Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Dąbrowa Górnicza

Opinie o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o

Patrycja

@Okej wątpię, że ktoś Ci powie jakie są zarobki w zakładzie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o. Po pierwsze nie podałeś stanowiska, na którym chciałbyś pracować, a po drugie stawka zależy od wielu czynników i inny pracownik nie będzie Ci wstanie wyliczyć ile akurat Tobie zaproponuje pracodawca.

Okej

Jak zarobki w tym zakładzie?

gość

W Fico są dwie agencje - Randstad i jeszcze jedna, H&R czy coś takiego. Praca to zależy od stanowiska. Jako praser aluminium np. robisz na odlewni - w zależności gdzie liderzy wyślą to albo na obróbce albo na maszynach. Nie wiem jak jest na montażu. Palarnia jest na zewnątrz, jak jesteś na obróbce to idziesz i jak Cię nie ma 5 minut to się nie dzieje, na maszynie jak stoisz i znajdziesz zastępstwo na krótki czas to też nie. Przerwa jest, 20 minut.

mark

Jakw Fico teraz?Potrzebuja pracownikow? Slyszalem ze przez Agencje Pracy? Mozecie napisac jakie? I jak praca? Wolno palic? Ile przerwy? praca na linii czy na bocznych stanowiskach? Jak to wyglada?

Patrycja

Od dłuższego czasu nie pojawiły się żadne opinie dotyczące pracy. Czy ktoś z byłych lub obecnych pracowników, mógłby napisać jak obecnie wygląda sytuacja w firmie Ficomirrors Polska?

abc

a co tam tylu biurowych potrzebujecie?

fade b

czy nadal potrzebujecie techników na odlewanie wysokociśnieniowe?

ew
@fade b 13.10.2016 13:01
czy nadal potrzebujecie techników na odlewanie wysokociśnieniowe?

chyba tak ale tam będziesz miał debila inż UR

edi

duzo osob dojezdrza z okolic olkusza bo zastanawiam sie czy mialabym dojazd do firmy

noname

Witam. Przyjęcia sa dość często wiec najlepiej zostawić cv i czekać. Dużo ludzi sie zwalnia wiec w sumie co jakiś czas potrzebują pracowników. Ale tylko takich którym zalezy na pracy i pracują a nie takich co się (usunięte przez administratora) bo juz takich jest dużo.

Krzych

Myślę nad przejściem do Ficomirrors, Powiedzie, jak tam jest, atmosfera, praca, zarobki. Może wie ktos jak wygląda tam praca automatyka ?

olo

mało tych opinie moze ktos cos wiecej napisze?

Pracownik FICO

Pracuje w fico od 2 tyg,jestem zaskoczony tym co sie tam dzieje.Pracowalem juz w wielu fabrykach i myslalem ze jest ciezko,ale to totalna przesada.15 minut przerwy,wszystko na karte,palarnia poza zakladem wiec wiedza kto wychodzi.Wejscie do szatni tez na karte.Wyjscie do ubikacji to biegiem.Zaklady w ktorych pracowalem pozwalaly na wyjscie do wc czy na papierosa.Norma byla zawsze taka ze czlowiek mial chwile zeby sie napic,tutaj normy sa tak wysokie ze w pierwszym dniu zastanawialem sie dlaczego inspekcja pracy i pracownicy pozwalaja sobie na takie traktowanie.Wiekszosc pracownikow to kobiety,pracuja jak roboty a nawet jeszcze szybciej.Mala ilosc pracownikow na liniach powoduje ze czesto jeden pracownik obsluguje 2 maszyny.Wszysy bija sie o normy.Pracownicy na kierowniczy stanowiskach patrza na ciebie jak na koreanczyka ktory za miske ryzu ma robic norme przez co operator lini jest nastawiony do nowego pracownika bardzo agresywnie.PO 4 godzinach wymagaja aby nowy pracownik wyrabial norme jak ci po 9 latach.Jest bardzo ciezko,szkoda tylko ze inspecja pracy albo inna instytucja nic z tym nie robi.Dodam jeszcze ze nigdy nie wiesz na ktora zmiane bedziesz pracowal w nastepnym tygodniu oraz na jakim.Odradza ta firme,za podobne wynagrodzenie mozna znalesc prace w saint gobain albo brembo.Pozdrawiam

Zostaw opinię o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o - Dąbrowa Górnicza

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o