Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

GameOver

@Zenk poczytaj wczesniejsze opinie. Co jakis czas sie pojawiają pytania o podobnej treści. Kukiełki z biura nawet nie zmieniają formy swoich pytań. Pytania są tak żenujące, że trudno powstrzymać śmiech.Tak jak napisał to @BM. Chcą pokazać na forum ,że niby są osoby zainteresowane podjeciem pracy. To jest tylko dowodem na to jak chcą manipulować rzeczywistością i zakłamywać prawdę. Tak jak w totalitarnym państwie.

Niewiem
@GameOver

Wysyłają się i klepią te same wypociny w kółko a opinie prawdziwych pracowników usuwają. Drogi zarządzie wystarczy naprawdę niewiele żeby ludzie pracowali lepiej, nie chodzili na zwolnienia i chcieli się tutaj zatrudniać: godne wynagrodzenie i szacunek. Naprawdę tyle wystarczy

GameOver

Praca w ogromnym STRESIE, ogromnym hałasie i zapyleniu. Normy hałasu i zapylenia kilkakrotnie przekroczone. Szanujesz swoje zdrowie to omijaj @telemond i @teleskop szerokim łukiem. Nepotyzm/na każdym kroku, nękanie I (usunięte przez administratora) elita rządząca to jakaś pomyłka. Oszukują Polaków , nie szanują pracowników no chyba ,że jesteś w wąskiej grupie kolesiostwa. Skłócają wszystkich ze sobą. Odradzam każdemu kto chciałby pracować w tym (usunięte przez administratora)

Ciekawy

Jak tam premia, znowu będzie śmiesznie niska bo trzeba odkuć podwyżkę?

Zenk
@Ciekawy

Na pewno a co ty myślisz że oni daliby podwyżkę żeby na tym stracić? Robiłem mają robić za grosze i się cieszyć

@Zenk

A kiedy wam ta premia wpada teraz? ciekawi mnie czy to faktycznie gwarant, że jest ina obniżona czy jeszcze tego w zasadzie nie widzieliście na oczy? I tak poza tym jaka jest reakcja wszystkich na te podwyżki? morale mimo wszystko wzrosły? Albo czy ktoś odszedł?

Marky Mark

Żadna premia nam nie wpada bo jest tak jak gościu pisał, ja dają pseudo podwyżki to zawsze jest obniżona tzw wydajnościowa o której nikt nie wie ile wynosi, dodatkowo jak premia może być jakąkolwiek skoro ukry robią na 20%? Poza tym skoro tu pracujesz to chyba wiesz. Do wszystkich informuje, po 15 latach pracy 4900, nadgodziny u nas na 3 hali tylko ukry. Inny przykład, facet odchodził dzisiaj na emeryturę, wiecie ile dostał odprawy? 4200 na rękę, taki to zakład, odradzam, idźcie do arctica albo imc tu nic nie zarobicie, no chyba że tak jak pracownicy tutaj, idziesz na L4 i dorabiasz. Innej opcji nie ma. Nie marnuj ie czasu na tele

Robert

W dalszym ciągu na zakładzie pracuje osoby pod wpływem alkoholu,na montelu dalej znajdywania są butelki w śmietnikach .Dla czego nie ma przed wejściem na zakład alkomatu .Powinno być zrobione przykładasz kartę dmuchasz i jak jest ok to wchodzisz .Coraz więcej nie trzeźwych UA pracuje i stwarzają zagrożenie. Zrobić kontrolę przed i po pracy bo strach już tu pracować .

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Bajkor

Z mojej strony polecam, praca daje możliwość spokojnego utrzymania się, warunki są dość dobre

NieJestemZbiura
@Bajkor

Przestańcie gadać głupoty, pensja ci starczy na spokojne utrzymanie jedynie w dwóch przypadkach: A) pracujesz w zarządzie i zarabiasz dużo B) masz 18 lat mieszkasz z rodzicami i te 4k to spoko kieszonkowe Jak pracujesz na hali, masz rodzinę i kredyt do spłacenia to na pewno nie starczy na SPOKOJNE UTRZYMANIE.

Zart

Muszę aż coś napisać bo ostatnio znowu propaganda ruszyła na goworku pełną gębą. Jezeli czyta to ktoś kto się zastanawia nad rozpoczęciem pracy tutaj - ODRADZAM. Kiedy zaczynałem pracę w teleskopie to była zupełnie inna firma już teraz. Zarobki były jak na to miasto bardzo dobre, atmosfera też nie najgorsza - może dlatego że dość kameralna. Teraz zakład się rozrósł, ale dla pracowników to nic dobrego. Zaczęło się cięcie na premiach (swoją drogą nikt nie wie na jakiej podstawie są wyliczane i od czego zależą), wsadzanie na zielone stanowiska tych, którzy najgłębiej potrafią wejść, obsadzenie Elżbiety, w międzyczasie zarobki stanęły w miejscu i wszędzie wokół pensje wzrosły a w telemondzie stanęły w miejscu. W efekcie ludzie chodzą na fuchy dorabiać bo po prostu brakuje im na życie, a firma w odwecie ich za to ściga i zwalnia. Chyba, że to brygadzista albo mistrz to wtedy nie bo to swoi (swoją drogą fakt, że nawet ludzie na takich stanowiskach muszą dorabiać). (usunięte przez administratora) Inflacja 20%, podwyżkę w wielką łaską dali 8 ale uwaga... OBNIZYLI PREMIE i w efekcie nikt tej super podwyżki nie odczuł. Teraz ciągnąć chorobowe jak najdłużej i adios, ludziom cierpliwość się skończyła

Jacek

Praca dobra, dobre warunki - zresztą wszystko jasno na rozmowie przedstawione więc wie się dokladnie co i jak jak się podpisuje umowe

Malszok

Jestem nowym pracownikiem i choć mam ograniczone doświadczenie w tej firmie, to jestem bardzo podekscytowany przyszłością. Atmosfera jest przyjazna, a koledzy z pracy bardzo pomocni. Wydaje się, że to początek długotrwałej i owocnej współpracy.

Malrzok
@Malszok

Dziwne, bo pracuje tu (jeszcze) i nie słyszałem żeby ktokolwiek chwalił zarobki czy atmosferę. Czy na pewno pracujesz w tej samej firmie? :)

Wszystko jest na sprzedaż
@Malrzok

Chwali to się zielony że robić nic nie musi a nawet znać na robocie też nie musi a pensja premium i deputat sobie na chandrę weźmie w postaci towaru i zadowolony dorobiony każdy jeden zielony

Arison

Rekrutacja była niesamowicie szybka i sprawnie przeprowadzona. Po złożeniu aplikacji, proces rekrutacyjny trwał tylko kilka dni

@Arison

Następna kukiełka biurowa wystawiająca fałszywe komentarze. Działacie jak propaganda w TVPis. Ludzie nie wierzcie w te kłamstwa. Firma Telemond zakłamuje prawdę. A komentarze tutaj są usuwane. Brak szacunku do ludzi, brak współpracy, brak organizacji,Wprowadzanie chaosu, NĘKANIE PRACOWNIKÓW, kolesiostwo. To jest codziennością w tej firmie. Nie odpowiednie osoby na stanowiskach. Niska płaca, Przy dzisiejszej inflacji kosztach wynajmu i codziennych wydatków. Lepiej poszukać innej pracy. Nie polecam i nigdy nie będę polecał. Wręcz przeciwnie.

A.S

Jestem bardzo zadowolony z wynagrodzenia, jakie otrzymuję w mojej pracy. Firma stawia na atrakcyjne płace, co dodatkowo motywuje

NieJestemZbiura
@A.S

Na kierowniczym stanowisku może jesteś zadowolony, ale pracownicy z hali mają inne zdanie. Kiedy będzie w końcu podwyżka? Podwyżka, nie ochłapy

Joanna
@NieJestemZbiura

A docelowo w jakich okresach macie je przyznawane? Chodzi o przełom nowego roku? tak z ciekawości takie warunki są na tych kierowniczych skoro już tak twierdzisz? Finanse oraz nakład obowiązków w praktyce ciekawią, znacie je by podać?

leks

Dobre warunki pracy i atrakcyjna pensja to klucz do zadowolenia pracownika. W takiej atmosferze czuję się doceniony i motywowany do efektywnej pracy.

@leks

Nie dajcie się ludzie oszukać, tutaj bez sobót to na 4900, nadgodziny tylko ukraincy, nawet jeśli pracujesz tu 15lat, nie polecam, poprostu (usunięte przez administratora) dla polakow i raj dla ukrainy którzy chcą posiedzieć na telefonie

@leks

Ciekawe podejście, bo z kim nie rozmawiam w pracy to każdy ma zupełnie odmienne zdanie - każdy narzeka na podle traktowanie, brak szacunku ze strony przełożonych i niskie zarobki.

GameOver

Osobiście życzę aby naprawdę wszyscy specjaliści z tele, długoletni pracownicy otworzyli w końcu oczy i zobaczyli,że są i że można zarobić godnie w innych zakładach. A tej naszej "śmietance" z wyższych sfer życzę szybkiego powrotu na ziemię. Wspinaliscie się długimi latami na swoje stanowiska wyzyskując ludzi. Wielu z was szło po trupach do celu. Niedługo to się skończy i będzie krach jak na giełdzie. W końcu ktoś z góry zobaczy jak niszczycie tą firmę, jak niszczycie pracowników. Tylko,że wtedy będzie już za późno. Ponieważ tych pracowników już nie będzie.

GameOver

Przeczytałem wiele opini i chciałbym powiedzieć, że widać w nich ogromną złości i nie dziwię się tej sytuacji. Jestem wieloletnim pracownikiem @teleskopu ale to co się dzieję teraz to przechodzi wszelakie wyobrażenia. Ludzie z wyższych sfer bo takie chyba mają mniemanie o sobie - pracownicy biura oraz zielone marionetki, chodzące po hali,niszczą tą firmę niszczą pracowników. Wasze szkolenia z zakresu manipulacji nad pracownika już dawno wydostały się spod kontroli. Nękanie i (usunięte przez administratora) jest codziennością w tej firmie, pracownicy biura wiedzą o tym i odwracają głowę. Tak to jest jak daję się władze nieodpowiednim osobom. Przecież od dawna wiadomo,że ryba psuję się od głowy...W tym wszystkim najlepsze jest to ,że wy marionetki i wy wyższa sfera tworzycie ksenofobię w firmie i wśród Polaków. Swoimi rządami dzielicie nas, a to najgorsze co może być. Prosty przykład tworzenia ksenofobii wśród Polaków (wieloletnich pracowników) to dać większe wynagrodzenie pracownikowi z UA. Nie ma równości w tym zakładzie, jest tylko kolesiostwo. Powiem wiecej zielone marionetki odwracają głowę w momencie kiedy jego koleś przychodzi do pracy pod wpływem alkoholu, odwracają głowę jak kolesie idą się kąpać za 15 cie. Odwracają głowę gdy pracownicy ze wschodu są już gotowi do wyjścia za 20 cia( po kąpieli i przebranii). Życzę powodzenia każdemu. Ta firma UPADA. Ta firma nie szanuję pracowników. Ta firma depcze godność starych pracowników. Młody pracowniku zastanów się nad wyborem jest wiele firm, które potrafią docenić człowieka firma teleskop/telemond do nich nie należy.

???
@GameOver

Bardzo trafny komentarz. To firma dzieli ludzi jednym dając wyższe stawki niż drugim. Pozwalając jednym dorabiać po godzinach a drugich za to zwalniając. A my zamiast złość kierować na nich to obwiniamy siebie nawzajem.

@???

Dlatego trzeba stąd uciekać. Kiedyś to była firma do, której ludzie pchali się drzwiami i oknami. W obecnej chwili przychodzą osoby, które żyją w ogromnej nie świadomości. Po drugie to wszystkie te zielone marionetki I kukiełki biurowe powinny wiedzieć,że "Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wILKA".

Marky Mark

Panie i panowie, róbmy tak jak nam płacą a tutaj skupmy się na tym żeby nikt nie chciał przyjść do pracy w tele, żeby nikt nie wpadł w tą pułapkę i żeby nie marnował czasu. Wiadomo jak jest w tele i tej pato się nie zmieni, ile byśmy o tym nie rozmawiali. Proponuję to co zwykle, jakieś choro, dorobić na tym choro, a tutaj kłaść laskę na firmę, amerykanie niech pracują skoro mają nadgodziny na siedzenie na telefonie, i wyższa stawkę.

GameOver

Po mimo tak wielu negatywnych opini o firmie teleskop/telemond ocena na gowork.pl jest wedlug mnie zawyrzona. Oczywiście pojawiają się opinie pozytywne pisane przez tzw. marionetki zakładu. Co nie zmienia faktu,że negatywne opinie biją na głowę te pozytywne.

J

15 lat pracy jako spawacz, i wypłata po tzw podwyżce 5100, to jakiś śmiech poprostu, nie polecam tutaj pracy, soboty to ukraincy, polak musi się pytać i mieć zgodę, nadgodziny nawet nie ma co pytać, tylko ukraincy, do tego mają wyższa stawkę. Szczerze nie polecam, szukajcie innej firmy, chyba że chcecie tutaj na chorobowe i wtedy można dorobić

Lucy
@J

Cześć, te 15 lat stażu to w samej firmie czy ogólnie? Chłopak ma tak naprawdę dopiero dwa, czy z takim się dostanie? i skoro tu została podana kwota 5100 zł to ile jemu by zaproponowano gdyby jeszcze w listopadzie dołączył?

NiejestemZBiura

Jak już daliście ta żałosna wyzebrana podwyżkę to oczywiście premia niska - zgodnie z przewidywaniami. Czy ktoś się spodziewał że będzie inaczej?Hatfu na was obrzydliwi jesteście

Robert

Na montelu (usunięte przez administratora) premie i nawet nie widać tej podwyżki 8% .Takiego wału i dziadostwa to nigdzie nie ma .To już jest koniec tego zakładu ,upadek jest bliski .

Gggg

Pozdrawiam z urlopu zdrowotnego po wielu latach uczciwej pracy zrozumiałem jaki byłem głupi myśląc że zakład to doceni hahahahahah człowiek durny był. W telemondzie uczciwą pracą nic nie zarobisz musisz albo strzelać z ucha albo lizać (usunięte przez administratora) zielonym albo być obcokrajowcem tylko wtedy coś zarobisz

Hahagaaaaha

Standard oczywiście jak dali litościwe 200 z podwyżki to od razu premia niższa Nie dość że tak dali podwyżkę żeby jej nie dać to od razu po premii żeby się zwróciło obrzydliwi jestescie

@Hahagaaaaha

Oj tam, przecież i tak nikt nie był naiwny, każdy tu wie jak jest, tylko w necie Mariolka prop. sieje. Wiadomo że dalej na choro jak zwykle, a oni jak zwykle zastanawiają się jak do tego nie dopiscic:)) ale co się dziwić jak nie ma żadnej różnicy czy idziesz na choro czy nie, wszystko do jednego wora, chociaż jak pójdziesz na choro to sobie dorobisz i jeszcze urlop zostanie, więc lepiej na choro.

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop