Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Opinie o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Filtruj opinie po kryteriach:

katarzyna
 Opinia

proszę mi powiedzieć czy w tej firmie można zarobić 7000 zł ? bo słyszałem o takich opiniach(z nadgodzinami,nockami,weekendami plus te premie) da rade wyjść tyle ?(na wózku widłowym i produkcji-z 2-3 letnim stażem) ???

Zainteresowany
 Opinia

Jakie warunki płacowe na produkcji? Czy dalej są bezpłatne przestoje?Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Prod
@Zainteresowany 15.03.2019 01:56

Przestaje jakos znikły. Ale co z tego jak ludzie uciekają do innych lepiej płatnych firm.. Przy obecnych warunkach coraz częściej ktoś się zwalnia, nawet starzy pracownicy ale zawsze można dziurę zalatac ekipa z Ukrainy do czasu aż i oni zwieja ????

Tak4Nie

Pracownik ALPL
 Opinia

Cześć Wszystkim, Piszę bo z tego co słyszałam mamy wspólną przewodniczaca związków zawodowych. Zapraszam na goworka automotive lighting Sosnowiec Tam znajdziecie bierzące informacje co tu się podziało ws podwyżek. Mieliśmy referendum ws podwyzek w którym jasno się wypowiedzielismy ile oczekujemy i co odrzucamy.. lecz pomimo to, decyzja podjeta zostala wbrew naszym glosom

Tak9Nie

Opinia

Grubo się mylisz koleżanko osoby które spotykają się z kierownikiem prywatnie lub coś mu załatwiają mają wikt i opierunek a osoby które naprawdę pracują i robią za te osoby są traktowane jak powietrze (usunięte przez administratora) Dlaczego niektóre osoby sobie siedzą bez czynnie a inne (usunięte przez administratora) za nie i oczywiście jeszcze uznanie ich po nowym roku nagrodą pieniężną. Układy ukladziki nie szanuje się osób które naprawdę pracują. Daje się tych ktorych się nie lubi dawać najgorsze roboty a znajomi siedzą sobie piją kawkę i olewka

Tak5Nie

Opinia

Na lakierni obydwaj to gorzej niż ORMO koledzy z osiedla. Team lider jest po to żeby pracować i zastępować ludzi lub im pomagać. A nie siedzieć i spacerki urządzać albo siedzieć z kierownikiem przy kompie patrzeć w kamery i śmieszki uśmieszki

Tak1Nie

Opinia

Tam wszyscy są znajomi jeżeli to się zgłosi to się wyleci z pracy bo zawsze się można na pracownika coś znaleźć. I nie boję się publikować taki rzeczy bo to jest prawda szczera prawda. Szkoda tylko że kierownictwo nic z tym nie robi. A ile pracowników czuję się urażonych i poniżonych, macie te kamerki to sobie sprawdzić każdy może kto i co robi

Tak4Nie

Nikoś
 Opinia

Kamery na zakładzie zostały zamontowane do rejestrowania wypadków przy pracy i w razie nagłej potrzeby. Tymczasem przełożeni nadużywają obrazu z monitoringu, uzupełniając w ten sposób brak swojej wiedzy i kompetencji tylko dlatego,że im się (usunięte przez administratora) nie chce ruszyć. Tak więc uzgonijmy-monitoring służy do ochrony pracownika(usunięte przez administratora)

Tak3Nie

ADA
 Opinia

Napiszę tak.....faktem jest że KOLESTWO i ZNAJOMOŚCI mają w tej firmie pierszeństwo,ale tak jest przeważnie w każdej mniejszej czy większej firmie OK.Problem zaczyna się gdy pracując dłuższy czas (np.rok) i przyszłaś (łeś)do pracy bez tych znajomości zauważasz nagle że w sumie to cię zlewają i to dość solidnie.Ktoś może zaraz zapytać...PO ROKU DOPIERO TO ZAUWAŻYŁAŚ..? Przyszłam do FICO pracować,miałam obawy czy sobie poradzę,bo pierwszy raz na produkcji tego typ.... wiadomo można mieć normalne .Dałam radę,nawet dość szybko.Ale miałam tez troszkę"szczęścia"bo trafiłam na początek na "łatwą" linie dało mi to możliwość rozeznania jak to jest z czym tą pracę się je ,potem na następną i na następną,na pod montaż jeden,drugi,trzeci i tak w kółko.Jak ktoś trafił na trudną linię na samym początku....rezygnował.Teraz wiem że jest to błąd bardzo duży stawiać kogoś nowego na takich liniach,ale przecież mądrzejsi tak planują...A więc jeśli chcesz pracować i dasz sobie radę z tym co masz robić ( dają tydzień na szkolenie aby załapać normę)to będziesz pracować.Pracuję tam nadal ,bo odpowiada mi system pracy bez weekendów i tyle i to jedyny atut na którym mi zależy.Mam umowę przez Randstard po ponad roku pracy -PORAŻKA-teraz stawka 17,11 dopiero od tego mies.-PORAŻKA-ale ok,mój wybór dalej tu pracuję.Na dzień dzisiejszy jestem rozczarowana pracą w FICO,nie zle napisałam nie pracą jestem rozczarowana,ale ludzmi z którymi pracuję,liderami lini,liderami zmian,kierownikami i tak dalej.Mówi się tak szumnie że PRZYKŁAD IDZIE Z GÓRY A SIŁA Z DOŁU to prawda ale w tej firmie nie ma przykładu żadnego z góry a siłę DOŁU(czyli nam pracowniką) zabiera góra.Wiem że najtrudniejsza praca to praca z ludzmi,ale jesli ktoś decyduje się na zażądzanie ludzmi powinien pamiętać że PRACUJE Z LUDZMI.

Tak8Nie

Jarek
 Opinia

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową?

Opinia

@Skromna skoro uważasz, że rozmowa była profesjonalna. To podejrzewam, że dużo osób chciałoby się na ten temat szczegółów. Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny w firmie Ficomirrors Polska?

Nowy pracownik
@Patrycja 05.02.2018 09:19

No nie do końca firma zatrudnia przez pośrednika. A tu umowa na niecałe 2 tygodnie i potem kolejna. To nie do końca ciekawe a zarobki hmmm... 10.25 netto i może premia z dużym może z 10 procent bez żadnych dodatków. Czyste 10.25 na godzinę.?????? To oferta mało ciekawa.

Stawek
@Nowy pracownik 05.02.2018 13:09

Owszem, stawka przez pierwsze trzy miesiące może taka jak podałeś ale do tego dochodzi premia 18% do każdej godziny, premia za nocki, karta żywnościowa 200zł miesięcznie i premie świąteczna (w grudniu ostatnio 1400 brutto) i od zysków (w kwietniu ponad 2000 brutto) po przepracowaniu niecałego roku (mniejszy staż pracy odpowiednio mniej). Po trzech miesiącach podwyżka a ostatnio ludzie z coraz krótszym stażem przechodzą pod zakład

Pedro
 Opinia

Taka cisza może być wynikiem dobrej pracy!!

Witold
 Opinia

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Henry
 Opinia

Chyba jest przesadą ocenianie firmy w oparciu o postępowanie jednego człowieka!!

Pedro
 Opinia

Słyszalem, że firma ma opinie dobrego pracodawcy!!

Wkurwiony
 Opinia

A ja mogę tyle napisać układy ukladziki a najgorzej trafić na lakiernie (usunięte przez administratora)

Tak25Nie

Wiktor
 Opinia

Dla rozpoczynających pracę zarobki zawsze są od najniższych. Więcej trzeba sobie wypracować.

Konczita
 Opinia

Jak wygląda test ze znajomości excela na pracę w księgowości w Ficomirrors???

Opinia

Posiadacie jakieś świeże informacje dotyczące Ficomirrors Polska Sp .z.o.o? Dajcie znać, jak dziś wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo cenna.

Tak1Nie

Skromna
 Opinia

Zarobki są ok, podobne jak na innych zakładach. Profesjonalne podejście przy rozmowie i w dalszym toku współpracy. Pozdrawiam

Opinia

@Okej wątpię, że ktoś Ci powie jakie są zarobki w zakładzie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o. Po pierwsze nie podałeś stanowiska, na którym chciałbyś pracować, a po drugie stawka zależy od wielu czynników i inny pracownik nie będzie Ci wstanie wyliczyć ile akurat Tobie zaproponuje pracodawca.

Tak9Nie

Okej
 Opinia

Jak zarobki w tym zakładzie?

gość
 Opinia

W Fico są dwie agencje - Randstad i jeszcze jedna, H&R czy coś takiego. Praca to zależy od stanowiska. Jako praser aluminium np. robisz na odlewni - w zależności gdzie liderzy wyślą to albo na obróbce albo na maszynach. Nie wiem jak jest na montażu. Palarnia jest na zewnątrz, jak jesteś na obróbce to idziesz i jak Cię nie ma 5 minut to się nie dzieje, na maszynie jak stoisz i znajdziesz zastępstwo na krótki czas to też nie. Przerwa jest, 20 minut.

mark
 Opinia

Jakw Fico teraz?Potrzebuja pracownikow? Slyszalem ze przez Agencje Pracy? Mozecie napisac jakie? I jak praca? Wolno palic? Ile przerwy? praca na linii czy na bocznych stanowiskach? Jak to wyglada?

Opinia

Od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne opinie dotyczące pracy. Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników, mógłby napisać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Ficomirrors Polska?

abc
 Opinia

a co tam tylu biurowych potrzebujecie?

fade b
 Opinia

czy nadal potrzebujecie techników na odlewanie wysokociśnieniowe?

edi
 Opinia

duzo osob dojezdrza z okolic olkusza bo zastanawiam sie czy mialabym dojazd do firmy

noname
 Opinia

Witam. Przyjęcia sa dość często wiec najlepiej zostawić cv i czekać. Dużo ludzi sie zwalnia wiec w sumie co jakiś czas potrzebują pracowników. Ale tylko takich którym zalezy na pracy i pracują (usunięte przez administratora)

Krzych
 Opinia

Myślę nad przejściem do Ficomirrors, Powiedzie, jak tam jest, atmosfera, praca, zarobki. Może wie ktos jak wygląda tam praca automatyka ?

olo
 Opinia

mało tych opinie moze ktos cos wiecej napisze?

Pracownik FICO
 Opinia

Pracuje w fico od 2 tyg,jestem zaskoczony tym co sie tam dzieje.Pracowalem juz w wielu fabrykach i myslalem ze jest ciezko,ale to totalna przesada.15 minut przerwy,wszystko na karte,palarnia poza zakladem wiec wiedza kto wychodzi.Wejscie do szatni tez na karte.Wyjscie do ubikacji to biegiem.Zaklady w ktorych pracowalem pozwalaly na wyjscie do wc czy na papierosa.Norma byla zawsze taka ze czlowiek mial chwile zeby sie napic,tutaj normy sa tak wysokie ze w pierwszym dniu zastanawialem sie dlaczego inspekcja pracy i pracownicy pozwalaja sobie na takie traktowanie.Wiekszosc pracownikow to kobiety,pracuja jak roboty a nawet jeszcze szybciej.Mala ilosc pracownikow na liniach powoduje ze czesto jeden pracownik obsluguje 2 maszyny.Wszysy bija sie o normy.Pracownicy na kierowniczy stanowiskach patrza na ciebie jak na koreanczyka ktory za miske ryzu ma robic norme przez co operator lini jest nastawiony do nowego pracownika bardzo agresywnie.PO 4 godzinach wymagaja aby nowy pracownik wyrabial norme jak ci po 9 latach.(usunięte przez administratora).Dodam jeszcze ze nigdy nie wiesz na ktora zmiane bedziesz pracowal w nastepnym tygodniu oraz na jakim.Odradza ta firme,za podobne wynagrodzenie mozna znalesc prace w saint gobain albo brembo.Pozdrawiam

Tak26Nie

Zostaw opinię o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.