Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

LoLo

Pierwszy rok w Wawelu za mną. Szczerze? Nie mam zamiaru zmieniać pracy jeszcze dlugo. Sporo się nauczyłem w tej firmie, doświadczenie w takiej dużej firmie bardzo mi się przyda. Poza tym są spoko zarobki i uprzejmi kierownicy.

mister

Nie mam wawelowi nic do zarzucenia. Umowe o prace mam a to było dla mnie najwazniejsze bo wreszcie wzielem kredyt na dom. Zona się cieszy ze mam stala prace. Polecam ogolnie.

Jerzy

Wszystko w najlepszym porzadlku. Jak nie jestes leniem to będziesz tu doceniony, widze nawet mozliwosc rozwoju w tej firmie. Ja jestem optymistką wiec mi się prawie wszedzie podoba.

piotr

Mogę się wypowiedziec co do pracy na zawijani. Owszem jest calkiem sporo pracy tutaj ale ja to lubie. Nienawidze marnotrawienia czasu a tu tego nie doswiadczam. Podoba mi się i już. Co miesiac, pewny, terminowy pieniadz na koncie.

Pracuje na karmelu i dla mnie jest ok. Atmosfere tu mamy calkiem przyjemna, mam stałą prace i tyle.

KROKIET

Wawel to rpzede wszystkim stabilna firma.. A po moich przygodach z niewypłacalnymi albo upadającymi firmami jest to dla mnie baaardzo ważne… Tak więc czuje się tu bezpiecznie pod tym wgledem.

karolek

Lubię tu pracowac. Poznalam calkiem fajnych ludzi, płacą całkiem dobrze, terminowo. Fajnie tu jest…

Siedze sobie na zwolnieniu i mi się nudzi wiec sobie napisze co mysle o tej firmie: jak dla mnie spoko, jest pewny pieniadz w kieszeni, zapewniaja dojazd do pracy, godziny tez spoko. Ogolnie nie mam się do czego przyczepic. Pozdrawiam wszystkich.

użytkownik intenetu

WAWEL to dobry pracodawca. Uczciwy, wyplacalny, traktuje swoich pracownikow bardzo w porządku. Dlatego praca w tej firmie wiele dla mnie znaczy.

kiero

Po 2 latach pracy tutaj awansowalem na kierownika. Mam umowe o prace, a bardzo mi na tym zalezalo. Poza tym dogaduje się z przelozonymi i z ludzmi pod soba wiec jest ok.

anett

W porownaniu do innych podobnych firm wawel daje dobra stawke i stale zatrudnienie. Mi na tym zalezalo bardzo wiec wawel spelnia wszystkie moje oczekiwania.

Stary Wiesiek

Jestem już dosyc starym pracownikiem w tej firmie co chyba swiadczy o tym, ze dobrze mi tu. Mam już tak spore doswiadczenie, ze moglbym szukac pracy gdzie indziej, ale po co skoro tu mi dobrze placa i mam umowe o prace. Poza tym atmosfera jest fajna, mozna sie posmiac. Lubie ta prace.

super mysz

Przede wszystkim atmosfera! Jest ZACNA! Dlatego nigdy nie pozoruje właśnej śmierci przed przyjsciem rano pracy :DD Mogliby troszke wiecej placic, ale to chyba jak wszedzie, wiec nie będę marudzic….. Jestem zadowolona i już.

misia

W Wawelu od jakiegos czasu widac zmiany- w dobrym keirunku. Widac ze ludziom tutaj pracuje się co raz lepiej. Co raz wiecej ich tu przychodzi do pracy i co raz mniej odchodzi. Wiecej nie trzeba chyba dodawać.

Aleksandra

Ja polecam prace w wawelu na produkcji, mi się trafilo świetne kierownictwo i zgrany zespol. Kasa tez jest calkiem spoko, a przede wszystkim cenie sobie stabilnosc. Polecam jeszcze raz!

SIC.!

Przyszedlem tu pracowac w zasadzie tylko na chwile, po maturze zaraz żeby troche dorobic… Ale spodobalo mi się tutaj wiec zostalem na dluzej.

gang.

Wiadomo, ze na produkcji jest czasem ciezko ale taka jest specyfika tej pracy. Mi to nie przeszkadza. Nie lubie się nudzic a tu jest co robic i czas mija bardzo szybko. Do tego stawka która mi dali mi odpowiada i godziny pracy tez.

Cezary88

Polecam prace w tym zakladzie. Dla mnie wawel to spoko pracodawca. Dba o pracownikow.

była pracownica

Nie pracuje już tutaj co prawda bo zmienilam miejsce zamieszkania ale lubilam ta prace. Stala pensja, dobre warunki, mili ludzie, dojazd mialam spoko wiec dla mnie ta praca była w punt.

czereśnia słodziutka

Kto nie pracowal w konkurencyjnych firmach na produkcji ten nie ma porownania! Ja pracowalem w az dwoch wiec mam. I powiem Wam ze wawel daje na prawde godne warunki zatrudnienia, spoko stawke, dobre godziny. Mi pasuje ta praca.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.