logo leroy merlin

leroy merlin

Rzeszów

Opinie o leroy merlin

aramis 2012-07-12 21:40:20
firma zagraniczna,która zarabia na polskich niewolnikach,a najgorsze ,że nie posiadamy klimatyzacji,latem to jak [usunięte przez moderatora]
Eustachy Motyka 2012-12-11 21:14:29
To co sie dzieje w rzeszowskim zenua mizerie to wola o pomste do nieba-klika jakich malo i ucisk doradcow handlowych[usunięte przez moderatora],a przed glownym monitorem siedzi taki co mysli ze wszystkich ma w garsci i nikt mu nie podskoczy-ale bedzie zgola innaczej i pewnego dnia i za niego sie wezma jak i za dyra ktory nie ma szacunku dla ludzi ktorzy kreca mu liczniki [usunięte przez moderatora] jak tylko warszawka nadjedzie i pogrozi palcem a jemu [usunięte przez moderatora] ze az ochronnie czapki z glow spadaja-prawda jest taka jaka miara mierzycie taka wam odmierza i to z dolewka-ALE HORYZONTU 2020 TO NIE DOCZEKACIE-bo nie dojdziecie za marny zasilek
znawca lm 2012-12-11 22:44:37
chłopie dyrektorzy marketów w lm to przeważnie młodzi figuranci którzy tańczą jak centrala w wawie zagra i srednio co rok wylatują z pracy
taki sobie 2015-07-08 10:33:06
Witam jak tam warunki pracy w Lerła ;) coś się zmieniło ?
r2d2 2015-10-24 05:39:09
Oni co chwila szukaja doradcy klienta, rotacje ogromne.
bob 2016-04-13 21:35:05
Dobre jest to tylko, że masz pracę i socjal jest dość "bogaty". Poza tym mają Cię gdzieś. Co rok dostaje się podwyżkę obowiązków, wymyślają nowe zadania do zrealizowania na podstawie których oceniają Twoją pracę i oczywiście choć byś wszystko robił jak trzeba o podwyżce nie myśl i nawet o tym nie gadaj. Tzw premia za progresję istnieje tylko w teorii, przez cały kwartał wszyscy się starają żeby premia była i choć wskaźnik premii jest dość wysoki czasem to i tak na koniec kwartału tak policzą, że tej premii weźmiesz może 100. Zamówienia towaru, telefony do przedstawicieli i dostawców, planowanie akcji handlowych, przebudowy, sprzątanie, ... to wszystko mają robić doradcy, obsługa klienta na końcu, bo czasu nie ma. Firma w ogóle nie jest pro pracownicza. Dyrektor ani kierownik w żaden sposób nie potrafią docenić pracy i wysiłku jaki wkładasz codziennie w tą robotę, czasem dyplom i uścisk dłoni. Dyrektor w rozmowie mówi korporacyjnym językiem używając pojęć których nikt nie rozumie. Tzw zmiany logistyczne to też wymysły, dzięki który niby mamy więcej czasu dla klienta. Kiedy nie ma za wiele dostaw każą iść do domu, niby fajnie ale musisz później to odrobić, a to przecież nie Twój wymysł że sobie wcześniej wychodzisz z pracy. Latem temperatura w sklepie sięga 34 stopni. Pocisz się od samego stania nie mówiąc już o wyjściu wyżej na drabinę czy pracę w nocy przy rozkładaniu towaru. Co rok obiecują, że będzie klima za rok, ale to kłamstwa.
ke 2016-05-20 11:06:45
Koordynator ds. Rozwoju Logistyki to w sumie jedno z ciekawszych stanowisk, masz oczywiście rację, tylko nie wiem czy wiesz ale już musisz żeby się do nich dostać mieć dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku, ale w sumie dużoa odpowiedzialność również
Zostaw swoją opinię o leroy merlin - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie leroy merlin