Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Mam pytanie do zarządu @Pracodawca Jakie wyliczenia doprowadziły was do podwyżki 8%? Według GUS podrożało: Cukier 47,9 proc., Energia cieplna 38,3 proc., Warzywa 23,5 proc., Energia elektryczna o 22,3 proc., Jaja o 22,2 proc., Gazety i czasopisma o 20,7 proc., Mięso wieprzowe o 18,5 proc., Makarony o 16,7 proc., Mleko o 16,1 proc. , Żywność o 15,6 proc., Gaz o 14,9 proc., Ryż o 13,9 proc., Usługi lekarskie o 13,4 proc., Pieczywo o 13,3 proc., Turystyka zorganizowana o 12,1 proc., Usługi o 11,3 proc., A wy dajecie ludziom marne 200zł? W tym zakładzie nie było podwyżek od lat!

JT

Na dzień dzisiejszy telemond to jedna, wielką porażka. Szkoda bo nie zawsze tak było. Dlaczego inne firmy, w tym samym regionie potrafią dać tego tysiaka podwyżki a telemond nigdy nie może? A może raczej NIE CHCE. Te 200zl jest nic nie warte przy takim wzroście cen i ciągle rosnącej inflacji. To jest po prostu przykre jak bardzo zarząd na nas pluje. Adios. Uciekam na najdłuższe zwolnienie w moim życiu bo po tylu latach w hałasie kurzu i pracy fizycznej w teleskopie muszę podreperować zdrowie przed pójściem do nowej pracy. Polecam wszystkim to samo

Marek kamyk
@JT

Podwyszki procentowe wychodzą lepiej tym co zarabiają więcej 200 złotych to Chołota dostanie bo im tak wyjdzie te 8% a im maja lepsza stawkę to się bardziej opłaca w tej firmie jest przepaść wynagrodzeń niema co się dziwić że kierownika na wszystko stać

Nie wiem czy wiecie ale w IMC w Gorzowie dostali karty Sodexo na żywność i będą mieli co miesiąc doładowanie za 400zl.Aaaa Yffff w Telemond dajee wszystko dla Ukrainy a Polaka ma za nic .Zdrajcy .............

NieJestemZbiura

Racja. Ciężko znaleźć zakład który tak bardzo nie szanuje i opluwa swoich pracownikow tak jak firma telemond. Niskie płace, złe traktowanie. Obcokrajowcy zarabiają więcej na dzień dobry niż stary pracownik po 25 latach. Inflacja 20% a podwyżka 200zł. Na święta rzeżucha zamiast premii. Ciężko znaleźć taki zakład, to prawda

Jj

Jak jesteś Polakiem to żeby dorobić musisz iść na fuchę po robocie, a jak Ukraince to robisz normalnie nadgodziny w jednym zakładzie. Nie polecam

J

W tele to jest dosłownie cyrk, jakiego nie ma nigdzie indziej, po skończonej praktyce, już pracownicy, nic nie umieją i dalej się szkoła od doświadczonych pracowników, teraz najlepsze jest to że ci byli praktykanci mają większą pensje od tego który ma 15 lat pracy w tele i ich szkoli. Nie mają odciaganego podatku, a ten doświadczony nie ma żadnego stażowego, dodatkowo jest rozliczany z wydajności pracy. Jeśli ktoś się chce przyjąć tu do pracy niech się lepiej trzy razy zastanowi, a najlepiej jak ominie ten chory zakład, bo to to już na pewno nie jest normalne.

kroks

Po roku pracy mogę z pewnością stwierdzić, że to jest naprawdę dobra firma do pracy. Konkurencyjne warunki zatrudnienia w porównaniu do innych podobnych przedsiębiorstw.

Stop
@kroks

Jakie niby są te konkurencyjne warunki? - Zarobki - niższe niż w sąsiednich zakładach. Tam dostali po tysiąc podwyżki, a nie śmieszne parę procent. - Dodatki - sposób wyliczania premii i dane na temat norm są ściśle tajne. Nigdy nie wiadomo jaka będzie premia, ucinają ja sobie wedle uznania. Nie wiesz na co robisz, i ile masz robić żeby była wyższa. Tajemnica. - Bony na święta - to znaczy ich brak. W sąsiednich firmach ludzie dostają fajne premie, bony albo porządne paczki. W telemondzie dostaniesz torbę do grzebania w śmieciach za 10zł i rzeżuchę. Tak się szanuje pracowników. - Autobusy - i tu znowu brak. Chyba każdy większy zakład w tym mieście ma darmowe lub za symboliczną kwotę dojazdy do pracy. W telemondzie tego nie uświadczysz. Trzeba wymieniać dalej? Czekam na odpowiedź jakie warunki są niby konkurencyjne? Bo jak na razie każdy punkt wypada gorzej od konkurencji.

Kanar
@Stop

Ludzie (usunięte przez administratora)trzeba wkońcu cóż z tym zrobić .Zbieramy się wszyscy i nie idziemy do pracyyyy k..a nie będą nas tak traktować jak pomiot .Trzeba postawić im nasze warunki koniec tegooo Polacy łączmy się bo w kupie siła .

@Kanar

Mieliście kiedykolwiek jakiś strajk pracowniczy, że od razu wychodzisz z taka inicjatywą? Jeśli tak to z jakim efektem się powiódł? I nawet gdy tak oceniacie warunki to na jakim poziomie jest aktualna rotacja? Bywały gorsze okresy?

Maket

Pracodawca oferuje doskonałe wsparcie i szkolenia co sprawia, że łatwo się wdrożyć i czuć pewnie na nowym stanowisku.

@Maket

Zgadzamy się z tobą, że pracodawca dna tyle że nie w tej firmie, oby nikt tu nie trafił, nadgodziny tylko ukry, podwyżka wymęczona 280zl, gdzie w innych firmach w tej samej branży ok1000 na rękę, i też mają inwestycje, do tego koleś który siedzi na kamerach i węszy, obojętnie czy ty robotę zrobiłeś czy nie. Jeśli macie gdzieś iść do pracy to gdziekolwiek tylko nie tutaj, chyba że mieszkasz z rodzicami i masz chomika na utrzymaniu :)) perła zabierz te soboty bo się kasa z tzw podwyżki nie będzie zgadzać :))

J

113000 na tzw podwyżkę dla 400 osób, przecież oni więcej wydają na leasing samochodów, symbolicznie nas potraktowali . Wiadomo Panie i panowie co robimy nie? A w takim Gubinie po tysiaku netto, ten sam profil produkcji, widać jak się szanuje pracownika. Mariolka jakiś plakat propagandowy by się przydał, jesteście jak (usunięte przez administratora) i tak was traktujemy

Ubojnia Prawdy

Macie tą swoją Ukrainę już pokazuje jak traktuje Polske ,a to dopiero początek bo mają im zabrać wszystkie świadczenia ojjj dopiero będzie młyn .Na ulicach Wrocławia już są patrole wojsk Amerykańskich czyżby zapowiada się Wołyń 2 .Ojjjjj będzie grubo .Tak chcieliście Ukrainy to zobaczycie ci ten naród potrafi ,właśnie się rozkręcają a broni do Polski to od groma przywieźli .

A to ktoś w ogóle chodzi w soboty do tej (usunięte przez administratora)firmy. Dali 8%bo od kasy co oni zarabiają to kupa kasy a dla was 300zl

Lidia

Idealne miejsce pracy dla nowicjuszy na rynku pracy oraz tych, którzy chcą rozwijać swoją karierę. Firma wciąż się rozwija, co daje wiele możliwości.

Lidia
@Lidia

Firma się rozwija? A pracownicy dalej dostają ochłapy. Minimalna znowu idzie w górę, już niedługo w telemondzie będziemy zarabiać minimalna, tak się firma rozwija :)

J

Tak długo walili wiadomo w co z wypłatami że nawet jak procentowo daliby 10 to i tak to niewiele, poprostu niska podstawa, a ukry dalej wyższa stawka i nadgodziny :)) tam naprawdę nikt nie myśli

J

253 zł na rękę :))) no teraz to się nikt nie zwolni. Parodia podwyżki. Proponuję dalej chorobowe i na fuchę pozdro

???
@J

Ahahahahahahah 5% oni mają milionowe zyski, budują hale za miliony, inflacja szaleje wszędzie wokół podwyżki a telemond 5% hahahahahah teraz to na chorobowe ciaglac ile wlezie i nie patrzeć na nic, później nowa praca bo innego wyjścia nie ma

J

Nawet jak pseudo dadzą magiczne 5% to nic to nie zmienia, raz że to żadna kasa a dwa że i tak nas oszukują na wyrobionej premii, ogólnie nie ma o czym gadać

wan

Jeden z głównych powodów, dla których jestem zadowolony z mojej pracy, to konkurencyjne wynagrodzenie, które pozwala mi godzić wydatki i oszczędzać na przyszłość.

@wan

Ta, 4700 bez sobót bo soboty i nadgodziny to ukry, no ale zobaczymy, jak zacznie się u nich mobilizacja, może i ludziach którzy pracują 15 też pozwolą na nadgodziny. Na chwilę obecną praca tutaj to strata czasu, każdy bierze chorobowe żeby dorobić

Stop
@wan

Konkurencyjne wynagrodzenie? Sąsiednie ict po drugiej stronie ulicy płaci tysiaka więcej na dzień dobry. I wasze jest konkurencyjne? 4700? I oszczędzasz z tego na przyszłość? Może jak mieszkasz z rodzicami i nie płacisz rachunków, to MOZE coś odłożysz. Nie kompromitujące się

@wan

Takie info dla chętnych do tele. Śmietniki pozamykane na klodki, a w gablocie kartka z podwyżka godzinowa rzędu 50 gr brutto!!!! Niech to wam da do myślenia, czy warto tutaj przyjść, i na co możesz w przyszłości liczyć od tzw zarządu. Szukajcie pracy gdzieś indziej, tutaj strata czasu, ludzie sami chcą żeby ich wyrzucić. Tutaj kierownik produkcji na niczym się nie zna, więc wymyślił sobie zajęcie, siedzi na kamerach i patrzy co kto robi. Przykład, możesz iść się do kogoś spytać o coś dotyczącego produkcji, ale na kam wychodzi ze jesteś na bajerze :)) no ale jak chłop przez tyle lat nikomu w niczym nie pomógł w produkcji tylko kogoś zadenuncjowac potrafi to jest jak jest. Alleluja i do przodu, tzn w tym przypadku akurat w tył, taki zakład. Perła ty też chyba nie możesz wytrzymać :)) pozdrawiam

Janek

Witam pracuje od jakiegoś czasu w tele. Na razie zarabiam 4700, po jakim czasie dostaje się więcej? Bo chyba taka pensja nie jest ostateczna??

@Janek

Jak soboty nie zrobisz to jest te 4700

J

W tel żeby zarobić to trzeba iść na chorobowe i na fuchę, stacji się tylko 150 zł ale co zarobisz to twoje. W tele nie ma różnicy wgl czy ktoś chodzi na chorobowe czy nie chodzi, wszyscy do jednego worka.

J

Info dla nowych, w tele czyścik z ukry po roku pracy zarabia więcej niż polak spawacz po 15 latach. Tak to wygląda. Jak nadgodziny to tylko ukry.

Dlaczego

Na podwyżki nigdy nie ma kasy ale na kolejną imprezę zawsze się znajdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop