Opinie o SKK S.A. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie SKK S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w SKK S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SKK S.A. w Kraków

Czy w obrębie jednego działu w SKK S.A. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

wszystkie wyzsze stanowiska sa juz obsadzone od lat, jesli chcesz bym kierownikiem czy teamleaderem to musisz byc w bardzo dobrych relacjach z tymi wyzej. bez kolesiostwa tutaj nigdzie wyzej nie zajdziesz

Czy pracownicy SKK S.A. chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

chętnie by uczestniczyli, gdyby pracodawca oferował jakieś formy integracji

Jak sytuacja w firmie podczas pandemii? Coś się zmieniło?

HR SKK
@Ania

W pierwszych miesiącach pracowaliśmy w miarę możliwości zdalnie, obecnie pracujemy w biurze. Staramy się zapewnić pracownikom maksymalne bezpieczeństwo, wprowadziliśmy odpowiednie zasady, które mają w tym pomóc. Większość spotkań odbywamy online, w tym spotkania rekrutacyjne.

Jaki dress code obowiązuje w SKK S.A.?

Cześć, w SKK nie obowiązuje żaden dress code :) Zapraszamy na https://www.skk.com.pl/pl/kariera/Zobacz-film-o-nas.html i na nasz profil na Facebooku, gdzie można zobaczyć i przeczytać trochę więcej o nas :)

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Elektryk

Może ktoś powiedzieć jakich zarobków można się spodziewać w dziale sprzedaży na stanowisku Sales Support?

Wojtek

Bardzo dobra firma to i praca również. Patrząc na puste forum mozna się tylko utwierdzić w tym.

Sebastian
@Wojtek

Cisza na forum może oznaczać różne powody. Pozytywnie oceniłeś firmę SKK, dlatego zastanawia mnie, czy kiedykolwiek tam pracowałeś? Mam nadzieję, że tak, bo dzięki temu mógłbyś napisać coś więcej o pracy w tym miejscu.

Aktualność
Witamy na profilu SKK S.A. :)

Widząc zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy wykorzystać serwis GoWork.pl, by móc odpowiadać na pojawiające się pytania oraz zaprezentować Kandydatom naszą ofertę.

Bardzo dziękujemy za dotychczasowe komentarze, zwłaszcza za konstruktywną krytykę :) Każdy feedback - zarówno ten pozytywny, jak i negatywny jest dla nas cennym źródłem informacji i pozwala nam nieustannie się rozwijać.

Zachęcamy do przeglądania naszego profilu, gdzie przybliżamy naszą firmę i panującą w niej atmosferę.

Wszystkich zainteresowanych pracą w SKK S.A. zachęcamy do zapoznanie aktualnych ofert pracy dostępnych na naszej stronie https://www.skkglobal.com/pl/kariera/aktualne-oferty-pracy.html
Aplikację można również przesyłać na adres: rekrutacja@skkglobal.com

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół HR
SKK S.A.
Pretendent do tronu

Przyjazna rekrutacja tylko w teorii. Brak odpowiedzi pomimo deklaracji odnośnie takowej.

@Pretendent do tronu

@Pretendent do tronu, możesz napisać, jak przebiegała rekrutacja i z ilu etapów się składała? Jakich pytań można się spodziewać? Napisałeś, że nie otrzymałeś odpowiedzi, a w jakim czasie miałeś otrzymać odpowiedź? Okres oczekiwania często podawany jest dość umownie. W praktyce procesy selekcyjne przeciągają się w czasie. Może warto w takiej sytuacji skontaktować się z firmą na własną rękę.

Zuzanna

@Zakręcona, miałaś możliwość wynegocjowania warunków zatrudnienia, dobrze to świadczy o SKK S.A. jako pracodawcy. Podobała Ci się również atmosfera, która jest ważnym czynnikiem występującym w miejscu pracy. Czy oprócz tego pracodawca ten zapewniał Ci jakieś szkolenia lub pakiet benefitów?

Bh
@Zuzanna

Ok

Y

@Jasiek zdecydowałeś się na pracę w firmie? Masz jakieś porady?

Jasiek

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie.? Czy w ogóle potrzebujecie ludzi?

Amelia
@Jasiek

Cześć, aktualne informacje o rekrutacjach możesz znaleźć na naszej stronie w zakładce Kariera http://www.skk.com.pl/pl/kariera.html Jeżeli masz więcej pytań lub w ogłoszeniach nie ma pozycji, która Cię interesuje, zawsze możesz napisać na rekrutacja@skkglobal.com Mamy też profil na Facebooku gdzie co jakiś czas dzielimy się kulisami dnia codziennego ;)

Zakręcona

Firma bardzo fajna jeżeli ktoś chce zdobyć pierwsze doświadczenie. Atmosfera w pracy jak najbardziej na plus. Kiedy tam pracowałam firma oferowała pizzę co piątek i świeże owoce ;) Minusem są zarobki, ale w sumie wszystko zależy od tego co sobie wynegocjujesz na rozmowie

Zuzanna

Forum, na którym pozostawiacie swoje komentarze, służy wyłącznie wymianie merytorycznych opinii na temat pracodawców. Regulamin, który znajdziecie wchodząc w ten link:http://www.gowork.pl/regulamin określa dokładnie zasady, którymi każdy użytkownik forum powinien się kierować. Niedopuszczalne jest m.in. nieuprawnione wykorzystywanie cudzego wizerunku oraz umieszczanie treści wulgarnych.

Karol
@Zuzanna

Nike nie nadużywa niczyjego wizerunku, jedynie wyraża opinię i ostrzega, potencjalnych zainteresowanych pracą w tej firmie, przed popełnieniem błędu. Tak praca w tej firmie - jest błędem i marnowaniem czasu.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osoby do pracy jako Magazynier. Co jako obecni pracownicy możecie powiedzieć o pracy w tym dziale firmy? Na co mogą liczyć osoby, które postanowią aplikować na tą ofertę pracy?

Kciuki

Nie pracuje juz w organizacji od chwili, ale nowy prezes pochodzi z wewnątrz firmy i w mojej ocenie jest skromnym tytanem pracy o niesamowicie szerokiej wiedzy. Bardzo trzymam za niego kciuki! Powodzenia SKK!

Mol

@Zuzanna problem polegał na spychologii stosowej przez kilku pracowników. Moja praca tam była ciekawa i napewno mocno rozwojowa. Czas spedzony tam nie był czasem straconym patrząc na umiejętności oraz wiedzę na temat rynku i produktów z jaką przyszło mi opuścić firmę.

Zuzanna

@molto ważna informacja, że w firmie można liczyć na przyjazną atmosferę. Wspominasz, że funkcjonowanie działów nie jest do końca optymalne. Co jest tego powodem? Chętnie też dowiemy się bliżej o tym jak wygląda Twoja praca w SKK S.A. Mógłbyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

mol

Ludzie w firmie są bardzo mili i życzliwi dla siebie nawzajem, jest to niewątpliwie duży plus. Co do samej pracy różnie bywało, można odnieść wrażenie, że pewne działy nie do końca wiedzą co jest w zakresie ich kompetencji. Po zmianie na stanowisku prezesa jest szansa na powrót do czasów świetności i normalności.

Zuzanna

@Zadowolony chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń w firmie. Co uważasz za największy plus w swojej pracy?

Zadowolony

Ja dołączyłem do firmy w zeszłym roku i uważam jej kierunek za bardzo dobry i trafnie dobrany do realiów rynku. Zmiany z perspektywy kogoś kto od dawna jest w firmie zawsze są złe. A sama opinia zasmuconego to raczej wylew osobistych żali niż obiektywna ocena. Firma ma dużo nowych produktów, ciekawych rozwiązań i wróżę jej bardzo dobrą przyszłość :) Polecam wszystkim zainteresowanym!

Zostaw merytoryczną opinię o SKK S.A. - Kraków

• Jak się pracuje w SKK S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SKK S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SKK S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SKK S.A.?

Kandydaci do pracy w SKK S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SKK S.A.