PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie

Rzeszów

Opinie o PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie

Jaro

Pracowałem w Suponie 9 lat , i bardzo dobrze wspominam te lata , super szef (dyrektor handlowy),duża swoboda działania , brak targetów , każdy wiedział co ma robić , czytając opinie negatywne trochę trudno zrozumieć o co chodzi .

vbhd

na pewno nie są aktualne @igzel :P ja także posuzkuje pracy, wiec gdyby tutaj sie cos zwolniło, to dajcie znac

jakis jas

pracuje tam i pierwszy słyszę. Pracownik [usunięte przez moderatora] zasada pracuj a jak sie nie podoba to [usunięte przez moderatora] kierownictwo wybuchowe i bezmyślne, [usunięte przez moderatora] Co miesiąc informacja o słabym stanie finansowym ( dziwne tylko że przed 10-tym) przemyśl dobrze zanim tam pujdziesz ludzie wporządku chociaz czesto przez kierownictwo nerwówa

obys sie nie zdziwil

Zostaw opinię o PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHT SUPON Sp. z o.o. w Rzeszowie