Teleskop

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Teleskop

gość 2016-09-17 11:41
Co ty opowiadasz za bzdety.Dostaniesz umowę o pracę na czas określony i jak skończą się kontrakty,to ci podziękują.
Nick 2016-10-23 15:48
Krzysiu ,a co z tą lewatywą ,bo jestem zainteresowany ?
Tomcio Paluch 2016-11-06 13:32
A na kupsztalowych pszyjmójom bo ja sie nadaje ?
grabarz 2016-11-21 07:32
Podobno duży Zdzichu już wykopał grób dla Pana Roberta.
kiełbasa 2016-12-12 09:14
Wesołuchwały świtaj mały i szczęśliwego Nowego Roku jak was zwolnić to się nie mając można robić za mniej imiennie więcej włosów na głowie pozdrawiam 15i17 hale oraz wielkiego M... pan kiełbasa
Inkubator 2016-12-21 19:26
Okresowa wymiana łańcucha?
Janek 2017-01-26 13:01
Pracuje kilka miesięcy i dla mnie okej, dobre warunki
ugarte 2017-02-20 11:56
atmosfera pracy dobra, wypłata na czas, ubezpieczenie i warunki pracy jak najbardziej okej
Tommy 2017-02-21 13:37
Dobry socjal i warunki pracy. Wszystko na czas. Mało dziś jest tak solidnych miejsc gdzie nie musisz trząść się o swoje. Chyba, że ktoś lubi siedzieć pół roku 1000 km od domu;/
Iwona 2017-03-14 12:17
@Tommy chętnie usłyszmy więcej na temat benefitów oferowanych przez firmę. Co więcej możesz powiedzieć o warunkach pracy w Teleskop?
adrian 2017-03-22 15:52
całkiem przyjemna atmosfera i tak jak kolega tommy wspomniał dobry socjal i amtosfera pracy
marek 2017-03-24 13:00
a jak z terminowością wypłat? właśnie planuje złożyć CV do nich
Iwona 2017-03-27 11:07
@adrian wspomniałeś, że firma oferuje dobry socjal. Co się na niego kłada
adrian 2017-03-31 15:26
z pewnością motywacyjny system premii i nagród rocznych, oferują również prywatną opiekę medyczną oraz prywatne ubezpieczenie na życie. Wysyłają również na kursy językowe i inne szkolenia. Trochę tego jest ;)
adrian 2017-03-31 15:28
terminowość wzorowa, zawsze wypłata na czas
Iwona 2017-04-03 11:26
@adrian to rzeczywiście duży pakiet socjalny. A na jakie kursy mogą się wybrać pracownicy?
Iwona 2017-04-10 11:41
@Shrek bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów. Co więcej możesz powiedzieć na temat obecnej sytuacji w firmie?
Darky 2017-04-10 17:27
Podobno w teleskopach jest dobry socjal a zarobki mogą sięgnąć nawet ponad 3 tysiące, to prawda? Jeżeli to prawda a wy narzekacie, to zapraszam do takich kołchozów jak TPV, Faurecia i inne w Gorzowie ;)
Iwona 2017-04-11 11:58
@Darky jakie masz informacje na temat pracy w Teleskop? Wiesz o jakim pakiecie socjalnym mowa?
mądrala 2017-05-11 12:09
W Tele może i źle nie było, przez duże BYŁO :)
Od jakiegoś czasu następują nowe, "lepsze" zmiany :D
W skrócie...
Robisz więcej, bo czasy ucinają! BA, nawet żaden cebulak nie pofatyguje się do Ciebie z wyjaśnieniem... wszystko INCOGNITO :)
Niby są technolodzy, a PROCESY OBRÓBCZE i PROGRAMY sam dymasz! A na umowie tylko "operator" :)
PREMIE... uznaniowe??? wolne żarty!!! bez żalu dają najniższą (choć i są wyjątki ;) ), później wygląda to tak jakby już z własnej kieszeni dawali, walka na śmierć i życie ;)
Kasa bez zmian, bo temat kasy, to temat TABU!!! i tak od kilku ładnych lat :) Bo raczej ciężko mówić o podwyżce 50 zł netto, przecież to obelga !
Robią zebrania i chwalą się, że kupują sobie kolejną zabawkę w postaci maszyny... Ale co mnie Kowalskiego to obchodzi? Ale o czymś trzeba popitolić niewolniczej sile... Bo temat kasy, to temat TABU :D PAMIĘTASZ! Super, jest nadzieja :D
I tak do usranej można by wymieniać ZALETY wielkiego TELE... Przespali pewien etap w przeciwieństwie do konkurencji. Kiedyś słyszałeś: "na Twoje miejsce za bramą 10 czeka" I tak faktycznie było...
Teraz ogłoszenia o pracę wiszą i wiszą i wisieć będą !
Pomału ten zakład staje się dinozaurem, RELIKTEM który odchodzi w zapomnienie...

PS. Kto wie, może kiedyś otworzą oczy i zrozumieją, że pieniądz potrafi cuda zdziałać, bo na chwilę obecną ... zastanawiają się dlaczego mało kto chce dla nich pracować :) POZDROWI3NIA :D :D :D
123 2017-05-16 23:06
Teleyard Szczecin to dno, wszystko przez "śmietankę" wieśniaków z Kostrzyna co nie potrafią rządzić, nie nadają się do niczego, nie szanują ludzi i mają wszystkich gdzieś. Pieniądze jak na Szczecin są przeciętne, tak jak wspomniałem wcześniej gdy tam pracowałem najgorsza była atmosfera stworzona przez kilku typów z wyższych szczebli, buraki oderwane siłą od pługa na posadkach co nigdy wcześniej nie mieli styczności z takim przemysłem, powsadzani na stanowiska po znajomościach lub za dobre lizanie tyłka szwabom lub za donoszenie. Nie polecam nikomu tej firmy !!!
Aga 2017-06-01 23:09
Co znacza przecietne zarobki na rynku szczecinskim ? Warto w ogole sie do nich pofatygowac ?
Golek 2017-06-09 12:01
Jako największy matoł masz na start ponad 2 kafle, nie dziwie się, że ludzie narzekają jak od 15 lat potrafią robić tylko jedną rzecz i dziwią się czemu nie dostają podwyżki. Osoby, które się rozwijają są doceniane. Barany robiące bez mózgu siedzą i płaczą w internecie.
Marian 2017-06-14 12:35
Cieszy ostatnia aktywność ludzi z góry, pracują nad poprawą atmosfery w pracy. Zarobki nie szokują, ale pozwalają na godne życie. Jak ktoś nie chce spędzić połowy poza krajem to całkiem fajna alternatywa dla mieszkańców Szczecina lub Kostrzyna i okolic.
Iwona 2017-06-21 14:07
@Marian wspominasz o zmianach jakie mają poprawić sytuację pracowników. Mógłbyś powiedzieć na ten temat coś więcej? Jakie zmiany zaszły ostatnio w firmie?
Marko 2017-06-23 10:14
Jako były pracownik mogę powiedzieć, że praca jak praca. Nie najgorsza płaca, trochę dodatkowych pakietów socjalnych ale wiadomo, że to nie to jest najwazniejsze. Chociaz dobrze, że są. Jak ktoś chce uczciwie pracować to ma tam pole do popisu.
mądrala 2017-06-26 13:19
Osoby które się rozwijają???
Masz na myśli wyrobników, ludzi którzy poświęcą wszystko dla wielkiego Tele... Kiedy tylko będzie potrzeba, to bez wahania stawią się na wezwanie !
Tak, tu masz rację... Tacy i tzw. podpi3rdalacze mają tam raj na ziemi !!!
Bo gdzie jak gdzie, ale w Tele ceni się wazeliniarstwo i podpi3rdalanie...
Stara prawda głosi:
" niedaleko pada jabłko od jabłoni "
Grzesiek 2017-06-26 16:02
Jeżeli nie pasuje wam praca w teleyardzie to polecam popracować w innych 'stoczniowych' firmach. Syf kiła i mogiła w porównaniu do tego co oferuje teleyard szczecin.
Moroz 2017-07-20 11:30
Wszystko pięknie ładnie pokazane na Facebooku cudowna rodzina pomagają sobie cudowny zaklad buuuuuuu haaaaaa haaaaaa wiecej usmiechu
iksiksiks 2017-07-21 14:49
Kiedy będą płacić urlopowe?
Moroz 2017-07-22 13:04
Już są wpłacone
kuba? 2017-07-23 12:12
moroz a podwyzke wyplacili?bo na kwicie mam mniej kasy.
Moroz 2017-07-24 16:40
Podwyszki raczej nie będziesz mial w tym zakładzie he he
King 2017-07-27 22:32
Ty darky się nie wypowiadaj my tam rynien nie robimy tylko dźwigi idiotyczne
King 2017-07-27 22:36
A po 10 latach pracy dostaniesz flaszkę i kwiaty hahaha naprawdę
Iwona 2017-08-12 11:25
Czy można zapytać @King tak obiektywnie na co w rzeczywistości może liczyć pracownik po przepracowaniu kilku lat? Niekiedy jakieś posty dodajemy w rozgoryczeniu, a jednak wiele osób liczy tutaj na informacje, do których może się odnieść i wyrobić sobie własne zdanie.
kapsel 2017-08-19 16:27
ale mr king napisal prawde ,po 10 latach pracy w tym zakladzie nie dostajesz jakiegos bonusa itp,po 15 latach masz dokladnie to samo co np byly uczen ktory pracuje rok czasu. nie liczy sie twoje doswiadczenie,nie masz dodatkowych gratyfikacji. to nie jest zadna tajemnica i przypuszczam ze w kadrach by ci powiedzieli to samo. chyba ze dwa lata temu pracownicy ktorzy przepracowali 10 lat zostali przez firme naprawde obdarowani flaszka wodki i kwiatami :)to ich zmotywowalo do dalszej pracy,bo chyba po 15 latach przysluguje kubek z napisem teleskop. przepraszam moze glupio spytam ale co by sobie pani zyczyla po przepracowaniu kilku lat w teleskopie? pozdro
Iwona 2017-08-22 09:58
@kapsel, pytałam ze względu na to, że w wielu firmach po przepracowaniu określonej liczny lat wzrasta, np. pensja. Zapytam w takim razie inaczej, czy sami pracownicy próbowali w jakiś sposób domagać się docenienia? I jakie, jeśli tak było, dostali wyjaśnienie?
kapsel again? 2017-08-22 10:26
ok, wiec po przepracowaniu okreslonej liczby lat nic nie wzrasta,chociaz nie, frustracja faktycznie rosnie, ale nikt nie kaze tam pracowac prawda? to jest zawsze najwygodniejsze wyjasnienie :)co masz na mysli,ze pracownicy probowali domagac sie docenienia?to nie jest korpo ,nie idzie sie do prezesa i mowi mysle ze nalezy mi sie podwyzka,zwlaszcza za premie masz grupowa,wydajnosciowa, jeden robi drugi nie i ta sama placa . tu me comprends?pozatym podwyzka byla ok 60 pln na reke miesiecznie,wiec nie ma co plakac. oczywiscie nie ma nic za darmo i trzeba bylo obciac okreslone liczby godzin na wykonanie danego produktu ,zeby premia byla mniejsza,i tym samym masz podwyzke na papierze ,60 pln, i jednoczesnie znika ci np ok 160 z wyplaty. mysle ze to uczciwe,bo nikt tam nie kaze pracowac :)p.s: przed swietami na zebraniu herr prezes nawet sie nie zajaknal na temat podwyzki, bo przeciez nie o tym ludzi mysla,to nie jest najwazniejsze,ale nie zapomnial powiedziec zebysmy za duzo nie chlali,wybacz taki kolokwializm :)pzdr
Marek 2017-08-22 11:40
@iwona ale to nie jest państwówka, że za pierdzenie w stołek od 10 lat dostaniesz za darmo podwyżkę. Trzeba się wykazać. Chodząc do pracy bez myślenia o swoim rozwouj nigdzie nie dostaniesz podwyżki w prywatnej firmie, a bardziej prawdopodobnie, że Cię zwolnią. W tele raju nie ma, ale też źle nie jest. Oprócz wypłaty robią też jakieś różne akcje poza pracą. Jedni mają to w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] inni się cieszą, bo dają coś ekstra, a trzeci tylko narzeka, bo go zwolnini za opierdzielanie się albo z powodu tego opierdzielania się nie zyskał podwyżki od 5 lat.
JA 2017-08-23 20:13
Jatam nie nażekam moge se wody codzienie sześ litruf wynieśc itak jusz 6 eść lat a Stachu nic ,i radiomam w pracy.
Adi 2017-08-25 13:42
Ja tam chętnie bym posłuchał tych narzekaczy jak ich wywalą. W całym telemondzie jest okej. Raz lepiej raz gorzej, ale jest to stała praca z niezłym wynagrodzeniem.
Kamil 2017-08-29 11:50
Wyszkolili mnie i dali pracę, nie mam co narzekać.
Iwona 2017-08-30 11:22
@Marek, miałam to myśli, pisząc, że po przepracowaniu lat (ale z zaznaczeniem, że się wykazujemy) możemy liczyć na podwyżkę. Z tego co twierdzisz to jednak jest coś do uzyskania, odwrotnie do @kapselagain, wystarczy się tylko starać, dobrze rozumiem?
cosik 2017-08-31 21:49
ok iwona troszke to wyglada na lekka prowokacje :)ale pograjmy w ta gre. cokolwiek ktos naipsze negatywnego,odp prosta- jestes nierobem a wystarczy sie postrac, tylko narzekasz . przepraszam mam pytanie bo moze sie nie znam,facet pracuje ok15 lat jest bardzo dobrym spawaczem ,dostaje po tych latach podwyzke typu 60 zl na miesiac zeby bylo jasne,to co on sobie moze pomyslec? nie chodzi na chorobowe, nie popelnia bledow robi dobrze i wydajnie,i ma tyle samo kasy co facet ktory ma minimum umiejetnosci, i ma robote gdzies. iwona to jak on sie jeszcze ma postarac?schylac sie po mydlo pod prysznicem?moze sie jeszcze lekko podlizywac ,slac glupie usmiechy itp. tylko powiedzcie czy tu jeszcze merytorycznie o sama prace chodzi czy juz moze o cos innego. co naprawde nie mozna naprawic kilku rzeczy w tele?i naprawde nie chodzi o narzekanie ale o szacunek
były niewolnik 2017-09-02 00:15
Po kilku latach w tej firmie możesz zacząć mieć własne zdanie, najlepiej sprzeczne z wszechwładnym majstrem tylko broń Boże nie wypowiadaj się głośno. Zapytaj co znaczy "nie drągaj tematu" to odpowiedzą Tobie tylko te osoby co ośmieliły się mieć inne zdanie niż wszechwładny... zostali zwolnieni i tyle . Flaszka i kwiaty... sama sobie musisz kupić..
Iwona 2017-09-06 13:57
@cosik, nie jest to żadna prowokacja z mojej strony, jestem tutaj moderatorem i jako osoba bezstronna staram się dopytywać o szczegóły, żeby osoby, które wchodzą tutaj po raz pierwszy wiedziały o czym jest mowa i mogły się do tego odnieść. Co do tych podwyżek, nie miałam na myśli, że ktoś jest od razu "nierobem", czasem po prostu wiele osób narzeka ale nie robi nic wyróżniającego się co przełożony może dostrzec i nagrodzić. Może w Teleskopie rzeczywiście tak nie jest ale liczy się też to, że pracownik cokolwiek więcej dostaje. Oby zmieniła się polityka firmy i takie osoby były bardziej dowartościowane.
Ekhym 2017-09-15 12:18
A kolega, to chyba z biura :)
Ekhym 2017-09-15 12:29
Droga Iwonko, w tym zakladzie na nikogo nie patrzą indywidualnie, na pewno nie ci z wyższych szczebli. Ewentualnie brygadzista, jesli sie skumplujesz, to zyskujesz profity typu: przyzwolenie na pogaduchy z kolegą, czy przerwy na kawkę i fajeczke, a jesli jest jakas brudna robota do zrobienia, to masz gwarancję, że Ciebie nie weźmie, nawet jeśli miałby wołać kolesia z drugiego końca hali. Tyle z doceniania.
Iwona 2017-09-21 15:17
@Ekhym, rozumiem Twój punkt widzenia i wcześniej nie przeczyłam żadnym opisywanym przez was sytuacjom. Zasugerowałam jedynie, że czasem zwyczajnie warto się starać bo nie wiadomo, co może zostać docenione. Na pewno przydałby się w Teleskopie większy pakiet socjalu i na pewno warto też negocjować to z kierownictwem, może się uda?
Zostaw swoją opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleskop