Opinie o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DGP Grupa Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie DGP Grupa Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. w Legnica

Hanna

Tylko pracownikom się nie chce pracować! Szanujcie to co macie !!!!

Grześ

W Legnickim Szpitalu jest teraz Pani Dyrektor i Pani kierownik Joanna to kobiety kompetentne!!!! jest normalna znająca się Pani Kadrowa i Pani magazynier !!! wrescie jest normalnie!!!!!!

Basia

jeżeli ma się aspiracje na kierownika no to wybaczcie ale staż też musisz mieć i doświadczenie! W Szpitalu Legnica już pokazała jedna pani Justynka i pan Dyrektor byli bez kompetencji ! zupełnie nie znali się na pracy w szpitalu!dobrze że ich już nie ma!!! HUUUURRRRAAAA !!!!!!!!

@Basia

A teraz jest pięknie ??? Syff w całym szpitaluuu i to ma byc lepiej?? Zart !!!!

gerwazy

Dziękujemy! narescie nie ma Justynki i jej Dyrektorka !pożal się BOŻE! WRACA NORMALNOŚĆ!!!!!!!!

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DGP Grupa Polska Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Specjalista ds. Funduszy UE?
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
bolek

w Legnicy narescie jest ład i wraca normalnosc, dziękujemy za dobrą zmianę !nie chcemy już justynki i dyrektorka!Pani Dyrektor i Pani Kierownik Joanna są świetne!

bolek

teraz można normalnie pracować!normalna pani dyrektor i wspaniała pani kierownik

On

Ludzie o czym Wy tu piszecie była Pani Kierownik zna i wie że Pani Joanna ma faceta są razem nawet był z nią w ostatnią niedzie. A na opinię jej pracy zostawcie na później dopiero zaczęła

Czarownica

Hej chciałabym się dowiedzieć czy jest ciężko czy atmosfera Jest miła jak ogólnie to wygląda proszę opiszcie czy firma wypłacalna itp jakieś informacje co trzeba zabrać

Niech każdy zajmie się swoim zyciem a nie interesuje się kto co i jak i za kim to poprostu jest niepowaznejak dzieci fakt faktem ze byla kierownik i pan dyrektor pozostawie bez komentarza porazka ale nie inetresujcie sie czyims zyciem

Sanitariusz

Cieszę się że wróciła p Joanna. Będzie spokój wkońcu. Znowu można będzie na kacu przyjść do pracy i nikt nie będzie nakładał kar. Znowu będzie czas wolny, leżenie w kanciapie, wcześniejsze wyjścia. Salowe będą miały czas na plotki, zakupy i papierosy i robienie kawy dla pielęgniarek. Oddziały będą zasyfione okna w szpitalu brudne a jedzenie podawane brudnymi rękami ale to wszystko to nic. Najważniejsze że jest fajny klimat i super atmosfera. To nic że po wypłacie większość salowych koleżanek p Joanny z powodu problemów z pewnym trunki nieprzyjdzie do pracy. To nic. Ważne ze jest super. Aż chce się przyjść do pracy!

sanitariusz /salowa /pyska
@Sanitariusz

oj J...... tak mi ciebie szkoda ze podajesz się za sanitariusza przecież każdy wie ze to ty piszesz by op czernic nową kierownik bo nie możesz się pogodzić z tym ze straciłaś stanowisko a teraz próbujesz z akredytować nową p kierownik ale jest takie powiedzenie psy szczekają a karawana jedzie dalej mimo tego że traktowałaś nasz jak nie powiem co życzę ci wszystkiego dobrego w nowej pracy i byś nauczyła się pokory

sanitariusz /salowa /pyska
@sanitariusz /salowa /pyska

dyskredytować

szpony

zwracam się osób o nick : pysia ,Pracownik, rozumiem ze macie na swoje tezy nie zbite dowody bo jeżeli nie to wiecie ze za pomówienie grozi kara Art. 178. § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób lub instytucję o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć je w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 2, ograniczenia wolności albo grzywny. § 2. Kto podnosi lub rozgłasza nieprawdziwy zarzut o postępowaniu lub właściwościach innej osoby, grupy osób lub instytucji w celu poniżenia ich w opinii publicznej lub narażenia na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3. to po pierwsze a po drugie mylicie się jeżeli myślicie ze nic wam nie zrobią bo nie mają waszych danych bo prawda jest taka ze posiadają wasze dane nr IP i na podstawie tego organ ściganie jest w stanie określić osobę odpowiedzialną za posty tak więc zanim kogoś obrazicie zastanówcie się czy aby to napewno dobry pomysł i czy wam nić nie grozi

salowa

W końcu chce sie przychodzić do pracy. Obie Panie dyrektor i kierownik sa ok.

szpony

Witam nie zamierzam wdawać się w pyskówkę jednak powiem tak pani Justyna jako kierownik pozostawiła po sobie jeden wielki Sajgon pracownicy wypłaty podostawali mniejsze od kilku złotych po kilka set złotych i nie wiadomo dla czego przynajmniej oficjalnie co do obrońców pani kierownik Justyny była naprawdę wyrozumiała w negatywnym tego słowa znaczeniu człowiek poszedł do niej poprosić o wolny dzień czy urlop i dużo wcześniej i usłyszał pomyślimy i taka była odpowiedz za każdym razem a jak zbliżał się już dzień kiedy chciało się wolne to przeważnie słyszało się słowa nie da rady a jakie było zachowanie na święta czy sylwestra zero kultury żadnych życzeń świątecznych ani nowo rocznych traktowali ludzi jak bydło a co do kier Joanny powiem tak to ze rozmawia z ludźmi i nie traktuje ich jak coś gorszego to czy to znaczy ze ogląda się za facetami ludzie ogarnijcie się jeżeli tak będziemy podchodzić to 99%-100% zespołu żeńskiego czy męskiego można powiedzieć ze się ogląda za osobami połci przeciwnej co do tego ze się nie zna przepraszam ale czy tylko mi się wydaje ze osoba która to pisała pracuje na szpitalu od niedawna bo kto dłużej pracuje to wie ze jak brakowało ludzi to Asia nie patrzyła się na to tylko przebierała się w odzież roboczą i sama pracowała a nie jak Justynka ze nić nie robiła tylko spacerowała albo siedziała w biurze i ludzi w czterech literach miała a po trzecie zęby zrobić porządek po tym bu..... co pozostał po byłej kier i dyr to musi minąć trochę czasu bo nie tak łatwo naprawić coś co tak s....... poprzednia ekipa

kasia

W nawiazaniu do odpowiedzi sxpox masz prawo pisac to co Ty myslisz ale pani Justyn wielka pani kierownik nie byla suer kierowniczka niechcemy wypowiadac sie na jej temat i pozostalych pseudo kirownikow i pozal sie boze dyrektora bylego ciesze sie ze Pani Joanna wrocila i to nie tylko ja tak twierdze a niestety nalezalo sie jej zwolieie za to jaka byla i nie jest mi jej szkoda sprawiedliwosci stalo sie zaosc i mam nadzieje ze juz tu nie wroci ale zycze jej powodzenia pisze jej bo nie zaslugiwala na miano pani kierownik

jack

Wiele prawdy w tym co ludzie piszą ,firma rozległa w swym działaniu ale szefostwo z poszczegòlnych oddziałòw to już inna bajka ....taki szczecin szajs...poznań jeden wielki bałagan ...a w ogóle ludzie szarzy pracownicy traktowani przedmiotowo i instrumentalnie,A najciekawsze to to że Pani Prezes w ogòle nie ma pojęcia co się dzieje dyrektorzy totalnie ściemniają żeby tylko statystycznie było okej i żeby słupki się zgadzały .....totalna porażka ,na stanowiska funkcyjne przyjmuje się po znajomości a fachowcòw i nie daj boże lepszych to od razu wypad ....i tak to się toczy

sxpox

tak zgadza się zwolnili Dyrektora i panią kierownik którą tak bardzo lubiłem i nie zgadzam się z tym co pisze Kasia pani kierownik była bardzo wyrozumiała zawsze jak się do niej poszło załatwiło się co się chciało a wy porostu nie rozumieliście jej tęsknię za nią wróć J...... :-)

ror

duży wyzysk i jeszcze większa rotacja pracowników, umowy śmieciowe, 10zł brutto (jakieś 7,20-7,40 na rękę), praca w nienormowanym czasie, jeśli nie wygra się przetargu na jakiś punkt to zwalnia się pracowników, żeby za jakiś czas znowu zatrudnić, gdy wpadnie jakiś punkt, słaba organizacja w firmie,duży bałagan, nie doceniają pracowników, brak podwyżek i premii dla pracujących na najniższym szczeblu, kierownictwo spija śmietankę i bonusy, jedyny plus to, że wypłaty w terminie

kasia

Witam w koncu zostal zwolniony smieszny pan dyrektor ze szpitala w Legnicy i pani kierownik w cudzyslowiu tak jak oni robili i pozostali jej byli pracownicy to koszmar zasraszanie pracownikow itd nieorganizacja oszukiwanie ludzi moze w koncu pan prezess pomysli dobrze ze chcociaz w tym przypadku zostali kretacze zwolnieni ktorzy na ludzkiej krzywdzie zerowali ludzie a grosze pracuja tak nie moze byc

@kasia

dyrektor zwolniony pani kierownik objeła stanowisko i cooo zero zmian syf i jeszcze raz syf na szpitalu a Pani Ela to akceptuje???? ciekawe dlaczego ????? wiemy wiemyyyy ;-) ;-)

Grześ
@bolek

własnie dlaczego???

szczecinianka

prosze powiedzcie jak sie pracuje w szczecinie na stanowisku sprzataczki jak z placa wyplacalni sa? bo wlasnie przejeli szpital w zdrojach i nie wiem co robic?? dziekuje

zuzia

8 tysięcy zleceniobiorców

Zostaw merytoryczną opinię o DGP Grupa Polska Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy DGP Grupa Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DGP Grupa Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 43, z czego 6 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DGP Grupa Polska Sp. z o.o.