Opinie o Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A. w Zabrze

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A. w Zabrze

Dzień dobry. w ofercie dla technologa montażowego jest napisane, że doświadczenie byłoby mile widziane a stawka adekwatna wobec niego. zastanawiam się więc ile na start może mieć gwarantowane osoba poczatkująca?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki dress code obowiązuje w Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.?

Zauważyłem, że ze dwa tygodnie temu dodano ofertę dla ślusarza montażowego. Chciałem rozeznać się w szczegółach odnośnie warunków. piszą, że to praca na jedna zmianę od 6stej, ale zastanawiam się czy można nabijać nadgodziny jeśli ktoś by chciał?

Pracownik Nowy wpis

Firma i pracownicy nie mają sobie nic do zarzucenia największym problemem jest dyrektor który obieca wszystko ale żadnej obietnicy nie spełni a drugim problemem jest prezes który nie szanuje pracowników i gardzi nimi (usunięte przez administratora)

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Szlifierz? Podziel się swoimi wrażeniami!
Leszno

Nie potrzebują tu doświadczonych osób? Teraz niedawno ktoś napisał, że jeśli się je ma oraz inne umiejętności to lepiej iść sobie szukać pracy gdzieś indziej. których stanowisk to dotyczy, tylko tokarza? Sami wolą szkolić po swojemu? Jakie są w ogóle szkolenia?

Widzę, że chyba te wspomniane kiedyś względy techniczne zostały już naprawione, ponieważ oferta dla tokarza normalnie mi się już wyświetla. Jest tu wiec może ktoś kto teraz pracuje na tym stanowisku i by mi opowiedział czy warto zatrudnić się w zakładzie? Mam już doświadczenie, ciekawi mnie wiec przy tym kwestia zarobkowa. Czy możecie podać przedziały?

Czy w Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A. możliwa jest praca na podstawie B2B?

@Pracodawca

Dzień dobry, Na chwilę obecną nie zatrudniamy nikogo na podstawie umowy B2B.

Cześć, interesowała mnie oferta pracy na kontrolera jakości, która jest na ich stronie internetowej, ale chyba już po naborze, bo jak klikam, to się wyświetla, ze nie znaleziono oferty. Nie ma nowszych przyjęć? Na cały etat albo chociaż część? Zależy mi na czymś w okolicy. W jakich godzinach się tam teraz pracuje w ogóle, są zmiany?

@Pracodawca

Proszę o skorzystanie z wyszukiwarki poniżej ogłoszeń zamieszczonych na stronie. Ze względów technicznych ogłoszenia się nie wyświetlają.

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na Praca.pl pojawiło się 20 kwietnia kilka ogłoszeń.

Rekrutacja to tylko rozmowa z dyrektorem, który wiele obieca a pierwsza wypłata wszystko weryfikuje.

@Pracodawca

Czy w Pana/Pani przypadku pierwsze wynagrodzenie było niższe, niż to co zostało uzgodnione podczas rozmowy rekrutacyjnej? Proszę to udowodnić.

Szukałam info na stronie internetowej o ofertach pracy. I tam szukali Księgowej. Czy jest ut ktoś, kto wie więcej o świadczeniach z ZFŚS. Ja nie wiem, co to jest i jakie to są świadczenia. Macie info, opowiecie, o co tu chodzi??? Jakieś finansowe?

Nowy?

Witam jestem w trakcie starania się o pracę na ZMM. Czy to prawda że w ostatnich tygodniach związki zawodowe zablokowały przyznanie pracownikom podwyżki? Jeśli tak to chyba bez sensu?

Aneta
@Nowy?

Skąd taką informację wzięłaś? Ja to szczerze nawet nie wiedziałam, że tam jest jakiś związek zawodowy już. Co zrobili dla pracowników do tej pory? Można dołączyć?

@Aneta

Są. I to nawet 3 związki. Jak narazie tylko się wymądrzają i opóźniają co roku podwyżki. A jak już są podwyżki to zawsze mówią że to oni wywalczyli, a w rzeczywistości po bez owocnych negocjacjach przyjmują początkową propozycje Prezesa.

Nowy_1
@Nowy?

A na jakie stanowisko aplikujesz?

Nowy?
@Nowy_1

Operator maszyn CNC. Ale jeśli związki blokują płace to chyba nie ma sensu.

Czy Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A. organizuje staże dla studentów?

Kierownik

Dzień dobry, Proszę o kontakt z kadrami

Operator

Dziś dostaliśmy premie uznaniową. No śmiech na sali. Nie podam kwoty bo wstyd. Powiem tylko ze można by za tą premie 4 butelki wódki przy założeniu że jedna kosztuje 45 zeta.

R_10
@Operator

To fajnie, że w ogóle coś płacą na święta. W mojej obecnej firmie nie ma żadnych premii na święta, nawet z socjalu.

ktoś
@Operator

Witam jako były pracownik Bumaru to jest jedno wyjście po prostu się zwolnić i poszukać sobie innej pracy lepszej platnej w czym problem ??l

@ktoś

Bardzo mądre słowa, taki mam zamiar.

@R_10

Trochę wstyd żeby państwowy wojskowy zakład wygłupiał się tak niska premią, już lepiej żeby nic nie dawali.

Osoba

Stanowczo nie polecam tej firmy. Bardzo słabe zarobki w porównaniu do wykonywanej pracy. Kadra zarządzająca wypłaca sobie premie za dobre wyniki z poprzedniego roku, a zwykłym pracownikom proponuję się 300zl brutto premii ROCZNEJ, której w ostateczności nie dostają. Zarobki ustalane na romowach kwalifikcyjnych nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. Brakuje ludzi do pracy. Jeśli znajdzie się jakiś nowy pracownik to ucieka po pierwszej wypłacie. Sprzęt na hali to w większości maszyny które mają po 40lat

Franciszek
@Osoba

To ile zaproponowali ci podczas rekrutacji a jaką pensje dostałeś na umowie? Duża ta rozbieżność? Bo może chodzi o premie która nie zawsze się należy? Podasz mi stawkę żebym wiedział czy warto aplikować.

@Franciszek

Raczej na premie to mogą liczyć tylko nieliczni pracownicy, którzy mają dobre układy.

@Osoba

Całkowita prawda. Niestety. Zakład z tradycją i możliwościami spadł na samo dno.

@Franciszek

Nie aplikuj szkoda czasu.

R_10
@Osoba

Podaj jakieś konkrety. Jak długo tam pracowałeś? Byłeś zatrudniony na produkcji czy w biurze? Trudno mi uwierzyć, że ktoś może odejść od razu po pierwszej wypłacie. Czy są jakieś dodatki do pensji zasadniczej? Można liczyć na nadgodziny? Też się zastanawiam nad pracą w tej firmie. Mam duże doświadczenie w zawodzie. To wg ciebie na jaką pensję można tam liczyć?

Były pracownik.

Najlepszy to jest dyrektor. Obieca wszystko o co się poprosi. Ale nigdy nie realizuje obietnic.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Nie istnieje

Były pracownik.

Nie ma rozwoju. No chyba że ktoś umrze lub pójdzie na emeryturę to możesz awansować na jego stanowisko.

gość

Od kilku lat składniki płacy pracowników są naliczane w sposób niewłaściwy, tzn naliczane są ze szkodą na rzecz pracownika, dochodzi arogancja Prezesa i pokrętna próba wyjsca z tego szwindla, Więc nie ma co się dziwic ze się z tego dziadostwa ucieka

Filip

Młodzi to pokolenie roszczeniowe. Przychodzą popracują i dalej idą!

Galanonim
@Filip

Za 1800 też podszedł byś dalej.

gosc

Ludzie odchodzą z Bumaru fachowcy nawet odchodzą ale co się dziwić te wypłaty są bardzo niskie nikt nie chce przyjść nowy do pracy jak już przyjdzie który coś potrafi zrobić to po pracuje z 3 miesiące zobaczy paski z wypłaty i ucieka zaraz młodzi przyjdą nauczą się przez parę miesięcy i uciekają od razu A co prezesa ktoś tu już napisał na temat potwierdzam A co do premiowania powiem tak tylko nieliczni ja dostawiaja czytaj wybrańcy tyle nam do powiedzenia

KIKA

znalazłam ofertę na stanowisko mistrz utrzymania ruchu, czy wynagrodzenie jest adekwatne do oczekiwań? zakres zadań dosłownie kosmiczny

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A. - Zabrze

• Jak się pracuje w Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.?

Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.
2.2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Handlowa 2
    41-807 Zabrze

Zakład Mechaniczny Bumar-Mikulczyce S.A.