Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

pedro

ludzie nie wiem czy mozna gorzej trafić

DGP Katowice W dniu 05.10.2011 umawiam się telef. w celu spotkania dot. przyjęcia do pracy z Panią kierownik Bożeną. W dniu 06.10.2011 r. o godz. 7.50 dzwoni Pani kierownik, że mam przyjechać celem omówienia warunków wstępnych i podpisania umowy. Jestem punktualnie o godz.9.50 jadąc 20 km. w Katowickim spodku. Kier. obiektu przychodzi o 10.20 i oznajmia że już podpisała umowę z inną osobą.Dowiedziałem się że to blef Pani kierownik Bożeno!!!!! tak się nie robi. Ja wiem że w tej firmie się traci klasę ale mogła pani dać znać. Proszę pamiętać mimo tego o kulturze i godności jaka pani obowiązuje w kontaktach z ludźmi. Czyżby Ci co piszą na Wasz temat mieli 100 % racji. Pozdrawiam wszystkich pokrzywdzonych przez DGP

pracowałem w tej firmie pare lat w lubinie i powiem szczerze to firma [usunięte przez moderatora] Wyciągają jak najwiecej sie da KASY z PEFRONU aby napełnić kieszenie Zatrudniaja osoby z grupa niepełnosprawnosci gdzie maja ogromne refundusze za nie A taki pracownik zarabia marne grosze. Żeby zamknąć geby ludziom organizuje sie tam doroczne spędy pracowników na tzw osrodku oaza w ścinawie gdzie firma sie chwali co zdziałała a ludzie moga sie napić piwa za darmo i poskakać przy cymbałkach a potem znów orka po 72 godz na obiekcie jednym słowem firma do bani

pracow.licenc.

Otóż to! Ciekawe czy Wydział Postępowań Administracyjnych w Szczecinie ma na ten temat wiedzę? Bo czy prawidłowością jest fakt, że w obiekcie OBOWIĄZKOWEJ OCHRONY zatrudnia się ludzi schorowanych, o znacznym stopniu niepełnosprawności? Lada miesiąc odbędzie się kontrola WPA we wszystkich trzech elektrowniach. A może o tym anormalnym procederze należałoby poinformować bezpośrednio KG Policji?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

dowódcą został po napisaniu anonimu na swojego dowódcę

Szczecin

DOZORBUD- wygrał przetarg na ochronę elektrowni w Szczecinie. Jakim cudem ? skoro stawka była nieprawdopodobnie niska, która pozwala przypuszczać, że to pranie brudnych pieniędzy. Firma jest [usunięte przez moderatora] i traktuje ludzi jak śmieci i [usunięte przez moderatora]. Pierwsze co, to obiecali utrzymanie poprzedniej stawki aby nikt nie odszedł. Potem zaczęli obcinać i [usunięte przez moderatora]na ZUS-ie. No i zaczął zwalniać tych z którymi musiałby podpisać umowę o pracę. Zaczęli przyjmować do ochrony ludzi z grupą (po zawale , z bajpasami, kulejących a nawet dializowanych itp.) Jedno wielkie [usunięte przez moderatora]i szwindel. Ciągle płacą kary.za brak ludzi na zmianach. Zatrudniają na umowę zlecenie w kilku firmach córkach. Ciekawe dlaczego państwo się nie przyjrzy tej firmie ? czy może ktoś ma w tym interes.? a może to mafia w białych kołnierzykach?

chamstwo i [usunięte przez moderatora] jak to w dzisiejszych czasach możliwe żeby te wieśniaki się tak panoszyły i są bezkarni ale już niedługo........

jaa

Firma TRAGEDIA i w Warszawie!!!!!!!!! Pracuje w jednej ze stołowek i jest TRAGICZNIE!!!!!!!! na umowe czeka sie niewiadomo ile,nadgodzin brak,pracy bardzo duzo!!!! Ludzi niechca zatrudniac jest masakra!!!!! omijajcie ta firme z daleka!!!!!!!

sami swoi

3 miesiace temu weszli do kedzierzyna na zaklady azotowe do dnia dzisiejszego brakuje im 40% skladu.ludzie uciekaja byle gdzie byle nie dozurbud.banda[usunięte przez moderatora] , głodowe pensje.ale kedzierzyn ich jeszcze[usunięte przez moderatora] ;)

Siwy

Zgadzam sie z wszystkimi negatywnymi opiniami.Obnizaja zarobki do minimalnych jednoczesnie zmniejszajac liczbe pracownikow i zwiekszajac zakres i liczbe obowiazkow. Umowy przedluzaja z miesiaca na miesiac. Firma PASOZYT

o co chodzi

to czemu pracujecie w tej firmie skoro tak ,źle. Tylko narzekać potraficie. U mnie na osiedlu był ochroniarz. Pracował w agencji spółdzielnia mieszkaniowa zrezygnowała bo było za drogo. Sam się zgłosił do spółdzielni i za połowę stawki ochrania ma teraz 5 pracowników do pomocy. BO CHCIAŁ i ZROBIŁ a wy tylko narzekacie. [usunięte przez moderatora] naród, tylko daj

wzburzona

ja też pracuję w tej firmie i tego nie można w żaden sposób nazwać pracą tylko[usunięte przez moderatora] ludzi do granic wytrzymałości nikt tam nie liczy się z człowiekiem a na przegranej pozycji stoją osoby zatrudnione na umowe zlecenie pracują za trzech i nic z tego nie maja jeżeli osoba z orzeczeniem pójdzie na urlop lub na zwolnienie lekarskie to trzeba ją zastąpić i nie pytają się czy dana osoba temu podoła trzeba to zrobić; jestem młodą osobą a po tygodniu pracy czułam sie jak ciężko spracowana staruszka więc nie mydlijcie oczu ludziom !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jebać DGP grupa Polska

Powiem krotko zwiezle i tematycznie.Wszyscy Pracownicy dozorbudu zrobcie strajk zbiorowy(tj.ogolnopolski) i niepracujcie przez kilka dni na tych darmozjadów wtedy portki zaczna wasz moscia puchnac nie musimy na nich harowac banda degeneratow tfu pluje na was. Zwalniam sie wole na budowie pracowac 12zl/h jako pomocnik

kholoud

firma-DNO. po 10latach pracy wyrzucaja na bruk, bo III stopien niepelnosprawnosci im nie starcza,za male doplaty. i kaza ci sie jeszcze zwolnic, bo inaczej by odprawy weszly w gre, a tak zwolnij sie albo my cos na ciebie znajdziemy i dyscyplinarka polecisz. szef ochrony wlazid...a, dyrektor zyje w swoim swiecie, niczym sie nie interesuje. ludzie robia po 300godzin,a innym do normatywu brakuje i blagaja o wiecej. firma pijakow i nierobow, im gorzej pracujesz tym wieksza masz przyszlosc. napij sie na posterunku, przespij, wytrzezwiej i wszystko bedzie ok. a pracuj porzadnie, badz na kazde zawolanie - i w ich oczach jestes do niczego. nie interesuja sie nalezytym wykonaniem kontraktu, tylko fakturami i ewentualnymi podwyzkami i obnizkami plac dla ludzi. odradzam, odradzam, odradzam. i mam nadzieje ze w koncu MSWiA sie nimi zainteresuje. licencja pracownika ochrony dla osob niepelnosprawnych?! ochroniarze z epilepsja i chorobami psychicznymi?!?! ta firma to jedno WIELKIE nieporozumienie

ślązak

Ludkowie! W katowickiej Silezji dowódcą został kapuś numer jeden, co chwilę lata kablować do dyrekcji. Uważjta na niego.

malgorzta18

Najgorsza firma w jwkiej pracowalem w swoim życiu a mam już trochę lat pracy oszukuja tą firma powinny zainteresować się organy Państwa do ścigania tego typu przestepsw gospodarczych wygrywaja przetargi izatrudniaja ludzi z 2 grupa inwalidzką maja pracownika za darmo bo PEFRON doplaca

tak , macie panstwo racje jestem pracownikiem , makabra , ani urlopu, ani dnia zwolnienia , bo za to firma nie zapłaci, od roku umowa zlecenie , pracuje w woj. swietorzyskim. Pracodawco obudz sie , bo firma siega dna ,a my po mału mówimy dosc , 1000 zł. na reke , za 240godz. , to nawet świety by nie wytrzymał.

Staszek

GDZIE JEST PAŃSTWOWA INSPEKCJA PRACY w KATOWICACH???????!!!!!!!!!!!!!!!!!!???????????????????????????????CZY SIEDZI W KIESZENI BOGATYCH [usunięte przez moderatora]???!!! Praowałem w Dozorbudzie w tzw"CENTRUM PSYCHIATRII",mam drugą grupę inwalidzką-PRACOWAŁEM NAWET 72 GODZINY NON STOP!!! Jak zachorowałem,bo dowódca[usunięte przez moderatora] kazał odśnieżać nie zważając na mróz-w swetrach i półbutach,to kazał mi podrzeć L4 i iść do pracy.W przeszłości chorowałem na gruźlice i w dniu,gdy przyniosłem L4,PLUŁEM KRWIĄ!!!Pracowałem w tym dniu,mając MAJĄC KONTAKT Z WIELOMA PACJENTAMI SZPITALA!!!Postanowiłem o procederach "dowódcy poinformować kierownictwo na ul.Jesionowej w Katowicach,-NATYCHMIAST MNIE ZWOLNIONO!!!KOGO CHRONIĄ ZAKŁADY PRACY CHRONIONEJ???!!!-Komunistycznych zbrodniarzy-ten dzisiejszy kwiat polskiego kapitału??Firma DOZORBUD zatrudnia 500 ludzi ,to pewnie już sobie kupiła wszystkich potrzebnych inspektorów i urzędników w tym popapranym państwie!!!!!!!!PRAWO TU JEST UŻYWANE TYLKO DLA TYCH,KTÓRZY ZARABIAJĄ POWYŻEJ ŚREDNIEJ KRAJOWEJ,UCZCIWYCH NA TAKIE PRAWO NIE STAĆ!!!

niki

Niestety ale dozorbud niema dobrej opini i to nietylko w katowicach,bo też w Toruniu,Włocławku,Bydgoszczy można by tak wymieniać jeszcze długo ale nie oto chodzi,wracając do tematu pieniędzy płacą grosze niepotrafią wywiązywać się ze swoich obowiązków jako pracodawca.Mają zero zainteresowania swoimi pracownikami traktują ich jak przedmioty.Mogłabym tak pisaćwnieskończonoś ale napisz tylko tak.Jest to firma krzak której trzeba by podciąć gałezie.

niki

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.