Opinie o Lewkorp Kamil Lewko w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Lewkorp Kamil Lewko. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lewkorp Kamil Lewko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lewkorp Kamil Lewko w Legnica

LEWKORP Nowy wpis

Aktualnie poszukujemy kierowcy-pracownika do obsługi przystanków autobusowych oraz miejskich koszy ulicznych, prac porządkowych na terenach zewnętrznych, koszenia trawy, grabienia liści itp.

Dominika Nowy wpis

Czy pan Kamil potrzebuje teraz operatorów minikoparki, ludzi do ekipy sprzątającej po remontach lub do prania i ozonowania dywanów? Może ktoś mógłby przełamać tę ciszę i dać znać, przecież w czasach, kiedy dezynfekcja jest na wagę złota, pracy dla firmy Lewkorp raczej nie zabraknie.

Dominika Nowy wpis

Widziałam, że Lewkorp podarował voucher na swoje usługi na licytację charytatywną dla chorej Kornelii. To się chwali! Przy okazji mam pytanie o pracę w tej firmie. Jest obecnie jakaś rekrutacja otwarta? proszę o odzew.

Ewa K. Nowy wpis

Polecam Lewkorp cleaning system. Zgodnie z umową terminowo, szybko, solidnie i w przystępnej cenie uprzątnięto mieszkanie do sprzedania. Bez problemów przyjęto dodatkowe, zadania. Jestem zadowolona z usługi.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lewkorp Kamil Lewko się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Angelina bxxx

Nie polecam niekompetencja cennik biora z innych firm zero wiedzy na temat tego co robia czysta amatorszczyzna brak słów zamawiasz serwis sprzatajacy a w zamian dostajesz mega rachunek i na koniec wisienka na torcie musisz samemu robic poprawki

Miras9101

Lewkorp to solidna,niezawodna,skuteczna,najtańsza i godna polecenia firma w mieście :)

Zostaw merytoryczną opinię o Lewkorp Kamil Lewko - Legnica

• Jak się pracuje w Lewkorp Kamil Lewko?

Zobacz opinie na temat firmy Lewkorp Kamil Lewko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Lewkorp Kamil Lewko
  • Jagiellońska 3 lok. 8