Biuro Turystyczne Primapol

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Biuro Turystyczne Primapol

kaasiula 2011-02-25 08:52:42
Jak można pisać takie głupoty???? Nowiutkie namioty, nowiutkie łóżka, bliziuteńko do morza, super towarzystwo i to wszystko za niecały 1000 zł za 12 dni!!!! Poszukaj sobie wyjazdu w pięciogwiazdkowym hotelu na Bali za 10.000 zł. Aha, tylko uważaj, bo tam też może być standard, który nie będzie Ci pasował!! Uważam, że moje ostatnie wakacje w Cap d`Agde we Francji z Primapolem były odlotowe. Polecam organizację i w ogóle wszystko! Pozdrawiam.
anonim 2011-07-20 10:10:23
Witam.
Byłam z tym biurem we Francji. Opinie mam mieszane. Zacznę od autokarów - opóźnione z powodu usterek, które wychodziły w trakcie podróży. Kierowcy starali się jak mogli. Bez zarzutu. Pani Rezydentka... bez komentarza. Kamping jako miejsce pozytywnie - sanitariaty czyste, dezynfekowane, tubylcy sympatyczni. Codziennie organizowane są wieczorki po stronie kampingu (nie nasz rezydent). Fajny plac zabaw dla dzieci. Do morza blisko. Natomiast namioty - takie sobie, łóżka bardzo kiepskie. Duże różnice temperatur między dniem a nocą dlatego trzeba spać pod kołdrą; różnice te powodują, że jest straszna wilgoć - wszystko prawie mokre (łącznie z łóżkami). Dzieci zadowolone; ja byłam tam dwa razy tzn. pierwszy i ostatni. Nie odpisujcie co ja chcę za takie pieniądze, bo dla rodziny 4-ro osobowej (bez zniżek dla dzieci) to mam wyjazd do każdego kraju w Europie. Wiem co piszę bo podróżuję z dziećmi od 11 lat.
bozusia 2011-07-28 00:25:02
Wczasowiczu, trzeba było jechać na wczasy all inclusive. Przecież jeżeli ktoś decyduje się na pobyt w miasteczku namiotowym to ma świadomość, że wlezie mu na kołdrę pająk, a szwedzkiego stołu nie ma. Twoja opinia świadczy, że ciota z Ciebie; wartość dla Ciebie stanowi sztuciec od Gerlacha a nie zobaczenie, przeżycie i dobra zabawa. Bawiłam się tam świetnie ze znajomymi, psuł nam tylko pobyt wiecznie narzekający książę (może to byłeś Ty wczasowiczu od Ritza). Na przyszłość jedź do Hurghady i wykup sobie all inclusive, a nie szukaj dziury gdzie jej nie ma. mam nadzieję, że Cię nie spotkam
ap 2014-11-03 16:08:15
witajcie, byłam w tym roku w Hiszpanii, warunki zgodne z opisem, rezydentka dwoiła się i troiła aby sprostać naszym prośbom o różne rzeczy, kuchnia jak to na kempingu, kto jeździł pod namioty to nie będzie narzekał, martwić należy się tylko pogodą a reszta zależy też od nas, za rok jadę również, Pozdrawiam
Jarek B 2015-07-27 21:50:41
byłem w lipcu z PRIMA POLEM w Gatteo, polecam wszystkim zainteresowanym, za niewielkie pieniążki świetnie zorganizowany wypoczynek, blisko do morza, wyżywienie ok, basen duży bez tłoku, raj dla wędkarzy, dużo animacji zarówno na kempingu jak i w mieście, pogoda marzenie, autokar czyściutki, kierowcy nie oszczędzają na klimie, pilot znający się na swoim fachu, rezydent dostępny w każdej chwili, POLECAM!!!
martyna 2016-04-07 16:37:01
Byłam we Włoszech na campingu Delle Rose z biurem podróży Primapol, warunki zgodne z opisem, super wczasy za niewielkie pieniądze. Rezydentka dbała o nas należycie,
kuchnia prowadzona przez Panią Marię sprostała naszym wymaganiom, moje dziewczynki były zachwycone animacjami na campingu. Kto jeździł kiedyś pod namioty i lubi taką formę wypoczynku będzie zadowolony. Ja polecam, stanowczo !!!, w tym roku znowu jadę, już nawet zrobiłam rezerwację i namówiłam znajomych, byle do lata. Pozdrawiam
Darek 2016-05-18 19:32:30
Biuro Turystyczne Primapol ma naprawdę świetne i bardzo korzystne ceny, świetna rzecz dla wszystkich w tym rodzin z dziećmi, mi się wydaje, że drugiej takiej firmy to ze świecą szukac, wiadomo, że nie ma w okolicy lepszych, bardzo polecam mimo wszystko
Zostaw swoją opinię o Biuro Turystyczne Primapol - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Turystyczne Primapol