Opinie o Mazars w Warszawa

Zapraszamy do zapoznania się z naszym Fanpage na facebook'u: https://pl-pl.facebook.com/MazarsPoland/

Branże: Biura rachunkowe
Biura rachunkowe Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mazars w Warszawa

Zdecydowanie_odradzam

Zdecydowanie odradzam to biuro rachunkowe. Miałam to nieszczęście trafić do zespołu, który zarządzany był przez osobę regularnie i trwale podważającą kompetencje zawodowe innych członków zespołu. Krytykującą nawet to ile okien ma się otwartych na swoim służbowym laptopie.Osobę ,która próbowała zdyskredytować członków zespołu w swoich oczach nazwajem. Śledzącą każdą zmianę statusu na Teams...Pomimo wielokrotnego zgłaszania osobom "powyżej" co się dzieje , nie zareagował NIKT. Za czasów pracy tej osoby z tego podzespołu zwalniał się absolutnie każdy (włącznie ze mną było to 5 osób). Z tego co udało mi się zorientować, wszyscy wokół doskonale wiedzieli co się dzieje ale obawa o własne posadki, skutecznie sznurowała wszystkim usta (osoba ta w tylko sobie znany sposób umiejętnie owinęła sobie wokół palca kierownictwo). Pracę w tej firmie przypłaciłam zdrowiem ( i nie tylko ja). Dodatkowo brak jakichkolwiek premii czy przyzwoitych benefitów. Jedyne co mogę dodać na plus to to,że naprawdę można się wiele nauczyć, bo biuro rachunkowe jest niezastąpione pod kątem mnogości i różnorodności przypadków.

@Zdecydowanie_odradzam

A widzisz czyli to chyba prawda, że firmę tworzą ludzie. Ciekawa jestem jaka byłaby Twoja opinia gdybyś trafiła na całkiem inną osobę?

Waldi

Chyba kilka osób bardzo chce firmie zaszkodzić. Mazars ma opinię dobrego pracodawcy, dlaczego więc tu tak narzekacie?

@Waldi

Drogi Waldi, zadam Ci pytanie. Czy byłeś bądź jestes pracownikiem tej firmy? Czy tylko "słyszałeś" o niej dobre opinie od ludzi pracujących w HR? Napisz Waldi, które oponie są Twoim zdaniem nieprawdziwe? Zweryfikujemy je z wielką ochotą.

@Waldi

Waldi, bardzo jestem ciekaw które opinie są nieprawdziwe. Doczekam się Twojej odpowiedzi? Czy boisz się odpisać? Jak długo mam czekać?

@Waldi

Waldi, dlaczego boisz się odpisać? Miej choć troche odwagi żeby wyjść z twarzą. Łatwo pisać że firma ma opinię dobrego pracodawcy. Może zweryfikujemy jak wygląda kwestia ewidencjonowania godzin pracy w systemie CRM, jak wygląda kwestia niewliczania czasu dojazdu do klienta jako godzin pracy, kwestia rotacji pracowników, kwestia braku jakichkolwiek szkoleń, traktowania pracowników, kwestia braku diet etc.

Cisza...

wiedźmin

@wiedźmin

@waldi odpowiedz!!! nie możesz tak milczeć na wieki!

Kamila
@Wiedźmin

Haha serio nadal czekasz na odpowiedź? Co Ci tak zalezy na tym?

@Wiedźmin

Myślisz, że kiedykolwiek odpowie? Dalej po latach utrzymujesz, że nie są dobrym pracodawcą? Czemu? :(

JM

Nie polecam, zwłaszcza kadr i płac. Wielki bałagan, chaos, mnóstwo nadgodzin, brak wsparcia przełożonych, atmosfera straszna. Właściwie nic pozytywnego nie można o tej firmie napisać. Cieszę się, że już tę przygodę mam za sobą. Ostrzegam.

Wanda
@JM

To była praca stacjonarna, zdalna, czy w ogóle w siedzibie klienta? A czy na koleżanki chociaż mogłaś liczyc?

JM
@JM

JM możesz napisać jak wygląda wdrożenie do pracy na stanowisku specjalisty? Czy można liczyć na wsparcie team leadera i teamu? Na jakie zarobki mogę liczyć w tej firmie? Jestem po pierwszym etapie rozmów a jest ich 3 możesz napisać jak wyglądają te etapy rozmów kwalif? Będę wdzięczna

NowaA

Witam ubiegam się o pracę jako specjalista ds kadr i płac czy ktoś mógłby przybliżyc mi jak wygląda drugi etap rozmowy kwalifikacyjnej tj prawdopodobnie z prezesem? pochodzenia francuskiego, jakie pytania mogą się pojawić?. Jak wygląda rozmowa na 3 etapie tj z osobą z działu HR i płac czy mam spodziewać się testu wiedzy? Jakich zarobkow mogę się spodziewać na tym stanowisku?

Jak wygląda praca w sezonie? Dużo jest nadgodzin i czy są one płatne jeśli występują? Czy wgl warto ubiegać się o prace w tej firmie (dział audytu)?

Think
@Kandydat

Nadgodziny występują, nie są platne.

@Think

Jak nie są płatne? To po co je robić w takim razie ;/

Gano
@Stefan

Bo inaczej nie wyrobisz się z robotą, proste. Nie masz wyjścia ;-)

@Gano

Czyli raczej to od samego pracownika zależy czy będą te nadgodziny czy nie? Bo jak szybko będzie ogarniał no to nie będzie musiał robić dłużej co nie?

hehe
@Ewelina

jak będziesz szybko ogarniać, to dadzą Ci więcej roboty :) raczej musisz udawać, że nie ogarniasz...

Maria

Czy polecacie aplikowanie do Działów Administracyjnych? Warto?

@Maria

A jakieś doświadczenie w ogóle masz czy nie za bardzo?

M.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stażu w audycie?

noname_

Pracowałam przez 2 lata w dziale outsource w siedzibie klienta. Zarówno z pracy u klienta, jak i z współpracy z bezpośrednim pracodawcą byłam bardzo zadowolona - świetne wynagrodzenia, adekwatne do stanowiska i umiejętności (to moja pierwsza stała i tzw. "poważna" praca), przyjazna atmosfera, ludzie chętni do pomocy, przełożeni bardzo zaangażowani i zaintersowani jak sobie radzisz w pracy, czy są jakieś problemy, trudności, czy ilość obowiązków nie jest przytłaczająca itp; do tego coroczne ewaluacje z faktyczną perspektywą awansu i podwyżki, dodatkowe bonusy świąteczne (mimo, że nie przepracowałam jeszcze umownego roku przed pierwszym Bożym Narodzeniem, brakło mi 1,5 miesiąca, przez co nie należał mi się taki bonus, to został mi i tak wypłacony jakieś 2-3 miesiące później). Jedyny minus to dość słabe przeszkolenie na początku pracy, a także w trakcie pracy - niewielka ilość szkoleń zew i wew, które rzeczywiście byłyby dopasowane do stanowiska i pełnionych obowiązków.

Ewelina

Jeden wielki (usunięte przez administratora) a nie międzynarodowa firma, czym się tak szczycą/

@Ewelina

Co masz na myśli? Narzekasz na firmę ale nie napisałaś co konkretnie Ci nie pasuje ;)

Dom

Jak wygląda praca w Działach Administracji w firmie Mazars? Czy są ścieżki awansów?

Antek

Witam, dostałem ofertę pracy "prace pomocnicze w dziale księgowym", ( 1/2 etatu). Będzie to 3- miesięczny staż, z tego względu muszę zadać ważne pytanie. Czy na początek będzie to dobra droga? Owe stanowisko pozwoli mi na jakikolwiek rozwój? Podczas rekrutacji powiedzieli mi, że czas pracy będzie bardzo elastyczny(studiuje dziennie). Jednak jak ma to się w praktyce?

Vandervan

Próbowałem się dostać do tej firmy. Tzn skontaktowano sie ze mną, chwaląc świetne warunki pracy. Pracy nie dostałem a po 2 tyg zalosny lakoniczny mail bez wyjaśnień dlaczego nie. Pełna profeska, nie ma co. Firma na czarnej liście, przynajmniej u mnie.

ABC

Na jakie wynagrodzenie i na jakiej umowie może liczyć Asystent w dziale audytu?

A1
@ABC

6 ton marchwi na wejście, potem rośnie co roku ;)

Asystent biegłego
@A1

Warto się starać na to stanowisko? Za 5 na rękę i męczyć w tej firmie? Czy jednak jest lepiej niż w B4?

Asx
@Asystent biegłego

Nie trzeba się starać, biorą wszystkich jak leci

XP

Jak wygląda aktualnie atmosfera, warunki pracy w Mazars? Czy w pierwszych dniach/tygodniach pracownik jest dobrze wprowadzany w życie firmy? Pozdrawiam!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Mazars?

Fru

Trzeba wysłać w miarę czytelne CV, połączyć się na rozmowę i podpisać umowę. Niedobory są takie, że ludzi przyjmuje się jak leci.

NN

Tobołek cyganki, księgowość i płace porażka. Liczydla niezbedne żeby przeżyć, reszta to studium przypadku. Totalnie skopana technicznie firma. Atmosfera plotek i pełno intryg. Nie polecam. Przełożeni są na stanowiskach chyba przez zasiedzenie. Rotacja ogromna ludzie nie chcą tam pracować.

Rekrutacja

Dokładnie 18 min rozmowy na Teams, z czego z 15 min strzelanki losowymi pytaniami merytorycznymi w kandydata, 2 tygodnie później mail z odmową, 4 tygodnie później kolejny mail z odmową, tak jakby kandydat nie zrozumiał, że jest w tej firmie niemile widziany. Czy aby na pewno tak powinna wyglądać rekrutacja?

Go

michał

czy po 10 latach mogę liczyć na 6000 na rękę jako asystent

waldek
@michał

Nie, bo nikt CIe nie będzie trzymal 10 lat na stanowisku asystenta. Bo to znaczy ze nei masz potencjalu, wiedzy i nic z Ciebei nei będzie. Mcdonalds to lepsze miejsce.

@michał

nie takich pieniędzy to nawet główny nie ma w tej firmie

Natalia

@Aneta Czasami osoba po kursie ma większą wiedzę jak ta po studiach. Warto uczciwie zweryfikować swoje umiejętności.

Zostaw merytoryczną opinię o Mazars - Warszawa

• Jak się pracuje w Mazars?

Zobacz opinie na temat firmy Mazars tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mazars?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mazars?

Kandydaci do pracy w Mazars napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mazars