Opinie o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Teleskop. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teleskop o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teleskop w Kostrzyn nad Odrą

Morkosz

Gorąco zachęcam do rozważenia aplikacji właśnie tutaj. Kasa jest w porządku, atmosfera tak samo

Glll
@Morkosz

Tak kasa jest w porządku jak macie 18 lat i mieszkacie z rodzicami Przypomnij mi miękisz ile to już lat bez podwyżki????

UbojniaPrawdy

Zakład Stephana Bandery i Romana Szuchewycza .Tak nisko upadł właśnie Telemond ,do tego stopnia ,że IMC zabierze wam większość zamówień .Wasz zakład to Jeden wielki Upadek nawet nie zdajecie sobie sprawy jak was do okoła ludzie Znienawidzili .Tfuuuuu (usunięte przez administratora).

Lukasz

Punktualne wypłaty wynagrodzenia, zawsze na czas i bez opóźnień.

Galll
@Lukasz

A ty skąd się wyrwałeś, z lat 90? Data wypłacania wynagrodzenia jest w umowie i to zastany obowiązek firmy płacić w terminie a nie żadna zaleta. Co następnego wymyślicie, może napiszcie jeszcze że firma super bo pozwala na przerwę???

Karo

Pracując dla tego pracodawcy, można liczyć na wiele korzyści. Oprócz atrakcyjnych premii, atmosfera w firmie jest niesamowicie przyjazna. Brak problemów z urlopem

@Karo

Atrakcyjne premie? Takie atrakcyjne za coraz niższe, niedługo premia świąteczna czyli stara babka i rzeżucha. Takie to są właśnie atrakcyjne premie Przyjazna atmosfera? Chyba w biurze bo na pewno nie na hali od zielonych

logo firmy Serwisant rowerowy

NieJestemZbiura

Nie doceniasz firmy. Ostatnio w ramach podziękowań na święta dostaliśmy: - rzeżuchę - cztery czekoladki - stara babkę - kartkę od prezesa Jak widać firma jest bardzo hojna. Niektórzy dostają pieniądze, a w telemondzie jak widać dba się o pracowników

Wera
@NieJestemZbiura

Boże Narodzenie bywa hojniej obchodzone niż Wielkanoc? Zastanawiam się czy ktokolwiek zgłaszał kiedyś awersje co do tego albo czy było sugerowane żeby jakaś premie świąteczna wprowadzić już wcześniej? ciekawi mnie ewentualna odpowiedź

Gplll
@Wera

Wera przecież znasz odpowiedź. Co roku wyśmiewamy te żałosne dary i oni co roku mają to gdzieś, po co dać premie jak można dać rzeżuchę, stara babkę i papa cieszcie się biedaki że Belgowie cokolwiek dali!!!!

Czy w Teleskopie są jeszcze odważni pracownicy którzy się zjednoczą i zechcą założyć związki zawodowe ?????

Gplll

Ostatnich wyrzucili a jak sąd przyznał im rację i kazał ich przywrócić to upokarzali i wywozili do pracy na jakąś wiochę.To jest skandal i jakiś nieśmieszny żart że firma zwalnia za założenie związku i nie ponosi żadnych konsekwencji, może trzeba znowu to nagłośnić i kolejny reportaż zrobią o tym k(usunięte przez administratora)

Kamil

Moi Drodzy, Chciałbym podzielić się z Wami moimi obawami i niezadowoleniem dotyczącymi obecnej sytuacji w naszej firmie. Jako doświadczony pracownik Telemondu, który poświęcił wiele lat pracy na rozwój naszej firmy, coraz bardziej obserwuję, jak zmiany w zarządzie prowadzą do pogorszenia się naszej sytuacji. Od pewnego czasu obserwuję, że nasza firma, która kiedyś była znana z wysokiej jakości wykonywanych konstrukcji i profesjonalizmu, teraz zmierza w zdecydowanie złym kierunku. Zmiany personalne i decyzje zarządcze prowadzą do spadku morale pracowników, braku jasnej strategii i wzrastającego chaosu organizacyjnego. Jako lojalny pracownik, jestem zaniepokojony tym, jak te zmiany wpływają na naszą codzienną pracę i perspektywy rozwoju w przyszłości. Obawiam się, że nasza reputacja na rynku może ucierpieć, a nasze relacje z klientami mogą być zagrożone, co jest raczej nie uniknione. Wierzę w siłę naszej społeczności pracowniczej i w to, że możemy razem działać, aby przeciwdziałać temu złemu trendowi. Musimy się mobilizować, by wyrazić nasze obawy i dążyć do zmian, które będą służyły nie tylko interesom zarządu, ale przede wszystkim całej społeczności pracowniczej. Dlatego zachęcam Was wszystkich do otwartego dialogu i wspólnego działania. Nasza firma to nie tylko zarząd, ale przede wszystkim my wszyscy - pracownicy, którzy codziennie przez wiele ostatnich lat wkładają swoje serce w ciężką i trudną pracę. Wspólnie możemy wpłynąć na pozytywne zmiany i przywrócić naszej firmie dawny blask. Wiem , że to wszystko brzmi jak mrzonka czy farsa i pewnie się ze mną nie zgodzicie ale chyba nie ma innej drogi. Pozostaję otwarty na Wasze pomysły i sugestie dotyczące sposobów poprawy sytuacji. Razem możemy działać, aby chronić naszą firmę i nasze miejsca pracy.

Ubojnia prawdy
@Kamil

Chaos został spowodowany wprowadzeniem na zakład ludzi z Ukrainy wiedzą dobrze ,że te dwa narody nie żyją w zgodzie dlatego IMC sąsiednią firma nie pozwoliła sobie na takie coś i mają zgraną ekipę z PL i ludzie czują się tam dobrze, a tuuu jest jeden wielki dramat mało powiedziane dramat .......

Stop
@Ubojnia prawdy

Problemy były już przed Ukraińcami. Ostatnie 10 lat co najmniej to powolne staczanie się zakładu na (usunięte przez administratora), coraz gorsze traktowanie,coraz gorsze pensje

Miłosz

Oprócz solidnej stawki, firma oferuje również atrakcyjne premie, które są świetnym dodatkiem do miesięcznego wynagrodzenia.

Maly
@Miłosz

Tu się zgodzę, zakład zapewnia solidne stawki nerwów, gdy się dowiadujesz że ukry mają wyższa stawkę, jeszcze podwyżki mają, a tu człowiek po 15 latach jest traktowany jak zero. Jakieś dorobienie w sobotę czy nadgodziny to tylko ukry, odradzam ten zakład, wypłaty są na poziomie 4980na rękę, w dużym zapyleniu i hałasie. Szkoda życia i zdrowia

@Maly

Jak odnośnie tego wspomnianego zapylenia ma się respektowanie warunków szkodliwych? W jaki sposób są one rekompensowane? Chyba, że dopiero co maja wdrożyć jakieś zmiany w tym zakresie?

Aranz

Praca w przemyśle ciężkim to rzeczywiście nie jest bułka z masłem, więc nie będę owijał w bawełnę. Niemniej jednak, firma zapewnia solidne warunki pracy i docenia zaangażowanie pracowników.

Gal
@Aranz

Docenia zaangażowanie pracowników? A to dobre ciekawe w jaki sposób? Rozdając rzeżuchę na święta??!??

robek

firma oferuje dobre wynagrodzenie i solidne świadczenia. Ale to, co naprawdę mnie zachwyciło, to atmosfera w miejscu pracy. Ludzie są przyjaźni i pomocni

NiejestemZBiura

Za każdym razem kiedy zaczynamy pisać prawdę o tym smutnym przybytku zlatują się wykupione, sztuczne opinie więc gwoli obowiązku przypominam, że firma telemond: - nie szanuje pracowników - na święta pracownikom dali rzeżuchę zamiast premii - usuwają niepochlebne opinie - płacą więcej obcokrajowcom - ma jedne z najniższych stawek w okolicy - nie publikuja żadnych danych odnośnie premii i nikt nie wie za co dokładnie jest i ile trzeba zrobić - dziwnym trafem po psełdo podwyżce wynoszącej 200zł premia jest tak niska że ostatecznie zarabiamy tyle samo - firma wyrzuciła ludzi którzy założyli związek zawodowy - wyrzucają ludzi za fuchy (chyba że to zieloni to wtedy nie) - od lat nie dali żadnej prawdziwej podwyżki ( bo te 2% to sobie...) - atmosfera jest beznadziejna - jako jedyny duży zakład w okolicy nie ma autobusów (tylko dla Ukraińców są) - kolejny wzrost minimalnej i kolejny rok bez podwyżki w tym przybytku A to tylko początek. Jeżeli zastanawiasz się czy się nie zatrudnić to UCIEKAJ

patriot

To zdecydowanie inna atmosfera niż ta, którą doświadczyłem na zmianach w mojej poprzedniej pracy. Tutaj ludzie wydają się być bardziej zadowoleni i rzadko ktoś narzeka. Oczywiście, zdarzają się gorsze dni, ale ogólnie atmosfera jest pozytywna i produktywna. Jestem wdzięczny za takie środowisko pracy

Żuk

W kilku firmach już pracowałem i jak do tej pory tutaj mi najlepiej. Jakieś drobne wady zawsze się znajdą, ale ogolnie praca bardzo na plus

Bob

W firmie dalej nic się nie zmienia, przełożeni nie szanują pracowników, podwyżek zero mimo że znowu minimalna krajowa wzrosła i przez ostatnie lata inflacja zjadła te śmieszne zarobki w tele , (usunięte przez administratora) Niedługo Wielkanoc to chociaż rzeżucha wpadnie

@Bob

A argumentowaliście to jakkolwiek? Ciekawi mnie odniesienie samego biura do tej sprawy. Dodatek zastanawiam się nad aktualnymi zarobkami. czy ta podwyżka zapowiedziana na lipiec także na nie wpłynie czy jednak nie będzie prawnej potrzeby niczego zwiększać?

Ubojnia prawdy

Bo powinniśmy wszyscy się zjednoczyć i powiedzieć dość tego .Robią sobie co chcą bo nie mamy związków zawodowych .W ICT nie mam żadnego Ukraińca bo ludzie i szefostwo powiedziało stanowcze Nieeee a Telemond to taki pasożyt po trupach do celu .Jak sami nic nie zrobimy to dalej będą nas tak traktować i wykorzystywać .

@Ubojnia prawdy

Ludzi którzy założyli związek wyrzucono i upokorzono, taki to zakład. Trzeba odejść i tyle.

Radek
@NieJestemZbiura

Kolego ja wiem dokładnie co się dzieje w tym zakładzie, lecz jest jeszcze troszeczkę tych ludzi z PL i właśnie oni powinni się zjednoczyć i powiedzieć koniec tego ,nie przychodzimy do pracy jak nie podniosą pensji bo fak te zarobki co tu są to w Lidlu dostaniesz .

NiejestemZBiura

Jako że biuro się uruchomiło i znowu próbują przykryć prawdziwe opinie, przypominam kolejny raz że firma telemond: - nie szanuje pracowników - na święta pracownikom dali rzeżuchę - usuwają niepochlebne opinie - płacą więcej obcokrajowcom - ma jedne z najniższych stawek w okolicy - nie publikuja żadnych danych odnośnie premii i nikt nie wie za co dokładnie jest i ile trzeba zrobić - dziwnym trafem po psełdo podwyżce wynoszącej 200zł premia jest tak niska że ostatecznie zarabiamy tyle samo - firma wyrzuciła ludzi którzy założyli związek zawodowy - wyrzucają ludzi za fuchy (chyba że to zieloni to wtedy nie) - od lat nie dali żadnej prawdziwej podwyżki ( bo te 2% to sobie...) - atmosfera jest beznadziejna - jako jedyny duży zakład w okolicy nie ma autobusów (tylko dla Ukraińców są) - kolejny wzrost minimalnej i kolejny rok bez podwyżki w tym przybytku A to tylko początek. Jeżeli zastanawiasz się czy się nie zatrudnić to UCIEKAJ

Treesa
@NiejestemZBiura

Dokładnie .Na zakład powinien zostać wprowadzony Mediator i przeprowadzić rozmowę z pracownikami jak są traktowani przez brygadzistów ,mistrzów itp.Pamietajcie ryba psuje się od głowy, więc czas najwyższy zrobić porządek bo stracicie ostatnich dobrych pracowników a z tego co ludzie mówią między sobą to zapowiada się na sporo zwolnień.

Tylmek

Jestem po rozmowie - naprawdę dobre wrażenie na mnie zrobili, szanują czas kandydata

tylian

Pracuje się tam komfortowo, płace są na przyzwoitym poziomie, ogólnie atmosfera sprzyja efektywnej pracy, nie mam powodów do narzekań.

Kamson

Firma dotrzymuje umowy, ogólnie wiadomo - roznie bywa bo są dni ze obowiazkow sporo. Ale zasadniczo moim zdaniem zdecydowanie na plus praca tu

Igor O

Szybko otrzymałem umowę na czas niekreslony co dla mnie było bardzo ważne. Bardzo się ciesze

Takie zapytania można kierowcach taj wprost czy jednak poprzez samych przełożonych? Poza tym jeśli przeszedł na te umowę na nieokreślony to będzie ciężej o podwyżkę? Jak to wygląda?

@Igor O

Słabe te komentarze niby na plus, gościu pisze jakby nigdzie nie było pracy i nie było umów na stałe. Śmieszny człowiek. Wszędzie jest lepiej niż w tele, wszyscy o tym wiedzą jak tu jest z kasą, poprostu zero podwyżek, nadgodziny tylko ruscy, wyższa stawka też tylko ruscy. I dlatego nikt tu nie przyjdzie choćbyś ie znów milion reklam dali, to takie proste. A wystarczyło szanować tych pracowników co byli, dobrze zapłacić i nie trzeba by było po netach pracowników szukać, i byłby spokój, a tak macie jak sobie narobiliście

Zostaw merytoryczną opinię o Teleskop - Kostrzyn nad Odrą

• Jak się pracuje w Teleskop?

Zobacz opinie na temat firmy Teleskop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 548.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teleskop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 536, z czego 217 to opinie pozytywne, 207 to opinie negatywne, a 112 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teleskop?

Kandydaci do pracy w Teleskop napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teleskop
3.2/5 Na podstawie 504 ocen.

Teleskop