Wawel S.A.

Opinie o Wawel S.A.

Paula

W poprzedniej pracy byłam bardzo źle traktowana, zero szacunku do pracownika. Więc jestem na to bardzo wyczulona…. Ale akurat w wawelu jest dobrze, traktują mnie tu dobrze, pomogą jak trzeba. Polecam pracę tutaj.

królowa

Mam dobry dojazd do pracy i to akurat dla mnie jest super ;D A oprócz tego to lubię bardzo kolegów z pracy, przełożeni też mogą być. Kaska spoczko, spływa co miesiąc jak powinna ;D

szeryf300

Pracuję w wawelu jako pakowacz. Wawel porządna firma. Ja lubię tutaj pracować. Dojazd dobry, ludzie uprzejmi.

Dobrze wspominam pracę w tej firmie. Musiałam ją zmienić, bo się przeprowadziłam, ale jakbym mogła to pracowałabym tam dłuzej. Płacili przyzwoicie, zawsze w terminie. Współpracownicy bardzo w porządku. Atmfosfera czasami była aż za dobra :DD

Wiktori

Dla mnie najważniejszym kryterium oceny pracodawcy jest terminowość wypłat. Tu akurat ZAWSZE tego pilnują i nigdy nie było ani dnia opóźnienia. Poza tym to uczciwa, solidna firma.

Elo

Polecam tego pracodawcę. Wszystko zgadza się z tym co było na rozmowie o pracę. Umowa przejrzysta, nie ma ''haczyków''. Ogólnie jest w porządku.

adek

Praca jak to praca. Wszystkie podstawowe warunku tutaj spełniają. Na razie nie mam zamieru zmieniać pracy, bo jest mi tu dobrze.

Rudi

Ja wiedziałem na jaką stawkę się piszę, dlatego teraz nie biadolę. Dla mnie ważne jest to, że mam stałą pracę, to przede wszystkim. W poprzedniej miałem stawkę niby troszke wyższą, ale spóźniali się z wypłątami nawet o mieisiąc! Więc już wolę robić za mniej, ale mieć tą pewność.

iza

Co do wyplacalnosci i terminowosci nie mozna narzekac lecz wynagrodzenie jakie proponuja na utrzymaniu ruchu (usunięte przez administratora)zl brutto podstawy raczej samo mowi za siebie wiecej nie musze dodawac magazynierzy tez ciagle sie zwalniaja podstawowy problem ktorego firma nie moze zrozumiec to wynagrodzenie glodowe jak utrzymac rodzine za takie pieniadze lecz syty glodnego nie odczowa

linda

W porównaniu do innych moich pracodawców wawel wypada na prawdę nieźle... Przede wszystkim atmosfera, nigdzie nie miałam aż tak dobrej. Wszsytko na czilu, bez spiny... Drugim atutem jest terminowość wypłat. Co prawda wiem, ze to powinien być standard, ale uwierzcie mi nie jest. W wielu firmach bardzo spóźniają się z wypłatami, dlatego też z takich firm uciekałam. Teraz pracuje w uczciwej firmie o normalnym podjesiu do pracowników, czyli Wawelu. Więc moge polecić robotę tutaj.

Ona

Bradzo fajne jest to, że pracując na produkcji wawel zapewnia dojazd :)) Poza tym całkiem sporo nowych rzeczy nauczyłam się w tej firmie. Wawel jest stabilny i wypłacalny więc w takiej firmie pracuje się dobrze :))

alojzyD

PRACA W WAWELU JEST SPOKO JA MOGE POLECIC WSZYSTKO JEST W PORZĄDKU

Agata

Warunki pracy jakie daje ten pracodawca są naprawde przyzwoite. Lubię tą pracę. Tyle ile było mówione na rozmowie tyle hajsu dostaje. Moja poprzednia firma potrafiła się spóźniać z wypłatami po 2 miesiące :/// A tutaj wszystko ładnie, terminowo. Do tego wszystkeigo poznałam tu bardzo fajnych ludzi i mogłaym tu przychodzić chociazby dla nich

asdfg

Dla mie jest całkiem spoko. Wszystko zgodne z tym co było na rozmowie i co jest na umowie. Atmosfera w pracy przyjemna

suprimo

Atmosfera w pracy zgadza sie jest ok w poruwnaniu do innych firm zapewniaja transport duzo tanszy niz publicznej komunikacji z miast Krakowa, Sulkowic,Mszany Dolnej, Brzeska, itp praca trzy zmianowa wynagrodzenie niestety bardzo niskie duza rotacja z tego powodu kierownictwo musi cos zrobic bo jak tak dalej bedzie nadal beda mieli problem z obsada nowych pracownikow i obecnych jak nic nie zmienia z zarobkami ludzie nadal beda masowo uciekac gdzie inndziej wszystko bylo by ok poza zarobkami

Robcio

PRACA W WAWELU JEST DOBRA ja ją lubię, a ta dziecinada co wypisuje negatywy to radze powiedziec to w twarz bo to srasznie żalosne!!!

baby

Jestem mechanikiem w wawelu i jest mi tu dobrze. Nie ma na co narzekac, praca normalna, kasa też jest ok, terminowo.

nika90

Polecam pracę w wawelu w dobczycach, nie jest jakaś bardzo ciężka, kierownictwo miłe, wypłaty przychodzą terminowo. Ogólnie firma w porządku, nie żąłuję, że tu przyszłam.

bolo

wawel to stabilna firma, zawsze wyplacaja pieniądze, praca jest w porządku. Zawsze pewna kasa, a pracuje tu już trochę a właściwie dośc długo i nie ma wiekszych problemow. Wazne, ze praca stabilna, firma wyplacalna, jest czym wykarmic rodzine.

Praca w tej firmie może byc, duzo zmienilo sie na lepsze. Najwazniejsze ze płacą w terminie i tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Wawel S.A. - Dobczyce

• Jak się pracuje w Wawel S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Wawel S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wawel S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Wawel S.A.?

Kandydaci do pracy w Wawel S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wawel S.A.