Opinie o STARPOL II Sp.zo.o. w Starachowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie STARPOL II Sp.zo.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie STARPOL II Sp.zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARPOL II Sp.zo.o. w Starachowice

Jakie są warunki zatrudnienia w STARPOL II Sp.zo.o.?

Paszkin

Najniższa krajowa na ręke .

Natalia
@Paszkin

A jest szansa na jakieś podwyżki czy można zapomnieć?

Jak to jest z tymi wczasami??????? Jedni dostają,drudzy nie! Fajnie!!! Równi i równiejsi....tylko kto o tym decyduje!

Mariusz

Hej, chyba znasz Starpol, więc pewnie mi pomożesz. Powiesz mi coś o atmosferze w zespole? Jak tam się między sobą dogadujecie? Jest dobrze pod tym względem? ;d Fajnie jeśli opowiesz coś na ten temat, bo atmosfera to zawsze bardzo ważny czynnik dla potencjalnych kandydatów.

Pokahontas
@Mariusz

Atmosfera jest jak w przedszkolu chociasz wydaje mi się że w przedszkolu jest większa dyscyplina ale w sumie zależy na jaki dział trafisz nie polecam kuchenek , jeśli chodzi o ludzi to wiadamo że z jednymi się dogadasz a inni będą ci świnie podkładać ale tak jest w każdy zakładzie pozdrawiam

Joanna

Ale jak to, jedni dostają a drudzy nie? Chodzi o wczasy pod gruszą a to przypadkiem nie jest uzależnione od dochodów?

Co wchodzi w socjal STARPOL II Sp.zo.o.?

Polak

Socjal jest na niskim poziomie , wczasy 200zł na osobe i premia świąteczna 1000zł brutto to tyle z socjalu pozdrawiam .

Oltre

Opiszę tutaj sprawę kontraktu w Niemczech jako szlifierz odlewów ogólnie praca 7,5h na odlewni więcej czasu nie da się robić ci którzy myślą o nadgodzinach niech sobie wybija to z głowy bo nikt tu nie jest w stanie tyle wyrobić a co dopiero nadgodziny praca jest bardzo ciężka w biurze usłyszycie że szlifują dla motoryzacji fakt ale raczej tej kolejowej od tarcz hamulcowych do lokomotyw i wagonów po obciążniki 30kg kg do maszyn których norma jest 106na godz korpusy przekładni odlewy średnio od 27 kg do 250kg na czas normy nie do wykonania od 10 sztuk na godzinę do 260sztuk zależy od wagi zarobki też lipa na początek 7200na rękę odciągają za wodę internet i tv choć internet zazwyczaj nie działa po tygodniu rzucania tym żelastwem siadają stawy puchną ręce ludzie robią tu jeden dzień i uciekają z tad gdzie pieprz rośnie ogólnie nie polecam

Alicja

Jak aktualnie wygląda praca w Starpolu w Niemczech jeśli chodzi o kwestie związane z pandemią? Jak z wyjazdem/powrotem? Jakie trzeba dopełnić przy tym formalności? Czy wymagane są testy?

Grill extra,dziewczyny było super

H

Dajcie ludziom wiatraki!!!! Tak się nie da pracować....ile jeszcze można prosić????!!!!!!!!!????

Tomaszek

Witam,szukam pracy i wyświetliło mi się na olx ogłoszenie "Szlifierz odlewów, przyuczenie do zawodu." i chciałbym się dowiedzieć od ludzi którzy tam pracują lub pracowali o szczegółach, warunkach mieszkalnych/pracy, wynagrodzenia, umowy, ubezpieczenia, urlopach. Prosiłbym o szczerość ponieważ czytałem wszystkie te opinie ale opinie opiniami i nie wiadomo kto je pisał a i jeszcze w jakich miejscowosciach mają prace na terenie Niemczech. Dodam że w ogłoszeniu wynagrodzenie jest podane 10 000 - 12 000 zł/mies. brutto i chciałbym się dowiedzieć jakie rzeczywiście są wynagrodzenia jak wpływają na konto i czy co jaki czas. z góry bardzo dziękuje.

Dziękujemy godnie panującemu Nam Panu Prezesowi za pozwolenie pracownikom spędzania 12 godzin na zakładzie, a otrzymywanie wynagrodzenia za 10 godzin ( czyli z prostego rachunku wychodzi że pracownik ma 2 godziny przerw - których nie ma). Są osoby na kontrakcie, które uważają że firma nigdy pracownika nie oszuka, a tu wychodzi że chyba tak robi. Z powodu pandemi nie mogliśmy pojechać nawet na weekend do Polski, gdyż firma się obawia że coś zlapie pracownik, a to jest pretest kary, ale firma mogła być zasponsorować jakoś premie za to że przebywamy 3 miesiące bez rodziny. Pan Kierownik nie mówi co pracownikom się nie podoba, gdyż nie chce stwarzać problemów dla firmy. Na zakładzie jest najważniejsze wypicie kawy z Jegomościa mi "Niemcami", i zawsze jest wina Polaka. Nikt za pracownika się nie wstawi. Wdzięczni pracownicy kontaktu w miejscowości Breindebach.

Po pierwsze i najważniejsze nie udzielaj się w liczbie mnogiej. Zamiast tu się żalić to powiedz to prosto w oczy kierownikowi... Wszystko jest do dogadania. Kierownik jest naprawdę bardzo w porządku wobec pracowników zawsze pomoże wystarczy powiedzieć. Piszesz że premie za siedzenie mogli by dac haha nic nie ma za darmo a ten co mało robi ma najwięcej do powiedzenia. Jak się przyznasz do kierownika ze to napisałeś to będziesz gość a jak nie to jesteś lamus i nie tylko... Teraz może będziesz zadowolony będzie mniej godzin co za tym idzie mniej pieniędzy nie po to tu przyjechałem żeby mało mieć godzin przez farmazony jakiegoś dzbana co brał by kasę za darmo a jak chodzi o rodzinę ze nie mogli wszyscy zjechać to tylko winna państw bo to oni stawiają warunki w kwesti pandemi po za tym każdy tęskni za bliskimi..... proste albo jesteś cały czas z rodzinną i zarabiasz w pl ciagniesz jakoś albo jedziesz za miedze zeby robić za eurasy i zebys miał później lepiej i twoja rodzinna TRYBISZ ? Mam nadzieję ze ci ruszyłem sumienie bo pociagneles za sobą wszystkich tym wpisem teraz będzie mniej godz najlepiej zrobisz jak poszukasz czegos innego i nie będziesz denerwować ludzi TRYBISZ ? Pozdrawiam pracownik breidenbach.

haha

co ma za znaczenie czy stawka w euro jak w przeliczeniu max 2x wiecej placa niz w polsce lepiei robic w polsce za to 22zlote noz za 10euro sie blakac pozdro

Laks
@haha

Twój wybór a stawka jest wazna

Grażyna

Pisałeś w styczniu, że w Starpolu będzie mniej godzin pracy i możliwości zarobku. I było? Czy teraz już pracujecie po te 10 godzin? Ja tu weszłam głównie, żeby dowiedzieć się, czy w czasie pandemii są aktualne te oferty pracy w Niemczech: http://www.starpol.pl/pl/Praca_w_Niemczech Może mi ktoś odpisze.

jurek23

Tak- oferty pracy w Niemczech są aktualne, aplikowałeś?

Firma (usunięte przez administratora) każdego kto przyjeżdża nowy obiecuje wiele rzeczy i nie zwraca za badania lekarskie łamiąc tym samym kodeks pracy te dwie panie z firmy są bardzo zaklamane

Laks

Nie używaj brzydkich słów,, badania możesz zrobić w ich przycbodni. Miałeś chyba trochę czasu na zrobienie badań, nie obrażaj kobiet, zakłamany to jesteś ty bo piszesz anonim nie masz odwagi się podpisyciac. Zawsze możesz zmienić firmę, jak ci tak źle to po co tam siedzisz.

A

Podziału na godziny tam chyba nigdy nie było.Ja rozumiem raz się zdarzy że ktoś musi wyjść wcześniej a później odrobić ale są osoby które dopiero co przyszły do pracy,non stop na zwolnieniu i pracują od 5 bo tak wygodniej!!! A Ty głupi człowieku siedź cicho. No cóż jaka matka taka córka

Asd

Czy jest kierownik jeszcze na tej firmie ? Od jakiegoś czasu miał być zrobiony podział na hale w sprawie godzin pracy hala nr1 miała zaczynać prace od 6 rano a hala nr2 od 6-30 i na przemian ale nie stety część ludzi z besta widać gdzie ma zdanie kierownika zresztą od jakiegoś czasu nikt z jego zdaniem się nie liczy a on sam też ma to gdzieś dlatego prezez powinien zmienić kierownika .

paszkin
@Asd

Dziwne żeby ktoś się liczył ze zdaniem kierownika jak rozmawia lub przechodzi koło ludzi pod wpływem alkoholu i udaje że nie widzi albo stracił węch bo ma korone :D ale raczej to pierwsze ogólnie można powiedzieć że ten zakład już nie ma kierownika od około 3 lat . Kierownik umie się tylko przyczepić jak ktoś tylko nie ma koszulki albo się spuzni 3 minuty to robi afere nawet jak ktoś się (usunięte przez administratora) to zwróci uwage tylko tym których nie lubi na reszte ma klapki na oczach , wycieczki do sklepu codziennie jak jakąś promocje rzucą do lidla ogólnie to nie zakład pracy tylko róbta co chceta .

@paszkin

Brutalna prawda ale ogólnie nie ma tragedii.

Men
@paszkin

Wycieczki to robi wiadomo kto a kto piję TEN dobrze z nim żyje i jego Biedna Żu... Kiero nie ma nic do tego jest neutralny i tak od lat normalnie Moda Na sukces odcinek 20000

@Men

Wiadomo że kierownik nie spożywa w pracy %% ale przymyka oko na pare osób od lat i nie tylko na zwykłych pracowników ale to tylko do czasu asz któregoś pięknego dnia osoba pod wpływem zrobi sobie krzywde i wtedy to dopiero będzie lament , jeśli chodzi o leni to są tylko na starej hali (bizon, ifm ) ale to majstrowie powinni tego pilnować lecz zadużo koleżanek i kolegów bo kierownik to by musiał tam siedzieć całą zmiane oczywiście nie wszyscy są leniami , moim zdaniem większym problemem są śmieszne stawki akordowe na bizonie i ifmie , brak sprzętu do pracy , pożądnych aplikatorów obcinaczek itp pozdrawiam .

Prawda

Jest the best w te sprawy hahah????sama prawda lepiej bym tego nie określił pozdro panie W

Prawda

Jest the best w te sprawy haha ???? sama prawda lepiej bym tego nie określił pozdro panie W

Mati

Jak praca szlifierz odlewów jakieś opinie?

Czy STARPOL II Sp.zo.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Kol

Nie każdy chodzi jak chce ????

Xyz...

A więc jak już temat został poruszony pracy w Starpolu to i ja proponuję przyzwoity i sprawiedliwy przydział wiązek. Chodzi tu o wykonywanie wiązek które będą opłacalne dla każdego i równomiernie płatne. Bo do tej pory pracownik z dłuższym stażem wykonuje ciężkie wiązki słabo płatne a kilka osób niewielka ilość i tu wiadomo o kogo chodzi pracuje sobie na spokojnie a zarabia trzy razy tyle. Do tego jeszcze urządza sobie kpiny z pracowników. Proszę o zainteresowanie się i ta sprawa. Niech każdy z nas ma możliwość robienia lżejszych i dobrze płatnych nie wybrane osoby.

paszkin
@Xyz...

Nic z tym nie zostanie zrobiome bo guziec straci swoje profity od tych osób .

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w STARPOL II Sp.zo.o.?

Starpolowykoksu

Jeśli lubisz %%% znajdziesz tam wiele koleżanek i kolegów...

TurboPucer

Beznadziejna sprawa Panie , przekonałem się na własnej skórze niestety.

Niezadowolony

Firma STARPOL II w Starachowicach jest mocno niepoważna, około miesiąca temu przyjechałem do firmy na rozmowę (straciłem połowę dnia na dojazdy oraz kasę), podczas rozmowy wypełniłem kwestionariusz i dostałem propozycję przyuczenia na maszyny zbrojarskie,. Dostałem zapewnienie, że ktoś do mnie zadzwoni w ciągu tygodnia, max 3 tygodni i zostane dołączony do jednej z ekip które będą jechać do Niemiec i w Niemczech będą mnie szkolić przez około 2 tygodnie i do tej pory żadnego telefonu nie było a była obietnica, że wyjazd będzie szybko i będą dobre warunki finansowe oraz mieszkalne.

Szkoda czasu

Szkoda czasu i nerwów na tą "Firmę "zapytaj znajomych na mieście czy tam pracował ktoś wszystko Ci powie!stare wygi I ekipa jest tam tylko do %

Starpol007
@Szkoda czasu

Tak, zgadzam się. Zwłaszcza koleżaneczki z dużych wiązek. Może najwyższy czas coś z tym zrobić...

Praca na akord
@Starpol007

Może ktoś wreszcie zacznie patrzeć jakie tam cuda się dzieją z pracą nadal jest to samo Żulietta i jej typ są bezkarni!alkomat powinien być tam kilka razy na dzień używany! A nie pomiar temperatury !

Operator

Na tych kontraktach to chyba nikt nie chce robić bo cały czas na Olx wisi ogłodzenie że potrzebują operatorów zbrojarzy i szlifierzy chyba bardzo mało płacą czy tak faktycznie jest ??

Zgodzę się jak najbardziej z tym!!!

Zostaw merytoryczną opinię o STARPOL II Sp.zo.o. - Starachowice

• Jak się pracuje w STARPOL II Sp.zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STARPOL II Sp.zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STARPOL II Sp.zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 2 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STARPOL II Sp.zo.o.?

Kandydaci do pracy w STARPOL II Sp.zo.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STARPOL II Sp.zo.o.