' Coopra " Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o ' Coopra " Sp. z o.o.

Coopra 2013-08-04 22:18:17
Dobrze, że mamy wolność słowa ,,,
A na nieszczęście reszty społeczeństwa zbyt dużą bezkarność ....
za którą wszyscy płacimy .
nigdy więcej 2014-02-25 15:40:50
Jest dokładnie tak jak ktoś wyżej napisał. (usunięte przez administratora)
były pracownik 2014-10-20 11:23:05
Nie polecam firmy. Wiadomo - praca jak praca, trzeba pracować i tyle. Ale... najgorsze w tym wszystkim jest brak zdrowego podejścia szefa.
Całe dnie siedzi i obserwuje w kamerach czy coś się robi. Jak jest chwilowy zastój to jest telefon z reprymendą.
Druga sprawa to rozładunek paneli z kontenerów. Praca dla przynajmniej 6-8 osób. Pamiętam, że ja z kolegami robiliśmy to w trójkę. Idzie się zajechać. 8 godzin chodzenia w kółko z ciężkim towarem na ramieniu.
Ogólnie w firmie bałagan i syf. Ja byłem kierowcą, więc jak tylko miałem wyjazd z firmy to byłem szczęśliwy. Potrącenia za byle co, żeby ktoś mógł mieć na waciki.
NIE POLECAM!
łooo 2015-09-25 15:50:52
Rozmowy z szefem nic Ci nie dadzą, jest to świetny lawirant i manipulator. Ma dobrą bajere i w mig Cię ugłaszcze, żeby potem i tak zrobić po swojemu i brzydko mówiąc załatwić bez mydła. Ale moim zdaniem winę za złą organizację pracy i fatalną atmosferę ponosi ktoś zupełnie inny. A kto? Łatwo się domyśleć ;]
? 2015-09-26 00:03:07
Chcialbys pewnie zamordyzm?
mhb 2016-05-17 22:46:51
o to ciekawa oferta @barek ciekawi mnie, może ktos z was wie, czy mają równie sporo klientów? prośba o info
Zostaw swoją opinię o ' Coopra " Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ' Coopra " Sp. z o.o.