Teleskop

Kostrzyn nad Odrą

Opinie o Teleskop

piecia1970 2015-11-29 00:19
Mam zagatkę kto wiąrze buty i robi...
papay 2015-12-02 17:57
lepiej kolego nie patrz... zwalniają i zwalniają... a wyprowadzają z firmy w obstawie jak więźnia do aresztu....
zenek 2015-12-04 10:57
Koledzy!towarzysze! Świąteczne płacą ?bo nie wiem czy na święta kupić parówki czy szynke
Parówa 2015-12-04 11:22
Dają bony do Kiosku ruchu na fajki i bilety ZDiTM.
kocham rafala 2015-12-10 12:09
7 sie zeni 7 7 sie zeni!!! Robcie sobie co chcecie tylko aby dzieci z tego nie bylo, swiat nie jest na to gotowy
edek 2015-12-14 12:34
Co ty tu piszesz głupoty! 7 się żeni to jest informacja
mirek 2015-12-25 23:55
J po co wam to było teraz was wszystkich pod [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] szefowi i zwolni was pokemony . Będziecie ssać mu pałę ,żeby was nie zwolnił.
ktos 2016-01-26 21:38
Czy to prawda ze firma bankrutuje??? I ludzie juz sami odchodza i odchodzic bedzie coraz wiecej??? i ze brakuje fachowców do pracy...?
Zdzichu 2016-02-02 20:29
Jeśli wam brakuje fachowców to zadzwoncie do Vlassenroot Gliwice, mają teraz postojowe to na pewno wam cały autobus przywiozą spawaczy, zresztą Ruthmanna już nie robią, Ram Liebherra też nie.Pozdro.
Tomek 2016-03-09 11:37
najpierw zwalniali ludzi od września do grudnia a teraz szukają po kryjomu... proponuje zwolnic dyscyplinarnie osoby które podjęły taką trafną decyję...
ja 2016-03-09 20:51
Kto mądry, ma już prace tylko czeka na odpowiedni moment żeby sie zwolnic i odejść z tego obozu... tam juz dobrze bylo ale to nie wróci a ludzi maja za nic zarobki idą w dol i bedą szły. Nie zależy im na ludziach tylko żeby kase robić i w końcu kłódke powieszą a reszta zostanie na lodzie...
KILL 2016-03-22 07:04
JAKI MONTER KONSTRUKCJ STALOWYCH CZŁOWIEKU NA UMOWIE BEDZIESZ MIAŁ ŚLUSAŻ I ZAROBKI W DÓŁ HAHAHAHA
obiektyw 2016-03-23 10:25
firma schodzi na psy, a zabija ją premia halowa, która jest promocją nierobów i beztalenciów. premia ta spowodowała że najlepsi spawacze i monterzy obniżyli swoje loty do tych najsłabszych, bo nie będą za nich zapier... a najsłabsi którzy nigdy by nie mieli wysokiej premii ABCD dostają teraz dobre pieniadze a i tak mają wyjebke bo inni na nich robią. kiedys sie starałem a teraz jak widze co sie dzieje to tez mam wyjebke bo nie bede robil na ludzi ktorzy mi sie smieja w twarz. nie mam juz motywacji do zapierdzielania.
kill 2016-03-30 12:01
Popieram (obiektyw) to nie piekarnia lub taśmówka produkujemy dżwigi a z zarobkami zaraz lidl nas dogoni no i jeszcze te ich teksty jak ci sie niepodoba to możesz się zwolnić zrobili sobie taki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na polskiej ziemi trzeba szukac coś innego bo napewno w tej firmie sie juz nic niezmieni a napewno zarobki
ja 2016-04-17 10:33
Mrówki he he
ja 2016-04-22 18:48
Mrówki do dzieła!!!!
a jeee 2016-06-08 21:11
Następne obniżki, to już normalka
ciekawe co jeszcze zabiorą?
asd 2016-09-02 08:49
Witam !
Co do firmy teleyard szczecin to powiem wszystkim szukającym pracy i czytającym opinie że nie warto sobie zawracać tą firmą głowy. Ta firma i to co sie tutaj dzieje to jedno wielkie nieporozumienie. W kazdej pracy trafiają się różni idioci ale tacy jak rządzą tą firmą to przechodzi ludzkie pojęcie. Jest to jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nikt nie potrafi nad tym zapanować i ta firma zmierza ku opadnięciu na dno. To co ta firma proponuje na początek dla nowych pracowników to w ogóle jest śmiech na sali zarobki to jakaś parodia do tego obiecują "złote góry" świetny system premiowania ( który jest tylko ściemą bo na 200 zł premii fachowcy czekali po dwa lata ) no chyba że ktoś umie dobrze lizać tyłek i strzelać z ucha wtedy można otrzymać daną premię szybciej ;) Wiadomo wszędzię się to tak odbywa że lizodupy zawsze mają lepiej i tu też takich popierają a dobrzy pracownicy wykonujący dobrze swoją robotę nie mają z tego nic jedyne co z tego mogą mieć to tylko dołożą im roboty bo tak to sie tu odbywa. Produkcją rządzą cztery nieudaczniki w zielonych koszulkach to co oni tu odwalają to jest jakaś kpina. Mobing ganianie ludzi po to żeby się z nich pośmiać jak fajnie zapieprzają itp to jest tu na porządku dziennym, jeżeli ktoś za dużo się odzywa to wiadomo długo tu nie popracował bo zaraz jest wydalony za bramę. Tak więc jeżeli jesteś lizodupem, lubisz jak ktoś nad tobą stoi i krzyczy na Ciebie i używa różnego typu niecenzuralnych słów, zadowala Cie ta śmieszna stawka i te wielkie obietnice które i tak się nie spełnią to ta robota jest dla Ciebie ! Pozdro ! :)
staś 2016-09-03 22:49
Te asd ! Już cie namierzamy
gość 2016-09-17 11:41
Co ty opowiadasz za bzdety.Dostaniesz umowę o pracę na czas określony i jak skończą się kontrakty,to ci podziękują.
Nick 2016-10-23 15:48
Krzysiu ,a co z tą lewatywą ,bo jestem zainteresowany ?
Tomcio Paluch 2016-11-06 13:32
A na kupsztalowych pszyjmójom bo ja sie nadaje ?
grabarz 2016-11-21 07:32
Podobno duży Zdzichu już wykopał grób dla Pana Roberta.
kiełbasa 2016-12-12 09:14
Wesołuchwały świtaj mały i szczęśliwego Nowego Roku jak was zwolnić to się nie mając można robić za mniej imiennie więcej włosów na głowie pozdrawiam 15i17 hale oraz wielkiego M... pan kiełbasa
Inkubator 2016-12-21 19:26
Okresowa wymiana łańcucha?
Janek 2017-01-26 13:01
Pracuje kilka miesięcy i dla mnie okej, dobre warunki
ugarte 2017-02-20 11:56
atmosfera pracy dobra, wypłata na czas, ubezpieczenie i warunki pracy jak najbardziej okej
Tommy 2017-02-21 13:37
Dobry socjal i warunki pracy. Wszystko na czas. Mało dziś jest tak solidnych miejsc gdzie nie musisz trząść się o swoje. Chyba, że ktoś lubi siedzieć pół roku 1000 km od domu;/
Iwona 2017-03-14 12:17
@Tommy chętnie usłyszmy więcej na temat benefitów oferowanych przez firmę. Co więcej możesz powiedzieć o warunkach pracy w Teleskop?
adrian 2017-03-22 15:52
całkiem przyjemna atmosfera i tak jak kolega tommy wspomniał dobry socjal i amtosfera pracy
marek 2017-03-24 13:00
a jak z terminowością wypłat? właśnie planuje złożyć CV do nich
Iwona 2017-03-27 11:07
@adrian wspomniałeś, że firma oferuje dobry socjal. Co się na niego kłada
adrian 2017-03-31 15:26
z pewnością motywacyjny system premii i nagród rocznych, oferują również prywatną opiekę medyczną oraz prywatne ubezpieczenie na życie. Wysyłają również na kursy językowe i inne szkolenia. Trochę tego jest ;)
adrian 2017-03-31 15:28
terminowość wzorowa, zawsze wypłata na czas
Iwona 2017-04-03 11:26
@adrian to rzeczywiście duży pakiet socjalny. A na jakie kursy mogą się wybrać pracownicy?
Iwona 2017-04-10 11:41
@Shrek bardzo proszę o nieużywanie wulgaryzmów. Co więcej możesz powiedzieć na temat obecnej sytuacji w firmie?
Darky 2017-04-10 17:27
Podobno w teleskopach jest dobry socjal a zarobki mogą sięgnąć nawet ponad 3 tysiące, to prawda? Jeżeli to prawda a wy narzekacie, to zapraszam do takich kołchozów jak TPV, Faurecia i inne w Gorzowie ;)
Iwona 2017-04-11 11:58
@Darky jakie masz informacje na temat pracy w Teleskop? Wiesz o jakim pakiecie socjalnym mowa?
mądrala 2017-05-11 12:09
W Tele może i źle nie było, przez duże BYŁO :)
Od jakiegoś czasu następują nowe, "lepsze" zmiany :D
W skrócie...
Robisz więcej, bo czasy ucinają! BA, nawet żaden cebulak nie pofatyguje się do Ciebie z wyjaśnieniem... wszystko INCOGNITO :)
Niby są technolodzy, a PROCESY OBRÓBCZE i PROGRAMY sam dymasz! A na umowie tylko "operator" :)
PREMIE... uznaniowe??? wolne żarty!!! bez żalu dają najniższą (choć i są wyjątki ;) ), później wygląda to tak jakby już z własnej kieszeni dawali, walka na śmierć i życie ;)
Kasa bez zmian, bo temat kasy, to temat TABU!!! i tak od kilku ładnych lat :) Bo raczej ciężko mówić o podwyżce 50 zł netto, przecież to obelga !
Robią zebrania i chwalą się, że kupują sobie kolejną zabawkę w postaci maszyny... Ale co mnie Kowalskiego to obchodzi? Ale o czymś trzeba popitolić niewolniczej sile... Bo temat kasy, to temat TABU :D PAMIĘTASZ! Super, jest nadzieja :D
I tak do usranej można by wymieniać ZALETY wielkiego TELE... Przespali pewien etap w przeciwieństwie do konkurencji. Kiedyś słyszałeś: "na Twoje miejsce za bramą 10 czeka" I tak faktycznie było...
Teraz ogłoszenia o pracę wiszą i wiszą i wisieć będą !
Pomału ten zakład staje się dinozaurem, RELIKTEM który odchodzi w zapomnienie...

PS. Kto wie, może kiedyś otworzą oczy i zrozumieją, że pieniądz potrafi cuda zdziałać, bo na chwilę obecną ... zastanawiają się dlaczego mało kto chce dla nich pracować :) POZDROWI3NIA :D :D :D
123 2017-05-16 23:06
Teleyard Szczecin to dno, wszystko przez "śmietankę" wieśniaków z Kostrzyna co nie potrafią rządzić, nie nadają się do niczego, nie szanują ludzi i mają wszystkich gdzieś. Pieniądze jak na Szczecin są przeciętne, tak jak wspomniałem wcześniej gdy tam pracowałem najgorsza była atmosfera stworzona przez kilku typów z wyższych szczebli, buraki oderwane siłą od pługa na posadkach co nigdy wcześniej nie mieli styczności z takim przemysłem, powsadzani na stanowiska po znajomościach lub za dobre lizanie tyłka szwabom lub za donoszenie. Nie polecam nikomu tej firmy !!!
Aga 2017-06-01 23:09
Co znacza przecietne zarobki na rynku szczecinskim ? Warto w ogole sie do nich pofatygowac ?
Golek 2017-06-09 12:01
Jako największy matoł masz na start ponad 2 kafle, nie dziwie się, że ludzie narzekają jak od 15 lat potrafią robić tylko jedną rzecz i dziwią się czemu nie dostają podwyżki. Osoby, które się rozwijają są doceniane. Barany robiące bez mózgu siedzą i płaczą w internecie.
Marian 2017-06-14 12:35
Cieszy ostatnia aktywność ludzi z góry, pracują nad poprawą atmosfery w pracy. Zarobki nie szokują, ale pozwalają na godne życie. Jak ktoś nie chce spędzić połowy poza krajem to całkiem fajna alternatywa dla mieszkańców Szczecina lub Kostrzyna i okolic.
Iwona 2017-06-21 14:07
@Marian wspominasz o zmianach jakie mają poprawić sytuację pracowników. Mógłbyś powiedzieć na ten temat coś więcej? Jakie zmiany zaszły ostatnio w firmie?
Marko 2017-06-23 10:14
Jako były pracownik mogę powiedzieć, że praca jak praca. Nie najgorsza płaca, trochę dodatkowych pakietów socjalnych ale wiadomo, że to nie to jest najwazniejsze. Chociaz dobrze, że są. Jak ktoś chce uczciwie pracować to ma tam pole do popisu.
mądrala 2017-06-26 13:19
Osoby które się rozwijają???
Masz na myśli wyrobników, ludzi którzy poświęcą wszystko dla wielkiego Tele... Kiedy tylko będzie potrzeba, to bez wahania stawią się na wezwanie !
Tak, tu masz rację... Tacy i tzw. podpi3rdalacze mają tam raj na ziemi !!!
Bo gdzie jak gdzie, ale w Tele ceni się wazeliniarstwo i podpi3rdalanie...
Stara prawda głosi:
" niedaleko pada jabłko od jabłoni "
Grzesiek 2017-06-26 16:02
Jeżeli nie pasuje wam praca w teleyardzie to polecam popracować w innych 'stoczniowych' firmach. Syf kiła i mogiła w porównaniu do tego co oferuje teleyard szczecin.
Moroz 2017-07-20 11:30
Wszystko pięknie ładnie pokazane na Facebooku cudowna rodzina pomagają sobie cudowny zaklad buuuuuuu haaaaaa haaaaaa wiecej usmiechu
iksiksiks 2017-07-21 14:49
Kiedy będą płacić urlopowe?
Moroz 2017-07-22 13:04
Już są wpłacone
Zostaw swoją opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Teleskop