Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

WITEK

Praca w Wawelu na plus. Nie ma się do czego przyczepić, a prcuję tu już bardzo długo. Fajnie, że brygadziści są wyrozumiali i pomocni, to jest bardzo ważne. Wypłaty przychodzą na czas, jak potrzebujesz nagle wolnego to nie robią większych problemów. Polecam pracę w tej firmie

waldek

Wynagrodzenie satysfakcjonujące, wypłaty zawsze na czas, spoko atmofsera na hali, kadra keirownicza w porządku. Ciesze sie, że tu trafiłem, czuje sie traktowany z szacunkiem

Mati

Praca w wawelu jest bardzo spoko. To jest praca dla ludzi, którzy lubią pracować. A ja lubię, czas płynie bardzo szybko, a na dodatek jest [przyjemna atmosfera. Jak ktoś się zastanawia czy chce tu przyjść pracować to polecam.

Future

Byłem dzisiaj na rozmowie kwalifikacyjnej w Wawelu i jestem dobrej myśli. Bardzo chciałbym u nich pracować, bo mam tu znajomego, który jest super zadowolony z tej pracy i mnie namówił żebym się zgłosił. Mówi, że super atmosfera, wyrozumiali, dobrze płacą. Takiej pracy właśnie szukam

xxxxxxx
@Future

ja też tak mialem przed rozmową, znajomy polecił i się nie zawiodłem. Dobrze mi sie pracuje w wawelu, chociaz niedlugo tu jestem.

LECHU

Pracodawca bardzo w porządku. Jestem na produkcji i jestem bardzo zadowolony. Lubię pracę fizyczną, a tutaj na dodatek dobrze płacą i dobrze traktują.

Julkaaaa

Polecam polecam polecam! Przede wszystkim dlatego, że poznałam tu niesamowitych ludzi!!! Kierownictwo bardzo pomocne, pracownicy tryskający humorem, w tej pracy nigdy nie ma złego dnia :> A oprócz tego wypłaty terminowe, nie oszukują, szanują pracownika, polecaaam po raz 100

@Julkaaaa

Nie tryskał bym aż tak chumorem ale ogólnie jest dobrze jestem elektrykiem w wawelu, placa dobrze, ja mam umowe o prace nie ma na co narzekac duzo sie pozmienialo ale na lepsze

Andrew

Praca bardzo spoko. Nie mam podstaw żeby się do czegoś przyczepić, a przyznam, że z natury jestem dosyć czepliwy... Wszystko się zgadza, traktują pracownika dobrze, stawki mają dobre, na prawdę wszystko ok.

POLECAM WSZYSTKIM PRACĘ W WAWELU W DOBCZYCACH Jeśli chcesz mieć pewne zarobki, pieniądze wypłacane w terminie i uczciwych pracodawców to aplikuj do Wawela :D U mnie to wszystko się sprawdziło i jestem dumnym, zadowolonym prawie pracoholikiem :DDD A tak na poważnie to po prostu wszystko jest tak jak być powinno (kasa, podejście do pracownika, atmosfera)

ilona

Polecam pracę w Wawelu, dobrze płacą, miła atmosfera. Fajnie jest to, że nie czuć presji w pracy,każdy robi swoje, brygadziści trochę kotrolują, ale tak normalnie, na spokojnie. Pracuję już jakiś czas i jest na prawdę spoko.

zadowolonaRita

Polecam pracę w tej firmie! Atmosfera na hali super! Brygadziści chętni do pomocy, zawsze służą radą i pomogą rozwiązać problem :) Dostałam już również umowę o pracę. Zarobki takie jak oczekiwałam. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić!

Artur22

Jeśli ktoś szuka stałego zarobku i uczciwego pracodawcy to zdecydowanie może zatrudniać się w Wawelu w Dobczycach,. Praca przyjemna, atmosfera też, kierownictwo pomocne.

Pracownikk

Witam pracuje w wawelu juz bardzo dlugo, umowe mialem na poczatku na zlecenie, ale po jakims czasie dostalem umowe o prace. praca chwilami ciezka, ale tak to jest na produkcji, mi to nie przeszkadza. dyrekcja, brygadzisci, wszyscy w porzadku. wyplata ZAWSZE jest na czas i to sobie cenie. to praca dla ludzi, ktorzy chca po prostu pracowac i miec z tego pewnie pieniadze. leniuchy i nieroby niech sie tu nie pchaja (a najlepiej to w ogole nigdzie, bo potem narzekacie, ze ciezko)...

Agnieszka

@xyz dziękuję za odpowiedź. Piszesz, że są osoby, które nawet po wieloletniej pracy w firmie nie doczekały się umowy o pracę. Rozumiem więc, że nie jest to zależne od czasu pracy. A czy możliwe jest na tym stanowisku przejście na umowę o pracę? Któremuś z pracowników to się udało?

zadowolony

Pracka jak marzenie! Serio. BYłem już w podobnej firmie, na produkcji i była tragedia... ludzie okropnie zrzędliwi, praktycznie ze sobą nie rozmawiali. Firma praktycznie co miesiac spóźniała się z wypłatami, no po prostu masakra. W Wawelu pracuję dopiero trzeci miesiac co prawda, ale jest na prawdę super. Poznałem świetnych ludzi, wypłatki na czas, jak potrzebowałem wolnego (sytuacja losowa) od razu dostałem, bez problemu. Przyszłych pracowników pozostaje mi zaprosić do naszego zgranego teamu! :)

JanK

Śmiało mogę polecić pracę w Wawelu przyszłym pracownikom. Wszystko zgodnie z umową, nic dodać nic ująć. Nie ma na co narzekać. Wypłaty terminowo, przeszkolone kierownictwo służace pomocą. Ogólnie polecam, w porównaniu do pracy w podobnych firmach Wawel wypada super

wera

Ja również nie mam im nic do zarzucenia. Czuję się w Wawelu jak u siebie, trafiłam na super ludzi. Wszystko póki co jest w porządku. Jak komuś się nie chce pracować to wszędzie będzie narzekał, takie mam o tym zdanie ;)

ex pracownik

Pracowałem bardzo dłguo u nich i szczerze mogę powiedzieć, że polecam tą pracę. Czas szybko płynął, bo miłe towarzystwo, brygadzistki/brygadzisci w porządku...... Kasa się zgadzała, terminowe wypłaty. ZAWSZE pewna kasa w kieszeni. Przez chwilę był taki moment, że myślałem, że mnie zwolnią, ale jak się później okazało ktoś rozpuścił tylko taką plotę (PO CO?!)...... Można jeść słodycze, a na nocnych zmianach słuchać muzyki :D Więc na luzie, bez spiny......

Igna

Ja tam się pracy fizycznej nie boję i praca w Wawelu bardzo przypadła mi do gustu :)))) Jest co robić, czas szybko płynie, w miarę spoko ludzie, polecam :))

Alaaaaa

Pracowałam u nich jakiś czas temu (przeprowadziłam się, dlatego już nie pracuję) i bardzo sobie chwalę tą firmę. Nie wiem skąd ta fala hejtu, jakby ktoś Wam za to płacił....... JA POLECAM! POZDRAWIAM!

Drogon

Ja pracuję u nich od niedawna, ale póki co jestem bardzo zadowolony... Płaca spoko, na czas, zgrane towarzystwo, ogólnie bardzo przyzwoicie.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.