Z.R.B. Jędrzejczyk

Sosnowiec

Opinie o Z.R.B. Jędrzejczyk

anty jedrzejczyk 2015-01-23 17:31:15
Zwykła popelina pozdrowienia dla wszystkich judaszów z biura ...kopniaki dla panni/a prezes ...złodzieje...
klaudia1. 2015-02-06 11:33:48
ok
maniki 2015-02-22 20:31:19
Odradzam stanowczo. Pracowałem w biurze i ludzie byli ok ale szefostwo to jakieś nieporozumienie. Na miesiąc przed wygaśnięciem umowy biegałem za szefem z pytaniem czy mi umowę przedłużą. Jedyna odpowiedź jaką usłyszałem to: "porozmawiamy później", i tak cały miesiąc. Gdybym w tym czasie nie szukał innej firmy to bym został z niczym. Niepoważni ludzie i tyle.
prawda 2015-03-03 18:08:08
nie polecam.Firma bardzo ze złą opinią.
rozczarowany 2015-03-25 21:34:08
Nie polecam Firmy szefowie to bardzo nieuczciwi ludzie ,w firmie nie ma żadnych zasad brak szacunku dla pracownika pomimo że solidnie pracuje .Nie przestrzega się tam ustalonych stawek godzinowych ,wypłata nie jest nigdy na czas .Szef jak ma pieniądze to płaci a jak ich nie ma to potrafi powiedzieć ;jak się nie podoba to możesz się zwolnić :-) Wielu byłych pracowników sądzi się z szefostwem o zaległe pieniądze .Kiedy jest brak wypłaty lub jej część została ci niesłusznie zabrana to nie odbiera się telefonów i jesteś traktowany Jak śmieć .Szef tej firmy obiecuje dużo a potem nie dotrzymuje słowa ,natomiast szefowa obcina pieniądze kiedy chce i za co chce .Ostrzegam przed tą PSEUDO-firmo budowlaną
edek 2015-03-25 22:01:39
Zgadzam się
pracownik 2015-03-25 22:15:24
Mało powiedziane to zwykłe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
wiktor 2016-05-20 13:32:10
to dlaczego firma nie wywiazuje sie z warunkow umowy? Pracownicy sie nie buntuja? Dalczego nie maja wyplat
Zostaw swoją opinię o Z.R.B. Jędrzejczyk - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.R.B. Jędrzejczyk