Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Dyzio

Poznan dgp biuro nikt nic niewie czasem jedynie można coś załatwić pod lidlem na Ostrowskiej tam sobie jeżdżą skodą służbową po bułki

Ramzes
@Dyzio

Tragicznie nędzna i (usunięte przez administratora)firma.. każą pracować pracownikom za stawkę niższą od najniższej Krajowej. Zwykłe złodziejstwo. Żerują stale i systematycznie na grupie inwalidzkiej. Muszą mieć gdzieś mocne układy w pip, ponieważ jeszcze nie została ta firma zlikwidowana. A za to co robi swoim pracownikom to już dawno powinna być zlikwidowana..... taka jest prawda.

jola pisze

Jola Pracowałam w wielu firmach i chcecie to wierzcie ,albo nie .DGP Dozorbud nigdy nie spóżnia sie z wypłata ,wysyłaja na wakacje jest karta multi sport są talony na Swieta. Polecem

A w tym samym roku udało się tam zatrudniać? Tamta opinia jest na przykład sprzed dwóch lat. i przede wszystkim jaki był powód tego, że z finansami był jakiś problem? Jak ostatecznie się rozwiązał?

Roxa Nowy wpis

Menedżer ds. kluczowych klientów ma teraz dodaną ofertę z określoną jedyną formą umowy, którą jest ta o pracę. Zastanawiam się czy tylko ona jest możliwa faktycznie do zawarcia. Jeśli ktoś nalegałby na B2B czy byłby możliwy wraz z elastycznymi ustaleniami?

Leszek Kuzia Nowy wpis

Pracowałem w tej Firmie jako ochroniarz i z przyczyn zdrowotnych musiałem odejść z pracy. Pracodawca udzielił mi pomocy przy odejściu i wywiązał się ze wszystkich swoich zobowiązań finansowych. Dziękuję za zainteresowanie mną jako pracownikiem, udzielona pomoc ( porada, kontakt telefoniczny) ), po prostu ludzkim podejściem

Zoja Nowy wpis

Widziałam, że macie od jakiegoś czasu dodana ofertę dla spawacza. Piszą ze za dwa dni jest start tam w Lipsku, więc może już ktoś się zgłosił i dziś wyjeżdża? Piszą o spawaniu rur czarnych za jakieś 20 euro od godziny. Na ile faktycznie warto puścić partnera?

Ewa Wołoch Nowy wpis

Jestem zbulwersowana osobami na stanowisku kierownika i brygadzisty w szpitalu na Katowickiej w Opolu .Osoby na danych stanowiskach mobingowaly mnie przez 6 lat mojej byłam pracownikiem który praktycznie prawie nie wychodził że szpitala pracował non stop i wykonywał swoją pracę w sposób wyróżniający i odstający od norm innych pań na podobnym stanowisku i na początku swojej kariery często zwracałam uwagę czy to pani Edycie czy wczy to osobie na stanowisku brygadzisty po prostu byłam zdania że w szpitalu powinien być zachowany poziom reżimu sanitarnego a zazwyczaj wyglądało to tak że inni pracownicy potrafili nie zdezynfekować danej powierzchni wcale a wszystkim mówili że usługa została przez nich wykonana bardzo mi się nie podobało takie podejście i na moje komentarze w biurze zamiast pani Edyta zwrócić uwagę osobie która robiła to sposób skandaliczny stopniowo niszczyła mnie zwracając uwagę że to ja nie mam racji jak trzeba było wspomóc firmę którą gdzieś wygrała przetarg na terenie Polski to właśnie mnie wybierano że wszystkich pracowników z całego szpitala żebym reprezentowała firmę i wykonała to w sposób żeby nie przynieść firmie wstydu dodam że nawet po delegacji w Warszawie pracownicy że szpitala w którym odbyłam delegację wydzwaniali do firmy że oni nie chcą nikogo innego do pracy tylko panią Ewę a pani Edyta odpowiedziała im wtedy że chyba zgłupiała bo pani Ewa jest z Opola a nie z Warszawy i że nie ma takiej opcji .przez lata byłam gnojna przenoszona na inne oddziały firma dawała mi do zrozumienia że jestem pracownikiem z którym wiecznie są problemy ale w momencie jak coś potrzebowali potrafili być wyjątkowo wręcz aż wtedy powiem tak kipiało miodem tak mi słodzili żebym tylkomobstawila luke gdzie brakowało pracownika jak chcieli się mnie pozbyć z jednego z oddziałów użyli kłamstwa że był napisany na mnie raport przez pielęgniarki w komputerze oczywiście nic takiego nie miało miejsca bo postanowiłam to sprawdzić i dociekać prawdy i gdy zawiadomiłam o tym Marysię z biura powiedziała mi wtedy zostaw to bo Cię zwolnią ciągle przez lata używała tego straszaka gdy zwracałam uwagę na nie właściwe zachowanie ciągle jedno i to samo zwolnią Cię Marysia w dniach wolnych nękała mnie telefonami mającymi na celu nękanie mnie mimo iż to nie ja byłam winna nawet mnie namawiała żebym chodziła do biura do pani Edyty i kablowala na współpracownicę na co ja się nie zgodziłam w ostatnim czasie gdy otrzymałam kolejny telefon w dniu wolnym od pracy nie wytrzymując kolejnej nie właściwej formy rozmowy przez brygadzistę nie wytrzymałam tego i poszłam na chorobowe i zablokowalam numer telefonu od brygadzisty Marysi postanawiając że moja praca zawodowa w tej firmie dobiega właśnie końca oczywiście po raz kolejny firma chciała mnie ukarać bo słyszałam co znowu szykowano na mnie po powrocie z chorobowego ale tak jak mówi przysłowie kto pod kim kopie dołki ten sam w nie wpada nikt z biura nie podejrzewał tego że ja zwolnię się w końcu z tej firmy chciano mnie niszczyć dalej sprawa oddana do sądu pracy o długoletni (usunięte przez administratora) po to żeby firma dowiedziała się jak działa biuro w szpitalu w Opolu i jak załatwia sprawy z pracownikami i tu nie chodzi o czyjeś karanie czy zemstę tu liczy się sprawiedliwość i ukazanie prawdy że to nie ja byłam ta czarną owcą na jaką mnie kreowano przez lata tylko niestety osoby zatrudnione na stanowisku kierowniczym rozwiązywały w sposób niezgodny z prawem pracy i przęde wszystkim stosując wieloletni (usunięte przez administratora) i zastraszanie po prostu brak słów nazbieralo się tego przez lata to będzie cały poemat w pozwie do sądu pracy ale ukaże całą prawdę o firmie a za odszkodowanie z wygranej sprawy w sądzie pracy bardzo chętnie się zrelaksuje i w końcu odpocznę bo we wspomnianej firmie i w kolejnych spółkach które ciągłe się zmieniały nawet nie chodziłam na urlop calkowicie oddając się pracy w kolejnych spółkach należących do tej firmy

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

W tej ofercie, która jest tu dostępna dla Kierownika ds. Ochrony osób i mienia w wymogach została wpisana dyspozycyjność. Jak należy ja rozumieć? Nie ma się określonych godzin (usunięte przez administratora)

Natalia

Nie polecam pracy w Katowicach w przychodni, marnowanie czasu. Koordynatorka to jakaś kpina zajęta rozmowami telefonicznymi sprawami prywatnymi. Nikogo tam nie dziwi że firma dostaje kary i lada moment ich wywalą.

Kandydatka

Dzień dobry, jak oceniacie wrocławskie warunki zatrudnienia. Mam zacząć sprzatac ale nie jestem przekonana..

Ktoś widzę ze nawiązał do Kierownictwa w Gdańsku a akurat na ten rejon poszukują od prawie miesiąca właśnie na to stanowisko. ciekawe czym spowodowana jest rotacja? w każdym razie czy był ktoś na rozmowie? co sprawdzają u przyszłego kierownika?

jola pisze

Renata
@jola pisze

A ta wypłata porządna chociaż?

Barbara

Karta multi sport? Talony na święta? Pierwszy raz słyszę

Halina
@Barbara

Czyli rozumiem, że tych dodatków nie ma? Są w takim razie jakieś premie? Jeśli tak, to jak wygląda system premiowy?

Ddd
@Halina

Nie ma żadnych premi nie wypłacają żadnych dodatków obiecują tylko przd podpusaniu umowy później się okazuje że nic się należy piszą wczasy pod gruszą śmiech na sali ciekawe dla kogo bo napewno nie dla pracowników. Dodatek na święta czyli k a rpiowe tak napewno chyba że sam sobie puścisz karpia jak to się mówi papier wszystko przyjmie a rzeczywistości jes inna. Tylko obiecują

Patrycja
@jola pisze

Przestań kłamać dziewczyno. Pracuje w DGP od kilku lat, nie ma żadnych talonów na święta ,patrzą tylko aby każdemu przyciąć z pensji , żadnych wyjazdów ,wczasów pod grusza . Ta firma to nieporozumienie. Nie rozumiem ,po ch.. się pchają w przetargi ,rozbijają wieloletnie zespoły ,zatrudniają ludzi z orzeczeniem ,a my musimy za nich pracować ,bo sobie zywczajnie tacy ludzie nie radzą ,praca jest ciężka

Teresa
@Patrycja

Ale skoro tak źle piszesz o firmie to dlaczego pracujesz tam kilka lat? Może jednak jest coś co trzyma pracowników w tej firmie. Ale dlaczego pracować musicie za niepełnosparwnych, chyba każdy ma swój przydział obowiązków?

Ewelina

czyli wszyscy mają tutaj ten tytuł i czynnie z tego korzystają? A tak abstrahując skoro niby tak przycinają te pensję, jak ktoś wspomniał... To czemu ludzie tu od lat pracują? Co ich tu trzyma alternatywnego?

Bolo
@jola pisze

Gdzie jest taki socjal bo z tego co wiem to jest tylko zwrot za leki

Ewelina
@Bolo

Nie sportujecie się tu jednak? za leki ile jest max ten zwrotki i co do talonów na święta to cos w Wielkanoc będzie?

Kinga
@jola pisze

Pracuje prawie 3 lata, żadnych bonów na święta a o karcie multi sport to można pomarzyć.

DGP CLEANER

Ostrzeżenie ,firma sprzatajaca DGP Elektrociepłownia ,praca jak każda inna ,obiekt również miły ,ale co do podejścia pani Brygadzistki która pracuje tam już bardzo długo ,to tak trochę traktowanie ludzi ...brak wiedzy ,niema gdzie zjeść śniadania ,każą jeść na rejonach czyli na holach P.Kierownik przyjeżdża tylko rozmawia z Brygadzistka ,nie pyta nowego pracownika czy wszystko wporzadku ,ludzie są różni ,jedni małomówni ,ale zdążają się też osoby które lubią rozmawiać i poznawać ludzi przy okazji wykonywać powierzone zadania ...TAM OCZYWIŚCIE JEST ZAKAZ ROZMOW ,NIE MOZNA TRZEBA TYRAC JAK (usunięte przez administratora)A INNI W KLAPECZKACH MOGA SOBIE SIEDZIEC ,SPRZATAJAC BIURA TRZEBA CHODZIC W CIEZKICH BUTACH BHP????,ROZUMIE SIE NA TERENIE PRZEJŚCIA Z OBIEKTU PRZEZ TEREN ZEWNETRZNY NA INNY BUDYNEK ALE CALY DZIEŃ PRZY SPRZATANIU BIUR JEST TO KATORGA JESLI KTOS MA CHOROBY ZWYRODNIENIOWE STOP ,NO ALE CÓŻ,NIE TRZEBA DLUGO PRACOWAĆ ZEBY PEWNE RZECZY ZAOBSERWOWAĆ NIE RYZYKUJCIE ZDROWIEM ,PANIE TAM PRACUJA TEZ DLUGO BO MOŻE PRZYZWYCZAJENIE LUB PRZYJAŹŃ,ALE NOWY PRACOWNIK JAK ZAOBSERWUJE TO TEN KTO SIE SZANUJE I ZNA SWOJE WARTOSCI NIE BĘDZIE TAM DLUGO PRACOWAŁ POZDRAWIAM

@DGP CLEANER

Dzięki za info, bo właśnie szukają osób do sprzątania teraz i mam wysłać cv. Jest tylko problem z brygadzistka i tymi butami? Reszta okej? Jaką oni stawkę ci zaproponowali, bo nie ma jej napisanej w ofercie? Środki czystości itp zapewniają? W ile osób sprzątacie obiekt?

Czy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. organizuje staże dla studentów?

Ano

Elektrociepłowni w firmie DGP , niema gdzie zjeść sniadanua każą jeść na rejonach ,zero poszanowania pracownika ,uważają się za lepsze od innych a (usunięte przez administratora) robią

@Ano

Podkreślasz przy tym brak warunków socjalnych? Ale teraz nie wiem czy zgłaszaliście wprost komuś taki problem? Do kogo powinno się z tym zwrócić i jak to w zasadzie komentują?

Ewcia

Witam, czy istnieje jakieś wyjaśnienie tego stwierdzenia, że ktoś pracuje za mniej niż najniższa? Możecie jakoś wyjaśnić te okoliczności? Po prostu oferta dla specjalisty ds. kosztorysowania mnie zainteresowała i w niej co prawda nie ma podanych widełek placowych, ale chciałabym się tym samym dowiedzieć w pierwszej kolejności o co tak naprawdę chodzi.

Dyzio

Byla pracownica 15.11 2022
@Dyzio

Firma kogucik (usunięte przez administratora) swoich pracowników-na urlopach,nie płaci dodatków nocnych,nie wypłaca najnizszek krajowej pomimo tego ,że jest w umowie wpisane 3010.00 zł nie zwraca za bad lekarskie pomimo przedstawionej faktury VAT.Kierownik opowiada głupoty, których nie chce się nawet słuchać. Nie polecam tej firmy nikomu.Zwolnolam się z tamtad i to szybko a moja sprawa wylądował w PIP w Legnicy

Jan
@Dyzio

Jeszcze nie naliczono nowych pensji, brak umów

Ramzes
@Dyzio

Jeju, a co to za wpisy tutaj są? Aż włosy się jeżą na głowie. Chyba gęsto u was z atmosferą i koleżeństwem w pracy, co? Chcę wysłać cv na specjalistkę ds kosztorysowania, czytam ofertę i piszą tam o zgranym zespole. Teraz to ja się wolę upewnić, czy w przypadku działu tak faktycznie jest? Co kryje się pod atrakcyjnym wynagrodzeniem? Podzieli się ktoś widełkami? I mozliwością rozwoju, bo ponoć awansowac można? Szkolenia jakie tu macie?:) Coś ciekawego?

Goja

Jak to jest że w pewnym miejscu brygadzistka ma taką moc że mimo braku pracowników kierownik zwalnia ludzi. Ona jest winna wszystkiemu a jednak nie traci pracy.

@Goja

Hej, jaki powód zwolnień podała? Co tam sie dzieje u was w firmie? Chłopak chce aplikowac na kosztorysanta, ale szuka czegoś stabilnego, no i przełożonych z którymi można się dogadać. PS skoro zwolnienie jest faktycznie bezpodstawne, to chyba mozna cos z tym zrobić, jesli ma sie uop?

Goya

Brygadzistka nie lubi ludzi. Cały czas narzeka na nich, wymyślą glupoty, kłamie i napuszcza kierownika a ten pod wpływem emocji wyzywa pracowników i zwalnia. Tylu fajnych ludzi zwolniono lub sami odeszli przez brygadzistke, a ta dalej pracuje i szaleje a ludzi brakuje do pracy

@Goya

A jak tu można się stać takim brygadzistą? Ciekawa jestem tej funkcji, skoro opisujesz ją jako tak wpływową. Jakiś zakres obowiązków na umowie występuje? I jakie z tego jest wynagrodzenie? To sama podstawa czy także premie występują?

Czy ktoś pracował kiedyś w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. jako sprzątanie? Jakie macie wrażenia?

Ela

Ja pracowałam,ale na innym stanowisku i nie polecam pracy w tej firmie na jakimkolwiek stanowisku - totalny burd..! Ogłoszeń mają teraz na pracuj.pl mnóstwo i ludzie się nabierają na takiego pracodawcę eh..

@myszka

Ja pracowałam.Nie polecam w Łodzi na Tymienieckiego.Pani Bożena pseudo brygadzista i Sprzątaczka Kaś km a Szymańska co drugie słowo wulgarne,darły się na mnie aż wylądowałam z wymiotami w szpitalu i odeszłam z tamtąd.Teraz wiem że znów tam szukają ludzi.Kto tam wytrzyma? Zróbcie tam porządek bo szkoda ludzi

Ooo, widzę, że chętnie dzielicie się opiniami o pracy tutaj, to super. Może w takim razie ktoś mi pomóc? Chcę aplikować na stanowisko Kierownika Projektu budowlanego. Warto, czy nie? ;) Piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu, stabilnej i długoterminowej współpracy, możliwości awansu. To mydlenie oczu, czy faktycznie tak jest? Napisze ktoś widełki ile płacą?

Jakie są warunki zatrudnienia w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Wiola była pracownica

Ja z tej firmy DGP sprzątającej pracowałam w ZUS w Dąbrowie Górniczej i byłam z tej pracy zadowolona ale że mi umowy o pracę nie przedłużyli i też dobrze zarabiałam bo 2617,50 zł brutto a teraz szukam nowej pracy

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 6 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.