Opinie o QPRA Sp. z o.o w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy QPRA Sp. z o.o. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie QPRA Sp. z o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QPRA Sp. z o.o w Sosnowiec

Łukasz

Dlaczego na stronie podajecie że macie tyle oddziałów? W rzeczywistości to tylko 2 punkty - Sosnowiec i Busko Zdrój! Za kogo uważacie klientów? Do wszystkich biur na waszej stronie internetowej podany numer do Sosnowca!!!!! Pojechałem do biura w Warszawie a ram o takiej firmie nie słyszeli! Strata czasu i pieniędzy! Po zadzwonieniu Pani ironicznie stwierdziła że sa tylko 2 oddziały i mogę przez allegro zamówić!!! Nie polecam!

Artur
@Łukasz

Bo wtedy wygląda że firma jest duża... ;-) Myślą że ludzie nie potrafią sprawdzić w google maps co jest pod podanymi adresami...Biura handlowe widmo! Trochę obciach!

Luk
@Łukasz

A to niby jak się chce kupić przez internet to nie można tak zrobić ,

@Luk

Przez internet kupować można, tylko po co kłamać że tyle biur handlowych niby mają skoro są tylko 2 punkty w Sosnowcu i Busku?

@Pati

Kreatywność nie jest dla wszystkich jak się urodziło do łopaty , to i przy niej się skończy.

Marko

A to dziwne co ktoś wypisuje . Mam doświadczenie bo w poprzedniej pracy też był taki hejtownik . Ja na rozmowie dostałem propozycję normalnej umowy i nie na najniższą kwotę plus premiowanie od sprzedaży. Problem w tym , że dotychczasowy nie chce iść mi na rękę za porozumieniem stron .

@Marko

Ludzie przestańcie narzekać jeszcze tak nie było żeby wszystkim jednakowo dogodzić można było spójrzcie, że obwiniacie że przełożeni to, czy to, a postawcie sobie rachunek sumienia czy ja byłem- byłam ok wina zawsze po 2 stronach .Ręce trzeba zakasać i do roboty się wziąść A nie z zegarkiem na ręku 8 godzin i dziękuję. to jest zakład pracy a nie pałac dla pasożytów.

@Marko

Wow! To nowość... ;-) Miejmy nadzieję że się wystraszyli i inni będą mieli lepiej!

Nie polecam firmy. Wiadomo - praca jak praca, trzeba pracować i tyle. Ale... najgorsze w tym wszystkim jest brak zdrowego podejścia szefa. Całe dnie siedzi i obserwuje w kamerach czy coś się robi. Jak jest chwilowy zastój to jest telefon z reprymendą. Druga sprawa to rozładunek paneli z kontenerów. Praca dla przynajmniej 6-8 osób. Pamiętam, że ja z kolegami robiliśmy to w trójkę. Idzie się zajechać. 8 godzin chodzenia w kółko z ciężkim towarem na ramieniu. Ogólnie w firmie bałagan i syf. Ja byłem kierowcą, więc jak tylko miałem wyjazd z firmy to byłem szczęśliwy. Potrącenia za byle co, żeby ktoś mógł mieć na waciki. NIE POLECAM!

PC
@były pracownik

Człowieku o czym Ty piszesz. W każdej firmie porządnej firmie ,która zajmuje się między innymi gospodarką magazynową i logistyką są kamery ,chociażby po to ,aby móc analizować zgodność dostaw itp. Co do rozładunku kontenerów to chyba leżałeś pół dniówki i miałeś nadzieje ,że towar z kontenera siłą woli magicznie sam się rozładuje.Cztery osoby - 8 godzin zorganizowanej pracy i jest po rozładunku.To ,że byłeś kierowcą świadczy o tym ,że Twoja opinia jest nieobiektywna ,ponieważ przebywałeś w magazynie rano przy załadunku towaru 1-2 h ,więc co Ty wiesz o magazynowaniu :) .Powodzenia w nowej pracy ,gdzie życzę Ci żebyś leżał w hamaku i czekał na wypłatę .

@PC

Ewidentnie Ty nie wiesz o czym piszesz. Piszę jak było, to będzie mi wmawiał, że kamery są po to, żeby analizować zgodność dostaw... Skoro tam jeszcze pracujesz i tak chwalisz tą firmę to świadczy tylko o Tobie i braku ambicji. Tak niezdrowego podejścia jak podejście ówczesnego i chyba też obecnego szefa jeszcze nie widziałem. Niech lepiej postara się o marketing, zarządzanie tym burdelikiem, a nie oglądanie ruchu na magazynie. Rozładunek tego plastiku?! Katorga. Mówię jak było - 3 osoby, 8h chodzenia w kółko z paczką paneli na ramieniu. Jak chcieliśmy kogoś do pomocy to szkoda było 100zł zapłacić.

Weniki
@były pracownik

Jak czytam te wypociny to zastanawiam się co za id..... to wypisują. Czy jest gdzieś firma która nie ma kamer ...??????????????

@Weniki

Owszem, różne firmy kamery mają... Jest pewna różnica - w tych firmach nikt nie zachowuje się tak jak w tej firmie... ;-) Może zamiast kupować ciuszki w pracy warto ogarnąć swój zespół...

@były pracownik

Nie wiem skąd się oderwałeś od życia , ale chyba coś masz nie tak ze swoją .... Chyba nie masz pojęcia o tym jak się pracuje , jak inni kombinują i rąbią co się da jak inni nie widzą . A poza tym pewnie uważasz, ze czy się leży czy nie to i tak się należy .

@były pracownik

A to uważasz , że pensję dostaje się się za siedzenie , a nie pracę chocby na magazynie ..? Czy ty kiedykolwiek wiedziałąś co to jest praca na magazynie i na czym polega . Ja od dwóch lat pracuję na placu i średnio na dniówkę przewalam sam koło 10t. więc chłopie weź się i nie hejtuj bo oderwałeś się od realiów .

@Monika

Dobre,... a ciekawe co ty robiłaś w tej firmie czy kupowałaś ciuszki , czy na komunikatorze nawijałaś ....

@Wenik

Chłopie, ja tam pracowałem dobrych kilka lat temu. Proszę, nie wmawiaj mi, że to super firma, bo byłem tam, pracowałem i wiem jak było. Skoro dla Ciebie przewalanie 10t dziennie to wszystko co potrafisz w życiu robić to nie dziwię się, że tak gloryfikujesz to miejsce.

Weronika

Chece znaleźć pracę bo normalna kolej zeczy po skończeniu szkoły. Z tego co wyczytalam w ogłoszeniu q kwestii programów które wykorzystują czy trzeba mieć duże doświadczenie?

@Weronika

Spróbuj! :-) Zanim zaczniesz pracę: - zrób badania wstępne do pracy - podpisz umowę - przypilnuj żeby zrobili Ci kurs BHP Jak będą Ci kręcić i zwodzić to lepiej nie ryzykuj...szkoda nerwów!

@Monika

Droga przemiła Moniko piszesz coś co ci gdzieś wpoili a czy wpoili ci na czym polega praca i czas w niej ...? Jak ci tak źle to załóż sobie swój własny biznes i życzę ci takich jak ty ... do pracy .

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
Sosnowiec
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Sosnowiec
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Wenii

A jak to jest naprawdę u nich . Byłam tam na zakupach w sobotę i po pracownikach nie widać aby byli "losami " pracującymi za minimalną krajową...

Svan

Mają już trzydziestkę na karku zmieniając juz kilka razu robote nie spotkałem firmy gdzie nie ma kamer. Wiec ci co maja coś do ukrycia pewnie im to przeszkadzało i teraz hejtu ją ....

Testerek

Dajcie informację jak z zarobkami, czy jest wypłacalna czy też nie. Czy istnieje w tej firmie jakiś rozwój zawodowy, są podwyżki, premie?

Rozwój zawodowy w firmie Coopr
@Testerek

Chyba żartujesz. Tam pracuje się bez umowy, żeby ją dostać musisz się prosić Pana Piotra który udaje że myśli...zbywa Cię, jeśli już jakimś cudem Ci da to na 100% inną niż było ustalone na początku. Do wyboru: - bez umowy - pieniądze do ręki -zlecenie - reszta do ręki - część etatu lub cały - na umowie minimalna a reszta pod stołem. Prowadzić firmę i nie mieć na legalne umowy pracowników. Wstyd!

Berto
@Testerek

Nie raz się zastanawiam, kto pyta a kto odpisuje. Czy to co ktoś pyta ma sens, pewnie tak bo szuka pracy i chce wiedzieć Czy ten co opisuje wie co pisze, no cóż chyba bardziej hejtuje jak opisuje .....

Derr
@Rozwój zawodowy w firmie Coopr

A ja aplikuję już 3 raz , bo znam kogoś kto już pracuje tam kilka lat i mimo tego ,że może nie jest to sielanka to nie jest to (usunięte przez administratora)..

11 listopada

Jak wile się musiało stać aby móc takie Święto mieć dla nas. Jak wiele czasu upłynęło, aby móc docenić wolność którą wywalczyliśmy. Jak wiele jest tego złego co nas dzieli, a jak mało tego co nas łączy. Stąd, a w zasadzie skąd biorą się te opinie które się skrywają za nicością tych co je wystawiają . Zawód, czy porzucenie jakie by nie było, gdzieś zawsze ma sens w tym w czym zostało poczynione. Więc czemu piszesz swoje opinie , dla samych siebie dla swojego ego , czy dla tych co szukają pracy dla swojego tak w tych czasach niepewnego bytu. Dobrze , że wile miast naszego tak wspaniałego kraju ma ulice upamiętniające 11 listopada więc ciszmy się tym i nie hejtujmy jak jest nam samym tak źle .....

Czesław

Dziwny jest ten świat...posłuchajcie sobie klasyka ,bo czynicie wiele zła hejtem i nienawiścią.Pamietajcie ,że karma wraca ze zdwojoną siłą i nie życze nikomu żeby sam poczuł to co czują osoby ,których hejt dotyka. Tyle w temacie .

@Czesław

To nie hejt. To konstruktywne opinie....

Do osób chętnych

Nie polecam! Na OLX są ciągle te same ogłoszenia o prace. Ogromna rotacja pracowników. Właściciel udaje super szefa a w rzeczywistości zatrudnia pracowników: - bez umów - umowy zlecenia przedłużane z miesiąca na miesiąc - umowy o pracę na najniższą kwotę a do ręki reszta. Ten cyrk się zaraz skończy bo firma zgłoszona została do Państwowej Inspekcji Pracy i czeka na kontrolę.

@Do osób chętnych

Pani się nakręca jak szalona :) tyle nickow ,mam nadzieję,ze zapanuje Pani nad swoimi wpisami nie tylko tu ,Pani hejtu jest mnóstwo od kilku lat..na różnych forach tylko jakoś nie widać efektów Pani pracy w kolejnych firmach ,które Pani nawiedza ..

@Do osób chętnych

A tak sobie pomyślałem jak by tak Pani obecny pracodawca poczytał co się wypisuje o poprzednim . Ciekawe co by tak sobie pomyślał , a pewnie i coś powiedział . Jak by miał ja .... to by powiedział wyp.... su... i tyle w temacie .

@Do osób chętnych

Ja jak zrezygnowałam kilka miesięcy temu z nich zmieniłam już dwa razy swój etat. Chyba co co nas dopadło , dotknęło wszystkich i trudno się odnaleźć w tym co można sobeei wybrać do pracy .

Próbujący ...wolności ŻYCIA
@Do osób chętnych

Lata temu pracowałem tam . Były zupełnie inne czasy. Myślałem, za młodego że to najgorsze co mogło mi się przydarzyć. Zmieniłem kilka pracy , aż wreszcie doszedłem do wniosku z żoną że czas na swój biznes .... Tak z pomocą UP założyłem , wziełem do pracy kolegów a teraz zostały mi z małżonka kredyty do spłacenia . Więc cóż , niech każdy jak mu tak źle , nie se założy własną firmę i będzie sobie Panem sam dla siebie .

@Sław

Macie racje,................... trzyma za was " kciuki " nie problem jest to zrobić .

:-)
@Próbujący ...wolności ŻYCIA

A ja polecam! Skoro pracownicy tak polecają firmę, piszą tu i na google pozytywne komentarze to pewnie warunki są świetne... Warto iść na rozmowę, przekonać się osobiście i egzekwować ustalenia! Pewnie wszyscy: - mają umowy o pracę, otrzymali je przed rozpoczęciem pracy, na umowie wynagrodzenie się zgadza z tym co otrzymują - nie ma umów śmieciowych i pracy bez umowy - wynagrodzenie 5000 netto pewnie zarabiają - słowa pracowników i kierowniczki (usunięte przez administratora) to nie przecinki w firmie - atmosfera jest świetna - nie ma mobbingu Ups... Obudziłem się... ;-)

Franek

Słyszałem dobre opinie o firmie. Powiedzcie czy mimo trudnej sytuacji z powodu pandemii firma prowadzi rekrutacje?

Agnieszka
@Franek

Jak chcesz pracować na czarno to polecam!

Agnieszka
@Franek

Prowadzi rekrutacje ciągle...na OLX są ciągle te same oferty które odbiegają od rzeczywistości. Jest rotacja pracowników w firmie. Nikt nie chce pracować na czarno z kierowniczką która udaje że jest super... Jaki zarząd, taka firma...

Hmmm
@Franek

W Coopra musi się kiepsko dziać skoro pracownicy sami sobie wystawiają pozytywne opinie na google. Pani Agata z drzwi i Pani Agnieszka z hurtu niech się lepiej za pracę weźmie zamiast kłamać ludzi... ,,Agata Papaj 2 tygodnie temu Odwiedziłam to miejsce ponownie. Zmieniło się bardzo. Przestronny salon z bardzo dużą ilością drzwi i paneli. Wybór naprawdę ogromny. I duża ekspozycja drewnianej podłogi." ,Agnes Agnes 3 tygodnie temu Polecam.Salon piękny,duży wybór paneli i desek podłogowych,fachowa i miła obsługa. Duży plus za możliwość zakupu paneli Quick Step od ręki ????"

@Franek

Dla mnie było spoko Nie ma nigdzie jak w " raju " ale z każdą ze zmianą pracy jest trudniej odnaleźć się w tym co nam proponują ,.

@Hmmm

Śledząc Pani wpisy dokonane po odejsciu z każdej pracy w ostatnich 5 latach wnioskuję że ma Pani jakiś problem . Proszę się nie napinać zbytnio bo Pani skóra na placach popęka...Proszę o refleksję nad swoją jakością pracy szczegolnie w 2019 roku...i trochę pokory a mniej hejtu i obrażania ludzi

@Agnieszka

Przykro mi czytać wpisy mojej bylej pracownicy z 2019 ,to ,że nie udaje się Pani wykazać w poszczególnych projektach lub ich wykonanie zostawia po sobie problemy techniczne to Pani zasługa, naciągane referencje ,w ilu firmach Pani zostawiła balagan to już tylko Pani...wie ,mimo to warto aby czytający fora wiedzieli ,że wiekszosc negatywnych wpisow/nickow to jedna osoba Pani M. Mimo wszystko powodzenia życzę w dalszej karierze ,tylko mniej hejtu a wiecej tresci bo nie słowa lecz czyny się liczą...

Rafał
@Franek

Pracowalem tam jako kierowca magazynier i mogę z czystym sumieniem polecić.

@Agnieszka

I tu widze to samo Może i gość jest specyficzny ale jak czytam jak ma do czynienia z taką osobą co wypisuje takie teksty to nie ma co się dziwić , że psycha siada .

@Franek

No cóż , w zasadzie to było w sensie pracowania ale ta branża nie moja bajka . Co do asortymentu to rzeczywiście mają to z sensem rozwiniete tylko może jakoś brakuje gustu do poukładania tego . Poleciała bym bardziej aby się skupili na poukładaniu tego co mają .

Agata
@Hmmm

Do osoby ukrywajacej się pod Nickiem Hmm. Pisanie nieprawdy o kimś i podawanie jego nazwiska jest przestępstwem. To że piszesz anonimowo nie znaczy że bezkarnie. Można ustalić nr IP komputera. Mozna sprawę zgłosić do odpowiednich służb. PROSZĘ O OFICJALNE PRZEPROSINY I SPROSTOWANIE. A opinię umieściłam jako przewodnik Google.

@Agnieszka

Jakby (usunięte przez administratora) ignoranci i amatorzy mogli mieć skrzydła, to FIRMA by był największym lotniskiem w Europie :)))))))

@Łowca hejterów

Powodzenia w dochodzeniu życzę aby jak to się mówi , nich będzie jak ma być ./

Łukasz
@Agata

Należy wpisać w google słowo Coopra. W wizytówce google -> zakładka opinie o firmie, są widoczne pozytywne komentarze napisane przez pracowników tej firmy. Nie ładnie tak kłamać klientów i wystawiać samemu sobie pozytywne komentarze. Te opinie pracowników zostały zacytowane... Mam nadzieję że pomogłem. :-)

Pawtom

Nie wiem skąd masz takie informacje, które wypisujesz Nie czuję się(usunięte przez administratora) pracującym się od kilku lat za minimalne zarobki. Nie wydaje mi się aby gdziekolwiek ktoś teraz pracował za tyle. A z drugiej strony jeżeli ludzie tam pracują po kilka lat, to z pewnością nikt by się nie godził na to co masz na myśli . Więc jak nie masz nic sensownego do napisania, nie rób tego.

@Pawtom

Czym dalej czytam , tym dalej wątpię że skończymy jak ta zgnilizna z zachodu . Może maja i lepiej ale kres ich bliski na to co mają Covid i ich podejście doprowadzi ich tego co we francji na ulice wyszli Chcą więcej za siedzenie i pier..... w swoje stołki .

Aldona

Nie wiem skąd ale wiem ze remont w panele i drzwi to tylko u nich. Chciałam co innego ale dobrze ze skorzystałam z ich kompleksowej usługi i jestem (usunięte przez administratora) .. zadowolona z srzwi bez progowych i paneli na podłogę.

@Aldona

Ale chyba to forum nie służy do wyrażania opinii odnośnie sklepu, tylko odnośnie pracy w tej firmie.

Bartek
@Magda

Sami sobie piszą pozytywne opinie na google i tu. Wystarczy skorzystać z obsługi Pań które sprzedają lub podjąć pracę i samemu się przekonać jaki ,,raj" panuje w tej firmie. :-)

Klient
@Magda

Droga pani Magdo. Polot pani jest na tyle ograniczony , ze nie zauważyła pani czterech wariantów które się wybiera pod umieszczaniem wpisu . Jednym z nich jest " KLIENT "

Justyna

Kupiłam tu listwy przypodlogowe .Bardzo ladnie wyglądają w moim pokoju .Duży wybór. Trochę problemów z trafieniem do sklepu .Nawigacja kieruje 500 m dalej pod przejazd kolejowy.To jedyny mankament.Dopiero sprzedawca na miejscu powiedział,że trzeba wpisać w nawigację Chemiczna 12/19 .Polecam sklep

Bartek
@Justyna

Pisać pozytywne komentarze o firmie to można na google. Tu raczej powinno się o warunkach zatrudnienia. O kiepskich warunkach świadczy fakt że od kilku lat pojawiają się ciągle oferty pracy na te same stanowiska. Gdyby warunki były ok - nie byłoby roracji pracowników... Prawda?

Katarzyna
@Justyna

Brawo za pozytywne komentarze które sobie sami piszecie... Najwidoczniej macie ludzi za idiotów...

Mateusz

Jestem zadowolony z obsługi przez Panią Agnieszkę(pozdrawiam serdecznie) doradzila mi przy zakupach rozwijała wszelkie wątpliwości,polecam zdecydowanie zakupy w tej firmie

Ryszard

Dla mnie obsługa dużo lepsza jak w markecie , Nie wiem czemu przy poprzednim remoncie robiłem zakupu w Obi. Fachowość i podejście Pani A. dużo nam pozwoliła na zakup tego co chcieliśmy . Polecam przyszłym klientom .

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w ' Coopra " Sp. z o.o.?

Uprzejmy

Awans? Mobing, praca na czarno lub zlecenie lub pół etatu... Minimalna na umowie jeśli ją otrzymasz jakimś cudem, (usunięte przez administratora)

Żenada

Żenujące i lekceważące podejście dla przyszłego pracownika. Firma niby szuka pracowników, ale potencjalnych kandydatów totalnie olewa- nie odbiera telefonów, ani tym bardziej nie oddzwania(usunięte przez administratora)

Aleksandra
@Żenada

Aplikowałaś może do Coopra na doradcę klienta? Byłaś na rozmowie, czy tylko rozmawiałaś przez tel? Wiesz, ile można zarobić, czy nie miałaś okazji się dowiedzieć?

Coopra-INT
@Żenada

Dzień dobry, brak kontaktu z naszej strony oznacza, że Pani kandydatura nie spełnia naszych oczekiwań. Przepraszamy, jeśli poczuła się Pani w jakikolwiek urażona – nie było to naszym celem.

HAHAHAHAHAHA
@Coopra-INT

Nie drogi Panie. Byliśmy umówieni na odbycie stażu. Po załatwieniu formalności z urzędem miałam dzwonić do kierowniczki, żeby mogła przygotować już dokumentację. Ta albo mnie zbywała, albo nie odbierała. (usunięte przez administratora) DLA WSZYSTKICH POTENCJALNYCH KANDYDATÓW: UCIEKAĆ. Ogłaszają się cały czas od roku i ciągle szukają dwóch osób. (usunięte przez administratora)

Jacko
@HAHAHAHAHAHA

Pewno ta kandydatura to za dobra była i kierownica się wystraszyła lol :DDDD

Mona

Polecam!!!!

Nie polecam sklepu

Zostaw merytoryczną opinię o QPRA Sp. z o.o - Sosnowiec

• Jak się pracuje w QPRA Sp. z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy QPRA Sp. z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QPRA Sp. z o.o?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy QPRA Sp. z o.o?

Kandydaci do pracy w QPRA Sp. z o.o napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

QPRA Sp. z o.o