Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

ślązaczka

18 listopada byłam z koleżanką na papierosie koło portierni.Facet skaleczył się w palec i prosił portiera o plaster lub bandaż. Portier pokazał pustą apteczkę i powiedział że od kilku miesięcy prosi się o uzupełnienie i nic.Było po15.00 i wychodził naczelny DGP i w ogóle nie zareagował Pokazała się kierowniczka za nim, która też szla do domu oddając klucze na portierni z torbą pełną dokumentów i na ten moment wrócił naczelny ,bo słyszał awanturę.Zapytał się "[usunięte przez moderatora]wszystko w porządku". Ta odpowiedziała że "tak"nie wiedząc co się dzieje, ale była tak wystraszona że szok. Biedna firma bo ludziom płaci grosze na plaster w apteczce niema ale brykami dyrektorzy jeżdżą na Wrocławskich numerach. Ten z Dąbrowy niech stanie na papierosie przy portierni w Katowicach i posłucha co mówią ludzie zwalniani z DGP Katowice. Kiedyś słyszałyśmy o szkoleniach, jak jedna w Olkuszu poszalała. Ciekawe czy mąż albo jej chłopak wie co z niej za ziółko.Ostatnio zwolnili taką wysoką chyba [usunięte przez moderatora]ej było bo nie pasowała do integracji jaką często robią. Ciekawe jak się skończyły Andrzejki i która straciła chłopaka lub męża przez to.

AAA

CO TO ZA FIRMA?wygrywają przetargi za grosze a cierpią na tym zwykli pracownicy UMOWA ZLECENIE A WYNGRODZENIE ZBLIRZONE DO JAŁMURZNY WIĘCEJ ZAROBIĆ MOŻNA POD KOŚCIOŁEM Z KAPELUSZEM W RĘKU!!!! BANDA[usunięte przez moderatora]I !!!

ślązak

Firma byłych SB-ków UB-ków milicjantów. Jeden z kierowników chwalił się że zakuli w kajdanki po mszy za ojczyzne w stanie wojennym w Sosnowcu 40-tu uczestników i to do barierek. Pracują tam sami rozwodnicy. Jak wyglądają spotkania integracyjne, gdzie po nocach pijane kobiety wracają do domów. Rok temu taka była w elektrowni Rybnik. Moralne dno jak szef od[usunięte przez moderatora]. i [usunięte przez moderatora]zwraca się także do kobiet. Niedołężni starcy lub ludzie z grupą pracują w ochronie.

pracownik dgp

jezeli w legnicy jest tak jak w innych oddzialach to ja wymiekam lezac!!! [usunięte przez moderatora]??? moze!? ale praca w takiej firmie to lepiej kopnac w kalendarz pracowac za jałmożne (mniej niz min. panstwowe) i najczesciej umowa zlecenie a pracownik gorzej traktowany niz pies bez panski na podworku, w moim oddziale rozwiniecie skrotu dgp to Dalej Glupi Pracuje albo Doborowa Grupa [usunięte przez moderatora] :) hehe odradzam na dluzsza mete

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
dąbrowiak

Bzdura Kolego ! Ja pracuje w tej Firmie od marca tego roku i mam totalnie odmienne zdanie ! Teraz planuje wziać 2 m-ce urlopu bezplatnego/ pomoc rodzinie/ i mocno sie zastanawiam. Nie chcialbym stracic pracy tutaj a pracuje na umowe o Prace a nie na ZLECENIE. Pracowalem w kilku ochronach a o tej mam najlepsze zdanie

kabi

Firma jednym słowem mówiąc-[usunięte przez moderatora] praca od rana do wieczora, o sobotach i niedzialach nie wspominając, nie wypłacają należytych pieniędzy za nadgodziny, każdy na umowe-zlecenie. Odradzam każdemu- [usunięte przez moderatora]!!

niepocieszony

Gdzie jest MSWiA jak mozna zatrudniac ludzi z grupa niepełnosprawnosci i jeszcze najlepiej z licencja skoro w ustawie jest mowa o pełnej sprawnosci fizycznej i psychicznej takich poszukuje Dozorbud

Jeśli chodzi o "Centum Psychiatri"w Katowicach,firma Dozorbud popisała się tam na początku maja b.r.-Pacjent pobił kilku schorowanych starszych ludzi-pracowników Dozorbudu-którzy powinni raczej leżeć w szpitalu,a nie tam pracować.Wszystkich zabrało pogotowie po tym zajściu.Musiała interweniować policja,by obezwładnić pacjenta.(Po wyzdrowieniu,poszkodowani pracownicy wrócili do pracy.Kazano im wcześniej podrzeć i wyrzucic L4 i nie składać żadnych wniosków o odszkodowania itp.../?) Z taką "ochroną" w tym szpitalu,policja ma cały czas pełne ręce roboty.Niewiem co decydowało o wyborze takiej "firmy"??? Dlaczego ludzie pracujący bezpośrednio z pacjentami-mający kontakt z ich krwią nie mają żadnych badań lekarskich??? Czy musi ktoś zginąć,by odpowiednie służby,przyjzały się procederom mającym miejsce w tym szpitalu??? ŻYCZĘ LUDZIOM ODPOWIEDZIALNYM ZA ZAJŚCIA MAJĄCE MIEJSCE W TEJ PLACÓWCE;-WIĘCEJ ROZWAGI I ODRBINY ZDROWEGO ROZSĄDKU!!! O moralności nie wspomnę,bo to ponoć wynosi się z domu...

Najciekawsze mają stwaki - ( jak to tak można nazwać...) - 3,80zł za godzinę netto.Centrum Psychiatrii w Katowicach,- większość przyjęta na umowe zlecenie,podpisują listę obecności,mają grafik,codziennie są kontrolowani przez zleceniodawców.Zleceniobiorcy pracują w szpitalu przy pacjentach,nie mając żadnych badań,ani przeszkolenia do takiej pracy.Dostałem tam "ofertę" z urzędu - żenujące!

Jakie duchy lub jacy ludzie stoją za firmą z Legnicy która wygrała przetargi na kopalniach wojewodztwa Śląskiego i nie wywiązuje się w żaden sposób z umów podpisanych. Gdzie osoby z kierownictwa kopalń którzy powinni kontrolować jakość i rzetelność wykonywania prac zgodnie z umową. Przetarg wygrany i o resztę nie trzeba się martwić Tutaj są oszczędności "Firma Lipa " wiedzą tylko jedno jak wypisać fakturę miesięczną a ty głupi Ślązaku pracuj na te elity z Legnicy

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.