Opinie o Market Serwis w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Market Serwis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Market Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Serwis w Gliwice

OSW - 2011-01-15 12:33:17 Ja ze swojej strony wysłałem do wielmożnego Pana [usunięte przez moderatora]pismo za potwierdzeniem odbioru, że jeśli nie otrzymam kasy do końca stycznia to oddaję sprawę do sądu... Jeśli ktoś ma zamiar zajmować się grupowym pozwem to proszę o kontakt na instru@o2.pl . Wiszą mi dosyć sporo kasy, bo 1320zł to nie jest są dla mnie drobne. Nic Ci to nie da ;) ja już pierwszego grudnia wysłałam takie pismo za potwierdzeniem odbioru, priorytetem, poleconym i żadnej odpowiedzi nie dostałam ;) no poza zwrotną żółtą karteczką i tak podpisaną z upoważnienia Pani/Pana [usunięte przez moderatora] ;) ech...

OSW

Ja ze swojej strony wysłałem do wielmożnego Pana [usunięte przez moderatora] pismo za potwierdzeniem odbioru, że jeśli nie otrzymam kasy do końca stycznia to oddaję sprawę do sądu... Jeśli ktoś ma zamiar zajmować się grupowym pozwem to proszę o kontakt na instru@o2.pl . Wiszą mi dosyć sporo kasy, bo 1320zł to nie jest są dla mnie drobne.

Market Service Ruda Śląska

INFORMACJA : proszę nie mylić upadłej firmy "Market Serwis" z Gliwic z działającą w Rudzie Śląskiej firmą "Market Service". To dwie zupełnie inne, nie mające ze sobą nic wspólnego firmy. Firma "Market Service" -tak Centrala w Rudzie Śląskiej jak i Oddział w Katowicach prosperuje nadal, na dotychczasowych warunkach.

Beata

Tak, jeden pozew grupowy został już wniesiony informowała mnie jedna z forumowiczek, ja zabieram się za następny w przyszłym tygodniu. A osobiście zgadzam się z Twoją opinią. Z drugiej strony pomyślałam, że jeśli jedni wnieśli grupowy pozew to może inne nie będą konieczne? Przecież [usunięte przez moderatora] nawet się nie ruszą żeby dotrzeć na rozprawę w jakimkolwiek mieście...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Market Serwis spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (Montaż Prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
oszukany przez ms

Co tu zrobić, ciężka sytuacja... Nie serwisowałem całe szczęście za długo dla MS ale z tego co mówili kierownicy, od dawien dawna zwlekali w wypłatami. Cięzko w to wierzyć bo przecież skoro jakaś firma wynajmuje ich do serwisowania to płaci, więc i oni powinni płacić dalej. Jak firmy im nie płacą to powinni informować serwisantów zeby nie serwisowali dalej tej czy innej firmy i z głowy. Doprowadzili do momentu ze widzą pracownikom z całego kraju kupe pieniędzy. Tutaj rodzi się pytanie na co to było wydawane? Skoro ciągle nie było na wypłaty. Ktoś tutaj pisze, że to wszystko wina konkurencji, boże święty takie życie. Nie dali rady niech sprzedają flotę samochodów, dadzą ludziom zarobione pieniądze i kombinują w innej branży. Czytam na tym i innym forum, że chcecie podawać ich do sądu, jakieś zbiorowe pozwy... W takim razie pytanie ktoś z Was wykonał jakikolwiek ruch w tą stronę? Pozew? Skarga do inspektora pracy? Cokolwiek?

Beata

Szkoda tylko, że wszyscy "coś słyszą"...

oszukany przez ms

Panie w biurze zostały zwolnione juz jakis czas temu, była jedna ale też pracowała do Bożego Narodzenia tylko. Aktualnie żaden numer nieodpowiada. Słyszałem, że część koordynatorów nie oddała samochodów bo też nie dostali wypłat.

Beata

Pewni jesteśmy tylko podatków i śmierci i oczywiście tego, że MS ma nas gdzieś ;) Więc jeśli wypłaty miały być do 10-go, to i tak w to nie wierzę, bo już jest po 10-tym, a poza tym kto siedziałby w biurze? Bo jak ktoś by siedział to może jak by umiał to odebrałby takie fikuśne ustrojstwo jakim jest telefon, hm?

Wera

Macie pewność, że firma oglosiła upadłość ? ja pracowałam dla nich w grudniu podobno do 10 sa wyplaty a na koncie pusto wiec nie wiem co mam o tym myslec

abag

Hej gościu wina leży po obu stronach co ty piszesz zastanów sie co ty piszesz gościu my przynajmniej ja myślałam ze sobie dorobię trochę grosza i wszystko jak gadałam z koordynatorką z śląska ybyło ok wynagrodzenie miało być wypłacone po miesiącu pracy a tu nic telefony nic nie dają nawet moje pismo z wezwaniem do zapłaty mi należnego wynagrodzenia nic nie dały i nie mam odpowiedzi na niego a tym bardziej na wiadomość pocztową którą też parę razy wysłałam do market serwis wiec jak oni nas traktują nie odbierając telefonów czy też nie odpisując na wiadomości i listy......... i była fair w stosunku do market serwis wykonywałam dobrze bardzo dobrze robotę i chce za nią kasę co było w umowie bo nikt za darmo nie pracuje a czasy wolontariatu dawno sie juz skończyły!!!!!!!!! a pan prezes henryk to bardzo nieodpowiedzialny człowiek i nic więcej nie powiem bo szkoda mojego języka .

kika

sąd pracy nic do tego nie ma.pracowaliśmy na umowy o dzieło czy umowy zlecenia,dlatego tylko sprawa cywilna. moglibyśmy napisać pozew zbiorowy,ale ktoś musiałby się tym zająć.

Laska

Pracowałam dla MS w krakowie 8 miesiecy..wyplaty dostawalam dopiero wtedy gdy grozilam im sadem pracy. Ogolny (usunięte przez administratora) na same telefony do nich wydalam sporo kasy. Potem przenioslam sie do AM i kase dostalam od razu..niewiedze zwiazku miedzy tymi dwoma firmami.Moja kumpela ktora pracowala za mnie w MS do dzisiaj od wszesnia nie dostała wypłaty. Słyszałam ze MS oglosila upadłośc.Pytam wiec.. co z tym sadem pracy? ktos jeszcze czeka na kase?

aninim

Jeśli chodzi o firme MS to znam ich bardzo długo i wypłaty zamiast dla serwisantów szły na inne cele.Tak jak ktoś napisał jeszcze o AM nie było słychać a już były problemy z wypłatami w MS.Odkąd znam MS (pare lat) zawsze były problemy z wypłatami (były osoby ktore dostawały wypłaty na czas ale to była garstka osób) na reszte nie było kasy bo była trwoniona na inne cele! Firma MS była by do dzisiaj gdyby była dobrze zarządzana przez prezesa.

Beata

Co wy tu za bzdurki wypisujecie? Co ma AM KONTAKT do pieniędzy niewypłacanych przez ten poroniony MARKET SERWIS? Biedny "pan Henryk" chyba sam te głupoty wypisuje. A obiektywny anonimie... następnym razem swoja wypowiedź napisz po polsku ;) A jeśli MARKET SERWIS nie miało pieniędzy dla swoich pracowników to po co zarzuca to wszystko AM KONTAKT? Bo co, bo zazdrość? Bo to taka żałosna firma, że nic nie mają?

obiektywny anonim - 2011-01-04 22:19:57 Jasne, że nikt z poszkodowanych nie ponosi winy. Najlepiej jeszcze skopać leżącego. Niedobrze mi się robi jak reklamuje się w wypowiedziach zawistnych osób firmę AM KONTAKT. W końcu od początku istnienia firmy MARKET SERWIS obecni właściciele AM KONTAKT pokazali swoją nieuczciwość wobec byłego pracodawcy, który im zawierzył przez długie lata. No cóż, takie prawa natury ludzkiej a może konkretniej ludzkiego chamstwa delikatnie mówiąc. Także pracowałem w tej firmie. Niestety firma AM KONTAKT, która miała na celu zniszczenie swego byłego pracodawcy osiąga swój cel. Pozytywne opinie na temat firmy MS przybrały w końcu formę o jaką chodziło byłym pracownikom, którzy przejmują systematycznie jej klientów. To tak do wiadomości wszystkich zawistnych, nic nie dzieje się bez przyczyny i zawiści ludzkiej w owym temacie, wierzę, że konkretne osoby odczują niebawem sprawiedliwość z podwójną siłą na swojej skórze... nie pitol.market serwis nigdy nie płacił na czas.nawet wtedy,gdy o amkontakt nikt nie myślał.

pracownik - 2010-01-08 20:18:32 Ja pracuje juz jakis czas w Market Serwis. Od początku mojej współpracy zdazyło sie kilka razy opóznienia choc nie wiece jak do 5 dni. Po zgłoszeniu koordynatorowi zostało to w tym samym dniu uregulowane. Pracowałem w kilku firmach i tylko w Market Serwis dotałem podwyzke po okresie tzw. próbnym. Ja tam dalej serwisuje dla MARKET SERWIS ... A co upadli, o holera nie wiedziałam. Zawsze będe dla nich serwisowala i zadna zła opinia mnie nie zrazi. AM KONTAKT to wilki które zerują na biednym panu Henryku. Ale sprawiedliwosc zwyciezy!!! TU JEST POLSKA !!!

krysia

o tak , tak

były pracownik MS

Niech odczuwają i z 5krotną siłą... Mnie interesuje wypłata, której do teraz nie dostałem, nikt nie odbiera moich telefonów, zero odpowiedzi... Moze i firma Am kontakt doprowadziła do takich a nie innych komentarzy ale to nie oni są powodem do nieodbierania telefonów. Można przeciez odebrać i poinformować jak wygląda sytuacja. Najlepiej pokulić ogon i udawać ze się nie słyszy połączenia. Co teraz z ludzmi, którzy nie dostali wypłaty? hm? to też wina am kontakt?

obiektywny anonim

lucas125

w razie pozwu zbiorowego proszę o info też się dołączam Kauf Iława Market Serwis zalega mi ok 1600zł lucas125@wp.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Market Serwis - Gliwice

Market Serwis