jak to ma być w żeczywistości wykonane i dlatego wychodzi tak jak wychodzi. Ogólnie mówiąc ciesze się że już tam nie pracuje i dziwie się tylko że wszyscy z tamtąd nie odejdą podejrzewam że trzyma ich to że chociaż póki co pensja jest na czas tylko jak dłógo. Ogólnie odradzam jakich kolwiek styczności z tą firmą bo można się rozczarować zarówno ci którzy chcą kupić jak i ci którzy chcą pracować.
ten sam 2013-12-23 20:36:38
opinia jak najbardziej prawdziwa. tez tam pracowalem w biurze i samew nerwy, pomowienia ploty i brak kompetencji szkoda czasu i zycia na ta firme
antek 2016-04-28 09:46:05
hej czy jest mi ktoś w stanie powiedzieć gdzie szukać u nich ofert pracy
Zostaw swoją opinię o Margo PB - Gdańsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Margo PB