Opinie o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o w Dąbrowa Górnicza

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Ficomirrors Polska Sp .z.o.o. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ficomirrors Polska Sp .z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o w Dąbrowa Górnicza

Batman

Zakład specjalnej troski. Przełożeni nie dbają o ludzi brak szacunku,masz robić i tyle, i nie dziw się że nikt cię nie doceni, najlepiej karać. Kierownik (usunięte przez administratora) i jego liderzy potrafią być niemili i nikt z tym nic nie robi. Mają swoich ulubieńców, jedni mają lepiej a drudzy gorzej. ZZ to porażka Szczególnie panie z montazu które je reprezentują, nie walczą o ludzi tylko o to żeby im było najlepiej. Udaja ze coś robią i tyle.Zajmujac sie (usunięte przez administratora) a nie ważnymi sprawami.

Henio
@Batman

(usunięte przez administratora)Zaklad ma robic wyniki a nie dawac zarobic. To nie hiszpania lub niemcy. Tu sie tyra za (usunięte przez administratora).

Nie byle kto
@Batman

Bo taka jest prawda, panie ze związków z montażu co się będą starać? Dostają swoją nie dole a i stawkę też mają nie małą.. więc?? A z tym frekwencyjnym to co zrobili? Za styczeń będzie wypłacone w marcu!!! Brak słów... Nie ma związków w tym (usunięte przez administratora)..

Czy zarobki w FICO są satysfakcjonujące? Jak to wygląda? Jakie są stawki na godzinę? Często są podwyżki? Podobno pracownicy dostają bony żywieniowe. Czy dla wszystkich są o tej samej wartości? Ile one wynoszą?

Koniu
@Zainteresowany

Słabe zarobki brak podwyżek , karta żywieniowa 190 zł jak przepracujesz cały miesiąc, w brembo 650 zł dla porównania, chamstwo mobbing przymuszanie do pracy w nadgodzinach ciągłe kryzysy brak stabilności

@Koniu

kryzysy firmowe czy o co z nimi mogło chodzić? i z tymi nadgodzinami to w jaki sposób miałoby dochodzić i ile one są płatne, rekompensuje to tę atmosferę?

Małgorzata

Nie chcę pytać, skąd miałbyś wiedzieć takie rzeczy. Ciekawa jestem, o jakich wpadkach mowa – o ile dotyczą one pracy, a nie czegoś innego. Dużo tam stanowisk jest w ogóle kierowniczych?

Czy można prosić o opinię na jskiej zmianie było by najlepiej . Chodzi o wtryskarki. Słyszałam że Pan Marka A jest dobrym kierownikiem zmiany dla kobiet.

Firma Ficomirrors Polska Sp .z.o.o prowadziła rekrutację na stanowisko Zastępca Głównego Księgowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kontroler jakości
Dąbrowa Górnicza
ALGAS Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca

Ficomirrors Polska Sp .z.o.o prowadzi rekrutacje w miejscowości Dąbrowa Górnicza. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

Jasiu

Nie warto.

Krystyna
@Jasiu

Powiesz dlaczego? Bo tak bez szczegółów to ciężko się tym kierować.

M.G

Najlepiej jest na odlewni na zmianie DW, technicy się nie czepiają pszewarznie śpio z kerownikiem w bióże hentnie bym wrucil tam

@M.G

Ale lenie z nich. ;p A Ty kiedy odszedłeś skoro teraz tęsknisz?

Lepiej nie zaczynać tam pracy

Danuta

Tak z ciekawości to wygląda w ten sposób, że odradzacie a i tak nowi przychodzą? Jaka jest aktualnie rotacja?

Jan Łasica

(usunięte przez administratora) szykanowanie i zastraszanie. Kolesiostwo na pierwszym planie. Kiero zmiany na magazynie (olo) tak pieści swojego psiapsi że szkoły (hary) że szkoda gadać. Ładnie mu ciśnienie podskoczyło jak nie wskoczył na kier całego magazynu i chyba dlatego nie robi nic z tym całym syfem przez budowę antresoli jaki się zrobił na magazynie i wszystkie postoje przez to że nie możesz nic znaleźć żeby nowy miał na czym popłynoć. Koło mimo tego że nie ma zakazu wyjścia na papierosa (oczywiście jak robota jest ogarnięta) szykanuje i zastrasza pracowników że nie wolno i że to jest samowolne oddalenie że stanowiska pracy, a sam potrafi sobie do samochodu z funflami iść. Do biura sobie laseczkę wcisnoł świeżą po agencji a ludzi co robią po parę lat olał ciepłym moczem. Chyba zacznę ciasta piec :)

Pracy się nie boję.
@Jan Łasica

Zapraszam do Ama....... on tam kolego zobaczysz jak praca wygląda. W fico w miarę jest ok. Zasilanie daje popalić ale za darmo nic nie dostaniesz. Co do kierasow są lepi i gorsi, ile ludzi tyle opinii. Jak widać coś Ci nie pyklo i chyba zostałeś "zredukowany". Slabe jednostki zawsze lecą przy zwolnieniach.

Jan...
@Pracy się nie boję.

Czy ja napisałem że praca jest nie ok? Czy o warunki nadzoru i zarządzania zasobami i jak jesteśmy traktowani? A co do opinii i kierasów to każdy ma taką jaką wypracuje????

Janina Lisica
@Jan Łasica

Szanowny Panie olo ,widać ze prawdę w oczy kole. Niestety czasem trzeba przyjąć krytykę.Mowienie na forum całej zmiany ze wszyscy mają (usunięte przez administratora) za jeden wpis ( dodam cała prawda i tylko prawda) przy pana wszestronnej inteligencji było dosyć nie przemyślane i głupie . Bo nikt nie wiem kiedy będzie nagrywany, proponuje użyć szarych komórek przy następnym zebraniu to naprawdę nie boli . Z wyrazami szacunku , deptani i upokarzani pracownicy

@Jan Łasica

Teraz ola nagrać i po kazać dyrekcji

@bolo
@Operator

To nagraj i pokaż jak masz co... Bo nikt nie wie o co chodzi

Czy do Ficomirrors jeździ przewóz , i ile kosztuje.

Szymon
@Nowy

Chyba prędzej niż na forum dowiesz się w firmie. Ile tam się zarabia na początku i jakie są perspektywy finansowe i nie tylko?

frds

tak, z kierunku zawiercia, będzina, dg, sosnowca..100zl

@frds

Ale to chyba nie z firmy, skoro tyle kosztuje? Bo to za miesiąc stówka, tak?

frds
@Danuta

tak. od 15 do 15 100zł

Dany

Jak wygląda praca na magazynie? Czego mogą obawiać się nowe osoby podejmujące pracę w tym miejscu ?

Lovelas
@Dany

Też jestem ciekaw jak funkcjonuje magazyn, zarządzanie i czy kasa jest odpowiednia ?

Milo

Czes pracuje tam Pani Agnieszka z montażu uważajcie na siebie wielką dama każdemu (usunięte przez administratora) obrabia zawsze ma coś do powiedzenia jeździ busem pracowniczym z gwiezdnej Zawsze co do busa wsiada nic jej nie odpowiada na każdego nadaje nawet na kierowcy busa zawsze siedzi za kierowcą wielką dama z dużym P a przez całą drogę to tylko gada gdzie nie była z rodziną Co kogo to obchodzi ty ruro stara jak nie masz co robić to ich do kościoła ma teraz na rano

Majkel
@Milo

Są sposoby, aby pracownik był posłuszny i aby nie był taki buńczuczny i nadpobudliwy jak pani Agnieszka. Musi stracić młodość, siłę, no.. zdrowie, posiedzieć z rok na bezrobociu, i wtedy będzie robił wszystko co mu karzą i nie piśnie....

@Majkel

Dlaczego rzucasz takie okropne sugestie co do łamania osobowości danego człowieka? :/ Jeszcze ktoś to na poważnie weźmie i pożyczy ten patent. Ale to sugeruje, że trzeba mieć mocną psychę w pracy tutaj?

A jak wygląda praca na magazynie? Słyszałem że jest nowy kierownik, czego można się spodziewać?

@Nowy

Nowy? A wiesz może czemu się zmienił?

Endriu

Zabawne że niektóre opinie się usuwa szczególnie te nieprzychylne. W takim razie jeszcze raz kierownik zmiany Paweł.M to zwykły cham nazywa ludzi idiotami w towarzystwie swoich liderów. Niewolnicza praca bez przyszłości najlepsze co związane z tą firmą to odejście z niej.

Diablo
@Endriu

Pomówienia

Wiktoria
@Endriu

Usuwane są opinie łamiące regulamin, a nie "nieprzychylne" :) Można opublikować negatywny wpis, ale zachowując kulturę języka.

Cosic

W przyszłym roku nie będzie, Ani, Zosi, Marty,Magdy,Izy, zostanie Natasza,,Ludmiła , Oksana, Vasyl, inteligentni odchodzą z tej firmy

Fikoludek
@Cosic

Nie będzie Polaków....ale Ukraina dalej będzie przychodzić pod wpływem alkoholu i nic z tego nie będą sobie robić

Polak
@Cosic

Podziekowania dla hr co maja polakow w dooopie. Jak mozna tak nisko upasc by sie na to zgadzac.

Operator

Ficosa już ratuje się taką firmą jak aas czy saa to są nie roby jak tak nie warto w tej chwili obecnej sytuacji pracować w tej firmie to że nada dyrektor ałt

Operator

Gdzie jest ostatni wpis pytam się administracje strony

operator

czas już na strajk magazyn

Mrówka
@operator

Jak to Magazyn strajk ? A nowy Kiero nie może załatwić podwyżki ?

Peszczel

Płacą jak im się podoba myślą że wszystko załapiesz w pierwszy dzień przerwa to jakaś parodia. Jak się chce coś powiedzieć do kierownika lub lidera to i tak twoje zdanie mają w (usunięte przez administratora) jak się pytacie jak macie coś zrobić to samemu trzeba do tego dojść bo ci nie wytłumaczą ale jak się coś zepsuje to już wielkie wonty i pretensje szkoda gadać na temat tej firmy. A najgorsze jest że ludzie latają załatwiają wszystki badania kupują miesięczny na autobus umowy są na tydzień a potem zwalniają bo coś im nie pasuje.

Sylwia
@Peszczel

Dużo już tak zwolnili, czy to o sobie piszesz? A tej przerwy, to ile macie, że piszesz - parodia?

Pracuś

Powiem tak, tak to jest jak na najwyższych szczeblach siedzą tacy nie kompetentni ludzie którzy chcą każdą złotówkę zaoszczędzić i zwalniają ludzi a teraz na każdym dziale brakuje wam ludzi. Magazyn wygląda jak (usunięte przez administratora) pozastawiane drogi ewakuacyjne których Pań z BHP to nie interesuje ale brak maseczki to już jest wielki problem. Lakiernia robi na 2 zmiany po 12h bo nikt tam nie chce pracować za takie grosze. Od lutego się zacznie jak odejdzie ok. 10 osób z magazynu, ale pocieszę was że koleje osoby tez chcą zrezygnować więc zacznie się prawdziwy cyrk i ciekawe kto zasili tą całą produkcje.

Zubek
@Pracuś

Czasy niewolnictwa dawno minęły, co chodzi o maseczki to te akurat przed niczym nie chronią, a pracownicy jest nabór że wschodu, liczy się sztuka i prezencik podrzucą,

Pimpek
@Zubek

Hr specjalnie tak robi bo latwiej zatrudnic ukrainca przez firme zewnetrzna niz sie meczyc z polakami na umowe o prace. Ale tak to jest jak liczy sie pieniadz a nie czlowiek..sprzedac sie dla tych paru stowek. Zenada

Milo

Pan Wojtala czuje się jak kierownik działu lakierni nic nie robi a każdemu (usunięte przez administratora) liże donosi na wszystkich z taką osobą nie da się robić totalny (usunięte przez administratora) szpieguje pracowników i jeszcze mu za to płacą takie osoby nie powinny pracować bo zniechęcają normalnych ludzi którzy chcą pracować

Malczi

Dokładnie tak

Miły Pan ze stażem
@Milo

Pan Wojtala to jest mądrzejszy nawet od dyrektora.Wszedzie wtyka te swoje grube paluchy. Jak dla mnie i dla wielu osób które pracują z nim parę lat potwierdza że ten człowiek za długo już tam pracuje (ale gdzie mi będzie lepiej).Tak samo jego żonka wielka planistka produkcji na lakierni a wynik jej pracy to jeden wielki chaos dla ludzi. Ogólnie ludzie to trzymajcie się z daleka od fico, niech zarząd plus maskotki lizaki (usunięte przez administratora) sobie pracują sami.

Marzyciel

Wie ktoś ile kasy dają teraz na Święta ? Czy pracownicy zatrudnieni poniżej 3 miesięcy też coś dostaną ?

Qwerty
@Marzyciel

Chyba pisze wyraźnie w premiach, zgłosić się do firmy zewnętrznej i zobaczyć ile godzin się zrobiło. Mydlimy oczy śmieszną premia..

@Qwerty
@Qwerty

A już się łudziłem, że wpadnie jakas wieksza kasa na Święta np. z 1000zl. dla Pracowników, którzy pracują od paru miesięcy.

Danny
@Marzyciel

Premie sa tylko dla kierownikow...czyli po znajomosci....nie za zaslugi...nie wiesz tego jeszcze. Zaklad stoczyl sie kilka lat temu.

Robinson@

Dlaczego kierownicy nie nominują do zwolnienia swoich przydupasow,,może czas by kierowników zmienić, oni nie wiedzą gdzie, czego, ile się robi,

Zostaw merytoryczną opinię o Ficomirrors Polska Sp .z.o.o - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Ficomirrors Polska Sp .z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Ficomirrors Polska Sp .z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ficomirrors Polska Sp .z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 40, z czego 2 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ficomirrors Polska Sp .z.o.o