Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

hmmm

Witam, w poznaniu szukają Specjalista ds. ofertowania - czy ktos może wie z jakiej branży? i jakie są warunki w p-ń? tak jak w całej polsce?

Xyz

posn - szkoda czasu.O stawkach szkoda pisać.

tolek

Odpowiadam na zadane wczesniej pytanie.

tolek

Nie placisz za mundur nic,ale musisz oddac jak juz nie chcesz pracowac.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
KIOGUSIA

WITAM -NAPISZCIE PROSZE JAK JEST ZE ZWROTAMI ZA LEKI ALBO TURNUSAMI ALBO JAKIMIKOLWIEK DOFINANSOWANIAMI W DGP JA PRACUJE ROK I NP;WYSYŁEM RECEPTE NA 90ZŁ A ZWROTU MAM 30 ZŁ PONOC 70% POWINNI ZWRACAC TURNUSÓW ZERO A JAKIES DOFINANSOWANIE --ZAPOMNIJ RAZ WYSŁAŁEM WNIOSEK Z PROSBĄ O DOFINANSOWANIE NA SPRZET RECHABIL.-ZADNEJ ODPOWIEDZI ZADNEGO POWIADOMIENIA --PRACUJE NA CAŁY ETAT NA UMOWE O PRACE Z ORZECZENIEM {II GRUPA NA STAŁE}W BOLESŁAWCU STRASZNE DZIADOSTWO A DYREKTOR!!!!! NIE WIEM GDZIE MOZNA SIE DOWIEDZIEC O DOFINANSOWANIACH W TYM ZAKŁADZIE --NIKT NIC NIE WIE JEDNA KLIKA ] [ 5

s
@KIOGUSIA

Pani Lucynko niech się Pani ogarnie bo chyba sama Pani nie wieży w to co pisze.

WRO
@KIOGUSIA

Podstawiona wypowiedz ciekawe kto przepracował kilka lat w tym oddziale !!!!!!Lepiej pisac takich bzdur bo kłamstwo nie popłaca chyba że się jest taką samą osobą jak "dyrektorka" tego oddziału

weteran

przeca mowie ze nawet nie 8zl..8 to brutto i z bronią, a ci bez mają tylko 20 gr mniej . Mysle ze z tej jalmuzny ZUSu po Nowym Rok nie sciągna bo zostanie z 5 zl...nic tylko wiać .

z.j

to wam wszystkim współczuję,my w Gliwicach mamy super kierownika p.Darka Zaturowskiego,super człowiek,rozumie ludzi,pomaga jak tylko potrafi.SZACUN

z.j

ELF

JAK WAM TAK CIĘŻKO TO CO TAM JESZCZE ROBICIE?

KRAK
@ELF

Nawiązując do wypowiedzi Elfa po to ta strona jest zrobiona , aby podzielić się opinią. Pracować każdy musi nic nie ma za darmo , pracownik niedoceniany zawsze będzie niezadowolony mimo wszystko czy ta praca daje obciążenie fizyczne czy psychiczne. Za pracę powinna być godna zapłata a ludzie, którzy ja wykonują powinni być odpowiednio motywowani do takich warunków pracy , byłoby wtedy po sprawie i takie strony z opiniami podejrzewam iż nie byłyby potrzebne. Tutaj powinien zajrzeć każdy pracodawca, może by zrozumiał jak traktować pracowników. Bo u nas niestety przykro to pisać , pracownik traktowany jest jak przedmiot nie jak istota żywa...A jeśli o Ciebie Elfie chodzi stwórz swoje fora na temat jak tu nie pracować a żyć, rzeczywistość jest całkiem inna niż co niektórzy sobie wyobrażają, jeśli masz "ciepłą" posadkę i tez traktujesz ludzi jak tu wyżej napisali pracownicy , to gratuluje osiągnąłeś poziom samouwielbienia.

tora
@KRAK

nie ciężko tylko tanio i brak podstawowych rzeczy.

kicia

Jestem pracownikiem DGP Dozorbud catering Legnica pracuje na kuchni , praca wiążę się z dużym obciążeniem fizycznym i oczywiście psychicznym...Brak osób do pracy, ciągle rotacje pracowników przyczyniają się do tego ,ze pracownicy którzy pozostali jeszcze od poprzedniego pracodawcy czyli szpitala są wyczerpani fizycznie i psychicznie. Prawdą jest ,że kierownictwo martwi się tylko o swoje stołki , wypadek w pracy pani kierownik pyta się : cz pani będzie jutro w pracy... nieważne ,że wiadro krwi upłynelo, następne - praca po 7-12 dni w ciągu bez żadnego dnia wolnego , wymagania nie z tej ziemi a w zamian jedynie satysfakcja ,że się spędzilo tyle czasu w pracy .Żadnego dodatkowego wynagrodzenia np. premii o tym w tej firmie można tylko pomarzyć.traktowanie ludzi jak przedmiot to codzienność nie ma odrobiny współczucia dla tak pracujących ludzi ,praca pracą, lecz każdy ma dom , rodzinę...Owszem ktoś mógłby powiedzieć przecież masz wynagrodzenie za darmo nie pracujesz, tak jest na poziomie poniżej minimalnej....Tak duża firma , ale noża nawet brakuje jeśli się coś zepsuje- naprawcie sobie sami.... taka to wspaniała cudowna firma nic dodac nic ująć , bo przykładów można by tu mnożyć...

weteran

Nic tylko pracowac , zachecam! Brak podwyzek w ochronie na sląsku,gdzie z pozwoleniem na bron nie ma nawet 8 zl w warunkach koszarowych, kontrole co kilka dni, straszenie karami finansowymi za rzeczy absurdalne, same umowy zlecenie i wysylane wiekami ,no jedynie ta jałmużna wyplacana na czas jak NARAZIE. Robota murzyna nie praca.

jednoręki
@weteran

8 zł to rozpusta, my w Bolesławcu stoimy za piątaka :)

haha

Awans??!! HA ha ha :D To mnie rozśmieszyłaś!

hej, a ja pracuję w DGP i nie mogę narzekać. Fakt, trzeba się napracować, ale są też oddziały, spokojniejsze. Pracowałam w innej firmie sprzątającej i było podobnie. Ważne, że pensja jest na czas.

szukam

Aktualnie jest ogłoszenie o pracę na pracuj.pl na stanowisko menadzera ds. cateringu w katowicach. Ktoś pracował na tym stanowisku? Jakieś opinie?

dgp
@szukam

totalna bzdura to co ktoś pisze na teamat dyrektorki AS we Wrocławiu !!!! nie zgadzam się z tym. Pracuje w Oddziale Wrocław kilka lat i mam najlepszą Dyrektorkę jaka była dotąd w Oddziale Wrocław. Ten kto pisze niech napisze prawdę dlaczego już nie pracuje.........!! może że miał wszystko gdzieś , olewał pracę to dlaczego dyrektorka miała taką osobę trzymać. Ludzie piszcie prawdę. Za totalne lenistwo nikt wam nie będzie płacił.

mmm
@dgp

Ktoś Ci zapłacił za napisanie tej opinii czy sama Pani Dyrektor sobie ja pisze? :P

Wrocław

Witam wszystkich którzy podzielili się opinią o firmie DGP. Miałem stosunkowo niedawno" przyjemność " pracowania w tej firmie i muszę stwierdzić niestety , że to co piszą ludzie o tej firmie a w szczególności o oddziale Wrocław to prawda.Nie polecam pracy w tym oddziale.Ludzie zadają sobie pytanie z jakiego powodu ? a no z takiego ,że osoba ,która zarządza tym oddziałem nie nadaje się na to stanowisko/ kompletny brak znajomości tematu po mimo ponoć 17 lat w branży/.Gdybym chciał nawet znaleźć jakieś plusy to niestety takich nie posiada.Na dodatek język jakim się posługuje jest przerażający.Używanie słów typu wypchłam , popchłam ,obrobiłam się w rozmowach z kontrahentami i nie tylko nie świadczy chyba dobrze o dyrektorze ,który dowodzi oddziałem bądź co bądź w dużej firmie.Ale zajmijmy się inną kwestią - karanie pracowników.Mam wrażenie ,że jest to sposób tej Pani na zarządzanie oddziałem Wrocław.Bezpodstawne zabieranie pieniędzy jest jej przepustką na trwanie na tym stanowisku bo innego logicznego wytłumaczenia nie znajduję dlaczego ta kobieta jeszcze tam pracuje ,szarga dobre imię firmy i nikt nie wpadł na pomysł żeby przyjechać do oddziału i porozmawiać z pracownikami na temat zarządzania oddziałem.Ja wiem ,że zwykli pracownicy nie są od oceny pracy dyrektora ale w tej sytuacji kiedy co miesiąc, dwa zmienia się np.kadra kierownicza to chyba jest coś nie tak.Za rządów AS było ich chyba 8 w ciągu 9 miesięcznej kadencji.Mam nadzieję , że osoby które poleciły tą Panią na to stanowisko pójdą w końcu po rozum do głowy i przestaną ją kryć bo to też jest w ich interesie bo naglę może się okazać ,że dzięki poczynaniom AS zostaną bez pracy.Mam też nadzieję ,że zarząd firmy DGP czyta opinie od czasu do czasu bo warto.Mam nadzieję ,że nikt nigdy już tej kobiety nie zatrudni w tej branży chyba ,że chce z plajtować albo zepsuć sobie reputację.

W firmie DGP w Warszawie jest podobnie jak w całej Polsce. Wyzysk i nic więcej. Traktują ludzi jak niewolników. Koordynatorka z poodrapywanym lakierem na paznokciach pali najtańsze faje a ma sie za niewiadomo kogo. Potrafi obciąc kase i nic nie wyjaśnić dlaczego. Srodków do mycia nie dają, każe mopy prac samemu a jak się nie podoba to krzyczy ze za brame możemy sobie iść. Nikt nie interesuje sie co ona wyprawia. Dobrze ze się zwolniłam z tej firmy i już nie patrze na ten przetłuszczony łep.

Wrocław

To co napisali wszyscy poprzednicy na temat oddziału we Wrocławiu to prawda! Dzięki pseudo dyrektorce oddział Wrocław jest najgorzej postrzeganym oddziałem w Polsce. Nie wiem jak to się stało, że zostało jej przydzielone to stanowisko. w/w pseudo dyrektor powinna leczyć się na nogi bo na głowę już dawno za późno. Mam nadzieję, że do końca roku rozwiąże się problem oddziału Wrocław.Zastanawia mnie w tym wszystkim to, że Legnica ( Pani prezes) nie reaguje na brak kompetencji i sposób zarządzania. Nikt z właścicieli firmy nie zastanawia się jak może dobrze funkcjonować oddział kiedy co dwa lub cztery miesiące jest wymieniana kadra kierownicza, odchodzą też pracownicy niższego szczebla. Mam nadzieję, że w końcu dotrze to do świadomości Pani prezes. Życzę firmie DGP ( kolosowi na glinianych nogach) aby rychło się wywrócił.

ktoś

i tak czeka ich zagłada, ozusowanie nadchodzi.. :) Pieprzony Dziadobud

Trzymajcie sie z dala od Dgp Clean Partner W Sopocie,tu znikaja pensje pracownikow.

asia

Wygraliscie przetarg szpitala w legnicy i co? jak dalej macie zamaiar tak ludzi traktowac? ile sobie do kieszeni nabraliscie ? a ludziom co ? zreszta wy opiniami sie nie przejmujecie hipokryci

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.