Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Zaciekawiony

Potrzebuje konkretnych informacji co do pracy jako magazynier. Jakie zarobki i jakie są jego zadania? Mam doświadczenie, Kursy, coś słyszałem ze zalezy od działu. O co chodzi? Pozdrawiam!

gitaro

Nie zmieni sie w tej firmie tak predko ci co pracuja zarabiaja grosze a nowy jak przychodzi na jego miejsce zarabia juz duzo wiecej bo za mniejsze pieniadze nikt by im nie przyszedl ją kiedyś pracowałem zmieniłem na inną i zarabiam dużo lepiej (usunięte przez administratora)

rozczarowany

Drodzy obecni i byli pracownicy jaką dziś jest atmosfera i sytuacja finansowa i nie tylko kiedyś tam pracowałem lecz mam kontakt z niektórymi i chciałbym się upewnić jakie są zarobki dziś na mechaników, elektrykow, automatykow , magazynierow, produkcji Podajcie czy jesteście zadowoleni z zarobków i atmosfery

Elektromechanik

W sieci pojawiły się ogłoszenia na Inżyniera automatyka. Czy warto aplikować na to stanowisko w wawelu? Jak wygląda tam praca? Jak ludzie? Jakie zarobki? Mam kilka lat doświadczenia jako elektromechanik i chciałbym coś zmienić. Czy warto?

Nie paniemajem
@Elektromechanik

Wystarczy zapytać przy rozmowie kwalifikacyjnej o zarobki a sam się dowiesz i ocenisz czy warto zmieniać prace

400V
@Elektromechanik

Jak nie masz wygórowanych ambicji, nie chcesz zarabiać kokosów, to dobre stanowisko. Praca nie jest ciężka, pomiędzy awariami masz czas wolny. Atmosfera i ludzie bardzo mili.

Tech
@Elektromechanik

Z tego co wiem to praca raczej dla młodych i bez większych ambicji. Zarobki pewnie jak w całym warsztacie też słabe.

Hgs

Target PRO rekrutuja do firmy Wawel na detal. Wiecie coś bliżej o tej pracy?

mik

jakie godziny pracy na produkcji > ile zarobi kobieta ? Miła atmosfera ?

anonimowy75

Witam! Może ktoś się wypowiedzieć nt. stanowiska magazyniera? Jakie zarobki na początek, jak wygląda tam praca? Pozdrawiam!

W takim razie przyjmując się na stanowisko magazyniera można wybrać dział?

Zako

Jest ogłoszenie do kawiarni na Zakopane czy warto składać cv ? Jaka atmosfera zarobeczki itd itp napiwki

Zal
@Zako

Pracujesz 10 lat i zarabiasz mniej.niz nowy prscownik, pracujesz w kawiarni i zarabiasz mniej niz sklep z malymi obrotami, sklep z ogromnymi obrotami zarabia mniej niz malutka placowka z malymi obrotami, jedni maja gwarantowana premie inni nie, jednym sie dodaje innym nie, prezes powinien się o.tym dowiedziec dziekuje pozdrawiam dowidzenia

Robert

Przynajmniej łatwo odgadnąć jak wyglada system wartościowania pracowników.

Fazi

(usunięte przez administratora)ile zarabiacie na produkcji cukierków ?

Agnieszka

@Wiechu85, @Gucio, może jednak wypowiecie się w kwestii dotyczącej warunków zatrudnienia w firmie? Co oceniacie pozytywnie? Czy praca w Wawel S.A Dobczyce spełnia Wasze oczekiwania? Myślę, że odpowiedzi na te pytania będą istotniejsze i bardziej pomocne dla użytkowników forum od oceny konkretnego pracownika firmy.

Gucio

Zgadzam się z przedmowcą, pracując jakiś czas na terenie Wawelu nie spotkałem się z jakimkolwiek nieodpowiednim zachowaniem ze strony szefa ochrony.

...

Wysłałem cv otrzymałem zaproszenie na rozmowę na drugi dzień. Pojechałem na spotkanie i na drugi dzień otrzymałem odpowiedź. Oczywiście negatywna. Teraz pytanie, czy aż tak szybko podejmowane są decyzje w firmie ? Dodam iż było to stanowisko kierownicze , menagerskie w dziale sprzedaży.(usunięte przez administratora) Zakładam że jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Napewno zarobki kiepskie biorąc pod uwagę usytuowanie daleko poza granicami Krakowa. Myślę że dla ambitnych managerów moja opinia się przyda ;)

Agnieszka

Firma prowadzi obecnie rekrutację na kilka stanowisk, jednak co możecie powiedzieć o pracy Mechanika? Jakie są warunki zatrudnienia na nim? Jaka umowa jest podpisywania na początku współpracy? Czy Wawel zapewnia pozapłacowe benefity? Dla osób zainteresowanych rekrutacją do firmy, dodaję link: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy/

Agnieszka

@Jędruś, jaka atmosfera panuje w Wawel S.A Dobczyce? Czy jest to pozytywny aspekt pracy w firmie? Jak wyglądają kontakty między pracownikami? Czy ułatwiają one pracę zespołową? Zachęcam Ciebie do odpowiedzi na te pytania, gdyż pomogą osobom zastanawiającym się nad podjęciem pracy w firmie.

Agnieszka

@TRUP, mobbing oznacza "terror psychiczny w życiu zawodowym charakteryzujący się wrogimi i nieetycznymi zachowaniami, które są powtarzane systematycznie przez jedną osobę lub większą liczbę osób, skierowanymi głównie przeciwko pojedynczej osobie". Jest to poważny zarzut, zatem czy takie sytuacje mają rzeczywiście miejsce w Wawel S.A Dobczyce? Pamiętajmy, że jest to forum publiczne i informacje w nim zawarte powinny być zgodne z prawdą.

Agnieszka

Firma Wawel prowadzi obecnie rekrutację między innymi na stanowisko Mechanika. Czy ktoś pracuje na tym stanowisku? Ja je oceniacie? Czy można liczyć na pozapłacowe benefity od pracodawcy? Dla zainteresowanych ofertą pracy dodaję link do rekrutacji: https://www.wawel.com.pl/kariera/oferty-pracy/

Agnieszka

@XXX, na jakim stanowisku, bądź dziale pracujesz? Czy możesz nam jeszcze powiedzieć, czy w firmie można liczyć na premie i jak one są przyznawane? Jak przedstawia się kwestia dodatkowych benefitów pozapłacowych dla pracowników, fundusz świadczeń socjalnych? Jaka jest atmosfera w firmie?

Agnieszka

Drodzy użytkownicy forum przypominam, że obowiązuje Was regulamin ( https://www.gowork.pl/regulamin ). Proszę żeby wypowiedzi były bardziej merytoryczne i dotyczyły konkretnie pracy w firmie Wawel. Takie ogólne komentarze, które nie dotyczą informacji o pracodawcy nie mówią zbyt wiele osobom szukającym tutaj opinii. Dobrzy byłoby również napisać na jakim stanowisku bądź dziale pracujecie. Pamiętajmy, że na każdym stanowisku te warunki ulegają zmianie.

Feniks

Moralność i etyka w biznesie do pozazdroszczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.