SKK S.A.

Kraków

Opinie o SKK S.A.

niezadowolony 2013-02-19 22:59:07
Firma lata świetności ma zdecydowanie za sobą. Brak właściwego zarządzania projketami sprawia, że wszyscy pracują nad kilkoma tematami jednocześnie. W efekcie firma ma problemy z terminowym wdrażaniem rozwiązań. Stres, niskie zarobki, brak szkoleń, częsta praca w nadgodzinach. Nie ma możliwości awansu. Oczywiście połowa pracowników to "dyrektorzy" i "kierownicy".
ET 2015-05-22 11:03:21
Moja Firma ma od skk czytniki masakra
Radzio 2016-04-11 10:54:11
Nie polecam - rozmowa kwalifikacyjna to tragedia. Brak konkretów, same ogólniki. Co innego mówią zapraszając na rozmowę, co innego oczekują podczas rozmowy. Mimo zapewnień i obietnic zero informacji o wynikach rekrutacji.
oval 2016-04-25 12:28:18
@Radzio a na jakie stanowisko próbowałeś się tam dostać? I kiedy to było? Teraz czy kiedyś w przeszłości?
niezadowolony2 2016-04-28 19:50:53
moim zdaniem w firmie nadal panuje lekki chaos.
Adamos 2016-04-29 10:14:13
Chaos, chaos rekrutacyjny. Spóźnianie się rekrutera, zero informacji zwrotnej. Aplikowałem na managera, sekretariat dzwonił w sprawie dyrektora, rozmowa o stanowisku kierownika. Najważniejsze pytanie czy jak zatrudnią bardzo młode osoby (tanie) to można wypracować obrót. Jedna z gorszych rekrutacji w jakiej uczestniczyłem - nie polecam.
Zadowolony 2016-06-20 10:20:38
Organizacja ostatnio mocno się rozwija. Świetny moment na aplikowanie :)
Z mojej strony polecam!
Zadowolony 2016-07-03 18:29:01
Firma jest w okresie transformacji, wchodzi na rynek międzynarodowy, nowy prezes itd.
A do jakiego działu aplikować? Do tego w którym się ma najlepsze kompetencje ;)
ahm 2016-07-08 23:12:11
Pewnie, że jest to duża sieć @czek, w końcu z ich zabawek sporo klientów jest zadowolonych, ale najlepszym dowodem na sukces jest brak jakiejkolwiek oferty pracy.
niezadowolony22 2016-12-07 23:40:46
kiedyś to była naprawdę fajna firma, niestety to co się teraz dzieje to tzw. "dobra zmiana", chaos i niezadowolenie pracowników, praca w nadgodzinach, za dużo szefów i osób do strategii firmy, a za mało do pracy, nie polecam
Zostaw swoją opinię o SKK S.A. - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKK S.A.