Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Michał z bhp mam pytanie takie nieoficjalne, bo byłem na twoim szkoleniu i zauważyłem hasło dyskryminacja pracy. Jest zakazana rozumiem. Czy wlicza się w tą dyskryminację pracy to że amerykanie mogą robić nadgodziny a my nie? To samo pytanie jeśli chodzi o stawkę za tą samą pracę?? Fajnie jakbyś odpisał to za pomocą kartki na gablocie

Xxxx

Chłopaki, od stycznia minimalna znowu 18% w górę. Już naprawdę niewiele brakuje do minimalnej w tym zakladzie

Faktycznie wypłaty będą tu w piątek jakoś? To tak dla jasności były jakieś opóźnienia czy jednak zawsze udaje się zdążyć? Opinii jest tu dość sporo, trudno przez nie się przebić. Czy istnieje w ogóle w kryzysowych sytuacjach jakaś opcja na zaliczkę? I czy macie teraz pożyczki dostępne?

Ela

W telemondzie mamy wszystko, nie rozumiem twoich pytań. Mamy śmietniki na klodki, na święta mamy rzeżuchę, mamy niższe stawki niż (usunięte przez administratora), mamy wydajność pracy mierzoną a (usunięte przez administratora) nie, mamy kontrolę na kamerach, mamy flaszkę wódki na 15 lecie firmy, więc sam widzisz że mamy dość dużo, jedyne czego nie mamy to nadgodziny, bo to (usunięte przez administratora) mają tylko

W telemondzie mamy wypłaty na ostatnią chwilę, mamy na święta stara babkę i kartkę z życzeniami zamiast paczek jak w innych porządnych firmach, mamy (usunięte przez administratora), mamy niesprawiedliwe traktowanie i płacenie obcokrajowcom więcej niż starym pracownikom którzy robią tu prawie od początku. No i śmietniki na kłódkę to właśnie telemond

Ela

Wypraszam sobie nie 48 tylko 47

logo firmy Serwisant rowerowy
Kiedy

Wiadomo już kiedy będzie wypłata? Ludzie chcą się szykować do świąt..

Mam pytanie do zarządu jak to jest że przy 10% inflacji we wrześniu wy nie daliście nawet połowy tego jako 'podwyzke'? Od stycznia minimalna wzrasta k 18% rozumiem że z tej okazji będzie podwyżka? (Ale taka bez zabierania premii)

Stop
@Tomek

W tej firmie to takie hasła o szacunku, równości i tak dalej to tylko w internecie, w rzeczywistości nic się nie sprawdza poniżanie,(usunięte przez administratora)na porządku dziennym i wyższe stawki dla obcokrajowców

NieJestemZbiura

Nie myśl sobie że tak skromnie, firma przecież dba o pracowników ( tak mówią w internecie) jeszcze czeka nas stary makowiec ;) taka gratka

Maly
@NieJestemZbiura

Zobaczymy co powiesz jak zamiast makowca dostaniesz keks, dopiero będziesz zdziwiony, w sumie nie ma co narzekać na talony za 200 w biedrze które później odlicza od wypłaty, w takim ict czy w arcticu dostają więcej, a wiadomo więcej kasy większy kłopot, później nie wiadomo co z tym zrobić, a tak nie ma kłopotu, kilo śledzi i po kłopocie. Mariola a mógłbym dostać tak po cichaczu inne ciasto? Później zrobimy zdjęcia do fb, jak jest fajnie. Bardzo proszę.

Ciekawy

Jak to jest że inne firmy wokół dają pracownikom na święta premie, wypasione paczki i potrafią ich docenić a telemond nie? W innych firmach kartony rozmaitości a u was tylko papierowa torba że starym makowcem i kartka od prezesa? Weźcie sobie te kartkę

Marky Mark

U nas na 3 hali nadgodziny tylko amerykanie. Jedyne wyjście to chorobowe i fucha. Jestem ciekaw czy schnajder wie że tzw niższy szczebel typu guma tak robi że ludzie muszą chodzić na chorobowe żeby dorobić. Osobiście uważam nie ma o tym pojęcia. Cóż, pozostaje informować go przez pewien portal społecznościowy, żeby tylko sprawdzić czy chłop o tym wie. Pozdrawiam ciężko pracujących, nie tych co jak stoisz chwilę z kawą to już uważają ze nic nie robisz, a robota sama się zrobiła. Generalnie perła nie wiem czyj to był pomysł że (usunięte przez administratora)nie łazi po halach ale, przynajmniej normalnie się pracuje. I co robota zrobiona? No zrobiona.

Ela można w tym miesiącu wypłatę dać tak żeby nie była w piątek o 18?? Ludzie chcieliby już szykować powoli się do świąt a nie latać z prezentami dla dzieciaków na ostatnią chwile

Szkoda

Niesamowite jest to jak bardzo zaklamujecie rzeczywistość. Ładne zdjęcia na serwisach społecznościowych, ładne reklamy, piękne zmyślone opinie jak tutaj jest super. Tylko szkoda że to wszystko na pokaz, w internecie. Rzeczywistość jest szara i smutna, w firmie dzieje się źle, ale wy nie chcecie nic zmienić, nie robicie nic żeby zrobić coś dla pracowników, zmotywować ich, zachęcić. Parę fałszywych opinii i ładne zdjęcie nie wystarczy.

Szacunek
@Szkoda

I tu nasuwa mi się jedna myśl, którą każdy powinien uważać za myśl przewodnią pracując w obojętnie jakim zakładzie pracy, nawet w tej zakrzywionej zeczywistosci jakim jest ten skundlony zakład teleskop/telemond "Pracownik nie jest winien swemu pracodawcy służalności i posłuszeństwa. Jest mu jedynie winien usługę, za którą otrzymuję zapłatę, będącą nie łaską lecz zasłużonym wynagrodzeniem" - autor Ludwig von Mises. W obecnych czasach wasze wynagrodzenie jest śmiesznie niskie. A premie i te żenujące podwyżki to żart, jakaś wasza chora łaska. Ludzie w tym (usunięte przez administratora) tracą zdrowie przez ogromne zapylenie, mają ubytki słuchu przez ogromny hałas, mają wady wzroku przez codzienne naświetlanie oczu. A wy ludziom z wieloletnim doświadczeniem przekraczającym kilkanascie lat płacicie 5 tys zł miesięcznie. To jest ŻART. Dostajecie jakieś nagrody, że niby jesteście lider biznesu. I zaświadczenia od inspekcji pracy, że tak profesjonalnie dbacie o bezpieczeństwo. Jeśli te organizacje znały by prawdę co się dzieje w tym zakładzie to jedyną nagrodą jaką byście dostali to było by wezwanie do prokuratury w charakterze podejrzanego.(usunięte przez administratora)

NieJestemZbiura

Wiemy że ty zarabiasz dobrze, na stanowiskach kierowniczych na pewno dobrze płacą. Chłopakom na halach płacą grosze, dają rzeżuchę albo flaszkę jak wyżej kolega napisał. To nie są ataki tylko prawda. Wszystko jest prawda -niskie stawki, brak szacunku, tajemniczo znikająca premia.. To wszystko jest prawda, a nie atakiem.

Ireneusz

Ja pracuje w firmie kilka lat, jest ogólnie bezproblemowo, zawsze w każdej kwestii da się dogadać, rekrutacja też była sprawna i szybka. Pensja? OK, moim zdaniem jest w porządku.

Grzegorz
@Ireneusz

@Ireneuszu, Karłowaty klejnocie z przednimi ubytkami ty nie pracujesz tam kilka lat tylko ponad 20. Twoja wypowiedź obraża nas wszystkich ,którzy tutaj robimy jak te woły. Przestań pisać kłamstwa i wróć do przeglądania kamer fałszywy (usunięte przez administratora)

Stop
@Ireneusz

Rekrutacja szybka bo nikt tu nie chce przyjść

@Stop

Albo słowo pensja :))) kto u nas tak mówi. Jeszcze że niby ok, jak ok to powiedz ile bez sobót, i jaka stawkę mają amerykanie, zaraz zobaczysz te kolejki chętnych :)))

Donald

Miejsce pracy dobre, stabilne, ma się pewną umowę. Moim zdaniem tutaj jest po prostu ok

@Donald

Jest tak okej że musicie spamować na wszystkich portalach reklamami i zachęcać ludzi żeby tu przyszli bo chętnych już od dawna brakuje. Kiedy w końcu będzie podwyżka?

@NieJestemZbiura

I myślisz, że ta podwyżka zapewni chętnych do pracy? tak poważnie to dużo ludzi brakuje czy jednak wręcz przeciwnie skoro firma dalej się trzyma? Odnośnie tych podwyżek to pisali cos w komentarzach ze jakieś tam były chyba?

NieJestemZbiura

Szanowna Pani z biura, przecież doskonale pani zna odpowiedzi na te pytania. Mimo wszystko odpowiem, żeby nikt przypadkiem się nie nabrał. Podwyżka była, ale jej nie było. 200zł jest nieodczuwalne, a w dodatku odkąd ta super, wielka podwyżka weszła w życie, dziwnym przypadkiem premia jest niska, co ostatecznie oznacza że nikt nie zauważył żeby pensja była większa. Czy prawdziwa podwyżka zapewniłaby chętnych do pracy? Na pewno. Nikt nowy nie zostaje na dłużej. Sami ukraińcy, jak już przyjdzie ktoś młody to na krótko. Nikt nie wiąże w tym zakładzie przyszłości.

Neon

Rzygam już ta wasza Ukraina ,wiecznie na kacu w pracy ,zmird.y wali alkoholem ,mam dość tych wiecznych oszustw z wypłatą .Judzie ten zakład to jest taki Yfffff ,że masakra .Odradzam wam bo większego bagna nie ma w całym Kostrzynie .Tu sama UPAdlina już pracuje ,oby szybko nowy rząd zmienił wszystko co dostali Ukraińcy i zdradzieckie zakłady tooo zostaniecie bez pracowników.Tego wam życzę z całego serca .Jeba........ Ukrai.............

Prosze

Przypominam kolejny raz że firma telemond: - nie szanuje pracowników - na święta pracownikom dali rzeżuchę - usuwają niepochlebne opinie - płacą więcej obcokrajowcom - ma jedne z najniższych stawek w okolicy - nie publikuje żadnych danych odnośnie premii i nikt nie wie za co dokładnie jest i ile trzeba zrobić - dziwnym trafem po psełdo podwyżce wynoszącej 200zł premia drugi miesiąc jest tak niska że ostatecznie zarabiamy tyle samo - firma wyrzuciła ludzi którzy założyli związek zawodowy - wyrzucają ludzi za fuchy (chyba że to zieloni to wtedy nie) - od lat nie dali żadnej prawdziwej podwyżki ( bo te 2% to sobie...) - atmosfera jest beznadziejna - jako jedyny duży zakład w okolicy nie ma autobusów (tylko dla Ukraińców są) A to tylko początek. Jeżeli zastanawiasz się czy się nie zatrudnić to UCIEKAJ

byku

Normalna praca na normalnych warunkach, wiadomo idealnie nie ma ale gdzie jest? a tutaj wypłata na czas, atmosfera naprawdę w porządku tak samo jak ludzie

Napewnoniebyku
@byku

Przestańcie się kompromitować. Dajcie podwyżkę i okażcie pracownikom szacunek zamiast spamować wykupionymi komentarzami

NiejestemZBiura

Ponoć premia znowu na być licha - zgodnie z naszymi domysłami. Druga wypłata po "podwyżce" i druga słaba. Tak to się robi w telemondzie, daje podwyżkę żeby jej nie dać. Kpina.

Marky Mark

Ludzie zobaczcie ile podstawy brutto jest, przecież to 4200 na rękę, żenada. Oglaszakcie to na fb żeby nikt się na to nie złapał

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop