Opinie o Bracia Bertrand w Luzino

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Bracia Bertrand. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bracia Bertrand o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bracia Bertrand w Luzino

@MAKLERrozumiem, że Tobie nie do końca odpowiadała praca w firmie. Możesz powiedzieć jeszcze jakie zastrzeżenia do tego pracodawcy? Co według Ciebie należałoby zmienić, tak byś mógł polecić pracę w Bracia Bertrand innym?

makler

Trzy języki bez polskiego rozumiem?:)

MAKLER

@sas: O jakim stanowisku mówisz? Jeśli na produkcji to możesz tylko pomażyć, a nawet licząc jak się zbliżysz do tej granicy pamiętaj, że to jest.... kopertówa. @ass: Jaka firma jest ok to można wywnioskować po podwyżkach, które są tylko dawane wtedy jeśli ktoś rzuci wypowiedzeniem, tylko że w końcu mogą się zdziwić z tym czekaniem do ostatniej chwili na rozmowę. Na pewno parking pracowniczy jest na plus, jeśli lubisz sporty wodne to miejsce pracy idealne dla Ciebie. Nie ma mnie już tam i mam jedno przesłanie bez złośliwości do pracowników: TO NIE JEST JEDYNA FIRMA NA ŚWIECIE!! TROCHĘ GODNOŚCI!!

@ass piszesz, że jest ok. Możesz powiedzieć co sprawia, że tak uważasz? Takie konkretne informacje będą bardzo pomocne. Co jeszcze możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do firmy Bracia Bertrand.

Pracownik Produkcji

Ciężko się dodzwonić, brak umowy

...

logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Samson

Kierowca międzynarodowy zarabia słabo ale szefostwo ci powie że podwyżki prond czy wody was nie dotyczą tak jak ich przecież każdy chce żyć a nie wypłatę gonić urlopem!!!

Praca montarzysty okien- umowa o pracę to fakt, ale na czas określony i na minimalna krajowa, reszta pod stołem. Praca po 12godzin w dni powszednie i wszystkie soboty praca 8 godzin. Nadgodziny i stawka sobotnia oczywiście nie jest płatna zgodnie z kodeksem pracy. Urlop wypoczynkowy niby jest, ale nie podoba im się jak chcesz na niego iść. Najlepiej wypłacają za niego kasę (ale już w przeliczeniu na 8godzina dniowke). Żadne ubrania robocze nie przesługuja więc cała brygada wygląda jak obdartusy. Socjal- jedna biedna paczka słodyczy na Boże Narodzenie, która podpisujesz in blanco, a później ktoś odpowiedni uzupełnia jej wartość, tak żeby w księgowości się zgadzało. Parking dla pracowników to jedno wielkie (usunięte przez administratora) więc żeby tam parkować trzeba mieć dobrą terenowke i wysokie kalosze, co też świadczy o tym jaki mają stosunek do zatrudnianych przez siebie ludzi. Co im trzeba przyznać że kasa zawsze jest w terminie, więcej plusów nie ma.

Młody Marketingowiec

Witam czy sukają w firmie bertrand kogoś do marketingu jestem młodym zdolnym studentem mam różne szkolenia nam try języki. Mam własne nowoczesne pomysły na reklamę firmy. Czytałem o firmie i wiem wszystko o nowościach jakie mają w firmie .

nick
@Młody Marketingowiec

łoł

kotka

no właśnie kolego ja gdzioeś widziałam od nich ofertę pracy na lakierników wyrobów drzewnych ale niestety nie spojrzałam na datę i nie wiem czy to jest nadal aktualne, prosze nadajcie info jak z tematem

Mike

Widziałem ogłoszenia i szukają na hale produkcyjne - stolarzy, lakierników, osób na produkcję. Na ich www są numery tel. www.bertrand.pl

Tomi

Być może wystarczy pójść i zapytać :)

Jolo

Widać chyba poprawiła się sytuacja bo brakuje aktualnie negatywnych wpisów :) Prawda jest tak, że w żadnej pracy nie jest tak jak by się chciało w 100%. Nie ma dzisiaj takich firm. Wszędzie trzeba cisnąć aby coś zarobić. Bo dzisiaj to każdy by chciał zarobić 3000zł na netto nie wiele się przy tym pracując.

Tero

W każdej chwili, pewnie wystarczy zadzwonić.

Tero

Na produkcję oraz lakierników i stolarzy na pewno. Podobno także do działów handlowych.

mtr

ogólnie nie polecam firmy, dwa lata pracy stracone, były szkolenia swojego czasu to na plus, tak poza tym nic więcej, jak nie jesteś z Kaszub, nawet CV nie składaj.

marketing

Witam ja pracuje u Pana Bertrand w marketingu i powiem tak co się uda zabrać do domu to się uda czasem pod pretekstem rodziny pożyczę sobie samochód pod Pan pozwoli i korzystam z ich paliwa gdzie popad nie jedyne co musiałem zrobic to kazali mi się doszkolić z języka obcego gdzie musiałem po pracy wziąść kursy doszkalające, żeby zatrzymac się nadal w tej firmie choć nie jestem stary tylko jeszcze młody to się nauczę i na pewno mnie nie wyrzuca i nie przyjmnąjakiegoś młodego pracownika. i powiem tak da się Pana Bertranda oszukiwać n ie tylko on nas oszukuje ale ja jako pracownik tez bo już załatwiam sobie prace w innej firmie na stanowisku w marketingu także także Pana Bertrand nie długo poczuje co to znaczy być nie utciwym i choć mam dwójkę dzieci to sobie poradzę i dobrze bez niego a ci co się dają u niego kopać to powodzenia . Na przyszłoś nie Pan pilnuje bardziej swoich wszystkich pracowników a nie tylko niektórych.

@marketing

Z takim językiem, pisownią ... pracownik marketingu? Chyba Pan żartuje.

marketing
@Tero

Pisałem na szybko. A Ja znalazłem się w tej firmie przez znajomości wcześniej pracowałem, gdzie indziej dzięki koledze się tutaj dostałem do Pana Bertranda,a że tak z Panem Bertrandem się zaprzyjaźniłem ro czasem coś tam na lewo dostane ale cicho bo skarbówka się jeszcze dobierze do firmy Pana Bertranda, a a w tedy jak ja wyżywię moją rodzinę

Czechu

Tak wszystko pod stołem ale chlopaki z stolarni zglosili sprawę tak wiec niedlugo kontrola i jak dobrze pójdzie to i telewizja ttm bedzie

misia
@Czechu

Spokojnie nie tylko chłopaki ale wszystkie sprawy zostały umorzone wiec im to nic nie da Pan Bertrand nie zle musi płacić nie pracownikom tylko innym organa ze nikt się tym nie zainteresował

Mietek

Andrzej to ty mało w życiu widziałeś. W tej firmie informatyków się ... w 4 litery. Zresztą wszystkich pracowników. A to czy to handlowiec technolog czy informatyk nie ma znaczenia. Najniższa krajowa reszta pod stołem jak to napisałeś. Twoi znajomi z IT mają dobrą wiedze na temat zatrudnienia w braciachbertrand. Sprzedawałem u nich kiedyś okna i wiem jakie śmieszne stawki maj tam informatycy i handlowcy.

Witam. Zauważyłem na olx oferte pracy dla Specjalisty IT. Był bym zainteresowany ale wśród znajmych z branży IT słyszałem że w tej firmie się płaci pod stołem a umowa jest tylko na najniższą krajową. Może się ktoś wypowie w tej sprawie. W opieniach nie mogę nic znaleść konkretnego ( pewnie wolność słowa tutaj obowiązuje czytaj "redagowanie niepochlebnych wpisów") A tak na poważnie to nie chce mi się wierzyć że się praktykuje takie przekręty z umowami wśród pracowników na tak ważnych strategicznie dla firmy stanowiskach. Więc jeśli się myle poproszę o informacja jak to wygląda.

kotka
@Andrzej

Ludzie mówią prawdę tak ta firma robi płaci pod stołem nawet panem Bertrandem zajęła się policja bo nawet zawyżone zarobki wystawiają nie reglanie jak i płaca pod stołem.

edgar

Magazyn to już prosta droga do góry na stanowisko dyrektora albo i nawet logistyka:)

remi

A jak wyglada praca na magazynie w tej firmie bo widziałem ogłoszenie?

Zostaw merytoryczną opinię o Bracia Bertrand - Luzino

• Jak się pracuje w Bracia Bertrand?

Zobacz opinie na temat firmy Bracia Bertrand tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bracia Bertrand?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bracia Bertrand?

Kandydaci do pracy w Bracia Bertrand napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bracia Bertrand