Opinie o Market Serwis w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Market Serwis. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Market Serwis o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Market Serwis w Gliwice

wściekła!!!

Mało ,że Market Serwis wisi kasę to (usunięte przez administratora) Kontakt też idzie w ich ślady i wisi mi już wypłatę za 2 miesiące!! Mam już dosyć tych kłótni nerwów ,walki o swoje pieniądze i wydawania pieniędzy na telefony do nich.To nich zasranym obowiązkiem jest informowanie o opóźnieniach w wypłacie i regulowanie ich na czas bo oni też ode mnie oczekują wywiązania się z pracy w terminie a ja ją wykonuję a ich to powinno do czegoś zobowiązywać prawda?!

mnie też wiszą kasę jak coś to zostawiam maila k(usunięte przez administratora)pl

wściekła!!!

Z tego co mi wiadomo jest szansa wygrania sprawy nawet jeśli firma upadła jest takie coś jak SYNDYK!!! Sprawę tylko trzeba złożyć w sądzie cywilnym i najlepiej w miejscowości z której ta firma działała.Koszt takiego pozwu to około 5 % pieniędzy które zdołamy odzyskac.

Beata

No i jeszcze właśnie ostatnio dzowniłam do biura, numer normalnie działał, ale osoba, która odebrała telefon powiedziała mi, że Pani Gosi nie ma już od jakiegoś czasu w biurze... Powoli tracę cierpliwość...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Market Serwis spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Beata

Właśnie dzisiaj też dzwoniłam do szanownej pani pawlak na ten numer z brg i jest nieaktywny, tak jak piszą wyżej. Sprawa ta jest już tak zagmatwana, że nie wiem co robić dalej. Nikt z tym jeszcze do sądu nie poszedł... Podali mi błędne informacje... Bo mieć zamiar, a zrobić to różnica. W poniedziałek byłam w wydziale cywilnym, pytałam o pozew zbiorowy pani, która wyglądała jak by improwizowała, oznajmiła mi, że ona NIE WIE, co się robi w takiej sytuacji, jeśli oni już nie istnieją i w ogóle... Ale dzisiaj jestem umówiona z prawnikiem. P.S. Ma ktoś może adres tego BRG w Gliwicach, bo nie zdążyłam spisać, a jadę do Krakowa za tydzień i chciałabym tam zaglądnąć ;)

oszukany przez ms

Ciężko będzie. Niedawno zniknęła strona biura rachunkowego BRG. Numer, który był na niej podany jest juz nieaktywny. (usunięte przez administratora)ciągle nie odbiera telefonów. Pytanie do ludzi, którzy poszli z tą sprawą do sądu... Drgnęło coś? Odzyskaliście pieniądze? Jakakolwiek odpowiedź? pozdrawiam

GALL ANONIM

Zastanawiam się czy można po prostu odzyskać pieniądze na stopie prywatnej od Pani (usunięte przez administratora) w końcu ona także widniała na umowie jako współwłaściciel firmy. Ta droga będzie chyba najlepsza gdyż market serwis nie istnieje oficjalnie. Co Ty na to Beata?

Beata

Sprawa nie ucichnie dopóki kasy nie zwrócą! Nie będę za darmo oddawać im moich ciężko zarobionych pieniędzy, bo oni tak sobie wymyślili!

Zastanawiam się kiedy umilkną głosy na temat odzyskania pieniędzy z Market Serwis? Na to właśnie liczą pan Henryk Pawlak z jego żoną. Oczywiście biuro pani Pawlak ma się dobrze i egzystuje świetnie a jak niektórzy pamiętają pierwszym adresem rejestracji firmy była właśnie siedziba biura rachunkowego. Jednak mam nadzieje ,że szum medialny i nagonka medialna na państwo Pawlak nie zakończy się szybko a oni zapłacą podwójną stawkę za to co ukradli Nam wszystkim. Życzę im złych snów, nietypowych wrażeń i jakże efektywnego podejścia do spłat swoich zobowiązań:):)

Beata

A ciekawe czy w tych naszych umowach nie było naprawdę baaardzo małych literek, bo ja sama całą czytałam...

Szczerze mówiąc nie wypłacenie pieniędzy jest z ich strony śmiesznym ruchem. Np ja dostałam od nich papiery ze szkolenia BHP na którym wogóle nie byłam i tego nie podpisałam bo miałam własny papier ze szkolenia na którym byłam . Ich papier mam tylko ze nie podpisany przezemnie. Takie lewe ruchy z ich strony i na dodatek nie wypłacenie wynagrodzenia to naprawde głupie posunięcie. Nie dość że wynagrodzenia nie wypłacają to jeszcze lewe papiery chcą człowiekowi wciskać... wydaje mi się że tomogło by działać na nasza korzyść a jak wam się wydaje? mogło by to nam pomóc ? bo ja uważam że każde posunięcie z naszej strony by uprzykszyć im życie bedzie dobre ;))

Hej wszystkim mi też MS wisi kasę za serwisowanie, więc jestem ZA pozwem!!! Jak będziecie składać pozew podpiszę się z wami. Mój mail: pa(usunięte przez administratora)pl

Marto, to się za to coś płaci? Przecież sprawa cywilna normalnie kupę kasy stoi...

Marta Warszawa

http://www.poz(usunięte przez administratora)tml słuchajcie, znalazłam taką stronkę za parę dni będzie można wpisać swój pozew i wystarczy 10 osób by go złożyć! jak coś piszcie mi na emaila to zbierzemy grupę. Pozdrawiam

Marta Warszawa

Hej! Rozmawiałam już dziś z (usunięte przez administratora)(która dała numer na tym forum). Tak się składa, że mieszkałam w Gliwicach gdzie ta firma ma/miała? swoją siedzibę i jutro mój tata tam się pofatyguje przejść, by zobaczyć co tam tak naprawdę jest bądź nie ma. Sprawę już skierowałam do mediów regionalnych. Trzeba zacząć działać, bo nic nie będziemy mieli. Dowiedziałam się również że pozwy zbiorowe są najlepsze, dlatego jestem ZA! Lepiej się połączyć i działać w grupie. Jak coś zostawiam maila: dy(usunięte przez administratora)om

Justyna

ja tak samo czekam na kase od września i też podobna kwota co (usunięte przez administratora) :/ współczuję ludziom którym zalegają więcej. Jakby ktoś miał zamiar coś robić w tej sprawie na podkarpaciu (Rzeszów) dajcie znać gg 6341183

Basia

Ja też czekam na pieniądze od września 2010 roku nie zapłacił mi pan (usunięte przez administratora)za wykonaną pracę nie wiem czy doczekam się tych pieniędzy jeśli by był jakiś pozew zbiorowy to chętnie się przyłącze bo 250 zł nie chodzi piechotą

Beata

Co to za majątek jak on teraz będzie miał więcej długów jak życia? Komornik siądzie gdzie trzeba i żona też z tego nie wyjdzie ;) a on jeszcze pewnie wyjedzie i wszystko jej zostawi ;)

anka

to ja chyba jestem w lepszej sytuacji bo firma market serwis wisi mi kase tylko za 3 miesiace a to ze nikt nie odbiera telefonow to przeciez nie dziwne przeciez tam nic nie ma on wszystko sprzedaje i na (usunięte przez administratora) przepisal majatek co wy nic nie wiecie

Beata

Bardzo proszę o kontakt Panią z Płocka, która do mnie pisała na 724 845 731, że wnieśli już sprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o Market Serwis - Gliwice

Market Serwis