Opinie o POLMED w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników na temat firmie POLMED, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLMED o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLMED w Sosnowiec

Pacjentka Nowy wpis

Nie polecam tej placówki ! Do pokoju 15 gdzie jest pobierana krew lepiej się nie udawać. Bardzo długi czas oczekiwania, panie mylą naklejki, pracują w takim tempie jakby robiły to za karę ! Jedna osoba to ok 30 minut tyle zajmują Im te czynności i to prywatna opieka ?! Na NFZ jest szybciej

Jakieś wieści z firmy POLMED w mieście Sosnowiec? Jeśli wiesz co aktualnie słychać w tej firmie, podziel się z nami tą wiedzą w komentarzu. Co twoim zdaniem o firmie POLMED powinny wiedzieć osoby starające się tutaj o zatrudnienie? Napisz opinię o tym pracodawcy, pomóż innym w podjęciu decyzji zawodowej.

Zostaw merytoryczną opinię o POLMED - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.