Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Roman

Info dla Michała BHP .Otrzymujemy informację,że na Montelu Ukrainiec Ivan w dalszym ciągu korzysta ze słuchawek i prowadzi sobie rozmowy przez 12h .Ani Adam ani Rafał nie zwracają mu uwagi............... a nas Polaków zastrasza się za byle co , do czego dochodzi już na tym zakładzie .Proszę o zrobienie z porządku , bo jeśli on może korzystać i nie obowiązują go przepisy BHP to znaczy ,że i my możemy też korzystać. Oburzeni Pracownicy .....

Marcel
@Roman

Na zakład powinien zostać wprowadzony Mediator i przeprowadzić rozmowę z pracownikami na temat jak ich traktują brygadziści bo to do czego dochodzi to jest niezły (usunięte przez administratora) .I właśnie przez takich ludzi zakład traci ostatnich dobrych pracowników .Zacznijcie działać od strony zielonych bo tam jest problem .

Mikołaj

Pracodawca zapewnia doskonałe warunki pracy fizycznej, dbając o bezpieczeństwo pracowników i dostarczając niezbędne narzędzia oraz sprzęt o wysokiej jakości.

J
@Mikołaj

Gubinie 1000 podwyżki, imc 863, telemond 160 do tego odrazu premia w dół żeby odrobić pseudo podwyżki. Wiecznie im coś przeszkadza w tych podwyzkach, a to putin, co id, ceny energii, malarnia. Mieli dać dodatkowe premie to nawet to potrafili spier. lić, mają w systemie kto co robił, i ile, jak pracował itp itd, to teraz gość musi po 15 latach udowadniać że coś robił, po uj to całe odbijanie przewodników? Na dodatek niby to premia czasowa na miesiąc czy trzy a później znów trzeba się prosić. Uwaga a zgodę ma udzielić facet który nie ma pojęcia o produkcji tylko o tym czy dwóch stój na kawie. , tzw garbaty. System premiowania chwilowo testują, nie mogą dać odrazu bo jakby to było że nagle większosci się należą? Przepraszam, te prototypy o których mowa to same się robiły?? Zamiast realnego podejścia finansowego do pracownika to mamy opowieści o putinach, osiołkach na lodzie itp. Siedzi te całe gremium i debatuje co zrobić żeby ludzie nie uciekali na wolne i wgl z zakładu. No co można zrobić?? Pajace. Od dzisiaj będę wam robił dobry pr to na co zasługujecie.

NiejestemZBiura

Jako że biuro się uruchomiło i znowu próbują przykryć prawdziwe opinie, przypominam kolejny raz że firma telemond: - nie szanuje pracowników - na święta pracownikom dali rzeżuchę - usuwają niepochlebne opinie - płacą więcej obcokrajowcom - ma jedne z najniższych stawek w okolicy - nie publikuja żadnych danych odnośnie premii i nikt nie wie za co dokładnie jest i ile trzeba zrobić - dziwnym trafem po psełdo podwyżce wynoszącej 200zł premia jest tak niska że ostatecznie zarabiamy tyle samo - firma wyrzuciła ludzi którzy założyli związek zawodowy - wyrzucają ludzi za fuchy (chyba że to zieloni to wtedy nie) - od lat nie dali żadnej prawdziwej podwyżki ( bo te 2% to sobie...) - atmosfera jest beznadziejna - jako jedyny duży zakład w okolicy nie ma autobusów (tylko dla Ukraińców są) - kolejny wzrost minimalnej i kolejny rok bez podwyżki w tym przybytku A to tylko początek. Jeżeli zastanawiasz się czy się nie zatrudnić to UCIEKAJ

Treesa
@NiejestemZBiura

Dokładnie .Na zakład powinien zostać wprowadzony Mediator i przeprowadzić rozmowę z pracownikami jak są traktowani przez brygadzistów ,mistrzów itp.Pamietajcie ryba psuje się od głowy, więc czas najwyższy zrobić porządek bo stracicie ostatnich dobrych pracowników a z tego co ludzie mówią między sobą to zapowiada się na sporo zwolnień.

Bajkor

Z mojej strony polecam, praca daje możliwość spokojnego utrzymania się, warunki są dość dobre

NieJestemZbiura
@Bajkor

Przestańcie gadać głupoty, pensja ci starczy na spokojne utrzymanie jedynie w dwóch przypadkach: A) pracujesz w zarządzie i zarabiasz dużo B) masz 18 lat mieszkasz z rodzicami i te 4k to spoko kieszonkowe Jak pracujesz na hali, masz rodzinę i kredyt do spłacenia to na pewno nie starczy na SPOKOJNE UTRZYMANIE.

Maksymilian Nowy wpis

Zatrudnienie w tej firmie było dla mnie wyjątkowym okresem, który umożliwił mi rozwój zawodowy i osobisty. Cztery lata spędzone tutaj były naprawdę inspirujące i owocne.

Stop Nowy wpis
@Maksymilian

Rozwoj? To pochwał się jak się rozwinales w tej firmie. 4900 to rozwój?!! Obcięta premia? Rzeżucha na święta??

Sajonara Nowy wpis

Z zapisów ustawy wynika, że obywatele mieszkający na stałe za granicą muszą zgłosić się do służby wojskowej w Ukrainie. Ponadto mogą być także powołani skazani na karę więzienia, z wyjątkiem tych, którzy dopuścili się przestępstw przeciwko bezpieczeństwu narodowemu Ukrainy.

Ubojnia prawdy Nowy wpis
@Sajonara

Czas się brać za ten Bander..... Naród.Zglaszać zakłady które zatrudniają tych ............... . Mało tego co drugi to jest na lewych papierach wszystko kupione (usunięte przez administratora) Skorumpowany Kraj.

Tomasz

Ludzie nie czytajcie tej propagandy zakładowej,te pozytywy pisze osoba z biura.Tak naprawdę zakład upadł do dna zatrudnia samych Ukraińców bo tania siła robocza ,sprzedał się za srebrniki .Ukrainiec może tu wszystko nawet pracować po 12h a polaka się tyra ,szma......ci i nie może prasować w soboty ,do czego tu dochodzi to się wystarczy domyśleć 2 narody które się Nie Nawiedzą jest katastrofa .Odradzam wam wszędzie dobrze ale nieeeeee tuuuuu popytajcie ludzie z okolic to się zdziwicie do czego tu dochodzi . Wszystko jest ukrywane ,zatajane ale czas zacząć zgłaszać ten zakład bo sporo UA pracuję tu na lewych papierach

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Peryt

Tutaj zawsze dzieje się coś ciekawego, więc nie ma szans na nudę. To dla mnie ogromny plus, choć rozumiem, że nie każdemu może to odpowiadać.

Damian

Ale to logiczne że wezmą z UK bo mają tańszą siłe roboczą, lol

Zigi

Zaraz po dołączeniu do zespołu otrzymałem niesamowite wsparcie i wskazówki, co bardzo ułatwiło mi szybkie oswojenie się z obowiązkami.

@Zigi

Na jakim stanowisku pracujesz? Zastanawiam się nad wysłaniem CV i szukam jakiegoś punktu zaczepienia :D

Werek

Co dla mnie najważniejsze, to rzetelność pracodawcy w realizacji umowy. Tutaj wszystko działa jak powinno - zarówno premie, jak i pensje są wypłacane terminowo, bez żadnych opóźnień. Co więcej, wolne i urlopy także są przestrzegane zgodnie z ustaleniami.

@Werek

Podpowiesz na jakie można liczyć premie? Ewentualnie jakieś dodatki? Chyba że jest to uzależnione od stanowiska, wyników.

Jeba........ Ten zakład i te zdradzieckie mordy ,przyjdzie i na was kolej ......... Słudzy UPAdliny ...........TFUUUU

Rafał
@Marek

Oj czuje ze ktoś został zwolniony XD

Słabo płacą ale dokarmiaja

Hanna

Hej czym was tu dokarmiają? Jak wcześniej patrzyłam na ofertę pracy dla specjalisty ds. zakupów to nie pisali niczego o stołówce ani niczym podobnym. W biurze tego nie ma?

roman

Bo te (usunięte przez administratora)z biura robią to specjalnie ,maja naz za nic kiedy w końcu to zrozumiecie ,jesli sie wszyscy nie zjednoczymy jak rolnicy to już po nas .Zobaczcie do czego tu dochodzi UPAdlina pracuje po 12h a dla polaka nie ma nadgodzin.DLA TEGO (usunięte przez administratora) SAME BUBLE TAK ŻEBY STARACILI ZAMÓWIENIA .

ubaw

Ten zakład to żart. Już nawet nie tyle co śmieszny, co smutny i żałosny. W innych firmach premie świąteczne, w telemondzie kredki i okropne czekoladki. (za te 40zł mogliście kupić naprawdę dobre słodycze, no ale wtedy nie miałyby loga telemond). Z okazji świąt zyczę wam wszystkim, zeby to już były ostatnie w tym zakładzie. Zebysmy za rok już dostali premię, albo godne podziękowanie - gdzie indziej :)

Ktoś tu wspomniał o stabilnej pracy i teraz to zastanawiam się ze względu na co poszukują kontrolerów finansowych? dział się rozrasta? Nie mam zbyt dużego doświadczenia z pracy a nie określają ile go w zasadzie potrzeba. czy po prostu po studiach i krótkim stażu też przyjmą?

3 hala

Ludzie chodzą na choro bo widza jaki ten zakład to pat, Ola , a ci zamiast go uzdrowić to stworzyli funkcje skoczka żeby mieć się kim wysługiwać. Typowe. Przypomina te wpisy tutaj na forum tych biurowych co piszą że na rekrutacji było ok i myślą że ktoś tu przyjdzie. Naiwniaki i dzieciaki

Kamillo

Jeśli szukacie pracy, gdzie atmosfera jest przyjazna, warunki są korzystne, a firma stabilna - to tutaj :)

UbojniaPrawdy

Nie wiem czy wiecie ale są słuchy,że mistrzowie i brygadziści w Telemond dogadali się z firmami zewnętrznymi i biorą łapówki żeby (usunięte przez administratora) pracowali po 12h i mieli nadgodziny a pracowników zatrudnionych na stałe odsyła się do domu.Do czego tu jeszcze dojdzie zanim ludziska się obudzicie ,nie widzicie jak was (usunięte przez administratora)na każdym kroku .Polak się nie liczy tylko Ukrainiec .

Szerf

Zanim dołączyłem do zespołu, miałem okazję odwiedzić kilka innych firm na rozmowach rekrutacyjnych. Jednakże to tutaj znalazłem najbardziej korzystne warunki pracy.

Janek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 29 dni.

Przychodzę do pracy i co widzę? Katalog wymagań na to żeby otrzymać 543 zł na rękę super premii. Teraz wygląda to tak, ukrainiec 70 zł na godzinę, brak liczone jwydajności, siedzenie na telefoniku, stażu tyle co oranżada gwarancji, jeszcze uczyć ich trzeba, i teraz uwaga, polak, doświadczony pracownik 20lat stażu, wiadomo przez tyle lat robiło się już różne rzeczy, stawka na miesiąc bez sobót 4980,i teraz on nie dość że przez tyle czasu robił różne rzeczy to jeszcze po tylu latach musi udowadniać że coś wgl potrafi. I teraz on na głowie ma stać żeby te 500zl wziąść co w jego przypadku razem da mu ok 5500 na rękę, a ukra trzy razy tyle, bo mogą nadgodziny robić, bez wydajności, robienia prototypow itp?? Ktoś chyba upadł na głowę, Karolina się podpisała. Weźcie sobie te 500 zł i sobie je (usunięte przez administratora) Włóżcie. I nie zawracaj cie ludziom głowy, bo zajady dostaną. Jak będą prototypy do zrobienia to odrazu ukry weźcie, tych wszystkich patriotów. Kolejna super decyzja, w świat info pójdzie jak tu jest, na pewno ludzie tu będą się pchali drzwiami i oknami. Tak trzymać, my i tak niczego się po tym zarządzie nie spodziewamy, więc nikt nas nie rozczarował. Nie polecam tego dziwnego miejsca na świecie jakim jest telemond, ale co ja tam wiem :))

Nicku

Kasa jest 4970 bez sobót, obojętnie czy pracujesz tam dwa miesiące czy dwadzieścia lat, brak jakiegokolwiek dodatku stażowego, dosłownie nic. Możliwość dorobienia mają tylko ukry, ich stawka ok70 na godzinę, polak ma połowę tego za taką samą robotę, przy czym musi nauczyć sam ukra jak ma robić. Wydajność jest liczona tylko Polakom, ukry ile zrobi tyle zrobi, i obojętnie czy poprawia błędy po sobie. Na dodatek na polaczka kamerki a ukr może stać z telefonem, siedzieć i nic, mistrz udaje że nic nie widzi, a jak polak to działek odrazu dają i ręce rozkładają. Atmosfera fatalna, bardzo duża niesprawiedliwość i pa, to, LO, Gia, elka i reszta udają że nie wiedzą o co chodzi i tak ten zakład funkcjonuje, jak budowa w PRL, ogólnie nie polecam, zarobki fatalne, ludzie na 20 lecie firmy po flaszce wódki dostali, to chyba najlepiej świadczy z jakim zarządem mamy do czynienia, nie wspomnę że swego czasu była tzw podwyżka rzędu 50gr brutto, uwierzylibyscie?? Jedyny zakład w którym śmietniki są na klodki :) dlaczego?? Żeby ludzie w nich nie grzebali, a czemu grzebią? Z powodu tych fantastycznych zarobków. W tele wszystko jest po "równo" dla ukrainy chata za darmo a dla polaka (usunięte przez administratora)

GameOver
@Nicku

Cała prawda o teleskopie/@telemond to(usunięte przez administratora). To miejsce nie jest warte uwagi!!! @teleskop / @telemond to NEPOTYZM , moßing, nękanie I znęcanie się nad pracowikami. Odradzam każdemu kto chciałby podjąć tam pracę. Zarobki w okolicy przewyższają te w tym gruzowisku. Pozatym dają podwyżki ale ucinają premie. Kadry przymykają oczy na nękanie I (usunięte przez administratora), przymykają oczy na pracowników ,którzy piją w pracy albo przychodzą pijani do pracy. Majstrowie i brygadziści są w to zamieszanie. Wiele pracowników ze wschodu uzywa suwnice bez żadnych uprawnień, zagrażają życiu i zdrowiu polskim pracownikom. Szanujecie swoje zdrowie i bezpieczenstwo to omijajcie tą firmę szerokim łukiem. Większego (usunięte przez administratora)w kostrzynie nie znajdziecie

Morkosz

Gorąco zachęcam do rozważenia aplikacji właśnie tutaj. Kasa jest w porządku, atmosfera tak samo

Glll
@Morkosz

Tak kasa jest w porządku jak macie 18 lat i mieszkacie z rodzicami Przypomnij mi miękisz ile to już lat bez podwyżki????

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 215 to opinie pozytywne, 209 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop