Opinie o Zugaj Piotr Firma Usługowo-Handlowa Zugi-Time w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Zugaj Piotr Firma Usługowo-Handlowa Zugi-Time, i Klientów firmy. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zugaj Piotr Firma Usługowo-Handlowa Zugi-Time o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zugaj Piotr Firma Usługowo-Handlowa Zugi-Time w Sosnowiec

Paweł Nowy wpis
Klient

Świetna firma usługi bardzo sprawne i na poczekaniu duży wybór zegarków oraz akcesoriów, oby tak dalej Panie Piotrze

Karol Nowy wpis
@Paweł

Jak domniemam Twoja wypowiedź jest z poziomu zadowolonego klienta. Jak często robisz zakupy w tej firmie? W ogóle może podzielisz się z nami, jak to się stało, że na nich właśnie trafiłeś? Fakt ten bardzo mnie interesuje, dlatego zachęcam Cię do wypowiedzi. Możesz mi to napisać? Bądź tak uprzejmy.

Zosia Nowy wpis

Widzę same komentarze Klientów, a co z pracownikami?

ewelina Nowy wpis
@Zosia

Praca w tej firmie na duży + , atrakcyjne wynagrodzenie i przyjemność z pracy!

zodiak77

DZIĘKUJĘ ZA URATOWANY ZEGAREK POZDRAWIAM

kamilunia

extra firma zakupy udane bez wahania polecam bo warto!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

sylwek

polecam super sklep dobre ceny

Kamil79

Świetna firma, duży wybór zegarków w bardzo dobrych cenach!.Naprawy od ręki za pare zł. Korzystam z firmy od kilkunastu lat jestem bardzo zadowolony. Polecam innym bo warto!

Zostaw merytoryczną opinię o Zugaj Piotr Firma Usługowo-Handlowa Zugi-Time - Sosnowiec

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zugaj Piotr Firma Usługowo-Handlowa Zugi-Time
5/5 Na podstawie 1 ocen.